woman ga6623553f 1280Šī nedēļa solās būt izaicinājumiem pilna. Pārmaiņu vēji un impulss rīkoties savādāk nekā līdz šim šonedēļ sasniegs savu apogeju – kulmināciju, kuru ļoti izteikti varēs just uz pilnmēnesi 11. un 12. augustā. Tomēr var uzskatīt, ka pretrunu un jaunu ceļu “izcircšana” būs fonā visas nedēļas garumā.

9. augustā uz pusēm plēsīs kāda izvēle, dilemma. Jūs noteikti labi apzināsities kā būtu rīkoties pareizi, bet iekšējā sajūta var pagalam neklausīt šiem ārējiem uzstādījumiem. Tāpat arī fonā vēl būs sava ego pieņemšanas un līdz ar to arī dziedināšanās tēma. Tas, ko bieži sauc par savas tumšās puses jeb instinktīvās dabas akceptēšanu, lai jūs spētu būt viengabalaini savā būtībā un izvēlēs. Tādēļ prast ar sevi sarunāt un izdarīt izvēli būs īsts pārbaudījums, kurš parādīs kā jūs spējat tikt galā ar saviem stāvokļiem.

11. augustā pilnmēness ietekme jau būs jūtama pilnā sparā, lai arī faktiski tā augstākais punkts būs 12. augustā, pl. 4:36. Šajās dienās būs novērojama augsta spriedze, strauja notikumu mainība. Ļoti stipras radošās, pārsteigumu un spontanitātes enerģijas, tādēļ ir grūti prognozēt kā tieši tas izpaudīsies jūsu dzīvēs. Tomēr galvenās tēma būs: rīkoties ātri, netipiski, atbildīgi, neignorējot kā kolektīvās, tā arī personiskās vajadzības pēc laika, uzmanības un pašizpausmes, kā tipiskākās sfēras būs nauda, romantiskās attiecības un bērni.

11. augustā arī vēlmju, jūtu, ētiskuma un prioritāšu noteicēja – Venēra, uz vairākām nedēļām pārcelsies pie Lauvām. Šeit tā veicinās dārgu gaumi, spilgtu un radoši drosmīgu, varbūt pat ekscentrisku jūtu izpausmi. Attieksmi, ka vēlaties visu bez jebkādiem kompromisiem. Labs laiks izklaidēm kompānijās, kur jūs varat ar kaut ko izcelties. Ļoti tieksities lepoties ar saviem bērniem.

No 13. augusta enerģijas paliks nedaudz maigākas, vedinot vairāk pievērsties mierīgai atpūtai un savai jūtu pasaulei. Tomēr visu nedēļas nogali būs novērojama arī spriedze, kur jūsu pašuztvere un apziņa konfliktēs ar apkārtējās vides prasībām, kādiem pienākumiem.

Tā vien izskatās, ka šajā nedēļā būs jāpaveic lieli darbi, jāizmēģina jauni pienākumi vai neierastas taktikas, jāspēj nobalansēt savas emocijas, sadarboties ar saviem instinktiem un iemācīties vadīt savus stāvokļus tā, lai rezultātā jūs spētu iziet jaunā līmenī savā apziņā, izpratnē un dzīvē kopumā. Neba velti jau sekojošā nedēļa, no 15. augusta, sākas ar ļoti jaudīgām un daudz konstruktīvākām enerģijām, it kā tā būtu rezultāts iepriekš labi padarītam darbam.

Elpojam dziļi un drosmīgi speram soļus nezināmajā!

Auns  

Lai arī sākumā tā neliksies, bet šonedēļ lietas labāk vedīsies, ja rīkosities maigi, intuitīvi un plūstoši. Pirms tam sevi kārtīgi noskaņojot darāmajam darbam. Noslēpties nebūs iespējams, apspiest un apslāpēt savas ilgas, gaidas un, no 11. augusta arī vēlmes un jūtas, ne tik. Pilnmēness būs gatavs satricināt jūsu izklaides un draugu zonu, kārtīgi patērēt jūsu iekrājumus un noskaņot svarīgu ilgtermiņa ieceru vai domubiedru savstarpējā atbalsta virzienā. Ja rīkosities pa jaunam, nevis kā ierasts, spriedze ātri izplēnēs. Labprāt patērēsities arī uz bērniem vai parūpēsities par dāvanām. Nedēļas nogalē pienākuma apziņa var stipri nograuzt jūsu vēlmi pēc izklaidēm, atpūtas un spilgtu dzīves baudīšanu.

Vērsis

Jums būs ļoti svarīgs laiks sev un savai ģimene - atpūtai, vienatnei un dabiskai pašatjaunotnei. Pilnmēness mēģinās izkustināt pašus dziļākos un inertākos jūsu dzīves jautājumus – kā vēlme pēc drošības, garantijas, paredzamības, ar tam loģiski sekojošo piesaisti naudai un mantai. Labs laiks, lai izmēģinātu jaunu pieeju lietām, kādu sev neierastu rīcības scenāriju. Tomēr visa šīs nedēļas dinamika jau dabiskā veidā jūs provocēs un “spiedīs” uz kaut ko jaunu un sev netipisku. Lai nebūtu pārāk liels stress, savā galvā vai reāli dzīvē pārcilājiet visu to, kas ir palicis nemainīgs un stabils, uz ko vēl joprojām varat paļauties un rēķināties. Nedēļas nogalē būs konflikts starp darbu, pienākumiem un jūsu ģimeni.

Dvīnis

Nedēļas pirmajā pusē iespējams saasināsies kādi naudas jautājumi, varbūt pat paši to veicināsiet, mēģinot iegādāties kaut ko ārpus savām iespējām. Galva strādās labi, būs viegli ieraudzīt jebkuras ieceres vājās zonas, tādēļ viss ar ko saskarsities jau būs pašu nopelns. No 11. augusta līdz pat 5. septembrim jūsu prieka un labsajūtas zona būs iespēja iepazīties ar cilvēkiem, parunāties un interesanti pavadīt laiku. Jums būs ļoti svarīgi atstāt patīkamu, vienlaicīgi arī paliekošu iespaidu. Ļoti piemērots laiks kādiem kursiņiem vai aizraujošai meistarklasei. Pilnmēness ietekmē iespējams saskarsities ar dilemmu – ārzemes vai Latvija, kursiņi vai nopietnākas studijas, darbam noderīgs vai tas, ko jūs paši gribētu u.tml.

Vēzis

Nedēļas sākuma sajūta, ka ārējā pasaule izaicina jūsu iekšējo mieru un harmoniju, tikai pieaugs, sevišķi, ja nepratīsiet pateikt skaidru – Nē! No 11. augusta vairāku nedēļu garumā liels fokuss būs uz naudu un dažādiem finansiāliem aspektiem. Lai arī vēl šonedēļ situācija var izskatīties izaicinoša, tomēr arī naudas fortūnas labvēlīgais vaigs pavisam drīz, visdrīzāk ne ātrāk par jaunnedēļu, pret jums pavērsīsies. Pilnmēness šos pašus naudas jautājumus var uzraut neredzētos augstumos. Jūsu gribēšana ar varēšanu var nestiķēties kopā. Paralēli tam vēl impulss kaut kur uz ātru roku patērēties. Jūsu iekšējais kontrolieris būs stipri neapmierināts ar šo vieglprātību. Mācieties ar sevi sarunāt.

Lauva

Gaidāmā nedēļa no jums prasīs ļoti daudz. Tā izaicinās, provocēs un mudinās kārtīgi sapurināt savu dzīvi visos tās aspektos. Vēl pašā nedēļas sākumā  jūs saskarsities ar saviem instinktiem, zemapziņas impulsiem, kuri var vedināt sākot no bezdarbības un ignorances, līdz pat kontrolējošai vēlmei pašapliecināties uz citu rēķina. No 11. augusta līdz 5. septembrim jums būs liela vēlme harmoniski mijiedarboties ar apkārtējo pasauli. Palielināsies jūsu šarms un harizma, arī vēlme izcelties caur ārējo tēlu. Grūtības iziet no “lomas”, būt tiešākai vai no kaut kā atteikties. Pilnmēness radīs spriedzi attiecībās ar neprognozējamu rezultātu. Esiet uzmanīgi, iespējami neatgriezeniski pagriezieni tajās.

Jaunava

Jūsu lielākajos un tālejošākajos dzīves plānos var parādīties kāda plaisa, nepieciešamība iedziļināties smalkajā drukā un ieviest korekcijas saskaņā ar to. Ja esat saistīti ar citiem cilvēkiem, domu biedriem, pārliecinieties, ka arī viņiem ir vajadzīgā motivācija. No 11. augusta līdz 5. septembrim jūs vislabāk jutīsities, ja varēsiet pabūt viens, strādāt un atpūsties vienatnē, savā ritmā un sajūtā. Pilnmēness ietekme un viss pārējais astroloģiskais fons aicina pastiprināti pievērsties savai veselībai, dienas rutīnai, atpūtas un slodzes balansam. Nemēģiniet sevi apmānīt ar “vēl tikai drusciņ”, “vēl tikai šito” u.tml. Priekšplānā izvirziet disciplīnu, mērenību un saprātīgumu. Nesasteidziet lietas.

Svari  

Lai arī nedēļa solās būt dinamiska, tā var izrādīties arī stipri labvēlīga. Pats nedēļas sākums vēl būs izteikti diskomfortabls. Jūs var pavadīt sajūta, ka tiek izaicināts viss, kas jums svarīgs un svēts. Bieži tikai ar vienu mērķi, lai jūs skaidri saprastu savu vērtību un savas prioritātes. No 11. augusta vairāku nedēļu garumā jūs pārslēgsities uz ekscentriskākām un spilgtākām notīm, būsiet daudz atvērtākas un gatavākas būt pamanītas un vispār darboties publiski. Tieši šīs nedēļas pilnmēness var aktivizēt kādu ambīciju, svarīgu ilgtermiņa iespēju, kas var būt ļoti grūti apvienojama ar citiem jūsu pienākumiem, sevišķi pret bērniem. Tomēr drosmīgajiem pieder pasaule, izmēģiniet jaunu pieeju lietām.

Skorpions

Nedēļas pirmajā pusē jūs ļoti labprāt dotos kādā ceļojumā sasmelties jaunas pieredzes, bet tieši šobrīd tas var izrādīties stipri izaicinoši. Pat tad, ja ceļojums būs jau ieplānots, var uzrasties kāds negaidīts situācijas pavērsiens, kas visu sagriež vēl kājām gaisā. No 11. augusta līdz 5. septembrim jūs tieksities pēc redzamas atzinības un panākumiem, varbūt pat zināmas popularitātes. Šīs nedēļas pilnmēness artava būs saistīta ar nepastarpinātu ambiciozitāti, kas īsti negribēs iet kopā ar jūsu pašreizējo ģimenes situāciju, pienākumiem. Potenciālais risinājums, lai arī neviegls, būs saistīts ar jūsu partneri, būs jāmaina esošā attieksme un izturēšanās vienam pret otru, jāienes kādi jauninājumi.

Strēlnieks

Šīs nedēļas sākumā vēl var būt saspringti risināmi kādi naudas jautājumi, kuros būs jāmeklē kāds zelta vidusceļš, balanss un jāspēj neiet savu instinktīvo impulsu pavadā. No 11. augusta vairāku nedēļa garumā jūs savus spēkus atjaunosiet un iekšējo prieku atgūsiet ar ceļojuma, apmācību vai citas jaunas pieredzes palīdzību. Šajā laikā pats svarīgākais būs kaut kur tiekties, augt, virzīties un attīstīties, arī pacelties virs ikdienas lietām. Pilnmēness ietekmē jūs visu minēto gribēsiet realizēt vienlaicīgi, ignorējot īstā laika izjūtu, tādejādi sev radot tikai nevajadzīgu spriedzi. Risinājums būs saistīts ar jūsu ikdienas pārkārtošanu, jauna dienas ritma un rutīnas ieviešanu. Var būt neviegli, bet ļoti efektīvi.

Mežāzis

Nedēļa sāksies ar pilnu apņēmību darīt to, kas jādara. Apkārtējo puņķus un asaras jūs centīsities ignorēt, lai arī noskaņojumu tas var pabojāt. No 11. augusta līdz pat 5. septembrim jūs instinktīvi tieksities pēc jaunas sajūtu pieredzes un caur to arī iznest jaunā līmenī savu mīlestības valodu kā pret sevi tā arī mīļoto cilvēku. Šis var izrādīties labs laiks kā terapijai, tā izaicinājumam saistībā ar citiem cilvēkiem. Pilnmēness ietekmē šī sevis pārvarēšanas tēma tiks iznesta citā līmenī, tā stipri konfliktēs ar jūsu esošo vērtību sistēmu vai reālo budžetu. Potenciālie risinājumi ir saistīti ar daudz radošāku un brīvāku pašizpausmi. Var izrādīties, ka lielākie ierobežojumi ir tie, kurus jūs paši sev uzliekat.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā darbs jums sniegs zināmu mierinājumu, ļaujot ieslīgt labi pazīstamos pienākumos un tādejādi sevi nolīdzsvarojot. Tomēr iekšējie dēmoni instinktīvo impulsu formā arī negulēs. Romantisko attiecību kontekstā šis var izvērsties par ļoti nospriegotu, uz dziļākajiem instinktiem un seksualitāti balstītu periodu, ko gandrīz nebūs iespējams kontrolēt vai kā savaldīt. No 11. augusta vairāku nedēļu garumā jūsu prioritāte būs partnerattiecības, viegli iesiet uz kompromisiem. Savukārt vēl šonedēļ, pilnmēness ietekmē, iespējamas kādas attiecības, kuras brucina visus jūsu esošos priekšstatus par sevi, savām robežām un iespējām, tādejādi palīdzot atrast jaunu atbalsta punktu sevī.

Zivis

Nedēļas iesākumā jūs savu uzmanību fokusēsiet uz bērniem, savu radošo talantu izpaušanu un to, kā tas viss iekļaujas jūsu ilgtermiņa plānu kontekstā. Risinājuma atrašana būs izaicinoša. No 11. augusta līdz pat 5. septembrim jūsu prioritāte būs veselība un saprātīga, pat baudāma dienas ritma ievērošana. Tikai pagaidām, dēļ pilnmēness radītās intensitātes, tas viss vēl ir tikai procesā. Tieši pilnmēness palīdzēs nofiksēt, kas ir tās izmaiņas jūsu dzīves stilā un pienākumos, pie kurām būtu jāpiestrādā. Saudzējiet veselību un neignorējiet savu iekšējo laika izjūtu, tempu. Visam ir savs laiks un to, kas ir jūsu, garām nepalaidīsiet. Palīdzēs jaunas taktikas izveidošana komunikācijā ar citiem cilvēkiem.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt