queen 2941437 1280Šī nedēļa ir sākusies ar jaunmēnesim piedienīgu sparīgumu un apņēmību. Attiecīgi laiks ir ļoti pateicīgs nozīmīgiem sākumiem, iniciatīvām un ieceru aktīvai virzīšanai.

Atgādinu, ka šī jaunmēness galvenā tēma ir apliecināt savu esamību, var teikt: “karalis ir ieradies”. Tas atgādinās par to, cik ļoti katrs vēlas izpausties un justies svarīgs, būt sadzirdēts un īpašs. Kāds to spēs izpaust kā svētību citiem, kādam citam tā būs tīri egoistiska pašapliecināšanās, bet vēl kādam izmisīga vēlme izkliegt sevi, lai nenoslīgtu apkārtējās pasaules spriedelējumos.

5. maijā Venēra, sievišķības, attiecību, ētikas un vēlmju dabas raksturotāja, pāriet no neērtajiem Ūdensvīriem pie plūstošajām Zivtiņām. No šejienes arī pastiprināsies estētikas un mākslas nozīme. Parādīsies lielāka vēlme pēc dvēseliskas tuvības. Viegla aizrautība un iemīlēšanās, viegli pārspīlēt un pazaudēt mēra izjūtu, sevišķi visā kas saistīts ar jūtām, skaistumu, vēlmēm, arī burtiski naudu.

Ārpus tā notiek liela rīvēšanās starp jēdzieniem – mans un tavs, drošs un riskants, paturēt un atlaist. Izteikti merkantīliskas dilemmas par naudu, īpašumu, biznesu, pirkumiem, kas no laika gala ir bijušas visu strīdu un konfliktu pamatā. No šīs pretrunas šonedēļ ārā varēs izkļūt divos veidos.

Harmoniskākajā variantā ar ticību, mīlestību, kopainas uztveršanu un patiesu līdzjūtību, brīvprātīgi ziedojot ziedojamo, ar pilnu apziņu, ka tādejādi jūs paši iegūstat kaut ko daudz vairāk.  Disharmoniskajā variantā ar dzelžainu gribasspēku un disciplīnu (ļoti bieži ārējā spiediena rezultātā), esot gataviem atteikties no liekā un neracionālā, iekšējā sajūtā atstājot skaudru izpratni, ka jūs esat kaut ko zaudējuši. Patiesībā ir arī trešais variants, kurš norāda uz ego spēlītēm, kurām ir stipri karmisks (iepriekš noteikts) cēlonis un gaidāmās sekas.

Ko tas nozīmē tīri sadzīviski? Šajā nedēļā jūs varat veikt būtiskas izmaiņas savā attieksmē pret naudu, īpašumu un citiem ārējiem faktoriem, kuri jums sniedz drošības un aizsargātības sajūtas ilūziju. Jums būs iespēja izvēlēties paplašināšanās (harmoniskais scenārijs) vai sašaurināšanās (disharmoniskais scenārijs) stratēģiju. Citiem vārdiem, jūsu glāze būs puspilna vai pustukša un atsperoties no tā jūs veicināsiet zināmus notikumu pavērsienus savā dzīvē.

Labs laiks, lai sāktu kustināt tālejošus (vairāku gadu perspektīvā) plānus, lai ļoti mērķtiecīgi sistematizētu savas darbības ceļā uz tiem, būtu disciplinēti, apņēmīgi un daudz efektīvāki kā iepriekš. Jūs varat attīstīt jaunus ieradumus. Kā arī atrast to iedvesmojošo dzīves ceļu, kurā gan jūsu personiskās vajadzības būtu apmierinātas, gan būtu labums arī citiem cilvēkiem, vai pat pasaulei.

Lai drosmīga un jaudīga nedēļa!

Auns  

Šī būs ļoti jaudīga nedēļa, pilna potenciāla paveikt lielas lietas jeb pareizāk, sākt strādāt pie ļoti lieliem, svarīgiem un ambicioziem nākotnes plāniem. No jums tiks prasīts tikai skaidrs mērķis, ko jūs gribat paveikt un disciplīna. Ar pēdējo šonedēļ tiešām nevajadzētu būt problēma. Kopējās enerģijas būs ļoti rosīgas un apņēmības pilnas, lai arī piektdien un sestdien var iezagties kāda melanholiska nots. Šis ir laiks, kad nebaidīties atzīt kā savu spēku, tā vājumu. Egocentriskumu un ievainojamību. Ambiciozitāti un stūrgalvību. Tieši drosme atzīt kā savu spēku, tā arī vājumu palīdzēs jums daudz labāk apzināties riskus un piesedzamās zonas.  Līdz ar to, ļaus jums daudz stabilāk virzīties pretī izraudzītajiem mērķiem.

Vērsis

Ārējā vide, kāda ambīcija vai vadība no jums šonedēļ prasīs daudz – lielu savāktību, atbildības uzņemšanos un augstu disciplinētību, organizētību. Savukārt jūs paši būsiet vairāk noskaņoti pievērsties saviem ilgtermiņa plāniem, kādām kopā sanākšanām un laika pavadīšanai ar draugiem. Ja pārāk nesamocīsiet sevi saistībā ar ārējām prasībām, tad jums būs arī iedvesma radoši padarboties vai pievērsties kādām skaistuma lietām. Labprāt iepriecināsiet vai parūpēsities par kādu draugu. Lai arī uz jaunām iniciatīvām ir gana produktīvs laiks, uz priekšu virzīsies tikai tie jautājumi, kuri jums pašiem personīgi liksies svarīgi. Saudzējiet savu veselību. Savlaicīgi ieplānojiet sabalansētu slodzi.

Dvīnis

Jums šī būs aktīva un svarīga nedēļa. Ļoti liels akcents būs tieši uz apkārtējiem redzamo, publisko jūsu darbošanos. Šajā laikā jūs varat būtiski pavirzīties savu ilgtermiņa ieceru realizācijas virzienā. Ambiciozitātes jums netrūks, kā arī iespēju, kas to apliecinātu, ne tik. Patiesībā, ja jums ir nosprausti konkrēti tālejoši plāni, tad jūs viegli varēsiet pārorganizēt sevi tā, lai varētu tos arī sasniegt. Vadība, autoritātes vai citi jums nozīmīgi cilvēki jūs viegli pamanīs, var jūs izcelt vai dot kādu iespēju.  Arī jūs paši labprāt gozēsities uzmanības centrā vai pat apzināti veicināsiet zināmu popularitāti. Labs laiks paaugstinājumam, publiskajām aktivitātēm, apmācībām un dzīves stratēģijas maiņai.

Vēzis

Ļoti ambiciozs un drosmi prasošs laiks. Nedēļas pirmajā pusē, līdz pat ceturtdienai, liels akcents būs uz jūsu iekšējo monologu un personiski nozīmīgām lietām, aktivitātēm. No 7. aprīļa vakara akcenti nomainīsies. Personiskais jūtīgums vēl joprojām būs sakāpināts, bet arī vēlme ar to, ko jūs jūtat, dalīties ar apkārtējo pasauli, arī palielināsies. Tas vedinās jūs uz līdzjūtībā un empātijā balstītu rīcību. Jūsu iekšējā pasaulē notiek zināma katarse, pāreja, lai jūsos izveidotos jauna kārtība un sevis izpratne. Savukārt ārējā pasaulē ļoti skaidri sāk formēties jaunā dzīves stratēģija un sapnis kā etalona stāvoklis, pēc kura vadīties. Papildus tam, tīri apzinātās ikdienas darbībās jums būs jābūt redzamiem un dzirdamiem.

Lauva

Šis ir laiks, kad maksimāli paplašināt savas apziņas un uztveres horizontus. Nedēļa piemērota, lai mācītos, ceļotu, klausītos iedvesmojošus cilvēkus un arī paši atrastu savu iedvesmas dzirksti, lai dalītos ar apkārtējo pasauli. Ambīcijas un vēlme tikt sadzirdētiem šobrīd būs gana sakāpināta, bet tas var iedot vajadzīgo devu entuziasma, lai jūs pārvarētu kādu iekšēju barjeru, kā bailes, nepārliecinātību, nedrošību vai tml. Vislabākais atbalsts jūsu jaunajos centienos būs ticība, cerība, mīlestība vai kas gana tāls un iedvesmojošs. Jūs tieksities pēc ļoti intensīvas, pat maģiskas pieredzes un stāvokļiem. Ja kaut ko apsolīsiet vai apņemsities, būs tendence pārspīlēt ar atbildību, termiņiem un citām formalitātēm.

Jaunava

Šajā nedēļā jūs saskarsities ar nopietnu atbildību, prasībām vai svarīgiem termiņiem darbā. Līdz ar to būsiet ļoti aizņemti, iespējams pat saspringuši, lai visu paspētu paveikt tā kā vajag. Attiecību tēma šobrīd var kļūt par jūsu galveno iedvesmas un izaugsmes zonu. Jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku ar mīļoto cilvēku, kas ļaus jums arī nedaudz atvilkt elpu un pārslēgties no ikdienas skrējiena. Tiesa, arī attiecības nav gatavas palikt uz vietas, bet mainīties līdzi gan jūsu pašu izmaiņām, gan arī apkārtējās vides ietekmei. Tādēļ kādam tas var nozīmēt arī atjaunināt savu attiecību statusu vai atsvaidzināt kopā būšanu. Iespējami finansiālie riski, biznesa iniciatīvas, uzdrīkstēšanās un citi drosmīgi soļi.

Svari  

Šonedēļ jums būs ļoti svarīgi, lai ikdiena būtu izteikti harmoniska, skaista, plūstoša un baudāma. Tādēļ darbā jūs nelabprāt pievērsīsities smagiem pienākumiem, drīzāk parūpēsities, lai tajā būtu skaisti un komfortabli, piemēram, sarūpējot ziedus vai veicot kādus pārkārtojumus. Darba jomā jūs pamazām noskaņojaties uz tādu kā jaunu svarīgu etapu, kuru šobrīd varat vēl tikai aptuveni apjaust. Ja ir bērni, sevišķi pusaugu vecumā, iespējams būs jābūt stingriem, pašdisciplinētiem, jākārto oficiāli jautājumi vai jānes atbildība par kādām nepatikšanām. Mīlas dzīve šobrīd būs komplicēta. Attiecībās iespējami konflikti un iespītēšanās, kas prasīs prasmi izrunāt sarežģītas tēmas un rast jaunus kompromisus.

Skorpions

Dinamiska un produktīva nedēļa, sevišķi, ja jums ikdienā sanāk risināt dažādus birokrātiskus jautājumus. Darbā slēpt sveci zem pūra nav īstais laiks, tieši otrādi – runāt, rakstīt, prezentēt vai kā savādāk nodemonstrējiet savas idejas, zināšanas un prasmes. Tas ļaus jums pacelties augstāk, īpaši, ja nebaidīsities no papildus atbildības. Attiecībās un mājas dzīvē kopumā šobrīd notiek svarīga pāreja, tādēļ var būt tāds kā nulles punkta vai svarīgu izvēļu laiks. Pat jūs, mūžīgā kustībā esošie, gribēsiet zināmu drošību un garantijas. Tas var motivēt pievērsties nekustamā īpašuma pirkšanai, pārdošanai vai remontam. Intuīcija strādās labi un jaunajā dzīves vīzijā jūs atradīsiet savu jēgu un atbalstu.

Strēlnieks

Šis jums ir ļoti svarīgs laiks. Jaunmēness enerģijas ir aktivizējušas jūs būt atvērtākiem pasaulei, drosmīgiem, dzirdamiem un redzamiem. Jūs nekad neesat bijuši par knapināšanos, samierināšanos un atsacīšanos, īstā dzīves garša ir tikai un vienīgi no paplašināšanās, izaugsmes un spējas būt kas vairāk, nekā bijāt iepriekš. Jūsu patiesā individualitāte tagad var burtiski kliegt, lai jūs viņu izpaustu. Necentieties būt mazāki, nekā jūs esat patiesībā. Jums tas vienkārši nepiestāv, papildus vēl draud ar dažādām psihosomatiskām saslimšanām. Dziļi jūsu iekšējā pasaulē, tur, kur iestiepjas jūsu apziņas saknes, jūsos formējas jauns 12 gadu fundaments ar savām vērtībām, ideāliem, vīziju, iedvesmu, sapni un stratēģijām.

Mežāzis

Šis jums ir celmlauža un iekšējās disciplīnas laiks. Ļoti iespējams, ka līdz ar jaunmēnesi priekšplānā ir izvirzījušies jautājumi saistībā ar dzīves vietu un tajā ieviešamajām pārmaiņām, bet varbūt arī jūsu pašu iekšējā kārtība, fundaments, uz kuru vienmēr esat varējuši paļauties, prasās pēc zināma atjauninājuma. Tā vai citādi, laiks ir pienācis sagatavot augsni un nostiprināt jaunos “pamatus”, lai tie būtu atbilstošāki jūsu lielajiem nākotnes plāniem. Iespējami lielāki tēriņi, visdrīzāk plānoti. Tipiski tie varētu būt remonti vai kārtības un garantiju nodrošinātāji (vismaz jums tā var šķist). Tāpat ir iespējama kādu nopietnu, diezgan kardinālu dzīves izmaiņu iniciēšana, parasti jau no jūsu pašu puses.

Ūdensvīrs

Gaidāma dinamiska nedēļa. Visa tās pirmā puse būs sociāli aktīva un rosīga. Daudz runāsiet un rakstīsiet. Kāds būs pārņemts ar sava jaunā paštēla vai sevis izjūtas iznešanu kādā jums saprotamā līmenī. Vēl kāds - ar savu jauno karjeru, algas līmeni un statusu, bet cits atkal nodosies izklaidēm un runām pašas runāšanas pēc. Labā ziņa, ka šobrīd jums ir finansiāli pateicīgs laiks. Labas iespējas nopelnīt un izpelnīties arī kādus bonusus. Tiesa, nauda tik pat viegli var burtiski izslīdēt caur jūsu pirkstiem pat īsti nemanot tieši kur. Ja jums ir sakrājušies jautājumi, neskaidrības vai zināmas nepatikšanas, kuras paši nespējat atrisināt, labs laiks, lai atrastu pareizos cilvēkus no kuriem saņemt jums vajadzīgās atbildes.

Zivis

Laiks parūpēties par savu izskatu un noķert pavasarīgu prieku pašiem no sevis un savas dzīves. Šī nedēļa būs ļoti piemērota, lai pastaigātu pa veikaliem un sarūpētu visu to, kas jums liek justies skaistiem, harizmātiskiem un pašpārliecinātiem. Lai arī šis jaunmēness liek pastiprināti risināt dažādus naudas jautājumus, daudz lielāks prieks un arī iespējas jūs sev piesaistīsiet, ja uzlādēsities ar sevis mīlestību un labsajūtu. Tādēļ pārspīlēti centieties uz sevi neekonomēt, jo tā varat apgriezt spārnus tām iespējām, kuras jau ir ceļā pie jums. Visas nedēļas garumā, pieaugošā intensitātē līdz pat 12. aprīlim, jūsos formēsies jauns sapnis (vīzija, iecere), kura iedos stratēģisko toni jūsu nākamajiem 12 gadiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt