sunset glow g094a7402a 1280Šī nedēļa ir aizsākusies diezgan šerpi, ar lielu iekšējo impulsu iet un darīt, bet vienlaicīgi nekur tālu aiziet un dižu sadarīt īsti var neizdoties. Tam par iemeslu ir retrogradais Merkūrs, kurš nu jau trešo reizi šogad liek kārtīgi piebremzēt, padomāt divreiz, uzmanīgi ieklausīties otra sacītajā un vēlreiz pārjautāt – vai pareizi saprasts.

No otras puses, tik tikko, 10. septembrī bija arī pilnmēness, kurš aktivizēja iekšējās pretrunas starp iedvesmotu pacilātību un materiālistisku sīkumainību. Šeit ticība, cerība un mīlestība nostājas pretī kādiem praktiskiem apsvērumiem un varbūt pat loģikai. Šī dilemma primāri skāra darba jautājumus un to, kā varat būt noderīgi pasaulei, savukārt tā atskaņas visticamāk jutīsiet vēl visu atlikušo septembri, kur kopā jau ar retrogradām enerģijām būs iespēja izsvērt, izvērtēt, ievākt informāciju un iemēģināt savu redzējumu praksē.

Kopā ar to visu, būs jūtama liela vēlme un arī gatavība izmēģināt un pieredzēt kaut ko jaunu, gūt sev netipisku pieredzi. Provokācija atmest lieko – priekšstatus, domāšanu, piesaistes, par mantām un talantiem, kuri stāv neizmantotas, nemaz nerunājot.

Tuvojoties nedēļas nogalei aizvien pieaugs arī kaisles un aizrautības enerģija. Tā var piedot papildus asumu jūsu attiecībām, tāpat arī, ņemot vērā kopējo fonu, veicināt kādu bijušo partneru vai nepabeigto mīlas drāmu spilgtāko epizožu atkārtošanos.

Ilgas un cerības, apvienojumā ar atskurbinošo realitāti var ne vienu reizi vien šonedēļ savstarpēji mīties vietām. Šis laiks, lai arī uzlādēts un enerģisks, tomēr kopumā vedina iedziļināties jau zināmos vai iesāktos procesos, tēmās un sfēras. Tādejādi palīdzot tikt pie sava personiskā risinājuma, atbildes vai nostājas, kur visu citu cilvēku priekšstati pamazām ir atbiruši.

Lai padziļinās izpratne un noslēdzas tas, kas ir nobriedis!

Auns  

Nedēļas sākums būs stipri uzlādēts, ar tendenci steigties un sadarīt pēc iespējas vairāk, lai arī tikko aizsācies retrogrādais Merkūrs jūs var pamatīgi sabremzēt. Galvenā tēma, kura tuvākajās nedēļas prasīs skrupulozu iedziļināšanos vai pat meklēt citus ceļus, ir jūsu partnerattiecības, juridiskie jautājumi un komunikācija ar citiem cilvēkiem. Šeit gaidāms pieaugošs kāpinājums, kurš savā kulminācijā būs 19. septembrī. 14. un 15. septembrī pastiprināti būs jārisina naudas jautājumi, uzmanīgi jāskaita, jārēķina un jāsaprot, kam jūs esat gatavi un no kā varat atteikties. Dienās ap 17. septembrī gaisā virmos kaisle un aizrautība, kas var piešķilt papildus degsmi kā esošajām attiecībām, tā arī tam, ko jūs darāt.

Vērsis

Šobrīd viena no aktuālākajām dzīves tēmām ir mīlestība, atpūta un mazās dzīves baudas, kuras dzīvi padara garšīgu un piesātinātu. Tajā nozīmīgākās dienas būs 14. un 15. septembris, kas vedinās pārskatīt vai meklēt jaunas labsajūtu un prieku sniedzošas aktivitātes, formas un iespējas. Retrogradais Merkūrs jūs mudinās iedziļināties kādos darba jautājumos, pārbaudīt vai dēļ kā cita iedziļināties pa otram vai pat trešam lāgam, lai jau oktobrī spētu visu godam noslēgt. Jūs pastiprināti interesēs rast jaunas iespējas kā sevi iepriecināt, kam varat arī gana daudz patērēties. Labas iespējas jau esošo vai nesen izveidoto attiecību degsmes un aizrautības uzkurināšanai. Ķermeniskās baudas un pieskārieni.

Dvīnis

Tuvākās nedēļas būS īpaši izaicinošas dēļ sava pretrunīguma. No vienas puses jūsos ir nobriedis milzu spars un enerģija, beidzot iet un darīt to, kas jādara, lai sasniegtu sev aktuālos mērķus, no otras puses ir iestājies retrograds Merkūrs, kurš atgādina, ka steigai nav vietas, labāk uzmanīgi pārbaudiet, paanalizējiet, ievāciet papildus informāciju, un tikai tad rīkojaties. Paralēli tam jūs šobrīd esat diezgan ierakušie mājas dzīvē un neskaitāmu sadzīves jautājumu risināšanā, kas var būt saistīts ar pārcelšanos vai labiekārtošanas jautājumiem. Tagad jūs vēlaties, lai viss notiek tā, kā tieši jūs to redzat, kompromisu meklēšana būs pretdabiska. Konflikts starp ļaušanos mirklim un ilgtermiņa perspektīvām joprojām būs aktuāls.

Vēzis

Enerģisks nedēļas sākums, kas mudinās pievērsties lieliem plāniem un ambiciozām iecerēm, lai arī klātesošās retrogradās enerģijas vedinās diezgan nopietni un ar daudziem atkārtojumiem pievērsties kādu dzīves vietas jautājumu risināšanai. Tas var būt remonts, labiekārtošana vai pat jaunas dzīves vietas meklēšana. Šobrīd komunikācijai ir ļoti liela nozīme, iespējamas jaunas, netipiskas pazīšanās, kopēji izbraucieni, apmācības vai cita veida dinamika. Strauji var nomainīties tuvāko draugu un paziņu loks, kas var ienest pārmaiņas jūsu ilgtermiņa plānos. Iespējams īslaicīgi aizrausities vai iemīlēsities kādā. Ģimene vai dzīves vieta var stipri ietekmēt jūsu darbošanās vērienu un ambīcijas.

Lauva

Šobrīd viena no jūs lielākajām prioritātēm ir nauda, tās pelnīšana un, jo sevišķi, tērēšana. Trešdien un ceturtdien jūsu tēriņos būs novērojama papildus impulsivitāte, risks uz nepārdomātiem pirkumiem vai ieguldījumiem. Ņemot vērā retrogrado enerģiju fonu, kārtīgi nepārbaudīti un neizdomāti lielāki pirkumi var izrādīties ar kādu apgrūtinājumu, kas tāpat prasīs atkārtoti atgriezties pie izvēles izdarīšanas procesa, meklēt garantijas talonu un tml. Jūs varat saņemt naudu arī par iepriekš paveikto. Tāpat šomēnes iespējams saskarties ar kādām komunikācijas tehnikas un automašīnas ķibelēm. Tādēļ, ja ir vajadzīgs atjaunināt programmatūru, pārliecinieties, ka jums tam ir gana daudz laika.

Jaunava

Jums šis ir pavisam īpašs laiks, jūs ļoti piedomāsiet pie sava ārējā tēla, imidža un to, kādu iespaidu atstājiet uz citiem cilvēkiem. Tāpat jums patiks pievērst sev uzmanību, sevišķi 14. un 15. septembrī, kad jūs varat dot priekšroku kaut kam sev neraksturīgam. Šajās dienās iespējams ļoti spēcīgi paplašināsies jūsu vērtību sistēma un izmainīsies dzīves prioritātes, galvenokārt, dēļ tā, ka būsiet gatavi atmest savus vecos uzstādījumus. Paralēli dēļ retrogrado enerģiju ietekmes, jūs pastiprināti piedomāsiet un meklēsiet jaunus ceļus naudas jautājumu risināšanai. Nozīmīgi pirkumi iespējami ar apgrūtinājumiem, tādēļ uzmanīgi iepazīstaties ar visiem darījuma nosacījumiem. Piemērots laiks kredītu noslēgšanai, bet ne jaunām saistībām.

Svari  

Jūsu gadījumā “zilonis trauku skapī” ir retrogradais Merkūrs, kurš atrodas tieši Svaru zīmē. Tas nozīmē, ka jau tā grūtais lēmumu pieņemšanas process paliks vēl sarežģītāks. Nebrīnieties, ja jūs pārņem šaubas, nepārliecinātība, nespēja ar prātu saprast, kādu izvēli izdarīt? Kur doties? Ko darīt? Patiesībā, ja jūs sev dotu laiku, un enerģijas uz to tieši arī vedina, tad šis apgrūtinājums ļaus atmest citu cilvēku atstātos nospiedumus sevī un lēni, bet pamatīgi aizrakties līdz paša autentiskai un dziļai atbildei. Dodiet sev laiku vēl līdz oktobra sākumam, viss pamazām nostāsies savās vietās. Viena no galvenajām tēmām - attiecības. Būs impulss aktivizēt jaunas vērtības, izvirzīt prioritātes, lai tajās būtu virzība.

Skorpions

Izaicinošs un nozīmīgs laiks. 14. un 15. septembrī varēsiet pastiprināti risināt partnerības jautājumus. Nebaidieties no būtiskām izmaiņām, tas var palīdzēt īstenot kādus ilgtermiņa plānus. Laulība un draudzība arī šobrīd ies roku rokā, sniedzot tik ļoti nepieciešamo reālistisko skatu no malas. Retrogradais Merkūrs jums izsauks ļoti dziļas un personiskas pārdomas par savām vērtībām, tālākajiem plāniem un to, ko jūs patiesībā vēlaties no tās vai citas situācijas, ieceres. Lai tiktu skaidrībā ar savu patieso motivāciju, jums ir tiek dots laiks līdz pat oktobra beigām. Kopējais noskaņojums jums būs rosīgs, ar tendenci izaicināt un pārvarēt savu inerci, jūs var iedvesmot kāds draugs vai iekārdināt kāda perspektīva iecere.

Strēlnieks

Jūsu degsme un entuziasma vēl joprojām būs gatavs līt pāri malām, pat neskatoties uz pasaules (apkārtējo cilvēku) negatavību to pieņemt. Jūs varat saskarties ar opozīciju, tā, it kā otrs mēģinātu jūs dabūt atpakaļ pie zemes. Uztveriet to drīzāk kā iespēju pārbaudīt savas ieceres dzīvotspēju un instrumentu, lai atklātu dažādus sīkumus un detaļas pie kurām piestrādāt, jo, visticamāk, par tām tiešām nebūsiet piedomājuši. Kopējais retrogrado enerģiju fons mudina pievērsties mīlestībai, dzīves baudām, hobijiem, izklaidēm, ilgtermiņa sadarbībai un plānošanai. Kāds jautājums ir aktuāls jau no septembra sākuma, kurš ir atkārtoti jāpārskata tagad, un kura rezultāts jau būs nofiksējams tuvāk oktobra viducim.

Mežāzis

Šobrīd gaisā ir gana daudz praktisko enerģiju, kas jums, kā vienam no zemes zīmes pārstāvjiem, tas tīri labi patiks. Jautājumu risināšanā būs jūtama racionalitāte un saprātīgums. Tiesa, pats lēmumu pieņemšanas process var būt vēl stipri neskaidrs. Iespējams jums ir kādi svarīgi mērķi, uzdevumi vai atbildības, kas prasa spēju ļoti korekti un skaidri nodot savu vēstījumu. Vēloties to labāko, šis vēstījums var tikt pateikts pārāk nepārliecinātā vai piekāpīgā formātā, kā rezultātā situācija var ievilkties un par to var nākties runāt atkal un atkal. Jums būs jārunā par saviem plāniem un to, kas jums ir svarīgi tik ilgi, līdz apkārtējie to sadzirdēs. 14. un 15. septembris mudinās pievērsties kādam ceļojumam vai apmācībām.

Ūdensvīrs

Šis ir laiks, kad jūs ļoti cītīgi mēģiniet tikt ārā no saviem ierastajiem rāmjiem un ierobežojumiem, kuros, ja tā pamatīgāk ieskatās, izrādīsies vien paši sev esat uzlikuši. Mīlas dzīve jums tagad sitīs augstu bangu un nav neviena iemesla, lai šajā sfērā nebūtu vērā ņemama dinamika. Cits moments, ka jūs paši tagad labprāt skatīsities pagātnē, sevišķi esiet uzmanīgi ar pārāk cītīgu skatīšanos bijušo attiecību virzienā. Katrā gadījumā dzīve tiešām var piespēlēt situāciju,  kas liek atkal pārcilāt “bijušā” tēmu. Iespējama dzīves vietas maiņa, vai kāds lielāks ieguldījums nekustamā īpašumā. Ļoti būtiski, lai tas ir kas tāds, ko iepriekš bijāt jau plānojuši. Iespējams atkārtos ceļojums vai apmācības.

Zivis

Šobrīd jums visa uzmanība ir uz kādu īpašo otro cilvēku jūsu dzīve, parasti, partneri. Ļoti svarīgs būs kopā pavadītais laiks, kas sniegs harmoniju un labsajūtu, arī zināmu drošības sajūtu. Izaicinošākās dienas, kad var būt papildus kāda steiga - 14. un 15. septembris. Ģimenē vai dzīvesvietā turpinās liela dinamika, kad daudz visa kā vienlaicīgi notiek un ir jārisina. Šeit aizies lielākā daļa jūsu enerģijas. Retrogradās enerģijas mudinās pārskatīt jūsu spēju būt drosmīgiem un iziet ārpus jums ierastajiem paterniem un priekšstatiem, atrast jaunu harmonijas zonu. Šis būs vairāk izzināšanas un testēšanas laiks, kurš kādā stabilākā gultnē ievirzīsies tikai oktobrī. Nedēļas nogalē var būt visa kā pārāk daudz, ieklausieties vairāk sevī.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt