steria 2053710 1280Nedēļa aizsāksies ar jūtīgām notīm, var piezagties saldsērīgas ilgas vai nostalģija pēc citiem laikiem. Arī Mēnestiņš jau būs iegājis savā noslēguma fāzē, paliekot aizvien plānāks, ļaujot arī iekšējām vētrām pamazām norimt.

Nedēļas sākumā kompromisi ar lielummāniju mīsies vietām, mēģinot atrast kādu zelta vidusceļu. Arī praktiskie apsvērumi mudinās neko neatlikt un visu risināt pēc piespējas ātrāk, pat tad, ja tas prasīs no jums pārmērīgu piepūli un lielu uzņēmību.

Otrdien būs zaļā gaisma visiem spontānajiem un nestandarta risinājumiem un iespējām. Ja būsiet gatavi ātri reaģēt, varat tikt arī pie kādas negaidītas dzīves dāvanas, galvenais, nebaidīties no kaut kā jauna un jums neraksturīga. Iepērkoties gan būtu jāņem vērā, ka viegli varat patērēties kam tādam, kas citā dienā var arī vairs nepatikt.

23. septembrī Saulīte no prātīgajām un rosīgajām Jaunavām pāriet uz attiecībām un harmoniju orientētajiem Svariem. Šeit viss stāsts un fokuss novirzīsies uz to, lai kādam īpašajam otram cilvēkam būtu labi, ārpus attiecību tēmas akcents būs uz harmonisku, tas nozīmē arī taisnīgu, mijiedarbību ar apkārtējo pasauli un sabiedrību kopumā.

Laiks ir piemērots lieliem, trekniem un pamatīgiem noslēgumiem. Izkasīt un izslīpēt visus burtiņus, stūrus un kaktus, kur palicis vēl kas nesakārtots vai neiztīrīts. Sevišķi no 23. septembra, pedantiska sīkumainība un uzmanība uz dažādiem smalkumiem, arī tīrību, kārtību, telpā, vidē, finansēs, dokumentos, it visā. Laiks sakārtot un pabeigt visu, ko var. Nebrīnieties, ka arī šīs mazās lietas var aizņemt milzumi daudz laika.

Savukārt 26. septembrī, pl. 00:55, sāksies jauns Mēness cikls Svaru zīmē. Lai arī jaunmēness ir par jauniem sākumiem, tomēr dēļ šajā laikā izteiktās retrogradās enerģijas, stāsts būs vairāk par tām tēmām un jautājumiem, kuras jau ir procesā un jūs jau risināt vismaz pāris nedēļas, ja ne pēdējo pus gadu. Dažādi līgumi, darījumi, arī tiesvedības var izvirzīties priekšplānā, šoreiz, lai novestu to visu līdz ļoti adekvātam un saprātīgam risinājumam. Priekšplānā izvirzīsies ētiskums, saprātīgums un katra paša vērtību sistēma, kas ir prioritāšu pamatā. Ātri un pareizi var īsti neiet roku rokā, bet drīzāk mudinās uz jau pieminēto prioritāšu pārskatīšanu. Pedantiska precizitāte vēl joprojām it visā būs ļoti aktuāla. Šajā Mēness ciklā ir iespējams būtisks pavērsiens, kas skaidri nodala veco no jaunā vērtībās, prioritātēs un mērķos, palīdzot jaudīgi atmest tieši ierūsējušās formas un priekštatus par to, kā lietām būtu jābūt.

Ārpus tā, attiecības vienmēr ir neatņemama Svaru zīmes enerģiju tēma. Tā kā bijušās, esošās un topošās – visas tās būs aktuālas, lai savstarpējā mijiedarbībā rastu jaunu prieka, baudas un labsajūtas līdzsvara punktu.

Lai ar mīlestību izdodas noslēgt un atlaist atlaižamo un sakārtot sakārtojamo!

Auns  

Jums šonedēļ varētu būt diezgan grūti savaldīt savu dabisko enerģiskumu, vēlmi rīkoties un jau gūt kādus ātrus rezultātus. Ja jums ir mērķis, tad apstāties vai nogaidīt, kamēr kādi dokumenti tiek sakārtoti, vai kāds no kura esat atkarīgs pieņems savu lēmumu u.tml., var būt pagrūti. Sevišķi no 23. septembra viss jūsu pasaules redzējums var tikt izaicināts, jo būs stipri jārēķinās ar apkārtējiem cilvēkiem. Kopā ar aizejošo Mēness ciklu, jūs pagātnē varēsiet atstāt vai noslēgt kādus iestrēgušu darba jautājumu, attiecības ar kolēģiem, arī ambīcijas, kurām realitātē vairs jūsu dzīvē nav vieta. Tā vietā 26. septembra jaunmēness jums atnesīs spēcīgu impulsu iet uz daudz atvērtāku un sadarbību vērstu darbošanos.

Vērsis

Jums šobrīd galvenais ir neaizmirst, ka bauda un kaifs no dzīves slēpjos ļoti daudzos mazos sīkumos, kurus, sevi zinot, jūs veikli varat īstenot. Mazi pārsteigumi un dāvanas sev palīdzēs uzlabot jūsu garastāvokli. No 23. septembra visa jūsu uzmanība būs vērsta vai nu uz veselību vai darbu. Attiecībām arī būs liela nozīme un šobrīd vairāk kā nekad būs svarīgs taktīlums, pieskārieni un sajūta, ka jūs neesat viens. Aizejošais Mēness cikls ir gatavs aiznest sev līdzi rūpes un raizes par bērniem, atstāt pagātnē kādu hobiju un izmest vai pat izmēst to bardaku, kas jums patiesi traucē izbaudīt savu dzīvi tādu kāda tā ir. Tā vietā gaidāmais jaunmēness mudinās aktīvi rosīties un koncentrēties uz to, ko jūs reāli varat ietekmēt.

Dvīnis

Ja akcentu liekam uz lietām un procesiem, kuri ir jūsu kontrolē, tad var teikt, ka gaidāms aktīvs laiks. Savukārt tiklīdz parādās saikne ar citiem cilvēkiem, vidi, dažādām formalitātēm, tad notikumi var likties stipri bremzējoši. Jums šis laiks būtu lieliski piemērots, lai veiktu lielo revīziju dzīvesvietā vai risinātu ģimenes attiecības. No 23. septembra jūs vēlēsities izklaidēties, draudzēties, nodoties hobijiem un vienkārši sevi kā iepriecināt. Šis aizejošais Mēness cikls ir gatavs palīdzēt jums noslēgt vai pabeigt risināt kādus ar nekustamo īpašumu saistītos jautājumus, arī atrisināt komunikācijas problēmas ģimenē. Savukārt tā vietā jaunmēness jums palīdzēs atrast jaunu un pārliecības zonu, kādam arī attiecības.

Vēzis

Turpinās nozīmīgu pārmaiņu laiks. Jūs meklēsiet visas iespējas, lai paplašinātu savu pasauli un to, ko jūs tai varat dot. Primāri darbs, pašrealizācija, ģimene, dzīvesvieta un jebkādi citi gana lieli un ambiciozi mērķi. Ļoti spēcīgi var mainīties vide un cilvēku loks, kurā jūs apgrozāties. Priekšplānā izvirzīsies kādi birokrātiski jautājumi, arī par potenciālo sadarbību. Draugi būs liels jūsu iedvesmas avots. No 23. septembra jūsu fokuss būs vērsts uz ģimeni vai dzīvesvietas jautājumiem. Aizejošais Mēness cikls var palīdzēt jums atlaist kādas komunikācijas vai birokrātijas problēmas. Tā vietā gaidāmais 26. septembra jaunmēness jums atnesīs iespēju atgūt harmoniju sevī un ar sev tuvajiem un mīļajiem.

Lauva

Praktiskā dzīves puse šobrīd būs ļoti aktuāla. Šeit staigās diezgan stipri pārmaiņu vēji, bet tādi, kas var palīdzēt jūs arī kaut kur aiznest, dāvāt kādas interesantas iespējas un piešķirt dzīvei pavisam citu garšu. Nedēļas sākumā uzmanieties ar spontāniem tēriņiem, jo pēc kāda laika varat arī pārdomāt, tādēļ, vismaz parūpējaties par atkāpšanās ceļiem. No 23. septembra jūs daudz vairāk interesēs iespēja satikties ar jauniem cilvēkiem, iepazīties, parunāt vai ko interesantu uzzināt. Kopā ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varēsiet atstāt kādus naudas kreņķus. Savukārt gaidāmais jaunmēness jums atnesīs jaunu attieksmi pret naudu un mudinās paplašināt jūsu apvāršņus caur mācībām, zināšanām un citiem cilvēkiem.

Jaunava

Ja vien jūs paši sev to atļautu un tā no sirds spētu noticēt šādai iespējai, jūs viegli nedēļas sākumā varat nonākt dāvanu plūsmā, kad kaut kas atrisinās pats no sevis. Varbūt dosities negaidītā ceļojumā. Varbūt kā savādāk sajutīsities apdāvināts, bet noteikti necentieties būt pārāk skeptiski vai aizdomīgi, tas var apgriezt spārnus jūsu dāvanām. No 23. septembra lielu fokusu liksiet uz naudas jautājumiem, kā labāk nopelnīt vai tērēt, vai pievērsties savu prasmju un talantu likšanai lietā. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varat atstāt paškritiku un pārmērīgu pašanalīzi kopumā. Tā vietā 26. septembra jaunmēness jums atnesīs iespēju atrisināt kādus naudas vai lielāka pirkuma jautājumus.

Svari  

Nedēļas sākumā jums būs ļoti svarīgi būt pamanītiem un novērtētiem. Ja neizdosies saņemt gaidīto atzinību vai pateicību, jūs varat stipri satraukties. Jūs būsiet orientēti uz lielām pārmaiņām, vai pat zināmu izaicinājumu, sevišķi mīlas jomā. Vēl jo vairāk tad, ja ir kādas ne līdz galam pabeigtas bijušās attiecības. Dzīve var piespēlēt iespēju atkal satikties un mēģināt salikt punktiņus vai komatiņus, kas nu kuram vairāk prasīsies. No 23. septembra sāksies jūsu laiks. Jūs viegli spēsiet piesaistīt uzmanību, izpausties daudz pašpārliecinātāk un drošāk kā citkārt. Līdz ar veco Mēnesi jūs pagātnē varat atstāt zināmu noslēgtību un domību, tā vietā jaunmēness jums dos jau nobriedinātu vēlmi sevi aktīvi izpaust sociumā.

Skorpions

Nedēļas sākums jums būs ļoti dinamisks un iespējām bagāts. Jūs tieksities paplašināt jebkuras robežas un atbrīvoties no jebkādiem ierobežojumiem. No šejienes var sekot zināma provokācija vai izaicinājuma mešana apkārtējiem. Attiecībās vēlēsities lielāku brīvību pats, bet tas nenozīmē, ka tādu būsiet gatavi dot arī otrai pusītei. No 23. septembra sāksies īsts iekšējo meklējumu un pētījumu laiks, kad jūs būsiet ļoti fokusēti uz to, kas notiek jūsu iekšējā pasaulē, kā arī piemitīs dabiska tendence būt diezgan noslēgtam, noslēpumainam. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs pārskatīt un atmest lieko savos ilgtermiņa plānos. Tā vietā gaidāmais jaunmēness jums atnesīs iespēju atpūsties un tikt skaidrībā ar savu personisko motivāciju.

Strēlnieks

Ļoti aktīva nedēļa, sevišķi, ja būsiet koncentrējušies uz tiem jautājumiem, ar kuriem jau ilgstoši strādājat, nevis kādiem jauniem procesiem. Šeit iespējams kāds patīkams pavērsiens, kas sniegs jums gaidīto uzmanību, atzinību vai atbrīvošanās, atlaišanas sajūtu. Pasaule, sabiedrība, apkārtējie cilvēki, arī partneris jums šobrīd nav ērti un viņiem tādiem arī nav jābūt. Jums ir iespēja pāraugt šādu ilūziju. No 23. septembra būtu ieteicams pievērsties draugiem, domubiedriem un kādiem kopā paveicam plāniem un iecerēm. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varēsiet atstāt nerealizēto ambīciju nastu, tā vietā 26. septembra jaunmēness jums dāvās iespēju būvēt jaunus vai apgreidotus vecos plānus kopā ar uzticamiem cilvēkiem.

Mežāzis

Nedēļas sākumā jūs būsiet emocionāli stipri ietekmējamāki kā citkārt. Pārmaiņas jūsu dzīvē un tās centrālajās tēmās ir tādā kā ilgstošā procesā, kurā arī šonedēļ var būt papildus atslēgas pagriezieni, kas atjauninās jūsu esošo vīziju par saviem tālākajiem soļiem. Ļoti aktuāla tēma būs ceļošana vai kādas apmācības, kurās nu jau vismaz mēnesi notiek liela dinamika ar daudz mainīgajiem un noskaidrojamiem faktoriem. No 23. septembra jums priekšplānā izvirzīsies karjeras un pašrealizācijas mērķi. Kopā ar aizejošo mēness ciklu jūs pagātnē varat atstāt vecās stratēģijas un tās zināšanas, kuras reāli nepielietojat. Tā vietā gaidāmais 26. septembra jaunmēness jums atnesīs jaunus mērķus un ambīcijas.

Ūdensvīrs

Šonedēļ jūs vēl tieksities atbrīvoties, izmainīties vai ka savādāk tikt vaļā no tiem iekšējiem, retāk ārējiem, apstākļiem, kuri jūs it kā ierobežo. Atbrīvoties no zināma konservatīvisma vai priekšstatiem kā lietām ir jābūt, no kurām realitātē jau sen esat izauguši. Mājas lietās, dzīves vietā, dažkārt arī ģimenē, iespējams būs nepieciešams ienest kādus negaidītus atjauninājumus. Esiet gatavi jauniem iespaidiem, vērtībām un priekšstatiem. No 23. septembra būtu labs laiks ceļojumiem, apmācībām vai cita veida redzesloka paplašināšanai. Kopā ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varat atstāt savas bailes un nedrošību par rītdienu. Tā vietā gaidāmais jaunmēness jums dāvās jaunu lidojumu un perspektīvu redzējumu.

Zivis

Nedēļas sākumā būsiet vairāk fokusējušies uz bērnu jautājumiem, lai rūpētos, palīdzētu un atbalstītu. Partneris jums var sagādāt negaidītu pārsteigumu vai dāvanu ar iziešanu ārpus mājas. Jūsu mijiedarbība ar apkārtējo pasauli un sevišķi ar partneri turpina mainīties un līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varat atstāt vecās formas vai piesaisti kādam formātam. Tagad labsajūtu gūsiet, ja spēsiet vienkārši mierīgi atlaist to, kas vairs nestrādā. No 23. septembra jūsu galvenais fokuss būs uz sevis izaicināšanu un pārvarēšanu, lai izietu tādā kā jaunā līmenī. Gaidāmais jaunmēness arī palīdzēs saprast, kas ir tas, kur jums vienkārši jābūt gana drosmīgiem, lai viss jūsu dzīvē sakārtotos daudz baudāmākā gultnē. 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt