20220427 155327Visa nedēļas pirmā puse paies 16. maija Mēness aptumsuma atskaņās, ar paaugstinātu emocionālo jūtīgumu un garastāvokļa mainīgumu. Šis sajūtu un iekšējās pasaules emocionālais kāpinājums virspusē izcels dziļākos zemapziņas instinktus un impulsus, ļaujot jau daudz uzskatāmāk ieraudzīt, kas patiesībā formē jūsu vēlmes un dzīves izvēles.

Tā sajūtu un emociju gamma, kas jūs pavadīs vismaz līdz 19. maijam, tematiski atsauksies uz tēmām un jautājumiem, kuras apzināti vai neapzināti centāties risināt jau no 26. aprīļa un noslēgt ar 30. aprīļa aptumsuma iezīmēto pāreju. Patiecoties tai, jūs ieraudzīsiet tās palēkās zonas, kuras līdz tam nebijāt pamanījuši, bet kurām ir ne mazāka ietekme uz to, ko jūs šobrīd mēģināt paveikt. Tādēļ nenobīstaties, ja rodas sajūta, ka jūs krītat atpakaļ vai situācijas turpina atkārtoties neskatoties uz jūsu centieniem kaut ko izmainīt. Tas ir vajadzīgs, lai vēl dziļāk un pamatīgāk notiktu paredzētās pārmaiņas.

18. maijs būs ļoti ideālistisku motīvu piepildīts. Tiem, kuriem būs skaidra iekšējā tiecība uz iedvesmojoši mērķi – turpinās rosīties galvu nepacēluši. Šī diena būs piepildīta ar vēlmi palīdzēt, atbalstīt un arī ziedoties citiem. Labs laiks ticībai, mīlestībai, labdarībai vai vienkārši apcerei vienatnē, bet nepiemērots smalkiem, precīziem un sistemātiskiem darbiem.

19. un 20. maijs izcelsies ar lielāku produktivitāti un apņēmību. Šīs dienas būtu piemērotas, lai vēlreiz pārskatītu savus tālejošos plānus un nekavējoties arī spertu vajadzīgos soļus to realizācijas virzienā, tai skaitā, ievāktu informāciju, izrakstītu un izpētītu savas reālās iespējas sasniegt iecerēto. Šoreiz liels akcents būs uz iekšējo pašsajūtu, ticību saviem spēkiem, pārliecības esamību vai neesamību un citiem iekšējiem stāvokļiem.

21. maijā Saulīte no mierīgajiem baudītājiem Vēršiem pāries pie atraktīvajiem un zinātkārajiem Dvīņiem. Tas paaugstinās vēlmi izzināt, pētīt, runāt, noskaidrot, iepazīties un pieredzēt kaut ko interesantu. Tiesa, dēļ retrogradā Merkūra ietekmes, pagaidām galvenais akcents būs uz jau zināmiem cilvēkiem, jau pieredzētiem notikumiem un jau pazīstamām tēmām. Citiem vārdiem, pagātnes notikumi, kuri nav sakārtoti, izprasti vai atlaisti prasīs vēlreiz uz tiem paskatīties no jauna rakursa, lai gūtu vajadzīgās atklāsmes.

Tas, no kā šonedēļ būtu jāuzmanās, ir no iekrišanas bezgalīgā savu pagātnes stāstu virpināšanā pa galvu, sevišķi to, kuri ir savijušies ar jūsu emocijām, vainas sajūtu, kaunu, pašpārmetumiem, pretenzijām u.tml.

Šī nedēļa ar saviem kāpumiem un kritumiem kā lakmusa papīrs palīdzēs labāk ieraudzīt to, kur jūs patiesībā savā dzīvē atrodaties un kas ir tas, pie kā ir vērts vēl piestrādāt, kā galveno atskaites punktu ņemot tikai un vienīgi pašu sajūtas un to izsaukto rezonansi jūsu dzīvē.

Lai izdodas ieklausīties savā iekšējā balsī!

Auns

Nedēļa piemērota visām tām nodarbēm, kuras atsaucas jūsu sirdī. Tam, kas jūs iedvesmo, aizrauj, palīdz pārslēgties uz pozitīvo vai atjaunot spēkus. Tam nav jābūt nekam īpašam apkārtējo cilvēku acīs, galvenais, lai tas būtu svarīgi jums pašiem, kā piesātināšanās ar pavasarīgajām krāsām un smaržām pie dabas, pastaigas, muzicēšana, klusi savā nodabā kaut ko darināt u.tml. No otras puses, jūs viegli varat nonākt savu emociju pavadā, kas radīs vēlmi riskēt, mainīt, atmest vai no kaut kā atteikties, ievedot jūs amerikāņu kalniņu cienīgā notikumu virpulī. Patiesībā jau jums arī ir sācies lielo iespēju laiks, kad jaunas perspektīvas var pavērties uz līdzenas vietas, tomēr pagaidām vēl ir jātiek galā ar pagātnes nospiedumiem.

Vērsis

Nedēļas pirmā puse būs stipri izaicinoša un nemierīga. Tajā būs jāatrod iekšējo stabilitātes punktu, neskatoties uz apkārt notiekošajām vētrām un pretrunām. Sevišķi attiecībās parādīsies lielāka vēlme palikt pie savas pārliecības vai sevi kā savādāk izcelt, rezultātā radot potenciālo augsni konfliktam. Tikai kāds lielāks sapnis, mīlestība, ilgas vai cerības varēs samaidzināt šo jūsu sākotnējo impulsu. 19. maijā jums var izdoties realizēt kaut ko ļoti svarīgu, kur vajadzīga drosme un spēja rīkoties ārpus ierastajiem rāmjiem. Jums var būt iespēja pārskatīt veidu kā jūs pelnāt vai atgriezties pie jau zināma darba, galvenais, lai tas sakrīt ar tām perspektīvām un ideāliem, pēc kuriem jūs tiecaties.

Dvīnis

Turpinās laiks, kurā jūs paši sev uzdodat ļoti svarīgus jautājumus, tādejādi meklējot fundamentālas atbildes par to, kāds jūs esat. Komunikācija ar apkārtējiem būs ar zināmiem apgrūtinājumiem, no vienas puses ar tendenci iestrēgt kādā jautājumā vai situācijā, no otras puses, radot virkni pārpratumu, negaidītu plānu maiņu vai neuzmanību. Viss liecina par nepieciešamību būt uzmanīgākiem un apzināti samazināt tempus savās sociālajās aktivitātēs. Neskatoties uz to, jums ir labas perspektīvas pavirzīties pa karjeras kāpnēm, bet drīzāk pazīstamā vai jau iepriekš izplānotajā veidā. 20. maijs būtu piemērots apmācībām vai zināšanu atkārtošanai. No 21. maija palielināsies jūsu pašapziņa un iespēja sevi redzami izpaust.

Vēzis

Jūsu emocijas arī šonedēļ diezgan spēcīgi viļņosies. Jūs ilgosities pēc jaunas, spilgtas un interesantas pieredzes. Ja tādu negūsiet dabiskā veidā, jūs varat saasināti noreaģēt uz kādu situāciju, uz līdzenas vietas apvainoties, sastrīdēties, izjust greizsirdību vai līdzīgā veidā paši uzradot savu “drāmu”, lai piešķirtu dzīvei vairāk nokrāsu. Tā vai citādi jūs tieksities izkļūt ārpus ikdienības. Labs laiks ballītei, romantikai, mūzikai un kino. Grūti būs ievērot mēra sajūtu, bet, ja izdosies, tas var kalpot par nozīmīgu pagrieziena punktu jūsu pašpārveidē, sevišķi 19. un 20. maijā. Savukārt no 21. maija sākas pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienas, kurā būtu ieteicams saudzēt veselību un labi atpūsties.

Lauva

Šajā laikā jūs varat nopietni iedziļināties kādā jautājumā, kas ir saistīts ar jūsu tālejošajiem plāniem, ievākt informāciju, atrast kompanjonus vai labus padomdevējus. Jūs būsiet gatavi iziet ārpus rāmjiem un šabloniskiem risinājumiem, izšķīdināt tos iekšējos ierobežojumus, bailes un nedrošību, kas stāv ceļā jūsu panākumiem vai nākamajam sociālajam statusam, īpaši 19. un 20. maijā. Tāpat arī jūs ilgosities pēc jauniem iespaidiem un pieredzēm, no šejienes radīsies vēlme ceļot vai kā savādāk izrauties no ikdienas. Draudzībā iespējama spēcīga satuvināšanos caur uzticēšanās pilnu izrunāšanos par visu, kas uz sirds. No 21. maija jūsu draugi un savstarpējie plāni, kļūs par galveno prioritāti.

Jaunava

Šis laiks būtu ļoti piemērots, lai kaut ko apgūtu, atkārtotu, izzinātu vai arī atklātu jaunus dziļumus jau kādā visnotaļ zināmā jautājumā. Jūsu partnerattiecības šobrīd var būt vai nu ļoti labas vai ļoti sliktas, nekādu vidusceļu vai kompromisu. Izrunāšanās un neskaidrību izkliedēšana var palīdzēt jūsu savstarpējo tuvību un uzticēšanos iznest jaunā līmenī. Birokrātiskajiem un lietišķajiem jautājumiem šis ir slikts laiks, bet lieliski piemērots, lai atrastu un izlabotu kļūdas. Situācijām būs tendence atkārtoties, tādēļ derēs visas atkārtojošās nodarbes. Ja galva ir pārāk pilna un netiekat ar to galā, labi noderēs smalkās pirkstu motorikas noslogošana, adot, rakstot vai kā savādāk ar kaut ko knibinoties.

Svari

Lielāko daļu nedēļas jūs būsiet aizņemti ar jautājumiem, kas ir un kas nav jūsu - kā manta un nauda, tā īpašības, prasmes, talanti vai pat cilvēku un attiecību kontekstā. No šejienes var izaugt kājiņas greizsirdībai un sāncensībai. Darba jomā būtu ieteicams koncentrēties uz tālejošāku perspektīvu, liekot akcentu uz potenciālo sadarbību. Noskaņojumam būs ļoti liela ietekme uz to ko jūs spēsiet šonedēļ paveikt. Jūs tieksities izrauties no mājām, atgriežoties pie kādas nodarbes vai izklaides, kas jums palīdzētu pārslēgties. 19. un 20. maijs var būt saistīts ar kādu nozīmīgu notikumu, primāri - veselība, bizness vai saistības, kas jūs ļoti spēcīgi izmainīs. No 21. maija jūsu prioritāte būs jūsu pārliecības un zināšanas.

Skorpions

Jums šis laiks ir par aizraujošiem iespaidiem un sajūtu intensitāti, kas ļautu jums atkal sajust, ka esat dzīvi, vibrējoši un īsti. Ļoti bieži šo sajūtu jūs gūstat caur savu seksualitāti, iemīlēšanos vai adrenalīnu izraisošām nodarbēm. Esiet uzmanīgi ar paškritiskām un pesimistiskām domām, tās viegli var ievilkt destruktivitātes purvā no kura pašu spēkiem būs grūti izkļūt. 19. un 20. maijā jūs būsiet gatavi atkārtotiem izaicinājumiem, lai tiktu vaļā no tām uzskatu un priekšstatu važām, kurās paši sevi vien esat ieslēguši. Darba jomā jūs esat ceļā uz nozīmīgām izmaiņām, drosmīgi un bez kompromisa. No 21. maija saistību, tuvības un pārmaiņu vēji kļūs par jūsu prioritāti. Labs laiks pašizziņai un pašrefleksijai.

Strēlnieks

Nedēļas lielāko daļu jūs būsiet aizņemti ar to, lai nobalansētu darbu un atpūtu, būšanu noderīgam citiem akceptējamā veidā vai tajā, kas jums pašiem ir svarīgi. Nekādi brīnumlīdzekļi šeit nav, viss notiks saskaņā ar jūsu ticību un dziļākajām pārliecībām. Jūs tieksities pēc mājas miera, klusuma un harmonijas, lai arī dzīvē viss var sakāroties tieši pretēji. 19. un 20. maijā jūs varat veikt kādu svarīgu pirkumu, visdrīzāk jau sen vajadzīgu. Labs laiks, lai pievērstos darba jautājumu sakārtošanai – pārbaudēm, testiem, projektu noslēgšanai u.tml. No 21. maija par jūs prioritāti mēneša garumā kļūs partnerattiecības. Jums būs viegli iepazīties un aizrauties, bet pagaidām vēl jātiek galā ar savu pagātni.

Mežāzis

Šajā nedēļā jums būs svarīgi iepriecināt sevi vai kādu sev svarīgu cilvēku. Iespējams jau ne pirmo reizi. Šoreiz tas var būt saistīts ar agrāk pieļauto kļūdu labošanu vai vainas sajūtas apklusināšanu. No 18. maija vakara līdz 20. maijam jūs jutīsities vislabāk, vienlaicīgi jūs ļoti dzīvi un emocionāli reaģēsiet uz apkārtējiem notikumiem. Labdarība un aktīvi izpausta ticība vai empātija palīdzēs jums atgūt iekšējās viengabalainības sajūtu. Darbā iespējami pārpratumi, atceltas tikšanās, aizmirsti solījumi. Ja atmetam domu par atvaļinājumu, tad vislabākais ko jūs varētu darīt ir paveikt iekavētos un atliktos darbus, veikt pārbaudes un labot kļūdas. No 21. maija darbs arī kļūs par jūsu galveno prioritāti.

Ūdensvīrs

Vienā no vislabākajiem scenārijiem, šonedēļ iespējams kāds iepriekš labi sagatavots sākums, publicitāte vai ieceres palaišana. Lai arī paši ar galvu varat būt ierakušies mājas dzīvē un ģimenes lietās. Esiet uzmanīgi un centieties emociju varā neiztērēt vairāk nekā varat to atļauties, sevišķi caur empātiju un vēlmi palīdzēt. Nedēļas otrā pusē būtu ieteicams būt uzmanīgākiem un konkrētākiem savās vēlmēs un izvēlēs. Ja jums nav sakārtoti dokumenti saistībā ar bērniem, ideāls laiks to paveikt tuvākā mēneša laikā, tāpat arī, lai noslēgtu attiecībās ar savu pagātni, izrunātu un atlaistu senus pārdzīvojumus un mīlas sāpes. Neslāpējiet savu satraukumu, bet atrodiet dzirdīgas ausis un atsaucīgu kompāniju, kas palīdzēs pārslēgties

Zivis

Ļoti jūtīgs un trausls laiks. Garastāvoklis var izteikti svārstīties no vienas galējības otrā. Liela nozīme būs visām savstarpējām attiecībām. Jūs dabiski spēsiet būt romantiskāki, radošāki un iedvesmojošāki. Jūtu plāns būs gatavs pārņemt visu jūsu pasauli. Labs laiks visām nodarbēm, kur tas ir vajadzīgs. Loģiskais prāts tagad nebūs jūsu palīgs, tādēļ labi, ka jūsu intuīcija būs ļoti augstā punktā. Nepazūdiet aizkustinājumā, melanholijā vai neauglīgos sapņos, bet ielieciet šīs jūtas tajā, ko jūs darāt. Tādejādi pat ārēji pat vismaznozīmīgākajiem soļiem piešķirot pavisam citu vērtību. Labs laiks, lai sakārtotu dokumentus, pārbaudītu kādas smalkas nianses, lai saglabātu stabilu jūsu tālāko izaugsmi.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt