woman 1868817 1280Šī nedēļa aizritēs vecā Mēnesī un it kā jau vedinās uz noslēgumiem un palēnināšanos, bet vienlaicīgi spēkā būs vairāki temperamentīgi akcenti, kas veicinās vēl stipri aktīvu parosīšanos, tiesa, jau zināmajās vai iepriekš uzsāktajās tēmās un jautājumos.

Tik tikko, 23. maijā, Merkūrs turpinot savu retrogrado kustību ir atkāpies atpakaļ Vērša zīmē. Līdz ar to arī prāts, kurš līdz šim trenkāja domas pa riņķi vien, novedot pat līdz tauksmei līdzīgiem stāvokļiem, kļūs daudz lēnāks un mierīgāks, lielāku akcentu liekot nevis uz ātrumu, bet uz pamatojumu, kāpēc kas ir vajadzīgs mainīt, darīt u.tml.

No 25. maija līdz pat 5. jūlijam enerģijas būs ļoti daudz, no šejienes vēlme rīkoties strauji, ātri, drosmīgi un uzņēmīgi. Daudz labāk būs ar mērķtiecību un gribasspēku. No negatīvās puses – paaugstināsies kopējā agresivitāte, netolerance un egocentriskums. Šajā laikā ļoti aktīvi varēsiet darboties savu mērķu un panākumu gūšanas virzienā, sevišķi, ja jums ir vajadzīga papildus drosmes deva. Tāpat arī periods būs piemērots dažādiem sacensību sportiem un fiziskām aktivitātēm kopumā.

Tomēr tieši šajā nedēļā šī aktīvā enerģija izpaudīsies diezgan specifiski. Pirmkārt, pagaidām visas aktivitātes būs ar tādu kā atskatīšanos pagātnē. Otrkārt, drīzāk vērstas uz pabeigšanu un noslēgumiem. Treškārt, enerģija ļoti strauji kāpināsies un būs tendence viegli uzvilkties un sadusmoties. Sevišķi 25. un 26. maijā. Pēc tam jau vairs ne tik emocionāli, bet tomēr gana jūtami enerģijas turpinās kāpināties līdz pat svētdienai, kad tās būs maksimālā kulminācijā.

Savukārt 28. maijā Venēra pāries Vērša zīmē, kur priekšplānā izvirzīsies ķermeņa skaistums un estētika, vēlme pēc materiālās pārticības un dzīves baudām. Tas sieviešu kosmosu padarīs mierīgāku un atslābinātāku. Ja jums ar naudu viss kārtībā, notiks pievēršanās pašas skaistumam un visam, kas to var vairot. No otras puses, pastiprināsies privātīpašnieciskums un merkantilisms.

Tas viss kopumā radīs gana intensīvu nedēļas fonu. Būs aktīvi un enerģiski jāpārvar pagātnes nospiedumi, paterni un pieredzes, lai atbrīvotu ceļu labākai nākotnei, lai dotu sev iespēju dzīvot savādāk, labāk un bagātīgāk. Tādēļ pēdējās vecā Mēness dienās (29. un 30. maija dienas pirmā puse) būs piemērotas enerģiskai, savās darbībās apliecinātai gatavībai pārraut rutīnu un bezspēcības valgus, atstājot pagātni pagātnē.

30. maijā, pl. 14:30, sāksies jauns Mēness cikls enerģiskajā un atraktīvajā Dvīņu zīmē. Šoreiz tā dzīvelīgo dinamiku stipri piebremzēs retrogradā Merkūra lēnā čāpošana nopakaļ. Tas ieskicēs, ka arī šis mēnesis būs ar savu atskatīšanos atpakaļ. Tomēr, visiem rosīgajiem un aktīvajiem – ar 3. jūniju beigsies izteiktais akcents uz pagātni un no 5. jūnija varēsiet šonedēļ atvērušās enerģijas jau droši likt lietā jauno lietu un ieceru virzīšanai.

Lai jēgpilni rosīga nedēļa!

Auns  

Nedēļas pirmā puse būs piemērota salīdzinoši mierīgām, bet jēgpilnām nodarbēm. Pārskatīt un izslīpēt veidu kā pelnāt naudu, uzlabot vai sakārtot tehniku un izmantotās ierīces. Iespējams arī kāda birokrātiska jautājuma risināšana. No trešdienas strauji pieaugs jūsu vēlme ļoti aktīvi darboties. Tagad viegli varēsiet tikt galā ar tām tēmām un jautājumiem, kuru risināšanā vajadzīga drosme un uzņēmība, dažkārt arī dusmas, bet, ja jums nav nekas konkrēts, kur šo enerģiju likt, paaugstiniet savu fizisko slodzi. Pretējā gadījumā jums būs viegli uzliesmojošs noskaņojums un jūs viegli nonāksiet konflikta epicentrā. Ar šo mēness ciklu jūs varat pagātnē atstāt veco sevis versiju un attieksmi pret naudas pelnīšanu un tērēšanu.

Vērsis

Nedēļas sākumā jūs daudz domāsiet, runāsiet un darīsiet ilgtermiņa plānu vai draudzības vārdā. Labs laiks kopīgām pastaigām un noskaņu rosinošām nodarbēm. Iespējams jūs pieņemsiet kādu svarīgu lēmumu darba jomā, ar pilnu apziņu, ka laiks virzīties uz priekšu un beigt atkārtot jau labi zināmos paternus. No 25. maija jūs lielu daļu enerģijas novirzīsiet uz dziļi personiskiem jautājumiem. Tas var nozīmēt kā darbošanos vienatnē, tā arī auklējamo kādu plānu paturēšana pie sevis, pasargājot tos no citu ietekmes. No 28. maija jūs būsiet gatavi uzplaukt – pievērsties savam paštēlam, iziet cilvēkos, draudzēties un vienkārši labi pavadīt laiku. Kļūsiet dabiski harizmātiski. Pagātnē jūs varat atstāt savu agrāko stilu un caur ko sevi identificējāt.

Dvīnis

Jums laiks atsijāt graudus no sēnalām. Kāda liela un gana tālojoša iecere jūs vilina, bet to nav iespējams realizēt, ja jums galvā ir bardaks un nav noslēgti līdz šim aktuālie stāsti. Tādēļ šis būtu labs laiks, kad izrakstīt no sevis ārā visus agrākos projektus un plānus, kuri savā laikā bija interesanti, bet šobrīd to “vilkšana” līdzi vien rada papildus smagumu. Mēģiniet pieņemt noslēgumus un to, ka ir ieceres, kuras arī nemaz nebija paredzēts jums pilnībā realizēt. Noslēdzot pagātni, jūsos atbrīvosies vieta labākai un skaistākai nākotnei. No 25. maija būs ļoti svarīgi kaut ko sākt darīt savu ilgtermiņa plānu realizācijas virzienā, kā izpēte, kontaktu atrašana vai informācijas ievākšana. Ar jaunmēnesi viss sāks kustēties.

Vēzis

Nedēļas pirmā puse būs diezgan patīkama, kaut gan jūs būsiet arī viegli ietekmējami. Ja jums nepatīk tas kā jūtaties, uzlieciet labu mūziku, nedaudz pakustaties vai padziedat līdzi un jūs viegli pārslēgsities. Jūsu ilgtermiņa plāniem tiek dota vēl viena iespēja tos kaut kādā veidā iedzīvināt, tādēļ noteikti mēģiniet atkal un atkal, līdz izdodas. No 25. maija pastiprināsies jūsu ambiciozitāte un vēlme sasniegt kādus konkrētus mērķus, gūt rezultātus, panākumus. Tas ļaus rīkoties daudz drosmīgāk un atklātāk nekā esat to raduši. Papildus degsme tiks piešķirta tieši esošajām iestrādnēm. No 28. maija aktualizēsies draudzība un sadarbība, bet ar aizejošo mēness ciklu jūs varat atmest neveselīgās sadarbošanās formas.

Lauva

Šonedēļ jums būs jāpārskata kāds lielāks mērķis, plāns vai darba uzdevums, varbūt arī darba piedāvājums. Būtu ieteicams lielu uzmanību pievērst smalkajai drukai un vairākkārtīgi pārbaudīt katru uzrakstīto vārdu vai piesaukto argumentu. Visā būs vajadzīga pedantiska kārtība, atsekojamība un precizitāte. No 25. maija jūs būsiet gatavi ļoti enerģiski gāzt kalnus, tiekties pēc jaunām pieredzēm, zināšanām un iespaidiem. Ļoti aktuāla kļūs ceļošana. Uz vietas nosēdēt būs grūti. Pārsvarā šim ir liela iespēja kļūt par entuziasma pilnu laiku. No 28. maija jūs viegli gūsiet redzamus panākumus vai nonāksiet uzmanības centrā. Pagātnē jūs varat atstāt tos karjeras plānus vai ambīcijas, kuras šobrīd vairs nav aktuālas.

Jaunava

Šonedēļ jums būs jāpārskata sava vērtību sistēma un tie ideāli, ar kuriem jūs mēģināt salīdzināt un izmērīt savas dzīves kvalitāti, lai savā galvā notikumiem, situācijām, pieredzēm, lietām un pat cilvēkiem dotu savu vērtējumu. Ja jūs kaut kas neapmierina, tad palūkojaties dziļāk, vai nav tā, ka jūs salīdzināt ar ne līdz galam taisnīgu etalonu. Piemēram, savu mašīnu ar ministra mašīnu, savu izskatu ar daudz jaunākas modeles izskatu u.tml. Visi šie pret sevi netaisnīgie salīdzinājumi tikai piedod papildus smagumu jūsu mērķiem. No 25. maija jūs būsiet gatavi pat cīnīties ar visu to, kas jūs velk atpakaļ, kas stindzina un kavē. Laiks atbrīvot ceļu saviem sapņiem. Iespējams īstenot paredzēto ilgi gaidīto izrāvienu.

Svari  

Jums vēl joprojām rit ļoti intensīvs, uz attiecībām vērsts periods. Vai jūs to gribēsiet vai nē, jūsu attiecībās, kā partnerattiecībās, tā biznesa partnerībās, dažādas sadarbības un pat draudzības būs jāiznes jaunā līmenī tuvākā nepilna gada laikā. Tieši šobrīd būs novērojams situācijas saasinājums vai kāpinājums, kas atsegs tos partnerības aspektus, kuros būs nepieciešama šī izaugsme. No 25. maija pastiprināsies nepieciešamība izpaust sevi tieši un nepastarpināti. Nekādu kompromisu. Sevišķi, ja pārāk ilgi būsiet rīkojušies tā kā grib otrs nevis jūs paši, tad viss kas būs sakrājies izlīdīs virspusē. Tūlīt ar 28. maiju nedaudz nomierināsies jūsu kaujinieciskums un jūs viegli spēsiet sevi harmonizēt ar skaistumprocedūrām vai iepirkšanos.

Skorpions

Nedēļas sākums paies diezgan tīkamās noskaņās. Iespējams partnerattiecības vai kāda sadarbība prasīs atkārtoti izrunāt vai pārskatīt savstarpējās mijiedarbības nianses. Esiet pacietīgi, izelpojiet, no jauna uzklausiet, skaidrojiet un meklējiet savstarpējos kopsaucējus, kuru atrašana daudz labāk veiksies no 28. maija. Jūs viegli noskaņosities uz mīlestības viļņa un atjaunošanās, uzlādēšana un iekšējais balanss būs atgūstams tieši caur attiecībām. No 25. jūnija līdz pat jūlijam būs paaugstināts enerģētiskais tonuss. Uz vietas nosēdēt jums kļūs ļoti grūti. Sports, sekss vai kopumā ļoti aktīvs dzīves veids šajā periodā būtu ļoti vēlams. Labs laiks profesionālo ambīciju realizācijai, tikai pagaidām jau iesāktajās lietās.

Strēlnieks

Nedēļas sākumu būtu ieteicams pavadīt mierīgās nodarbēs pa mājām, saimniecību vai rosoties darbā. Laiks ir sevišķi pateicīgs, lai pabeigtu iesāktos projektus, atmestu nedzīvotspējīgās idejas un ieceres, sakārtotu darba galdu un kopumā atbrīvotu vietu kā fiziski, tā arī savās galvās kādiem jauniem, iedvesmojošiem darbiem. No 25. maija līdz pat jūlijam būs spēcīgs enerģijas pieplūdums, lādiņš, kas jums dos vajadzīgo impulsu rīkoties spilgtāk, radošāk un brīvāk. Šajā laikā jums būs ļoti svarīgi izpaust savu patieso individualitāti un saņemt apkārtējo uzmanību. Ja esat sirdī brīvs – ļoti labs periods jaunu attiecību veidošanai, tikai pagaidām, līdz 3. jūnijam jaunām attiecībām būs vēl jāatbrīvo vieta.

Mežāzis

Nedēļa būs piemērota, lai jūs sevī tiktu skaidrībā kādi jūs esat vai neesat, kas jums der vai neder vai, citiem vārdiem, pārskatītu pašidentitātes konceptu. Varbūt jūs pārāk daudz uzņematies attiecībās, varbūt jūs gribētu vairāk prieka, baudu vai laika savam hobijam, nevis nepārtrauktu savas un citu dzīves vadīšanu, plānošanu un kontroli? Apdomājiet tieši kā jūs to varētu sasniegt. Tāpat šis laiks var būt saistīts ar kādu juridisku jautājumu risināšanu. No 25. maija līdz pat jūlija sākumam jūs daudz enerģijas veltīsiet nekustamā īpašuma vai ģimenes jautājumu kārtošanai. Iespējams remonts, pārcelšanās vai vismaz to plānošana. No 28. maija jūs būsiet gatavi ballītei vai kā savādāk sevi iepriecināt.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā jūs būsiet aizņemti ar kādu nopietnu jautājumu risināšanu, kā juridiski dokumenti, naudas pelnīšanas iespējas u.tml. Tagad jums ir laiks, kad ļoti strauji palielināsies tas cilvēku loks ar kuru ikdienā mijiedarbojaties – biežāk būsiet cilvēkos, varbūt apmeklēsiet kādas nodarbības vai kaut ko mēģināsiet pārdot, popularizēt. No 25. maija līdz pat jūlija sākumam būs ļoti aktīvs periods, kad daudz laika pavadīsiet ceļā vai telefona sarunās, tāpat var aktualizēties automašīnas, telefonu, datoru vai kādu tehnoloģisko risinājumu pirkšanas vai pārdošanas jautājumi. No 28. maija jūs atjaunosities, iekšējo spēku un harmoniju atgūsiet savās mājās, tādēļ ļoti labprāt tur pavadīsiet laiku, kā arī kaut ko skaistu tām sagādāsiet.

Zivis

Nedēļas sākums būs jūsu laiks, kad visieteicamākais būtu to pavadīt mierīgās, plūstošās aktivitātēs saskaņā ar savām iekšējām sajūtām un vēlmēm. Nesalīdzināmi intensīvs, enerģisks un rosīgs būs 25. un 26. maijs. Šajās dienās varēsiet ļoti daudz ko paveikt. Iespējams daudz laika pavadīsiet ceļā, satiksme būs intensīva un pacietības maz. No 25. maija līdz pat jūlijam jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet naudas jautājumu risināšanai un to iespēju izmantošanai, kas jums var sniegt papildus peļņu. Tiesa, vēl līdz 3. jūnijam viss notiks vairāk ar atskatīšanos pagātnē, balstoties uz jūsu jau esošajām iestrādēm. Savukārt pēc tam gan bez ierobežojumiem varēsiet droši mesties arī jaunajā.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt