girl 1357485 1280Turpinās ļoti aktīvs un iespējām bagāts laiks. Mēness turpina pieaugt, dodot papildus sparu virzīties un augt arī savās vajadzības un izpausmēs, tīri dabiski radot sajūtu par ieelpu – pieaugošas intensitātes darbošanos. 

Arī Merkūrs ir izpiņķerējies no garum garām pārdomām, svārstīšanās un šaubu pilniem mirkļiem. Tagad visām idejām, plāniem un iecerēm būtu jābūt nobriedinātām. Informācijai ievāktai un visām atbildēm atrastām. Šis laiks (vismaz no 26. aprīļa) testēja un pārbaudīja ieceru dzīvotspēju un mudināja iedziļināties sevī, lai tiktu pie savām autentiskajām atbildēm.

Pat tad, ja jūs to nebijāt ietērpuši konkrētās idejās vai iecerēs, ar šo nedēļu kļūs daudz vieglāk pieņemt lēmumus, runāt skaidru un tiešu valodu (bez instinktīvas piesardzības, attaisnošanās vai pašaizsardzības), kā arī liksies, ka viss nostājas savās vietās – rodas labas atziņas, atklāsmes un izpratne par to, ko un kā labāk darīt. Savukārt 13. jūnijā, kad Merkūrs ieies Dvīņu zīmē – apķērība, elastība, komunikabilitāte un spēja virtuozi atrisināt jebkuru intelektuālas dabas jautājumu, kļūs pavisam viegli.

Bez tā visa enerģijas ģenerators Marss turpina mudināt uz jaunām, drosmīgām iniciatīvām, uzņēmīgu rīcību, pat zināmu risku, nepacietīgi dīdoties pie vismazākās dīkstāves vai pauzītes. No šejienes arī būtu ieteicams fiziski aktīvs dzīves veids, lai rastu veselīgu veidu enerģijas izlādēšanai, jo pretējā gadījumā, tas nāks komplektā ar savas gribas uzspiešanu otram un vieglu aizkaitināmību, līdz pat agresijai.

Papildus tam ir virkne citu zīmīgu akcentu, kas pastiprina šīs nedēļas sperto soļu svarīgumu, ideju virzību jūsu lielā sapņa vai mērķa virzienā. Laiks piemērots vairāk darbiem, nekā garām runām, filozofijai vai pasivitātei kopumā.

Sevišķi, ja kontrastam salīdzinām ar pēdējo pusotru mēnesi ar tā kalniem un lejām, lielajiem jautājumiem, šaubām, neskaidrībām un svarīgām izvēlēm, tad šī nedēļa būs bez kādiem zemūdens akmeņiem un rekomendē īsi un konkrēti - ej un dari!

Auns  

Šis ir laiks, kad jums būtu ieteicams izpaust labākās no savām dabiskajām kvalitātēm – iniciatīva, rīcība, mērķtiecība, zināms līderisms. Noteikti nevajadzētu daudz skatīties pa malām – Kā dara citi? Vai es patikšu? utml. Jums ir dota milzu iespēja kopā ar zināmu apņēmības pilnu pārliecību, ka jūs varat vairāk, ka jūs arī gribat un spējat vairāk, nekā jūs šobrīd to izpaužat. Tas dabiski vedinās uz sociāli daudz aktīvāku un atvērtāku dzīves veidu, kad meklēsiet jaunus veidus un ceļus kā sevi izpaust šai plašajā pasaulē. Papildus norādes liecina, ka ļoti augsta iespējamība izmaiņām ir tieši jūsu profesionālajā jomā, pašrealizācijā, kur nauda spēlēs vienu no izšķirošajām lomām, lai notiktu jūsu iziešana no esošajiem rāmjiem.

Vērsis

Ļoti labs laiks, lai arī daļa jūsu enerģijas, mērķu un plānu ir saistīti ar ko slepenu vai slēptu no apkārtējo acīm. Iespējams jūs plānojat lielākas dzīves izmaiņas vai esam uzņēmušies kādus darbus, kuri ir veicami vienatnē. Iekšējā pasaule un vienatnē pavadītais laiks būs ļoti aktīvs, nemierīgs un uz kādu mērķi orientēts. Jums būs ļoti svarīgs ārējais izskats un kādu iespaidu jūs atstājat uz apkārtējiem cilvēkiem. Līdz pat nedēļas nogalei jūsos var nobriest vai tikt realizēta kāda provokatīva ideja saistībā ar tēla maiņu vai atstāto iespaidu. Jūs ar ķirurģisku precizitāti un objektivitāti būsiet atklāti pret sevi, kas ļaus atbrīvoties no ilūzijām, kā arī radīs stabilus pamatus lielajiem sapņiem uz kuriem tiecaties.

Dvīnis

Gandrīz mēnesi jūs bijāt uzlikti uz pauzes, tieši šonedēļ īstā rosība beidzot atsāksies. Galvas būs izpurinātas no trauksmainām domām un idejām, kuras traucēja elpot dziļi un ieraudzīt pilno ainu. Puzles gabaliņi sāk sastāties savās vietās un jums radīsies izpratne, kas, kāpēc, ar ko un kādēļ ir savstarpēji saistīts. Labs laiks, lai pievērstos ilgtermiņa plāniem un sāktu spert soļus to realizācijas virzienā, sākot ar ģimenes plānošanu un beidzot ar karjeras plāniem. Tajos svarīgākā norāde liecina par ciešu saistību ar citiem cilvēkiem – draugiem, ģimeni vai publiku. Nedēļas nogalē vēlēsities provocēt, izaicināt vai ko citu sev netipisku sadarīt. No 13. jūnija sāksies jūsu zelta nedēļas, kad visvieglāk spēsiet izpaust savus talantus.

Vēzis

Profesionālā jomā ļoti aktīvs, iespējām bagāts un arī izaicinošs laiks. Ja plānojat mainīt darbu, ir vērts aprunāties ar vadītāju vai kādu citu autoritāti, kurai ir vara un teikšana. Tāpat arī būtu ieteicams pievērsties dažādām publiskām aktivitātēm, kur jūs esat pamanīts, sadzirdēts vai kā savādāk izcelts. Tomēr visu laiku jāpatur prātā, ka šobrīd jūsu zemapziņa ir aktīvāka kā parasti, tādēļ vietā un nevietā var virspusē izlauzties kāda emocija, aizvainojums vai melanholiska nots, kas saistīta ar kaut ko ilgi un cītīgi sevī slēptu. Tādēļ, dodiet sev laiku pārdomām, atpūtai un pastaigām vienatnē, lai atregulētu atpakaļ saikni pašiem ar sevi. Nedēļas nogalē iespējama ļoti svarīga saruna ar kādu tuvu cilvēku.

Lauva

Nedēļa piemērota, lai kaut ko apgūtu, ceļotu vai pievērstos “cīņai” par saviem ideāliem, kā piemēram, ar tiesvedības palīdzību. Ārzemju tēma būs ļoti aktuāla, no šejienes jaunas svešzemju pazīšanās, interese par citām kultūrām, pat filozofiju, komandējums, apmācības ārzemes vai tml. Jūs ļoti labprāt socializēsities un plānosiet vai organizēsiet kādas kopā sanākšanas. Karjeras dzīvē iespējams būsiet pieņēmuši kādu ļoti nozīmīgu lēmumu, piemēram, darbības jomas pilnīga nomaiņa. Vienlaicīgi jums būs liela vēlme atstāt uz citiem “wow” efektu, pārsteigt. Ja jūsu panākumi ir atkarīgi no kādas sievietes, iespējams negaidītas izmaiņas. No 13. jūnija papildus entuziasms un vēlme pēc svētkiem.

Jaunava

Jums daudzas lietas beidzot nostāsies savās vietās un jūs varēsiet atgriezties pie pazīstamākiem dzīves scenārijiem, lai arī nu jau paši jūs tieksities pēc jauniem iespaidiem un netipiskas pieredzes. Jūs labprāt ceļosiet, apgūsiet jaunas zināšanas vai kā savādāk paplašināsiet savas uztveres horizontu. Ļoti labprāt dosiet citiem padomus vai iedziļināsities kādā sarežģītā jautājumā, sevišķi nedēļas nogalē. Svētdien jūs būsiet gatavi pārsteigumam un varat to pavadīt sev ļoti neierastā veidā. Šobrīd ar jums joki būs mazi, jo jūs tieksities pēc ļoti dzīvas un intensīvas pieredzes, būsiet gatavi spēcīgi mainīties paši vai mainīt pasauli, iniciējot kādu drosmīgu projektu. Laiks piemērots publiskām aktivitātēm, arī karjerai.

Svari  

Jums būs paaugstināti ideāli un pareizības izjūta, kas sevišķi spilgti izpaudīsies mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem. Darbā un attiecībās jūs esat gatavi pāriet jaunā līmenī. Ja daudz strādājāt, atstājot attiecības novārtā, tad tagad ar lielu sparu metīsities tajās un arī pretēji. Tāpat arī jūs beigsiet slēpt no sevis un no citiem savas patiesās domas, ambīcijas un sajūtas. Ja profesionālajā jomā vajadzīgs papildus impulss, lai darbotos drosmīgāk, redzamāk un jaudīgāk, tad šonedēļ tam ir īstais laiks. Jūs tieksities arī pēc jutekliskas baudas un būsiet daudz atvērtāki eksperimentiem. Tagad jūs viegli spēsiet ieraudzīt, kur jūs sevi esat pierunājuši uz kaut ko mazāku, nekā patiesībā vēlaties.

Skorpions

Enerģisks laiks, kurā būtu ieteicams risināt pašus svarīgākos darba jautājumus - ja vēlaties mainīt, tikt pie paaugstinājuma, celt kvalifikāciju, uzņemties izaicinošus pienākumus vai tml. Partnerības jomā iespējams tikko izgājāt cauri diezgan intensīvam un neskaidrību pilnam periodam, tagad lietas būs gatavas nostāties savās vietās un jums vismaz būs skaidrība kā tālāk rīkoties un ar ko rēķināties. Nedēļas nogalē iespējamas ļoti svarīgas pārrunas, kuras jums palīdzēs salikt visus punktus uz “i”. Bez tam jums burtiski mēle niezēs  paprovocēt, pateikt visu patiesību acīs. Ja jūs atminaties savu iepriekšējo pieredzi, tad droši vien zināt, ka pilnīga ļaušanās šim impulsam var ļoti sabojāt jūsu tuvās attiecības.

Strēlnieks

Ļoti interesants un atraktīvs laiks, vismaz tādam tam būtu jābūt. Ideāls laiks, lai izklaidētos, ballētos, iepazītos ar jauniem cilvēkiem, atklātu un iepazītu jaunus hobijus, kā arī veidotu jaunas romantiskās attiecības. Tāpat arī ļoti dabiski daudz laika un enerģijas veltīsiet bērniem, kā arī ir labas iespējas tikt pie mazuļa. Citiem vārdiem, jums diezgan labi veiksies it visā, galvenais, palieciet uzticīgi paši sev un nebaidaties, ja kāds jūs nosauc par egoistu. Darba jautājumos arī pamazām viss sāk sakāroties vai atšķetināties. Iespējami kā jaudīgi noslēgumi, tā jauni sākumi. Finansiālie aspekti tā arī kolēģi tajā spēlēs lielu lomu. No 13. jūnija jūs būsiet gatavi intervijai, dialogam vai citām izrunājamām lietām.

Mežāzis

Darbīgs laiks, kad ļoti dabiski visa jūsu uzmanība būs novirzīta darbam vai, ja darbs kādu iemeslu dēļ nav aktuāls, tad, visticamāk, veselības jautājumi liks par sevi manīt. Kopumā nekas slikts nav gaidāms, vien ir redzamas papildus norādes par nepieciešamo atpūtu, laika veltīšanu sev un citiem svarīgiem jautājumiem saistībā ar ģimeni vai dzīves vietu. Jūs labprāt arī izklaidēsities un pavadīsiet laiku draudzīgā kompānijā. Nedēļas nogalē iespējams atpūsties veidā, kas būs pārsteigums pat priekš jums pašiem. Tāpat iespējamas dziļas un pamatīgas sarunas vērstas uz jaunu pašidentifikāciju - kas jūs bijāt, bet vairs neesat vai kas jūs tagad esat un kas jums tādēļ vairs neder. No 13. jūnija palielināsies temps darbā.

Ūdensvīrs

Ļoti dinamisks un sociālām aktivitātēm piepildīts laiks. Jums ļoti strauji palielināsies tas cilvēku loks ar kuru ikdienā mijiedarbojaties. Tas iespējams pateicoties tam, ka kādu iemeslu dēļ jums salīdzinoši daudz sanāk braukāties, apmeklēt kādus kursus vai kā savādāk būt vidutājam starp vairākām pusēm. Ja strādājat ar transportu vai piegādēm saistītā jomā, jums būs ļoti produktīvs laiks. Mīlestība arī ir gaisā, sniedzot papildus iespējas pievērsties mīlas dzīvei, ja vien jūs spēsiet pārslēgties no ikdienas dunas uz ko daudz brīvāku un izklaidējošāku. Nedēļas nogalē ģimenē ir iespējama kāda svarīga saruna, var tikt atklāts pat kāds noslēpums. No 13. jūnija jūs daudz vairāk pievērsīsities izklaidēm.

Zivis

Šobrīd jūs vislabprātāk savu laiku un uzmanību veltīsiet mājas dzīvei un ģimenes jautājumiem. Tomēr viena no aktīvākajām jomām būs jūsu finanses, šeit parādīsies kā jaunas iespējas, tā arī var nākties nokārtot virkni jautājumu, lai jūs varētu saņemt vairāk. Dažiem tas var nozīmēt arī darba maiņas izskatīšanu vai apmācības, bet citiem savas vērtības patiesu apzināšanos. Daudz prieka spēsiet gūt no kādas sievišķīgas kopā sanākšanas, kas jums pavērs jaunu perspektīvu. Sievietes kopumā spēs jūs pārsteigt, ienesot spontanitāti un jaunas vēsmas. Nedēļas nogalē jūs būsiet impulsīvāki un varat neplānoti izlemt kaut kur doties, sevišķi, ja ir automašīna. Iespējamas dziļas, jūsu nākotni skarošas sarunas.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt