landscape 1192669 1280Šonedēļ Mēnesis augs un briedīs, līdz ar to būs labas iespējas iniciēt un virzīt savas ieceres un plānus praktiski jebkurā dzīves jomā, kuru gribēsiet attīstīt. Kopā ar to, no 5. jūlija notiks diezgan svarīga astroloģisko fona akcentu maiņa.

Viens no galvenajiem būs saistīts ar enerģijas un gribas izpausmi Marsu, kurš no 5. jūlija līdz 20. augustam ies cauri Vērša zīmei. Līdz ar to iepriekšējo drosmi, iniciatīvu, steigu un kopējo paaugstināto tonusu nomainīs daudz mierīgāka, pacietīgāka un praktiskāka pieeja jebkuram darbam. No šejienes arī radīsies izteikta tendence koncentrēt savus spēkus uz naudas pelnīšanu, krāšanu vai esošā īpašuma nosargāšanu. Iepriekšējos mēnešos iniciētās aktivitātes ieies daudz praktiskākā gultnē.

Bez tam sākot ar 5. jūliju pāris nedēļu garumā labprāt runāsiet par un ap savām sajūtām, emocijām vai arī kavēsities atmiņās par aizgājušajiem laikiem. Tāpat arī zināma nostalģija, vēlme būt tuvāk pie dabas vai apciemot dzimto pusi. Arī galvā ritināsiet domas par un ap pašu tuvāko labsajūtu un vajadzībām, kā arī par dzīves vietas komfortu un ērtumu.

Nedēļas nogale būs izcili piemērota, lai risinātu savus lielos plānus, ilgtermiņa ieceres. Būs viegli paskatīties uz visu notiekošo no plašākas, pat globālākas perspektīvas, ieraudzīt kopsakarības un to, kur vajadzīgi uzlabojumi. Dabiski vedīsies plānošana. Var izplānot ceļojumu, apmācības vai kopumā apdomāt savas dzīves stratēģijas un tajās nepieciešamās izmaiņas.

Kopumā nedēļa būs mierīgāka par iepriekšējo. Labi veiksies, ja pacietīgi strādāsiet savu ilgtermiņa plānu virzienā kā arī, ja izaicināsiet sevi darīt lietas savādāk, “pa jaunam”.

Lai mierīga rosīšanās!

Auns  

Tuvāko pusotru mēnesi jūs būsiet ne mazāk spītīgi kā iepriekš, vien atšķirība tajā, ka šajā laikā būs lielāka  gatavība darboties daudz pacietīgāk un kopumā mierīgāk. Dzīves finansiālajai pusei būs liela nozīmē, tāpat kā zināmai drošībai vai pat garantijām. Jums būs tendence aizsargāt to, ko uzskatāt par savu un nelabprāt dalīsities vai no kaut kā atteikties. Vienlaicīgi arī saaktualizēsies nekustamā īpašuma jautājumi, kuri var prasīt zināmus ieguldījumus. Paaugstināsies kopējais saimnieciskums un praktiskums, tādēļ viegli varēsiet nodoties tīri sadzīviskiem jautājumiem. Nedēļas nogalē jums būs svarīgi iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, gūt jaunu pieredzi, plānot, attīstīt vai ieviest citas daudz sološas izmaiņas.

Vērsis

Jums tagad ir sācies ļoti enerģisks un aktīvs laiks. Jūs būsiet drosmīgāki un ar iniciatīvu apveltītāki kā līdz šim. Tādēļ, ja jums ir jārealizē lielas dzīves pārmaiņas, jāatstāj par sevi spēcīgs iespaids vai kopumā jābūt enerģiskākiem, tad līdz 20. augustam tam ir ideāli piemērots laiks. Beidzot jūs savos centienos būsiet daudz atvērtāki un pamanāmāki, nekā līdz šim. Vedīsies arī komunikācija, pārrunas un viss, kur vajadzīgs dzīvs kontakts ar otru cilvēku. Tāpat iespējams kāds veiksmīgs darījums vai cits tīri materiāls ieguvums. Nedēļas nogalē iespējama veiksmīga jūsu slēptāko plānu pavirzīšanās uz priekšu, primāri caur noderīgu sarunu vai jauniegūtu informāciju. Labs laiks jaunai pieredzei, ko jaunu apgūt.

Dvīnis

Ārēji jums būs ļoti svarīgi labi izskatīties un atstāt pēc iespējas patīkamāku iespaidu uz apkārtējiem. No šejienes arī iespējami kompromisi pašam ar sevi, kā arī lielāks akcents tieši uz dažādām ārišķībām. Tomēr, ja jūs gribēsiet kādu nošarmēt, tad tas jums nesagādās problēmas, sevišķi trešdien un ceturtdien. Domas un sarunas viegli grozīsies par un ap finansēm, zināmu drošību un stabilitāti. Tā vārdā jūs paklusām varat veikt zināmus sagatavošanās darbus vai izrādīt zināmu spītību. Iespējamas praktiskas pārrunas, kā arī rosīšanās vienatnē. Instinktīvi gribēsiet aizstāvēties vai attaisnoties, pat bez atsekojama iemesla. Nedēļas nogale piemērota plānošanai, jaunām zināšanām vai pieredzei.

Vēzis

Šajā laikā visas Vēžu dabiskās kvalitātes tiek celtas godā – kā ģimeniskums un rūpes par tuvāko, sirsnība un emocionālais uztverīgums, empātija un vēlme nosargāt visu, kas sirdij tuvs. Jūs viegli nokļūsiet uzmanības centrā, pat tad, ja jums būs diskomfortabli. Domas dabiski grozīsies par un ap ģimeni, bērniem, vecākiem, vai citiem svarīgiem tuviniekiem, kā arī par dzīvesvietu. Ja par kaut ko satrauksities, tad vislabākās zāles būs izrunāties ar savu uzticības personu. Šobrīd no jums tiks prasītas konkrētas un praktiskas darbības savu lielo plānu realizācijas virzienā. Nedēļas izskaņā būs labas iespējas sevi parādīt, saņemt kādu piedāvājumu vai kā citādi pavirzīties uz priekšu. Nebaidieties no jaunas pieredzes.

Lauva

Līdz ar šo nedēļu jūs saskarsities ar zināmu pretrunu. No vienas puses jūs gribēsiet vairāk no visiem un visa atiet, varbūt aiziet atvaļinājumā vai kā savādāk pavadīt laiku prom no svešām acīm. Vislabprātāk savā nodabā baudīsiet dabu un jūru. Tāpat arī var būt sajūta ka enerģijas ir pārāk maz, ka vajag atpūsties un uzlādēt savas baterijas. No otras puses pastiprināsies jūsu ambiciozitāte un vēlme sasniegt kādus konkrētus mērķus, gūt rezultātus. Ja tas būs iespējams saglabājot iekšējo mieru, dodot sev gana lielu atelpu un iespēju darboties saskaņā ar jūsu lietu izpratni, tad viss izdosies vislabākajā veidā. Nedēļas nogale būtu piemērota ceļošanai, zināšanu apguvei vai tālākās stratēģijas apsvēršanai.

Jaunava

Šobrīd jums priekšplānā izvirzīsies draugi un kopējās aktivitātes. Iespējams iniciēsiet kādu kopā sanākšanu. Jums būs svarīgi padalīties ar domu biedriem par sev aktuālo un arī vienkārši izrunāties. Tas palīdzēs tikt vaļā no iekšējiem satraukumiem un atgriezt lielāku produktivitāti darbos. Vēl ļoti svarīgi būtu kaut ko kopā darīt, lai runas sakristu ar darbiem, tikai tad jūsos nostiprināsies drosme atvēzēties uz kādām lielākām lietām, apzinoties kāds kopībā ir spēks. Līdz pat 20. augustam jūs būsiet orientēti uz jaunas pieredzes vai zināšanu iegūšanu. Tādēļ ceļošana, apmācības vai citas jūsu redzesloku paplašinošas aktivitātes būtu ļoti ieteicamas. Nedēļas nogale piemērota pašu drosmīgāko plānu nofiksēšanai.

Svari  

No šīs nedēļas nedaudz norims lielā turbulence jūsu attiecībās. Daudz vieglāk būs nonākt līdz mierīgiem kopsaucējiem un risinājumiem. Ja jums ir kādi drosmīgi plāni vai projekti, tad līdz 20. augustam jums būs papildus jauda tos realizēt dzīvē. Tieši šīs nedēļas pirmajā pusē var sanākt tos pārrunāt vai darboties jau formalitāšu sakārtošanas jomā. Jums būs paaugstināta gatavība iziet uz lielām pārmaiņām, primāri skarot šobrīd vēl jūtīgo tēmu partnerība vai arī karjeru. Profesionālajā jomā būs papildus iespēja sevi parādīt un ja tas atbildīs jūsu kompetencei, tikt pamanītiem un rekomendētiem tālākai izaugsmei. Nedēļas otrā pusē iespējams tālāko plānu kalšana, ar iedziļināšanos kādā no attīstības virzieniem.

Skorpions

Ļoti jūtīgs, bet labs laiks. No šīs nedēļas samazināsies iekšējais nospriegojums, visticamāk, dēļ līdzšinējās paaugstinātās ikdienas slodzes. Tagad būs iespēja darboties daudz mierīgākā un sabalansētākā režīmā. Tomēr vienlaicīgi parādīsies zināma rīvēšanās jūsu partnerattiecībās. Abas puses gribēs spītīgi palikt pie sava, nespējot piekāpties, no šejienes augsne konfliktiem. Savukārt jūs tieksities pēc jauniem iespaidiem un zināšanām, caur ceļojumu, labu grāmatu vai kā jauna apgūšanu. Jūs intuitīvi labi jutīsiet vēlamo stratēģiju vai risinājumu jebkurā problēm situācijā. Nedēļas nogale būs pateicīga, lai pārskatītu pieeju darbam un tajā uzņemto kursu, ļaujot drosmīgi atteikties no tā, kas nestrādā.

Strēlnieks

No 5. jūlija līdz 20. augustam jūsu ikdiena prasīs lielu devu jūsu enerģijas. Visai bieži tas var būt saistīts ar paaugstinātu darba slodzi, bet ne tikai. Vienlaicīgi jūs tieksities pēc intensīvas un dziļas pieredzes, zināmas sapurināšanās, lai piešķirtu dzīvei jēgu un daudz interesantākas nokrāsas. Veselīgā veidā tas veicinās jaunu izaicinājumu uzņemšanos darba jomā, vai arī esošo ierobežojumu vai kompleksu pārvarēšanu personiskajā dzīvē. Neveselīgajā – strīdu provokācija vai neapdomīgs risks, sevišķi jūtu vadīts. Šajā laikā partnerattiecības būs vislabākais glābiņš, kur atjaunoties, iedvesmoties un uzlādēties. Intuitīvi tādēļ arī jūs tieksities pavadīt vairāk laiku ar savu partneri un pieprasīsiet no otra uzmanību.

Mežāzis

Šobrīd jums ir liels akcents uz patnerattiecībām vai cita veida partnerībām. Iespējams vajadzēs risināt kādu īpaši sarežģītu sarunu, kurai būtu ieteicams sagatavoties iepriekš. Iekšējie aizvainojumi, rūpes un raizes, nenovērtēšanas sajūta un citi līdzīgi stāvokļi var tikai radīt nevajadzīgu emocionālo nokrāsu aiz kuras var būt grūti saklausīt to, ko jūs vēlaties pateikt. Sirdī brīvajiem līdz pat 20. augustam būs labas iespējas iepazīties romantiskos nolūkos. Tāpat būtu kopumā ieteicams daudz brīvāk atļaut sev izpausties caur hobijiem un visu citu, ko mīlat, citiem vārdiem, izpaust savu patieso individualitāti. Nedēļas nogale būs piemērota, lai no jaunas perspektīvas pārskatītu savu lielos, stratēģiskos plānus.

Ūdensvīrs

Līdz ar šo nedēļu jūs no aktīvas socializēšanās būsiet gatavi pāriet uz daudz noslēgtāku laika pavadīšanu. Līdz 20. augustam būtu ļoti piemērots laiks, lai veiktu remontu vai citus uzlabojumus savā dzīves vietā, t.sk., iespējama arī pārcelšanās. Jūsu ikdiena solās būt ļoti piesātināta kā ar jums personiski svarīgajiem pienākumiem, tā arī ar to, ko esat apsolījuši vai parakstījušies. Attiecībās ar kolēģiem mēģiniet visu risināt pa labam, tanī pat laikā arī neatsakoties no sava redzējuma. Notikumi var eskalēties, ja nerēķināsities ar apkārtējo emocionālajām vajadzībām. Labs laiks hobijiem vai kādām citām izklaidēm. Nedēļas nogale būtu ļoti piemērota pārrunām vai informācijas ievākšanai kādu tālejošāku plānu realizācijai.

Zivis

Līdz ar šo nedēļu lielākā daļa jūsu enerģijas no finanšu jautājumiem pārvirzīsies uz iespējām satikties un parunāties ar citiem cilvēkiem, gūt jaunus iespaidus, pazīšanās un zināšanas. Daudz laika varat pavadīt ceļā, apciemojot radiniekus vai aplūkojot dzimtās zemes skaistākos nostūrus. Priekšplānā izvirzīsies nevis ātrums, bet kvalitāte. Domas un sarunas grozīsies ap ģimenes un bērnu jautājumiem. Ja tādu nav, tad pievērsīsities izklaidēm un dzīves romantiskajai pusei. Emocionāli jūs būsiet viegli ietekmējami un satraucami, sevišķi piektdien un sestdien, tādēļ pievērsiet uzmanību, ko skatāties un klausāties. Nedēļas nogale būs lieliski piemērota, lai no plašākas perspektīvas paskatītos uz savu dzīvi.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt