sea ga15923306 1280Nedēļas lielākā daļa paies ideālistisku domu un jūtu varā. Tas stiprinās iztēli un veicinās sapņaiņību, tādēļ ar precizitāti, praktiskumu un reālistisku lietu redzējumu var būt problēmas. Tajā pašā laikā būtu ieteicams pievērsties tālejošiem un iedvesmojošiem plāniem vai kā savādāk paskatīties uz sevi un savu dzīvi “out of the box” (lasi – ārpus ierastā koncepta).

Tāpat arī laiks būtu piemērots lasīšanai, pārdomām, apcerei, mākslai (sevišķi mūzikai) un jebkurām jums tuvām radošām nodarbēm. Bez tā visa – meditācija, jebkādas garīgās prakses, labdarība un nesavtīga rīcība būs tas, kas jūs spēcīgi bagātinās un sniegs iekšēju piepildījumu (palīdzēs būt mierā ar sevi un pasauli).

Tas no kā būtu jāuzmanās – ieslīgt ilūzijās, virtuālajā realitātē vai kādā atkarībā, pavisam izplūst, nespējot saņemties nekam konkrēti. No psiholoģiskās puses būtu jāuzmanās no pašpārmetumiem, vainas sajūtas, grūtsirdības un sajūtas, ka jūs neko nevarat ietekmēt vai no jums nekas nav atkarīgs (upura loma).

Tieši paaugstinātie ideāli arī mudinās iziet ārpus ierastajiem rīcības un uzvedības paterniem. Izmēģināt ko jaunu, ļauties eksperimentam vai jaunai pieredzei. Protams, kā jau ar visu neierasto, būs satraukums. Ļoti spilgti tas izpaudīsies 22. martā, bet kopumā vīsies cauri visai nedēļai. Šajā dienā iespējama negaidīta plānu maiņu vai notikumu pavērsiens, sevišķi saistībā ar tehniku, pārvietošanos.

27. martā Merkūrs no liriski noskaņotajām Zivtiņām pāries pie apņēmīgajiem Auniem. No šīs dienas uzlabosies spēja koncentrēties un pieņemt lēmumus. Parādīsies lielāka konkrētība vārdos un līdz ar to arī darbos.

Kopumā būs vajadzīga diezgan liela iekšējā vērība un uztverīgums, lai spētu pareizi interpretēt notiekošo un harmoniski izlaipot cauri nedēļai. Kādam šī nedēļa var līdzināties vairāk atvaļinājumam, kādam citam – radošajam pacēlumam, bet vēl kāds apjautīs tālejošu dzīves vīziju. Tā vai citādi jau no piektdienas palielināsies gatavība būt drosmīgākiem, uzņēmīgākiem un atbildīgākiem, mudinot aktīvai rīcībai.

Lai iedvesmojoša nedēļa!

Auns  

Jums mierā nesēdēsies, vai nu pašu plāni vai draugu un citu ārēju apstākļu ietekmē, jums nāksies iziet uz kādu eksperimentu, izmēģināt spēkus nepazīstamā lauciņā. Viens no harmoniskākajiem scenārijiem, ja jūs to iepriekš būsiet ieplānojuši kā vajadzīgu etapu ceļā uz kādu svarīgu ilgtermiņa ieceru realizāciju. Jūs ļoti labprāt uzņemsities iniciatīvu, arī gribasspēks būs pietiekams, lai spētu daudz paveikt. Ja enerģiju neliksiet lietā, varat ieslīgt diezgan bīstamajā slinkuma vai bezjēdzīguma stāvoklī. No trešdienas uzradīsies papildus spars un pārliecība. Piektdienas iekšējais nemiers neatslābs, kamēr jūs kaut ko jēgpilnu neizdarīsiet. No svētdienas būs vieglāk pieņemt lēmumus un izprast savu nostāju.

Vērsis

Nedēļas pirmajā pusē jums ļoti aktuālas kļūs visas tuvās attiecības, sākot no partnerattiecībām un beidzot ar draudzībām. Iespējama kāda dilemma vai svarīga pāreja tajā, kā šīs attiecības ietekmē viena otru. Jums var dzimt jauni tālejoši plāni, ieceres, kuras jau tagad jūs var iedvesmot un pacelt virs ikdienības. Noteikti ir vērts pierakstīt, lai, periodam beidzoties, tās neizplēnētu gaisā kā dūmaka. Bez tam šī nedēļa no jums prasīs būt redzamiem, darboties publiski vai uzņemties lielāku atbildību, pat tad, ja tas jums būs ļoti diskomfortabli. Tas palīdzēs sasniegt svarīgus mērķus vai realizēt kādu ambīciju. Būtu ieteicams sabalansēt slodzi. Ar 28. martu iespējams jauns darba līgums, amats vai statuss.

Dvīnis

Šis jums būs diezgan “peldošs” laiks. Ja jums ir labas iepriekšējās iestrādnes, tad tagad jūs varat gūt no tām rezultātus. Savukārt, ja tādu nav – apjukums, daudz neskaidrību vai vienkārši “plūšana pa straumei”. Tā vai citādi, jūs šobrīd viegli varat piesaistīt sev uzmanību un izcelties, arī gūt panākumus, bet viss būs atkarīgs no jums pašiem. Esiet uzmanīgi tajā ar ko dalāties ar citiem cilvēkiem, jo apzināti/neapzināti jūs varat ietekmēt ļoti daudzus. Ja jūsu sakāmais, rakstītais neatbilst 100% patiesībai un nekādi nespēj palīdzēt citiem, labāk paklusējiet. Neveiciniet dezinformāciju. Nedēļas nogalē jums būs jauna izpratne un lietu redzējums, kas palīdzēs visā ieviest lielāku skaidrību un konkrētību.

Vēzis

Paaugstināta intuīcija, empātija un uztverīgums. Jūs viegli sajutīsiet, kurš ceļš jums ejams, kādas izvēles izdarāmas un kur jūsu iesaistīšanās ir vēlama. Ja nepretosities kopējām enerģijām, tad nedēļas pirmajā pusē jūs savās izjūtās smelsities spēku un motivāciju, lai veiktu kādas ļoti dziļas un pamatīgas izmaiņas sevī vai savā dzīvē, kā uzdrošināšanās, atbrīvošanās vai risks. Ar galvu jūs visticamāk stūrēsiet mākoņus – domāsiet, iztēlosities vai sapņosiet, kā būtu, ja būtu, vai kā būs tad, kad kas īstenosies. Ļoti labprāt mācīsities vai plānosiet/dosities kādā ceļojumā. Trešdien pilnībā jūsos nobriedīs jauns sapnis – vīzija, uz kuras realizāciju jūs tieksities vismaz gadu. No svētdienas paaugstināsies ambiciozitāte.

Lauva

Jums šī nedēļa var kļūt par svarīgu pāreju – tiltu starp to kā bija uz to kā viss būs nākotnē. Dažas no primārajām tēmām – ģimene, dzīves vieta un tuvās attiecības. Jūs ilgosities pēc jaunas un intensīvas pieredzes, pēc īstās garšas un sajūtas, lai būtu pārliecība, ka viss ir pa īstam un tieši tā kā jūs to vēlaties. Tas savukārt motivēs uz jauniem eksperimentiem – rīkoties un reaģēt savādāk. Trešdien un ceturtdien meklēsiet jaunus iespaidus vai izklaides iespējas, derēs arī kāds hobijs vai randiņš. Jaunām finansiālām saistībām šis var būt nepateicīgs laiks, ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar jebkura darījuma detaļām. Nedēļas nogalē varēsiet pieņemt stratēģiski svarīgu lēmumu, pēc kura lietas sāks attīstīties jaunā gultnē.

Jaunava

Ja jūsu partneris jums “iznes smadzenes”, tad tas šobrīd ir tieši laikā. Jūs ļoti bieži pārmēru aizraujaties ar faktiem, detaļām, analizēšanu un pierādījumiem, tagad šāda pieeja vienkārši nestrādās. Lai arī tas radīs zināmu diskomfortu, apjukumu vai pat augsni kādam strīdam, tieši šī iracionālā, intuitīvā un tēlainā pieeja jūs var stipri bagātināt, palīdzot notiekošā uztverē pāriet no otrās uz trešo dimensiju. Darbā iespējams jums būs jāveic jauni pienākumi, jāizmanto citas tehnoloģijas vai kāds cits jauninājums, kas sākotnēji var radīt objektīvu spriedzi. Līdz ar nedēļas nogali jūsos spēcīgi nobriedīs drosmes, uzņēmības un uzdrīkstēšanās enerģijas, kas mudinās uz kardināliem lēmumiem un soļiem.

Svari  

Gaidāma dinamiska nedēļa. Attiecību jautājumiem nu jau būtu jāizkustās no sastinguma punkta. Jaunu attiecību veidošanai arī ir paaugstināts potenciāls, tomēr ne bez pārsteigumiem. Nedēļas pirmajā pusē iespējams kāds piedzīvojums vai netipiska pieredze, kuras specifika būs atkarīga no jūsu pašapziņas. Darba jomā iespējams liels apjukums, daudz neskaidrību un nekonkrētību. Tas arī kalpos par pamatu tam, ka sāksiet meklēt vai taustīties jaunos virzienos vai kā savādāk pārplānot savu esošo darbību. Ilgtermiņa iecerēm būs liels potenciāls. Ja esat attiecībās, tad partneris var burtiski aizņemt visu jūsu pasauli, vienlaicīgi parādīsies grūtības rast kompromisus. 28. martā iespējamas jaunas saistības.

Skorpions

Nedēļas sākumā jutīsities ļoti labi un tas jūsos izcels kā labākās tā arī sliktākās rakstura īpašības. Viena no aktīvākajām sfērām būs mīlas joma. Tajā var parādīties kā jaunas cerības un ideāli, tā arī jau burtiski jauna aizraušanās, šajā gadījumā jārēķinās, ka “jūra būs līdz ceļiem” un saprast kas ir kas būs ļoti grūti. Ja jūs esat attiecībās, tad šobrīd jūs vēlēsities lielāku brīvību vai jaunas pieredzes. Tāpat arī jūsos var pastiprināties azarts, kas gan nenāks komplektā ar īpašu veiksmi. Citiem vārdiem, cerība tikt pie vieglas naudas var sevi neattaisnot. Sestdien jums būs iespēja jau daudz konstruktīvāk izvērtēt savus sajūtas un rīcību. No svētdienas būs daudz vieglāk pieņemt saprātīgus lēmumus, sevišķi darba jomā.

Strēlnieks

Jūsu iekšējā pasaulē šobrīd notiek ļoti daudz. Tādēļ jūs vēlēsities noslēgties, pabūt vienatnē un padomāt vai mierīgi padarboties savā nodabā. Jūsu ideālu izjūta būs ļoti sakāpināta, tas ļaus piekļūt diezgan lieliem pagātnes dziļumiem un sasaistīt tos ar nākotnes ilgām un sapņiem. Jūs meklēsiet un arī radīsiet jaunu jēgu un visa notiekošo nozīmi, kas palīdzēs rast stabilu pamatu zem kājām no kura atsperties savās tālākajās gaitās. Īpaši dinamiskas solās būt trešdiena un ceturtdiena, kad jūs tieksities pēc jauniem augstumiem, bet visu uztversies arī ļoti personiski. Šajā nedēļā var ritēt arī kādas svarīgas sarunas, kuru rezultāts gaidāms 28. martā. Tāpat arī aktuāli būs izklaidēties, atpūsties vai iemīlēties.

Mežāzis

Nedēļas pirmajā pusē iespējams izskatīsiet kādu lielāku pirkumu vai arī spontāni var uzrasties kādi izdevumi, sevišķi saistībā ar atpūtu, izklaidi, arī tehniku vai pārvietošanos kopumā. Labs laiks uzsākt svešvalodas apguvi vai vairāk komunicēt svešā mēlē. Jūs labprāt pārrunāsiet un risināsiet ilgtermiņa plānus, bet būtu jāuzmanās palaist garām kādas smalkākas nianses. Pastiprināta intuīcija un tēlainā domāšana. Ja jums kādam ir jāizskaidro savs domu gājiens, daudz labāk veiksies ar attēlu vai video palīdzību. Abstrakts idejiskais virziens jums būs tuvāks par konkrētību un precizitāti, kurām pievērsties varēs ne ātrāk par svētdienu. 28. martā iespējams kāds ar naudu saistīts darījums vai līgums.

Ūdensvīrs

Vēl joprojām diezgan dinamisks laiks. Svarīgām izvēlēm būtu jābūt izdarītām un lēmumiem pieņemtiem. Jaunā sevis izjūta un pašidentifikācija aizvien redzamāk sāks ietekmēt to kā jūs sevi iznesat pasaulē gan tīri vizuāli, gan darbos. Nedēļas sākums aicina jūs uzdrošināties spert kādu sev neraksturīgu soli – iziet uz sava veida eksperimentu. Iniciatīvai un uzņēmībai būtu jānāk no jums, šis nav piemērots brīdis, kad gaidīt citu atbalstu. Ļoti iespējams, ka jūsu galvenā motivācija būs saistīta ar kādiem finansiālos apsvērumos balstītiem nākotnes plāniem. Jūsu ienākumu līmeni šobrīd stipri ietekmēs jūsu pašapziņa un pārliecība par savu profesionālismu. 28. martā jaunas saistības, solījums sev vai otram.

Zivis

Lai arī ar galvu (domās un vārdos) jūs tieksities uz augstiem ideāliem un svarīgu sapņu īstenošanu, tīri praktiskais izpildījums var īsti nesekot. Galvenais iemesls ir tas, ka ļoti daudz nopietnu procesu notiek jūsu iekšiņā, arī zemapziņā. Tas lauvas tiesu jūsu enerģijas patērē kaut kam, ko jūs tikai tīri attālināti varat nojaust. Cits iemesls var būt saistīts ar jūsu dabisko tendenču pastiprināšanu, t.i., vienkārši plūst pa dzīves straumi. Trešdien un ceturtdien jūs ļoti labprāt darbosities kādu lielāku vai redzamāku mērķu vārdā. Naudas jautājumi jums ir aktuāli un ar katru mirkli kļūs aizvien aktuālāki. Papildus dinamika un konkrēts redzējums par tālākajiem soļiem gaidāms nedēļas nogalē. Ļoti stipra intuīcija un iztēle.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt