sunflowers gdb542b884 1280Šīs nedēļas sākums vēl būs tīri šerps, neskatoties uz to, ka pilnmēness jau ir aiz muguras un Mēnestiņš paliek aizvien plānāks un plānāks. Tādēļ nesēdiet uz vietas, labāk kārtīgi parosieties.

Tik tikko, 18. jūlijā Venēra pārgāja Vēža zīmē. Tagad līdz pat 11. augustam sajūtās būsiet jūtīgāki un noslēgtāki. Piemitīs dabiska vēlme kaut ko ļoti svarīgu un dārgu nosargāt no svešām acīm, saglabājot to tikai sev vai sev mīļajiem. Miers un harmonija dabiski atjaunosies pavadot laiku kopā ar pašiem tuvākajiem, ģimenes vidē, mājās. Sievietes kļūs maigākas, uztverošākas, plūstošākas un intuitīvākas, labprāt saimniekos un rūpēsies par sirdij tuvajiem. Vienīgais izņēmums, ja būs kāds tuvais jāaizstāv vai jāpasargā.

No 19. jūlija līdz 4. augustam domas būs pievērstas izklaidēm, hobijiem, bērnu jautājumiem un radošumam kopumā. Piemitīs izteikta tendence izcelt sevi, varbūt pat palielīties vai kā savādāk “radoši” pārspīlēt savu vēstījumu. Tādēļ sarunās, pārrunās un cita veida domu apmaiņā esiet uzmanīgi, sniegto informāciju un idejas droši daliet vismaz uz pusi, jo sevišķi ar 23. jūliju.

Savukārt, ja jums ir jāuzstājas, jādalās ar skaistiem un iedvesmojošiem vārdiem, ja jūsu ieceres realizācijai ir vajadzīgs, lai jūs būtu pārliecināti par sevi – šis tam būs īstais laiks.

22. jūlija izskaņā Saulīte no jūtīgajiem un maigajiem Vēžiem pāries pie drosmīgajām un spilgtajām Lauvām, šeit atrodoties savā spēkā. Laiks mirdzēt un iedvesmoties. Tuvākais mēnesis ir lielisks brīdis, kad izcelt jums raksturīgās dvēseles stīgas, izpaust savu unikālo un neatkārtojamo dabu. Nebaidieties būt patiesi un īsti savā radošumā un pašizpausmē.

23. jūlijs būs piemērots stratēģiskajai domāšanai. Jūs viegli spēsiet uz visu notiekošo paraudzīties no daudz augstākas perspektīvas, labi saskatot likumsakarības, nolūku un iekšējās tiecības virzienu. Diena būs piemērota filozofijai, garīgumam, apmācībām, jaunu iespaidu gūšanai un galīgi nebūs piemērota pacietīgam, skrupulozam darbam. Var paslīdēt kājiņa un sev vai kādam citam sasolīt “gaisa pilis” bez reāla seguma.

Tāpat arī nedēļas fonā būs īsts izaicinājums mainīt sevi, dzīvi, ieradumus un pieradumus. Atbrīvot sevi no kādiem smagiem pienākumiem vai solījumiem, pārliecībām vai stereotipiem, kuri, visticamāk, ir drīzāk pašu izdomāti vai patapināti no citu cilvēku pārliecību sistēmas. Viltus pārliecība, ka jūs esat kaut kādā mērā mazāki vai nevarīgāki, nekā tas ir patiesībā. Īpaši spilgti tas būs izjūtams līdz 22. jūlijam.

Lai aizraujoša un iedvesmojoša nedēļa!

Auns  

Nedēļa aizsāksies diezgan enerģiski un tās turpinājums var solīt vien papildus dinamiku. Ar pašpārliecību jums būs vairāk nekā vienkārši viss kārtībā. Jūs gribēsiet izcelties, būt pirmie, saņemt apkārtējo uzmanību vai visveselīgākajā veidā – darīt to, kas dabiski palīdz jums būt galvenajā lomā. Strīdēties ar jums par to, ka varbūt jūs pārspīlējat vai varbūt esat palaiduši garām kādu niecīgu, bet gana būtisku detaļu, būs bezcerīgi. Pārliecināt nevarēs. Atkāpties no tā, ko esat izdomājuši, jūs arī nebūsiet gatavi. Pieņemt, ka kaut kas ir neiespējami, ne tik. Apkārtējiem vien atliks vai nu padoties vai nervozi stāvēt maliņā, vērojot  kā jūs plosāties un īstenojat ko tādu, kas kādam var likties arī neiespējami.

Vērsis

Rosīgs laiks, jo tuvāk zemei un mājām, jo labāk jutīsities. Domas grozīsies par un ap dzīves vietas vai ģimenes jautājumiem. Viegli iziesiet uz iniciatīvu, atrotīsiet piedurknes un darīsiet to kas jādara, sevišķi no 21. jūlija. Nedēļas viducis būs saistīts ar kādas informācijas apdomāšanu, padoma uzklausīšanu, kas var stipri lauzt jūsu līdzšinējos priekšstatus vai pat tālākos nākotnes plānus. Jūs kopumā viegli ietekmēsities no apkārtējās vides un līdzcilvēkiem. 22. jūlijā, līdz ar Saulītes pāriešu Lauvas zīmē, jūs uz tuvāko mēnesi galveno akcentu liksiet uz ģimeni. Tā būs pirmā prioritāte vienalga, kādi vēji pūš. 25. jūlijs var izaicināt ar kādu dāvanu vai negaidītu iespēju, kas pastiprinās iekšējo spriedzi.

Dvīnis

No šīs nedēļas jums aizvien aktuālāk kļūs pavadīt interesanti laiku, kas praktiski vienmēr nozīmē jaunas pazīšanās, interesantas sarunas un neparastu pieredzi. Jūs ļoti labprāt dalīsities ar savām domām, idejām un viedokli ar apkārtējiem cilvēkiem. Tāpat arī iespējams gribēsiet iegādāties jaunu automašīnu vai vismaz telefonu. Daudz vairāk laika pavadīsiet ceļā vai kādā citā veidā mēģināsiet ikdienu padarīt interesantāku. Tāpat arī šonedēļ iespējams būs jārisina kādi nopietni naudas jautājumi, iespēja noslēgt kādas lielas saistības. Iespējami arī kādi finansiāli bonusi vai dāvanas. Sākot no 22. jūlija ļoti labs laiks kādu kursu vai pasākuma apmeklēšanai, kas būs saistīts ar papildus izdevumiem.

Vēzis

Nedēļas sākums būs pilns spīta un karstas apņēmības kaut ko svarīgu sasniegt, gūt konkrētus rezultātus. Tas piešķirs zināmu drosmi un spēju konkurēt. Tāpat nedēļas fonā ir redzams īsts izaicinājums mainīties, pārvarot iekšējās pretrunas un citus vājuma mirkļus. Labprāt pievērsīsities ārējam izskatam. Jums būs ļoti svarīgi būt ar visiem mierā un harmonijā, kas tik viegli var arī neizdoties. No šejienes var rasties arī nedaudz izdabājošas iezīmes, gatavība iziet dažkārt pat uz nevajadzīgiem kompromisiem. No 22. jūlija mēneša garumā jūsu uzmanības centrā būs finanses. Iespējams meklēsiet vai vienkārši sapņosiet par jauniem peļņas variantiem. Nedēļas nogale būs piemērota plānošanai un apmācībām.

Lauva

Lai arī nedēļas sākums būs ļoti enerģisks un izaicinošs, vēl līdz piektdienai jūsos stipri dominēs dažādi zemapziņas impulsi, kas var stipri ietekmēt jūsu garastāvokli. Tādēļ lielākā daļa nedēļas būtu vairāk piemērota atpūtai, ceļošanai vai vienkārši pavadīt laiku prom no visiem. Tiesa, neskatoties uz to, jau no 19. jūlija jums būs liela kāre izrunāties un padalīties, tādejādi it kā mēģinot tikt skaidrībā pašiem ar sevi. Salīdzinoši viegli būs iepazīties vai ar ko aizraujošu uzstāties. No 22. jūlija pilnībā būs iespēja palikt malā savu vēlmi noslēgties un tā vietā jūs būsiet gatavi jaunai sevis versijai un izjūtai. Sevišķi 23. jūlijā jums var būt tālejošas iedvesmojošas idejas vai aizraujošas ieceres, kuras realizēt.

Jaunava

Tuvāko pāris nedēļu laikā jūsu iekšējais dialogs būs sevišķi aktīvs, iespējams tas turpināsies arī miega laikā, neļaujot jums pilnībā atslābināties. Tādēļ būtu ieteicams savlaicīgi izrakstīt vai ar kādu izrunāt visu to, kas jums galvā un kaklā būs sakrājies neizteikts. Tāpat iespējams, ka būs kādas slepenas norunas vai darīšanas, kuras apzināti slēpsiet no apkārtējo acīm. Iekšējo mieru un harmoniju jūs atgūsiet draudzīgā kopā būšanā. No 22. jūlija jums būtu pastiprināti jāsaudzē veselība un jāparūpējas par sevi. Ļoti labs laiks atvaļinājumam un aizraujošiem piedzīvojumiem. Attiecībās un izklaidē ir jārēķinās, ka brīvais laiks jums nebūs, tādēļ, ja paši tās sev neieplānosiet, nekas pats no sevis nenotiks.

Svari  

Nedēļas sākums būs provokatīvs un izaicinošs. Sevišķa dinamika būs novērojama jūsu partnerattiecībās. Ārpus tām jums būs vēlme rīkoties drosmīgi un uzņēmīgi, izejot stipri ārpus savas komforta zonas. Periods var būt arī īpaši labvēlīgs, lai gūtu kādus redzamus panākumus, bet ceļš uz tiem var izrādīties arī diezgan grumbuļains. Jūs tieksities pa labam vai pat ar šarmu atrisināt ar autoritātēm saistītos jautājumus. Nedēļa būs piesātināta ar potenciāli ļoti nozīmīgiem, dzīvi mainošiem pagriezieniem, sevišķi karjeras un personisko mērķu vārdā. Ļoti liels atbalsts un iedvesmas avots būs draugi un līdzīgi domājošie. Tādēļ atrodiet laiku, lai satiktos un padalītos ar visu, kas uz sirds sakrājies.

Skorpions

Nedēļas sākums būs stipri rosīgs, ikdiena būs piepildīta un darba netrūks. Visizaicinošākā šobrīd var izrādīties tieši partnerattiecību sfēra, jo ne jūs, ne otra pusīte nebūs gatava atkāpties no sava, kas var radīt augsni strīdiem. Kopumā jūs tieksities pēc jauniem iespaidiem, pieredzes vai zināšanām, visa tā, kas palīdzētu pārslēgties no ikdienas. Tādēļ noderēs jel kāda vides maiņa, jo sevišķi ceļojums. Tāpat arī jūs saasināti uztversiet taisnīguma un ētiskuma jautājumus. Labprāt iedziļināsities kādā tēmā un atmetīsiet ilūziju, ka risinājumu atradīsies pats no sevis. Šoreiz vienkāršākais ceļš būs saistīts ar pašapmānu. Tuvāko mēnesi jūs tieksities domāt, runāt, meklēt un darīt visu, lai gūtu redzamus panākumus.

Strēlnieks

Aktīva nedēļa, kas no jums prasīs ne mazums drosmes. Tieši baiļu un nedrošības pārvarēšana vai spēja rīkoties neskatoties ne uz ko, būs galvenā atslēga panākumu gūšanā. Sevišķi naudas jautājumos. Ikdienas slodze jums būs paaugstināta un darāmā netrūkst. Neskatoties uz to, nedēļas sākumā akcentu liksiet uz savu mīlas dzīvi vai bērnu jautājumiem. Jebkurās attiecības parādīsies tendence uz milzīgu pašatdevi un empātisku tuvību. Jūs būsiet pārņemti ar augstiem ideāliem vai jauniem iespaidiem, zināšanām, kas iedvesmos un palīdzēs pacelties virs ikdienas raizēm. Labprāt ceļosiet, mācīsiet, skaidrosiet un iedvesmosiet arī citus. Nedēļas nogale piemērota perspektīvu apdomāšanai un plānošanai.

Mežāzis

Šonedēļ iespējams kāds ļoti svarīgs atslēgas pagrieziens jūsu lielo dzīves pārmaiņu realizācijas virzienā. Jūs maināties un arī pasaule jums apkārt, apkārtējo cilvēku vēlmēs un gaidās attiecībā uz jums. Tuvākajās nedēļās jūs gribēsiet īpaši harmoniski un “pa labam” atrisināt jebkuru attiecību saspīlējumu. Vienlaicīgi parādīsies arī drosme saukt lietas un potenciālos riskus īstajos vārdos, neko neslēpjot ne no sevis, ne citiem iesaistītajiem. Tas veicinās arī jūsu kopējo gatavību uzņemties riskus, uzdrošināties kaut ko stipri ārpus jūsu komforta zonas. Šeit var būt akcents gan uz īpašu uzdrošināšanos attiecībās, gan uzņēmību rīkoties kāda lielāka projekta, investīciju vai atbildības jomā.

Ūdensvīrs

Nedēļa aizsāksies ar aktīvu socializēšanos, būs jāspēj ļoti daudz ko izrunāt un paspēt nokārtot. Šobrīd darbs un jūsu ikdienas ritms būs tas, kas palīdzēs atgūt mieru un harmoniju, bet ne ilgi. Ļoti pārliecinoši jau no 23. jūlija jūs būsiet nobrieduši virzīties jaunajā, pierādīt vai parādīt savus talantus, dotības vai prasmes kaut visai pasaulei. Jūs vairs nebūsiet gatavi samierināties ar otrā plāna lomu, vienalga vai tas būtu darbā vai attiecībās. Tas, kas šonedēļ var mainīties, ir kādi ļoti dziļi bāzes paterni, ieradumi, kuri līdz šim bija saauguši ar jums kā otra āda. Tikai jūs varat pārraut to atkārtošanos un pirmā pazīme, kas uz to norādīs būs tas, ka jūs tos ieraudzīsiet un sāksiet apzināties. Turiet kursu, jums izdosies!

Zivis

Nedēļas sākums būs stipri aktīvs un piesātināts ar straujiem notikumu pavērsieniem. Priekšplānā var izvirzīties kādi naudas jautājumi. Iespējams daudz laika pavadīsiet ceļā vai risinot dažādas ikdienas lietas. Jūsu iekšējo mieru un harmoniju jums sniegs bērni, radošums un sievišķīga laika pavadīšana. Iespējams laiks kādai ballītei. Darbs, attiecības ar kolēģiem, dažādi organizatoriskie jautājumi būs pilna galva. Nevajadzētu pārāk ieciklēties, lai viss notiek pēc plāna, tieši otrādi, ļaujieties radošām izmaiņām. Labprāt apgūsiet jaunas iemaņas un prasmes, sevišķi tās, kas var atvieglot vai kā uzlabot ikdienas soli, arī pašsajūtu. Būs daudz vieglāk ieraudzīt likumsakarības, iedvesmoties un aizrauties.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt