summer solstice 2433807 1280Periods aizsāksies pilnmēness noskaņās, kurš kulminēs 14. jūnijā dinamiskajā Strēlnieku zīmē. Tas izcels tādas pretrunas kā nepieciešamība koncentrēt savu uzmanību un pārāk ātra pazaudēšanās vai aizraušanās ar dažādiem ikdienas sīkumiem, sarunām. Darīt ātri un vienkārši vai izvēlēties gudrus un daudz komplicētākus risinājumus. Uzticēties speciālistam vai sociālos tīklos rakstītajam u.tml.

Tā vai citādi minētās pretrunas būs jūtamas un katram radīs savas situācijas vismaz līdz 17. jūnijam. Labākās zāles, lai tiktu ārā no šo pretmetu radītā gūsta būs – rīkoties, neskatoties uz bailēm, nedrošību vai pagātnes slikto pieredzi, disciplinēti un atbildīgi soli pa solītim šķetināt vaļā spriedzes situācijas pārāk neieciklējoties uz materiālo pusi.

No 19. līdz 21. jūnijam būs ļoti sapņains, iedvesmojošs, uz mīlestību, mūziku, mākslu, meditāciju, ceļojumiem, jaunu sajūtu pieredzi un radošumu vērsts laiks. Sevišķi 19. un 20. jūnijā būtu ieteicams atpūsties un pievērsties kaut kam pārpasaulīgam un iedvesmojošam. Vismaz pasapņot un pastaigāties gar jūru. 21. jūnijā, līdz ar Saules ieiešanu Vēža zīmē iestājas vasaras saulgrieži – maģijas, radošās enerģijas un manifestāciju laiks, kad gaisma mūsos pašos un mūsu zemītē būs visvairāk. Laiks radīt lielas lietas!

Līgo diena, 23. jūnijs tādā tradicionālā izpratnē sāksies pēc pl. 15:00, šoreiz svētkos akcents būs uz stabilām vērtībām, mierīgu laika pavadīšanu ar bagātīgiem galdiem un draudzīgu čalošanu. Jāuzmanās no pārēšanās.

Brīvdienas kopumā būs drīzāk mierīgas, relaksētas, vērstas uz atpūtu un ķermeņa labsajūtu – ēdiens, miegs, saules peldes, glāsti u.tml. Svētdien radīsies vēlme aizbraukt ciemos, izbraukt kaut ko apskatīt vai gūt kādus citus jaunus iespaidus.

Kopumā šīs nedēļas vēl joprojām būs pilnas enerģijas, entuziasma, pat azarta, aicinot pievērsties gana vērienīgām un svarīgām dzīves izmaiņām vai iespēju izmantošanai. Laiks, kurš aicina pacelties virs ikdienības un paskatīties uz jūsu dzīves kopējo ainu. Vai jūs apmierina tas kurss, kuru jūs šobrīd esat uzņēmuši? Ja ne, visas iespējas būs to koriģēt.

Lai gaismas un mīlestības pielietas nedēļas!

Auns  

Gaidāmais pilnmēness jums var radīt kādu ķibeli ar automašīnu, vai jums var izvērsties spriedzes pilna komunikācija ar kādu “garām ejošu” cilvēku. Dabiski gribēsies dalīties ar gudriem padomiem un vispār, lai viss notiek pēc jūsu prāta un jūsu izdomātajos termiņos, tas ir, visam bija jābūt gatavam jau vakar. Naudas lietās, darbā, iespējams kāds nozīmīgs pagrieziens, visticamāk iespēja nopelnīt vairāk. Nepalaidiet to garām. 21. jūnija vasaras saulgrieži var iedot to maģisko pagriezienu, kad jūs uzdrošinaties, izlemjat un riskējat, sevišķi mīlas un naudas jomā. Līgo svētkos un brīvdienās iespējams jūs pamatīgi patērēsities, bet gūsiet arī prieku no iespējas atpūsties un izbaudīt sava “darba augļus”.

Vērsis

14. jūnija pilnmēness jums atnesīs papildus spriedzi naudas jautājumos. Iespējams tiks apsvērta kredīt saistību uzņemšanās, lai varētu dzīvot vairāk tā kā jūs vēlaties. Tomēr, lai arī šajā laikā situācija var strauji eskalēties, ja jūs jau iepriekš neesat par to domājuši un risinājuši, tad ieteicams uzmanīties nenonākt savu emociju pavadā. Iespējams jauns līgumdarbs. Vēlme tērēt naudu uz sevi, savu izskatu. 19. un 20. jūnijs jums būs vērsts uz nākotnes perspektīvu apzināšanu virzīšanu, lai izietu jaunā dzīves līmenī. Vasaras saulgrieži radīs zināmu pacēlumu, kas ļaus īstenot jauno dzīves vīziju. Līgo svētkus jūs pavadīsiet maksimāli komfortabli un ērti, labprāt pie dabas, ar gardu maltīti un bez lieka stresa.

Dvīnis

Jums 14. jūnija pilnmēness būs īpaši jūtams, jo tas provocēs un izaicinās visu to, kas jums būtu dabiski un komfortabli. Ja gribēsiet palūgt padomu draugam, tad situācija rādīs, ka vajadzīgs speciālista padoms. Ja jūs pārāk daudz runāsiet vai novienkāršosiet tēmu, jūs uzskatīs par virspusēju vai nekompetentu. Enerģijas nesniegs jums tik ļoti nepieciešamo interesi un zinātkāri rosinošo pieredzi, bet mudinās iedziļināties un būt apdomīgākiem. Ja dzimšanas diena iekrīt šajā laikā – priekšā ir ļoti jaudīgs un produktīvs gads. Vasaras saulgriežos jūs pārslēgsiet savu fokusu no sevis uz citām dzīves sfērām, kā nauda vai mīlestība. Līgo svētkus un brīvdienas jūs pavadīsiet aizraujošās, ķircinošās sarunās.

Vēzis

Šis pilnmēness jums aktivizēs jautājumus par to, kā jūs varat būt noderīgs, kā varat palīdzēt un cik daudz un tālu sniedzas jūsu pašatdeve, lai tā būtu adekvāta, nenāktu par sliktu ne jums, ne tiem uz kuriem tā ir vērsta. Mērenība un pašsavaldība būtu vietā. Iespējams lielu saistību jautājumu risināšana, lai tuvinātos saviem ilgtermiņa plāniem. 19. un 20. jūnijs būs pilns maģijas, kad jūs atklājat savas jaunās iespējas, iedvesmojaties un daudz labāk apzināties savus resursus. 21. jūnijā Saulīte ieies jūsu zīmē un iestāsies vasaras saulgrieži, šoreiz šī pāreja iezīmēs labas iespējas manifestēt. Līgo svētkus un brīvdienas jūs pavadīsiet draugu un domu biedru kompānijā, lai arī dienas izskaņā labprāt pabūsiet arī vienatnē.

Lauva

Šis pilnmēness jums būs pa prātam, jo stiprinās jūsu radošo un dzīvi apliecinošo šķautni. Labs laiks ballītei, svētkiem vai kādai izklaidējoši aizraujošai nodarbei. Tajā visā var būt liels akcents uz bērniem. Iespējami pat vairāku ceļojumu plāni, kā arī varat uzsākt kādas apmācības, kuras var stipri atšķirties no jūs pamatprofila, citiem vārdiem, vairāk sirdij. No 19. līdz 21. jūnijam jums būs iespēja nonākt visu uzmanības centrā, kā arī palīdzēs jums apzināties vai piesaistīt kādas jaunas karjeras iespējas. Tiesa, no 21. jūnija jums vajadzētu arī pastiprināti sevi saudzēt, atpūsties. Līgo svētkus un brīvdienas kopumā jūs pavadīsiet ļoti aktīvi un redzami izpaužoties, organizējot, uzņemot viesus u.tml.

Jaunava

Šī perioda sākums, laiks ap pilnmēnesi jums liks pārskatīt, cik samērīgi jūs sadalāt savu uzmanību starp  karjeru un ģimeni. Lai arī profesionālā jomā šobrīd var būt liela dinamika un vienlaicīgi sakrist ļoti daudz faktori, tomēr arī ģimeni jūs nevarēsiet atstāt bez uzmanības. Ja jūsu ikdiena būs sakārtota ar krietnu devu disciplīnas, tad tas nesagādās problēmas. Iespējams kāds izbrauciens vai cita vides maiņa kopā ar savu partneri, kas var stiprināt jūsu attiecības. Darbā laiks pievērsties stratēģiskajiem jautājumiem. Vasaras saulgrieži jums var atnest jaunu perspektīvu izjūtu, kā arī veicināt pievēršanos mīlas dzīvei. Līgo svētkus un brīvdienas gribēsiet pavadīt ārpus ierastās vides, varbūt pat ārzemēs.

Svari  

Gaidāmais pilnmēness jūs mudinās pievērsties tam ko jūs zināt un ko vēl nezināt, kā arī ko jūs ar savām zināšanām darāt. Iespējams vajadzēs mācīt, skaidrot vai kā savādāk dalīties ar citiem. Strauji palielināsies ikdienā sastapto cilvēku loks, kā arī var nākties kārtot kvalifikāciju, iespējama arī tiesvedība vai citi nopietni birokrātiski jautājumi. Zīmīgi notikumi vai pat liktenīgi pavērsieni gaidāmi 16. un 18 jūnijā. Laiks apzināties šā brīža perspektīvas un veikt kādas izmaiņas, ja tās ir vajadzīgas. Vasaras saulgrieži atnesīs lielu vēlmi pēc spēcīgām, pat satricinošām un dziļām pieredzēm, tas veicinās radošo ekspresiju tuvībā vai vēlmi riskēt ar naudu. Svētkus un brīvdienas būsiet noskaņoti uz kaut ko “traku” sadarīt.

Skorpions

14. jūnija pilnmēness jūs mudinās meklēt zelta vidusceļu un patiesu gudrību naudas jautājumos. Riskēt vai uzkrāt, ieguldīt vai iztērēt sev svarīgajam u.tml. var būt galvenie risināmie jautājumi. Attiecībās iespējami kādi sarežģījumi, kas saistīti ar laika veltīšanu ģimenei un kādiem pienākumiem. Viegli iemīlēsities un aizrausities. Partnerattiecībās iespējams atjaunot mīlas guni. Vasaras saulgrieži jums ir jaudīgs laiks, lai paburtos, mīlētos un ņemtu no dzīves visu ko tā piedāvā. Līgo svētkus un sekojošās brīvdienas pavadīsiet ar mīļoto cilvēku vai ja tāda nav, tad ar draugu. Ļoti viegli izklaides nolūkos varat ļauties provokācijai, strīdiem vai izaicinājumiem, kā rezultātā varat iziet uz kādu risku.

Strēlnieks

Gaidāmais pilnmēness jūs skars ļoti tiešā veidā, periods ap to būs stipri emocionāli svārstīgs, varbūt kaut kur saraustīts un izmētāts, var būt pagrūti noturēt fokusu uz galveno. Enerģijas būs daudz, bet vislabprātāk jūs to novirzīsiet izklaidēm un atpūtai, ja ir bērni, tad viņi prasīs lauvas tiesu jūsu spēka. Darbā iespējams risināsiet kādus birokrātiskus jautājumus, slēgsiet līgumu. Iespējams ar jaunu sparu atjaunosies jūsu mīlas dzīvi, īpaši pateicīgs tam būs 19. un 20. jūnijs. Vasaras saulgrieži jums var atnest jaunas darba un peļņas iespējas. Jūs virtuozi spēsiet sarunu ceļā atrisināt jebkuru jautājumu. Uzmanieties svētkus pārvērst par paaugstinātas slodzes darbu un nepārspīlējiet savu pašatdevi.

Mežāzis

Šis pilnmēness jūs mudinās sabalansēt savu pašatdevi darbā, lai pārmērīgas slodzes rezultātā nesašūpotos jūsu veselība. Tādēļ dodiet sev iespēju atpūsties un atjaunot savus spēkus. Iespējams kārtosiet kādus svarīgus darījumus, kā arī saskarsities ar papildu tēriņiem uz brīvā laika izklaidēm. Darbā visa kā vienlaicīgi būs ļoti daudz, sevišķi dēļ ieskicētajām nākotnes perspektīvām. 19. jūnijā jums būs romantisks noskaņojums, kad pavadīt noskaņām pilnu laiku ar mīļoto. Vasaras saulgrieži aktivizēs jūsu spēju izpaust savu autentisko patieso dabu, neskatoties uz iekšējām bailēm tikt nesaprastam. Līgo svētkus un brīvdienas pavadīsiet kopā ar bērniem vai ļoti labā kompānijā, gūstot patiesu prieku no tiem.

Ūdensvīrs

14. jūnija pilnmēness jums būs par radoši spilgtu pašizpausmi, nebaidieties būt vienkāršāki, spontānāki un elastīgāki. Tomēr tas var būt grūti apvienojams ar jūsu ilgtermiņa iecerēm. Bērni prasīs no jums stipru pašdisciplīnu. Labprāt tērēsiet uz dzīvesvietu un tās komfortu. Jūs būsiet salīdzinoši nopietni, pat padrūmi, bet vienlaicīgi gatavi daudz socializēties (arī caur tehnoloģijām). Tādēļ būtu ieteicams dalīties ar savām idejām, iespējams atradīsiet, kādu, kas būs gatavs tās manifestēt dzīvē. Iespējama arī iepazīšanās romantiskos nolūkos. 21. jūnijs būs pateicīgs, lai iedziļinātos sevī. Līgo svētki un brīvdienas vislabprātāk pavadīsiet savās mājās, lai arī bez iespējas parunāties par ko interesantu neiztikt.

Zivis

Pilnmēness jums aktivizēs pretrunas saistībā ar laika un enerģijas veltīšanu ģimenei un karjerai. Iespējams ģimenē būs risināms kāds nopietns jautājums, kurš prasīs juridiski korektu pieeju. Naudas jomā būs zināmi uzlabojumi, bet vēl joprojām viss būs ļoti nemierīgi, tātad arī mainīgi. Jums var piemist tendence kaut ko slēpt vai noliegt, varbūt pat pašiem no sevis, tādēļ rodiet iespēju izrakstīt vai izrunāt visu, kas ir sakrājies. 19. jūnijā jums būs ļoti romantisks noskaņojums, labs laiks atpūtai, radošumam, apcerei un mīlestībai. No 21. jūnija jūs daudz vairāk uzmanības veltīsiet bērniem vai hobijiem. Līgo svētkus un brīvdienas pavadīsiet ģimenes lokā aktīvās sarunās, arī par nākotnes plāniem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt