poppy 3321953 1280Gaidāma ļoti jaudīga un svarīga nedēļa. Tik tikko 30. maija pēcpusdienā sākās jauns Mēness cikls, dodot papildus impulsu virzīt, augt, attīstīt, iniciēt un ne tikai. Kopā ar visiem pārējiem enerģiskajiem impulsiem, kuri jau no pagājušās nedēļas ir pilnībā ieņēmuši konkrētu vietu katra dzīvē, pat neskatoties uz pagaidām vēl retrogrado Merkūru, veicina nozīmīgu, ļoti lielu un svarīgu jautājumu aktīvu virzīšanu uz priekšu.

Tieši šis jaunmēness izceļ lielo vēlmi pēc komunikācijas, satikšanās un dalīšanās, veicina artistiskumu un aktīvu sabiedrisku rosīšanos, vēlmi būt cilvēkos. Bez tam, ar tendenci pievērsties jau zināmām, iestrēgušajām, novilcinātajām vai kā savādāk slēptajām (dažkārt pat pašiem no sevis) iecerēm, sapņiem, idejām un plāniem. Tieši enerģiskā Marsa un Jupitera saspēle palīdzēs tik cauri citu radīto aizspriedumu mūriem un savu baiļu sienām.

Tādēļ, ja vēlaties mainīt savu dzīvi vai savā dzīvē beidzot izmainīt to, kas jums līdz šim ir traucējis, astroloģiskie laikapstākļi tam ir ļoti labvēlīgi.

Pastiprināti būtu jāuzmanās no traumām un negadījumiem, kas var rasties pārāk lielas steigas, neuzmanības vai vēlmes pašapliecināties, rezultātā.

3. jūnijā Merkūrs izies no savas retrogradās kustības un vairs nemēģinās sabremzēt jūsu ikdienas soli, kas ne vienam vien radīja virkni pārpratumu un tehnisku ķibeļu sēriju. Šis bija pēdējais bremzējošais faktors, kas neļāva pilnībā pazust dzīves virpulī. Tiesa, vēl uz šo pārejas laiku Merkūrs vēl var kādu joku izspēlēt, tādēļ pilnā apmērā atcelt visas tipiskās šī perioda rekomendācijas varēs tikai no 5. jūnija.

Respektīvi no svētdienas nebūs nekādi ierobežojumi darīt lielas lietas un uzsākt realizēt jaunas aizraujošas ieceres. Jautājumi, kuri tika atkal un atkal caurskatīti, apsvērti un “malti” vismaz no 26. aprīļa, tagad būs pilnīgi nobrieduši konkrētam risinājumam, kurš jums atklāsies tuvāko nedēļu laikā, līdz 18. jūnijam.

Kopumā nedēļa būs ļoti rosīga, ambicioza, ar izteiktu fokusu uz konkrēta mērķa sasniegšanu. Stipra vēlme konkurēt un būt svarīgam. Izcelt sevi. Neelastīga pieeja sarunās un risinājumos, un liela spītība, kas dos vajadzīgo devu koncentrēta spēka un enerģijas, lai paveiktu arī to, kas liekas nepaveicams.

Lai jaudīga nedēļa!

Auns  

Gaidāma ļoti jaudīga un aktīva nedēļa. Divas galvenās rekomendācijas kā šo laiku pavadīt ir: noteikti sportojiet vai vadiet aktīvu dzīves veidu, otrs, izvirziet sev kādu gana lielu un svarīgu mērķi un strādājat pie tā sasniegšanas. Tas tādēļ, ka enerģijas jums būs daudz un vēlme saņemt uzmanību un ar kaut ko izcelties, ne mazāka. No šejienes arī vēlme pa visām varītēm būt galvenajam, pirmajam, sadzirdētam, respektētam u.tml. Viegli iziesiet uz sāncensību. Jums ļoti labi padosies līdera un organizatora loma. Jūs ļoti labprāt būsiet sociāli aktīvs un varat kļūt pat par kompānijas dvēseli. Vairāk nekā citkārt jūs būsiet noskaņoti gūt rezultātus. Labs laiks kontaktu atjaunošanai vai jaunu veidošanai.

Vērsis

Šonedēļ jūs būsiet harizmatiski un šarmanti, un tā nebūs nejaušība. Jums pašiem tagad vairāk kā citkārt kļūs svarīgi atstāt labu iespaidu. Tādēļ ne tikai ārēji, bet arī komunikācijā un savās izpausmēs jūs centīsities būt patīkami. Lai arī jums noteikti ir sfēras vai jautājumi, kuros jūs varat būt pat dzelžaini iecirtīgi un apņēmīgi, ārēji jūs radīsiet daudz maigāku un pieņemošāku iespaidu. Jūs varat ļoti produktīvi pastrādāt vai virzīt jomas, kuras saistītas ar naudas pelnīšanu. Kāds liels, svarīgs lēmums, mērķis, elpo jums pakausī un no jums prasa aizvien vairāk laika un uzmanības. Plānojiet un darbojaties stratēģiski, ar pilnu izpratni, kur jūs vēlaties būt vismaz pāris gadus tālā nākotnē. Ļaujiet sev atveldzēties vienatnē.

Dvīnis

Šī nedēļa ir ideāli piemērota, lai jūs pievērstos saviem pašiem drosmīgākajiem un tālejošākiem plāniem un iecerēm, ieskicējot vēlamo virzienu pat uz 12 gadiem. Esiet godīgi pret sevi un neuzlieciet sev kādus mākslīgus rāmjus un ierobežojumus. Tāpēc jau tie ir ilgtermiņa plāni, lai dotu sev laiku un iespēju izdomāt, mierīgā garā sagatavoties un īstenot iecerēto. Patiesībā, ja šie plāni jums kaut nedaudz nebiedē ar savu izaicinājumu, tad visticamāk, jūs kaut ko palaižat garām. No 5. jūnija galvā un dzīvē ieviesīsies lielāka skaidrība. Tāpat jūs var interesēt draugu vai domu biedru atrašana, kopīgu pasākumu noorganizēšana vai plānveida procedūru veikšana. Vislabākā spēku atjaunošanās – vienatnē, pie dabas.

Vēzis

Ļoti aktīvs un ambiciozs laiks. Šobrīd ir vērts pievērsties darbam, karjerai vai citiem dzīves mērķiem, kuri ir saistīti ar būšanu gana redzamā dzīves pozīcijā. Būt uzmanības centrā vai acu priekšā - kā vadītāja vai organizatora loma, zināma popularitāte, kāzu ceremonija, izlaidums u.c. Jūs varat mainīt vai iegūt jaunu statusu, iziet jaunā lomā, kura būs aktuāla pat 12 gadus un vairāk. Šis nav piemērots laiks, kad noslēgties no sabiedrības un klusi savā nodabā kaut ko rušināties, tieši otrādi, enerģijas vedina uz drosmīgu, spilgtu un redzamu pašizpausmi. No 1. jūnija to būs vieglāk izdarīt, bet no 3. jūnija vakara jūs būsiet gatavi arī ballītei. Tomēr, esiet uzmanīgi un nepārpūlaties, dodiet sev tik vajadzīgo laiku atpūtai.

Lauva

Šī būs ir ļoti aktīva un rosīga nedēļa, kurā būtu ieteicams uzņemties līdera lomu. Ļoti pateicīgs laiks, lai dotos ceļojumā, iesaistītos kādā apmācību programmā vai risinātu tiesvedības jautājumus. Tāpat jūs paši varat noorganizēt kā kopīgu izbraucienu, tā atraktīvas mācības vai laika pavadīšanu. Jūs spēsiet labi sevi “noprezentēt”, ja tas būs svarīgi darba vai kādu sociālo aktivitāšu ietvaros. Šis laiks prasīs rīkoties saskaņā ar jūsu jaunajiem ideāliem vai gūtajām atklāsmēm. Vislabāk jutīsities, ja varēsiet būt starp cilvēkiem, kuriem ir patiesa interese par to, ko jūs varat sniegt, pastāstīt, piedāvāt vai tml. No 5.jūnija jūs beidzot būsiet tikuši skaidrībā ar lielo dzīves kursu un savām ilgtermiņa iecerēm.

Jaunava

Šajā nedēļā jums ir lielas iespējas būt drosmīgākiem un uzņēmīgākiem kā nekad, sevišķi, ja ir kāda “iestrēguma” zona, kuru līdz šim nekādi neizdevās iekustināt. Jūs dabiski tieksities pēc jauniem izaicinājumiem, lomām un iespējām, daudz intensīvākas un bagātākas pieredzas kā līdz šim. Šī tendence labi izpaudīsies, ja jūs vēlaties realizēt ambiciozus projektus, mainīt darbu, uzsāktu biznesu, izlēkt ar gumiju vai ļauties kādai citai, priekš jums “trakai” iecerei. Ja jūs mēģināsiet visu izanalizēt un ar prātu saprast, jūs varat nokavēt īsto mirkli. Tādēļ dodiet sev iespēju gūt šīs jaunās pieredzes, arī tad, ja arī visu nesaprotat. Mācieties uzticēties sev, savai sajūtai un apkārtējiem cilvēkiem.

Svari  

Jūsu attiecībām ir laiks iziet jaunā līmenī, vienalga, kāds arī būtu nākamais jūsu attiecību etaps, tas šobrīd aktīvi klauvēs pie jūsu durvīm. Kādam tas var nozīmēt apprecēties, citam, pārcelties, vēl citam – izbrīvēt kvalitatīvu laiku viens otram, atjaunot tuvību u.tml., protams, tas darbosies arī pretējā virzienā, ja attiecības sevi būs izsmēlušas, nākamais to etaps var būt šķiršanās. Tā iespaidā savstarpējā mijiedarbībā var parādīties kādi negludumi, lai šīs nepieciešamās pārmaiņas aktivizētu. Profesionālā jomā tas izpaudīsies kā sadarbības modeļa maiņa ar partneri. Tāpat arī, šis var būt laiks, kad jūs beidzat slēpt savus talantus, prasmes no apkārtējiem vai beidzot tieši runājat par savām vēlmēm attiecībās.

Skorpions

Šis jums būs ļoti darbīgs laiks. Ikdiena būs intensīva un piepildīta. Ideāls laiks, lai darbā saņemtu paaugstinājumu vai vismaz pienākumu maiņu, kas ļautu pacelties virs ierastās kārtības. Jūs labprāt mācīsiet, organizēsiet, vadīsiet vai kā savādāk izcelsities uz kolēģu fona. Ja jums ir padomā realizēt lielākas izmaiņas savā profesionālā jomā, tad tagad ir laiks to darīt. Vēlams ļoti aktīvs dzīvesveids. Attiecībās jums viss būs kārtībā, tā būs galvenā joma caur kuru atgūt spēkus un atpūsties. Ja jums ir kādas veselības problēmas, tad tuvākajā laikā gaidāms straujš uzlabojums. Šajā nedēļā jūs tieksities pēc unikālas un aizraujošas pieredzes, cilvēkiem vai iespaidiem, kas var aizskart jūsu sirdi.

Strēlnieks

Tikko aizsācies Mēness cikls jums būs saistīts ar mīlestību, izklaidēm un sevis iepriecināšanu. Pagaidām jums ir lielākas iespējas atjaunot attiecības vai sakārtot savu pagātni mīlestības jomā, bet jau no 5. jūnija līdz pat rudenim būs lieliskas iespējas izveidot arī jaunas attiecības. Sevišķi labas fortūna būs sievietēm. Ja jūsos ir nepārliecinatība, šaubas vai jebkāds cits destruktīvs stāvoklis mīlas jomā, tad tagad jūs varēsiet arī dziedināties. Tāpat laiks ir piemērots, lai baudītu dzīvi un atkal sajustu, kas ir tas, kas jums patiesi patīk, kā jūs varat sevi patiesi iepriecināt? Lai arī darba jomā var būt zināms sastingums, šobrīd tā jums būs vairāk miera zona, kur ienirt jau zināmajās lietās un atgūt pārliecību.

Mežāzis

Nedēļa būs piemērota, lai jau atkal pievērstos pie ikdienas ritma, slodzes un darba apjoma sabalansēšanas. Iespējams vajadzēs turpināt jau uzsākto dokumentu, kādu pienākumu vai arī personīgo ieradumu pārmaiņu ceļu. Jūs ļoti labprāt sevi iepriecināsiet ar kādu jaunu pirkumu vai draudzīgu kopā būšanu ar mīļoto cilvēku vai labu draudzeni. Šobrīd ļoti nozīmīgi un lieli notikumi var būt saistībā ar dzīves vietu, kādu īpašumu vai ģimeni kopumā. Notikumi var attīstīties ļoti strauji un negaidīti, tādēļ paturiet savu plānotāju pabrīvu. Iespējami remonti, citi uzlabojumi vai pārcelšanās, kas ieskicē notikumus vēl daudzu gadu tālā nākotnē. Jūs šobrīd maināt to fundamentu uz kuru balstās visa jūsu dzīve.

Ūdensvīrs

Jums prātā būs mīlestība, lai arī tai pa priekšu vēl būs jātiek galā ar pagātnes nospiedumiem. Ja jūsu dzīvē atkal par sevi atgādināt kāds “bijušais”, esiet atvērti, satiecieties, atcerieties, aprunājaties un izzināt tās likumsakarības un iemeslus, kas jūs abus reiz saveda kopā. Tuvākā mēneša laikā jūs varat kļūt par sabiedrības lauvu – apmeklēt dažādus kultūras pasākumus, izrādes, koncertus, izstādes utml. Aktīvi iesaistīsities pasākumos, iepazīsities ar citiem vai dalīsities savās  zināšanās un prasmēs. Jūs varat arī atsākt kādas svarīgas apmācības, arī paši noorganizēsiet kādu kopā sanākšanu. Lai arī cik maznozīmīgs dažkārt šķiet tas ko rakstāt un dalāties, to patieso ietekmes spēku un atstāto rezonansi jūs varēsiet atsekot tikai pēc gadiem.

Zivis

Šis jaunmēness jūs mudinās pievērsties mājas vai dzīves vietas jautājumiem, kur arī vislabprātāk pavadīsiet savu laiku. Iespējams būs jāveic ģenerālā uzkopšana vai jāpārkārto skapji. Tas jums nesagādās lielas grūtības. Mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli jūs viegli atradīsiet kopēju valodu praktiski ar jebkuru. Tagad, kad būsiet atraduši savu rokrakstu, jūs spēsiet gūt zināmu prieku un gandarījumu no socializēšanās. Labs laiks, lai pārdotu automašīnu vai kādu elektroierīci. Jūsu pašapziņa būs tiešā veidā saistīta ar to, cik daudz naudas faktiski ir jūsu rīcībā. Darba jomā iespējams iekustināt kādas ļoti nozīmīgas un ilgspēlējošas pārmaiņas. Ir iespēja saņemt lielāku naudu no kāda darījuma vai bonusa izmaksām.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt