landscape 4895932 1280Tuvākās divas nedēļas, kas paies Lieldienu noskaņās, solās būt pilnas ar bagātīgu jūtu gammu. It kā jau varētu arī aktīvi darboties, bet jūtas un noskaņojuma mainīgums radīs ļoti nestabilu augsni. Izņēmums būs visi tie, kuru uzmanības fokusā būs augsti ideāli, transcendentāla pieredze, garīgums, vēlme palīdzēt, ticība vai citi ārpus laicīgās dzīves uzstādījumi.

Dienas ap 12. aprīli būtu ļoti piemērotas, lai ar iztēles, iedvesmas, radošās pašizpausmes vai tēlu palīdzību savās sajūtās aktivizētu vislielākos un skaistākos ideālus uz kuriem jūs tieksities nākamos 13 gadus. Pie tam tā būs arī atslēga, lai jūs personiski tik ļoti neskartu gaidāmās finansiālās izmaiņas. Lai apliecinātu savu nolūku nopietnību, tūlīt pat veiciet kaut vai mikroskopiskas, bet tomēr darbības izraudzītās ieceres virzienā.

15. aprīlī Marss – gribas un centienu enerģija, pāries vienā no savām vājajām pozīcijām, kur atradīsies līdz 25. maijam. Savākt sevi konstruktīvām darbībām varēs tikai tie, kuri spēs sevī rast motivāciju pārlaicīgajā. Tas labi ietekmēs tādas sfēras kā psiholoģija, labdarība, garīdzniecība, arī farmācijas un veselības jomu, ceļošanu, filozofiju vai arī jomas kas burtiski saistītas ar ūdeni vai ķīmiju.

No šīs dienas arī iekšējie kārdinātāji un izaicinātāji praktiski 9 mēnešus būs vairāk saistīti ar pārāk lielu žēlumu pret sevi vai kādu citu, liekot pārspīlēti mesties iekšā kādā glābšanas akcijā, bieži vien, lai aizbēgtu paši no saviem iekšējiem dēmoniem. Būs viegli “krist” (kļūt sliktākiem, destruktīvākiem) caur vainas sajūtu, upura lomu un žēlumu. Savukārt šos izaicinājumus pārvarot, ir iespējams stiprināt saikni ar savu dvēseli un izprast patiesu līdzjūtību.

16. aprīļa pilnmēness savā kulminācijā būs 21:55. Tā centrālā tēma būs attiecību jautājumi. Ārpus tām, arī jūsu attiecības ar apkārtējo pasauli, spēju vai nespēju iekļauties sabiedrībā, vai atstāt tajā kādus nospiedumus. Tādēļ laikā ap pilnmēnesi saaktivizēsies konflikti un dilemmas, lai caur reālajām dzīves situācijām būtu iespējams ieraudzīt kā jums ar šo tēmu patiesībā veicas.

Vēl viens īpaši radošām pārmaiņām, nozīmīgām atklāsmēm un arī provokācijām uzlādēts datums būs 18. aprīlis. Šajā dienā turiet pildspalvu vai telefonu pie rokas un, lai arī cik absurdas idejas neuzrastos, piefiksējiet tās. Diena būs pateicīga mīlestībai, radošumam, kādam drosmīgam solim vai netipiskai pieredzei.

20. aprīlī Saulīte no sevi un dzīvi apliecinošajiem Auniem, pāries pie mierīgajiem dzīves baudītājiem Vēršiem. Tuvāko mēnesi aktualizējot miera, drošības un stabilitātes jautājumus, materiālo nodrošinātību un bāzes komforta jautājumus, kā miegs, ēdiens un citas mazās baudiņas.

No 21.-24. aprīlim salīdzinoši aktīvākas būs praktiskās enerģijas, ļaujot paveikt iekrājušos, novilcinātos un atliktos praktiskos darbus un uzdevumus. Savukārt no 25. aprīļa enerģijas pāries pilnīgi mainīgo jūtu varā un, var teikt, ka notikumi būs jau ar gaidāmā aptumsuma (30.04.) ietekmi.

Lai izdodas noķert savu vilni!

Auns

Jums gaidāmās nedēļas var būt pat salīdzinoši harmoniskas, sevišķi, ja jūs savlaicīgi dosiet sev atpūtu un visādi citādi neignorēsiet savas iekšējās sajūtas. Labs laiks, lai dotos ceļojumā vai nodotos visām tām aktivitātēm, kur ir vajadzīga spēja būt pašpietiekamiem un darboties vienatnē, sevišķi no 15. aprīļa līdz maija otrai pusei. Pilnmēness atnesīs jaunus izaicinājumus īpaši attiecību jomā. Tas palīdzēs ieraudzīt vai neesat palikuši pārāk egocentriski un vedinās vairāk piedomāt arī par citiem. No 20. aprīļa uzmanība no sevis tiks pārnesta uz finansiālo jautājumu risināšanu un komfortu. Tas gan neatcels zināmu stūrgalvību, lai gan, tieši tagad jums ir iespēja būt nedaudz pielaidīgākiem un elastīgākiem kā citkārt.

Vērsis

12. aprīlī jums var notikt svarīga pāreja, kura ietekme būs saistīta ar jūsu ilgtermiņa plāniem daudzu gadu garumā. Priekšplānā izvirzīsies draudzība, dažādas kopā būšanas un svarīgu plānu realizācija. To pavadīs arī radošais pacēlums, pat zināma iedvesma vai tieši pretēji – pilnīgs apjukums, kas būs saistīts ar svarīgu iepriekšējo ciklu noslēgumiem. Pilnmēness aktualizēs jūsu vēlmi būt noderīgiem citiem, bet vienlaicīgi palikt uzticīgiem arī pašiem sev. 18. aprīlī gaidāms oriģinālo ideju, mīlestības un spontāno impulsu laiks, kas skars to, kā jūs sevi redzat un kādi jūs gribētu būt. Laiks ienest jaunas vēsmas izskatā. No 20. aprīļa pieaugs jūsu pašapziņa, gatavība būt pamanītiem, iziet uz iniciatīvu.

Dvīnis

Šajās nedēļās būtu ieteicams vairāk pievērsties saviem ambiciozākajiem un redzamākajiem dzīves mērķiem, sevišķi saistībā ar darbu. Pat ja liekas, ka iecere ir pārāk fantastiska vai nereāla, nesteidzieties to norakstīt. Tieši otrādi, paņemiet to kā bākuguni, kā iedvesmojošu vīziju nākotnei, lai saprastu, kurā virzienā irties savā šodienā. 16. aprīļa pilnmēness aktualizēs jūsu vēlmi pēc atpūtas un izklaidēm, kas jūs viegli var novirzīt no visa tā, ko iepriekš šajās dienās būsiet saplānojuši. 18. aprīlis solās būt bagātīgs ar interesantām sarunām un netipiskām idejām, piefiksējiet tās. Ārpus tā visa, jūs vislabprātāk pievērsīsities tīri praktiskiem dzīves aspektiem, kur dosiet priekšroku tūlītēji iegūstamiem labumiem.

Vēzis

12. aprīlī notiks jums ļoti nozīmīga pāreja, tādēļ pacentieties šo dienu, bet vēl labāk tuvākās dienas pavadīt maksimāli tuvu tiem ideāliem, kā jūs gribētu dzīvot. Šis laiks būtu ļoti vērtīgs, lai iedziļinātos kādā no pasaules lielajām filozofijām vai reliģijām un caur to radītu ar sajūtām piepildītu ieceri, uz kuru tiekties savā tālākajā ceļā. Ļoti aktīva būs mācīšanās un ceļošanas tēma. Pilnmēness aktualizēs jūsu mūžīgo dilemmu, kā sabalansēt karjeru ar ģimeni, ambīcijas ar iekšējo mieru. No 15. aprīļa īpaši izteikti pār jums dominēs noskaņojums, tādēļ neko lieku reizi neatlieciet, ja varat, tad labāk dariet uzreiz, jo pati gribēšana var ļoti ātri aizplūst nezināmā virzienā uz nenoteiktu laiku.

Lauva

Līdz pat 20. aprīlim būs salīdzinoši enerģisks un apņēmības pilns laiks. Jūs tieksities pēc jauniem iespaidiem, zināšanām un pieredzēm, kas ne vienmēr ies roku rokā ar ikdienas darbiem un pienākumiem, bet kā reiz noderēs, lai izplānotu atvaļinājumu vai pabeigtu kādas apmācības. Pilnmēness jums būs sarūpējis intelektuālo vētru – daudz informācijas, jaunu iespaidu, sarunu, ideju, kurās viegli varat pazaudēties pretrunās. 18. aprīlis būs ļoti piemērots, lai ģenerētu idejas saistībā ar jūsu redzamākajām aktivitātēm, karjeru un mērķiem, savukārt no 20. aprīļa tās uz mēnesi izvirzīsies priekšplānā. Tādēļ šis nav laiks, kad ļauties melanholijai, tieši otrādi, esiet pamanāmi un dariet to, kas ir jūsu aicinājums.

Jaunava

Izaicinošs laiks. No vienas puses jūs vislabprātāk pievērsīsities ļoti praktiskām un ar konkrētiem ieguvumiem saistītām lietām, no otras puses, fonā virmos kas tāls un neizdibinās, kas neļaus gūt pilnu gandarījumu. Pavadiet laiku ar savu partneri, sajūtiet kā otrs uztver dzīvi un mācieties to vienkārši pieņemt. Tas ļaus jums pašiem kļūt daudz veselākiem un bagātākiem. Pilnmēness jūs vedinās būt drosmīgiem un riskēt, atmest piesardzību vai no kaut kā atteikties. No 20. aprīļa būs jums harmoniskākas enerģijas, ļaujot paveikt pietiekami daudz, lai jūs beidzot justos apmierināti ar paveikto. Šajā laikā varat plānot arī ceļojumu vai jaunas apmācības, kas būtiski paplašinās jūsu redzes loku.

Svari

Darba jomā notiks svarīga pāreja. Pat tad, ja šobrīd ir vairāk apjukums un neskaidrību. Ļoti iespējams, ka tas ir dēļ tā, ka pa vecam darīt lietas vairs nevarat, bet pa jaunam vēl īsti paši nezināt kā. Tādēļ dodiet sev laiku un kā reiz jau no 15. aprīļa parādīsies lielāka enerģija. Jūs ļoti vēlēsities būt noderīgi un palīdzēt, ļoti svarīgi būtu nepārspīlēt, skaidri izprotot savas reālās iespējas. Pilnmēness aktualizēs jūsu mūžīgi aktuālo partnerattiecību tēmu. Iespējams jums liksies, ka partneris ir pārāk egocentrisks vai biezādains, neuztveriet to personiski, bet mācieties no partnera novilkt skaidras robežas. Svarīgām sarunām, kur ir vajadzīga gan drosme, gan nestandarta pieeja, labs diena būs 18. aprīlis.

Skorpions

Pie vislabākā scenārija, 12. aprīlī jūs varat iegriezt savu fortūnas ratu sev vēlamajā virzienā. Tādēļ esiet atvērti pasaulei, zīmēm, notikumu pavērsieniem – tie var būt gan kā pārbaudījums, gan iespēja. Jebkurā gadījumā tas palīdzēs saprast, kam jūs esat gatavi. Šis ir labvēlīgs un īpaši uzlādēts laiks jaunai mīlestībai, arī hobijiem vai izklaidēm ar ietekmi daudzu gadu garumā. Esiet uzmanīgi ar visu, kas izraisa atkarību. Pilnmēness jūs izaicinās ar nepieciešamību sabalansēt savu darba un atpūtas režīmu. 18. aprīlis būs piemērots izaicinājumiem, flirtam un provokācijai, kādai jaunai, netipiskai pieredzei, sevišķi mīlas jomā. No 20. aprīļa aktuālas kļūs jūsu partnerattiecības un nepieciešamās izmaiņas tajās.

Strēlnieks

Periods aizsāksies ar virkni kārtojamu praktiskas dabas jautājumu, lai arī jums pašiem var būt pārliecība, ka tās nav būtiskas. No 15. aprīļa jums pastiprināsies vēlme lielāko daļu savas enerģijas novirzīt ģimenes vai dzīvs vietas jautājumiem. Labs laiks, lai veiktu remontu vai vispār pārceltos, kā arī, lai vairāk pievērstos visam tam, kas jums pašiem liekas svarīgs. Pilnmēness jums aktualizēs izklaižu, hobiju, bērnu un mīlas dzīves jautājumus. Jūs vēlēsities vairāk spontāna radošuma un brīvību, nevis pielāgoties citu veidotajiem “pareizības standartiem.” No 20. aprīļa jūsu dzīves priekšplānā izvirzīsies darba pienākumi, dzīvesveida sakārtošana vai veselības jautājumi, kur taustāmam rezultātam būs liela nozīme.

Mežāzis

Perioda pirmajā pusē jūs būsiet apņēmības pilni paveikt kaut ko sev būtisku, sevišķi priekš savas ģimenes vai dzīves vietas. Pat tad, ja gaidāmais uzdevums ir netīkams, jūs spēsiet saņemties un izdarīt to, kas vajadzīgs. No 15. aprīļa līdz pat maija otrai pusei var sanākt salīdzinoši daudz būt ceļā, veidot jaunas pazīšanās, socializēties svešā mēlē vai arī risināt kādus ar automašīnu saistītus jautājumus. Pilnmēness aktualizēs nepieciešamību atrast balansu starp karjeru un ģimenes dzīvi, darbu un atpūtu. 18. aprīlī jums būs lieliska diena, lai iepazītos, izklaidētos vai kā savādāk uzlādētos ar jaunu pieredzi. No 20. aprīļa jūs pilnībā pārslēgsities uz izlaides un atpūtas jautājumiem, kas būs pateicīgs arī mīlestībai.

Ūdensvīrs

Pašā perioda sākumā būs jāsteidz vēl kaut ko praktisku paveikt, kas prasīs ne mazums savāktības un pašdisciplīnu. Paralēli tam fonā virmos tālejošas ieceres, kuras ļoti cieši būs saistītas kā ar jūsu pašvērtību, tā arī ar jūsu finansēm. Esiet stratēģiski, sējiet sēklas tālejošiem plāniem. No 15. aprīļa šie plāni jūs ļoti spēcīgi motivēs uz rīcību un palīdzēs nepazaudēties noskaņojumos. Pilnmēness jums atnesīs jaunas ziņas, noderīgu, bet arī izaicinošu informāciju, kur lielākais izaicinājums būs neapmaldīties pretrunās un atšķirt maldus un patiesības. 18. aprīlis būs ļoti pateicīgs noderīgu ideju ģenerēšanai, lai izkļūtu no jebkuras dilemmas. No 20. aprīļa lielu akcentu liksiet uz dzīves vietas jautājumiem.

Zivis

12. aprīlī un tam sekojošajās dienās notiks pilnā pāreja uz jūsu jaunajiem ideāliem, sevišķi saistībā ar sevis izjūtu, pašidentifikāciju. To var pavadīt zināms apjukums, ja jūs mēģināsiet visam pieiet loģiski un analītiski. Savukārt, ja ieklausīsities savā sirdī, iekšējā balsī, tad jums būs daudz pilnāks priekšstats par notiekošo. No 15. aprīļa jūs būsiet gatavi aktīvi un enerģiski rīkoties, sevišķi, ja būsiet tikuši skaidrībā ar sevi un savu vērtību skalu. Jūs vadīs spēcīgi ideāli, ticība vai vēlme palīdzēt. Pilnmēness aktualizēs naudas jautājumus, tādējādi mudinot jūs atrast zināmu balansu un ievērot mēru. No 20. aprīļa jums daudz aktuālāk kļūs interesantas sarunas, jaunas pazīšanās, arī apmācības.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt