snowdrops gcea312c8c 1280Šonedēļ gaidāmas diezgan zīmīgas astroloģiskās pārejas, kuras ļoti daudzos jautājumos iezīmēs jauna etapa sākumu.

Pirmkārt, jau 2. martā, pl. 19:35 sāksies jauns un pavisam īpašs Mēness cikls Zivs zīmē. Tā specifika būs saistīta ar ļoti nopietniem valstiskiem, birokrātiskiem vai autoritatīviem lēmumiem vai tīri personiski – stipri racionālu rīcības plānu. Tāpat šis mēness cikls būs nepārprotami saistīts ar kādām nozīmīgām personiskām izmaiņām un pāri visam vēl dominēs spēcīga vēlme iet uz priekšu, tiekties pēc kaut kā vairāk, tālāk, augstāk, gudrāk u.tml. Citiem vārdiem, tā kā ir vairs nederēs, katrs atsevišķi jau apjautīs, ka ir kaut ko sevī “pārraudzis” un ir pienācis laiks īstenot vajadzīgās pārmaiņas un šeit spēja konstruktīvi izvērtēt situāciju un izstrādāt saprātīgu rīcības plānu tikai nāks par labu. Aktīvai plānošanai piemērotākais laiks būs praktiski visu nedēļu.

Tomēr, lai jaunmēnesi sagaidītu ar vajadzīgo atvērtību un gatavību jaunajam, godam būtu jāaizvada pēdējās mēness cikla dienas. Tādēļ līdz pat 2. marta vakaram būtu ieteicams tīrīt, kārtot, atbrīvoties no nevajadzīgā. Kritiski pārskatiet savu īpašumu un mantu, jo vairāk jūs atbrīvosities no liekā, jo vairāk vietas un enerģijas jūs atbrīvosiet jaunam dzīves etapam.

3. marts būs ideālistisku vai melanholisku jūtu pārņemts. Diena, kurā jau no decembra briedušās seksa, varas vai naudas lēmumi, pārejas, pārdales noslēdzas vai saslēdzas jaunā līmenī uz ilgu laiku. Šeit lielākie izaicinājumi ir ar katra cilvēka dziļākajiem instinktiem un zemapziņas programmām, kuras neapzināti visu sagroza pa savam.

4. un 5. marts būs laiks, kad var iestartēt jaunu attīstības, izaugsmes vai tiecības vektoru vismaz gadam. Tādēļ tas noteikti ir par iziešanu no ierastajiem rāmīšiem un izdomātiem attaisnojumiem. Drosmīgi ļaujiet sev sajust un atzīt – kas ir tas, kas jūs iedvesmo? Kas jūs no rīta motivē piecelties no gultas? Ja būtu iespējams viss – kas ir tas, ko jūs gribētu sev, tuvajiem, tautai, pasaulei? Tikai pēc tam, kad būsiet atļāvuši par to sev padomāt, ķeraties klāt pie tā kā tieši jūs to savā dzīvē varētu veicināt.

6. martā attiecību tēmā būs noslēdzošais pagrieziens vai pāreja, bet iekšējā pasaulē – alķīmiskā iekšējo pretrunu pārkausēšana viengabalainā veselumā, ļaujot sev iziet uz daudz harmoniskāku sevis un apkārtējās pasaules uztveri. Vienlaicīgi arī no šīs dienas attiecības, vēlmes un iespējas būs daudz vieglāk nobalansēt un iekšējais “komandieris” nebūs vairs tik prasīgs kā pēdējos mēnešos. Tas ļaus uzelpot visiem.

Pāri visam, nedēļa ir ļoti īpaša, tādēļ dariet visu saskaņā ar savu sirdsapziņu un esiet sevis labākā versija, tas palīdzēs šajās pārejās ieaktivizēt visvēlamākās izmaiņas.

Auns  

Nedēļas sākumā būtu ieteicams pievērsties savu plānu un ideju revīzijai, atmest tās, kuras jau ar šodienas redzējumu ir kļuvušas nereālistiskas. Gaidāmais jaunmēness jums var izvērsties par ļoti jaudīgu pagrieziena punktu, kur notikumu gaitu stipri ietekmēs jūsu slēptākās vēlmes un tieksmes. Ceļojumi, pat emigrācija, atpūta vai nopietna gatavošanās jaunam dzīves etapam būs stipri izteikta daudziem no jums. Darbā vai karjerā kopumā iespējams autoritāšu spiediens vai arī paaugstināts iekšējais prasīgums, arī jūs paši pastiprināti tieksities pēc varas. Iespējams, tas kalpos par trigeri kādam nozīmīgam lēmumam. Drosmīgi mainiet to, ko izmainīt ir jūsu spēkos un samierinieties ar to, ko izmainīt nespējat.

Vērsis

Jūs pastiprināti meklēsiet iekšējo līdzsvaru, kurš visu laiku slīdēs no viena pretrunīga stāvokļa otrā. Jūsu vēlmes jau būs ieņēmušas konkrētas formas un jūs būsiet gatavi ļoti aktīvi rīkoties, lai tās īstenotu. Attiecības vēl joprojām būs viena no svarīgākajām sfērām, kurās šonedēļ var notikt nozīmīga pāreja. Tāpat arī jūsu kopējā tiecība pēc jauniem ideāliem un dzīves piepildījuma arī būs pilnībā nobriedusi. Vēl vecā mēnesī būtu ieteicams atbrīvoties no visa vecā un vairs nevajadzīgā, arī idejās un plānos, atbrīvojot savas dzīves skatuvi jaunam cēlienam. Jaunmēness būs gatavs ieaktivizēt jaunus, ļoti svarīgus ilgtermiņa plānus un ieceres. Jūsu rokās ir viss, lai arī neiespējamo padarītu iespējamu.

Dvīnis

Salīdzinoši nopietna nedēļa. Gaidāmas svarīgas sarunas, arī pārrunas. Var saaktualizēties arī kādi juridiskie vai birokrātiskie jautājumi, kur katram teiktajam vai rakstītajam vārdam būs liela nozīme. Tas līdz ar jaunmēnesi ļaus jums daudz pamatīgāk pievērsties lielām iecerēm vai izlolotiem sapņiem. Tāpat gaidāmais Mēness cikls veicinās kādu dziļu, zemapziņas līmeņa pārslēgšanos, piemēram, atbrīvošanos no sliktiem ieradumiem, lai sasniegtu pašus ilgotākos mērķus. Jums var pavērties jaunas darba, karjeras vai biznesa iespējas. Laiks būs piemērots tieši tālejošiem plāniem un konkrētiem soļiem ceļā uz tiem. Nebaidieties iet uz priekšu, mācīties, mainīties un izmantot dzīves dāvātās iespējas.

Vēzis

Ļoti īpašs laiks kam būtu ieteicams arī gana nopietni gatavoties. Pirmkārt, jau aizejošais vecais Mēnesis būs gatavs aiznest sev līdzi bailes, nedrošību un problēmas ar lēmuma pieņemšanu, ko noteikti vajadzētu izmantot. Otrkārt, trešdienas jaunmēness atnesīs lielu devu tālejošu plānu, vīziju un ieceru, kas būs gatavas jūs iznest stipri ārpus komforta zonas. Jauni iespaidi un izpratne kā par sevi tā par pasauli kopumā palīdzēs jums noņemt tās iekšējās važas, kuras līdz šim traucēja pat sapņot. Jūsu alķīmiskā pāreja, kurai vajadzētu iziet cauri, lai atrastu savu iekšējo harmonijas punktu, būs saistīta ar jūsu sevis izjūtu cilvēkos jeb sabiedrībā kopumā, nedaudz šaurākā mērogā – labsajūta partnerattiecībās.

Lauva

Viena no galvenajām notikumu arēnām būs jūsu darba jautājumi, tur šobrīd var notikt lielas organizatoriskas vai pat politiskas izmaiņas. Rezultātā jautājumi un lēmumi, kas brieda jau no decembra, beidzot atrisināsināsies. Iespējams būs jākārto kādi diezgan smagnēji lietišķie jautājumi. Jūs ilgosities pēc intensīvas un dziļas sajūtu pieredzes un mēģināsiet rast atbildes uz ļoti lieliem dzīves jautājumiem. Aizejošais Mēness cikls ir gatavs paņemt sev līdzi kādas attiecību problēmas, kā arī daudzus puspabeigtus stāstus. Tā vietā jaunmēness atnesīs iespēju mīlēt, sapņot, ilgoties, cerēt, dāvāt un skumt kā vēl nekad, citiem vārdiem, caur maigumu un empātiju iedvesmoties ļoti svarīgām iekšējām pārmaiņām.

Jaunava  

Darba jautājumiem būs gana nopietns un labs laiks, sevišķi lai iedziļinātos un sistematizētu to, ko jūs darāt. Savukārt mīlestības un savstarpējo attiecību jautājumi gan būs ar pavisam citu dinamiku un jaudu. Romantisko attiecību jautājumos šonedēļ būs nu jau no decembra ilgusī lēmuma pieņemšana vai kā savādāk nozīmīgs pagrieziens. Savukārt laulībā esošajiem līdz ar trešdienas jaunmēnesi stipri aktualizēsies vēlme savās attiecībās kaut kur virzīties. Ja to attīstība izrādīsies neiespējama, jūs pat varat izlemt par šķiršanos. Pacentieties šajā pārmaiņu laikā būt maigi un iecietīgi gan pret sevi, gan saviem mīļajiem. Kopumā jums būs iespēja iziet jaunā lomā, statusā, teritorijā vai sev neraksturīgā izpausmē.

Svari  

Ja jau kādu laiku jūs savās mājās – ģimenē vai dzīves vietā nevarat rast mieru un harmoniju, tad astroloģiski izskatās, ka līdz ar šo nedēļu vajadzētu notikt kritiskai situācijai, ar kuru ļoti daudz kas var mainīties. Iekšēji tas var būt stāsts par jūsu nespēju būt mierā ar to, kā viss jūsu dzīvē ir izkārtojies un tā saknes var sniegties tālā bērnībai vai pat vēl tālāk. Vecais Mēness būs gatavs paņemt sev līdzi jūsu nesakārtotos attiecību jautājumus, kā arī bardaku ar pārmērīgu vai nepietiekamu atpūtu. Savukārt trešdienas jaunmēness atnesīs labas ziņas un vērtīgas izmaiņas darba pienākumos un ikdienas ritmā. Šeit gaidāma attīstība, izaugsme un jaunas perspektīvas, liela dinamika un aktīva rosība.

Skorpions

Jums šis būs ļoti jaudīgs laiks ar vairākām svarīgām pārejām. Aizejošais mēness cikls paņems sev līdzi daudz šaubu, neskaidrību un ieciklētību. Tā vietā jaunmēness aktivizēs vēlmi nepastarpināti izpaust savu neatkārtojamo individualitāti. No šejienes jūs viegli izmēģināsiet jaunas lietas, hobijus, atpūtas, kā arī būsiet gatavi paplašināt savu apvārsni ar sev neraksturīgu flirtu vai cilvēku kompāniju. Tiesa, patstāvīgajām attiecībām šis var būt izaicinošs laiks. Vēl visu šo nedēļu jums būs paaugstināts tonuss un tendence pārkāpt robežas un jebkādus ierobežojumus. Jūs būsiet stipri autoritatīvi, ar tendenci uzspiest citiem savu redzējumu. Tomēr galu galā jums beidzot izdosies atrast zināmu iekšējo līdzsvaru.

Strēlnieks

Ļoti nemierīga mājas vai ģimenes dzīve, kur viss tas kā ir liksies pārāk šauri, triviāli vai vienkārši ne tā kā jūs gribētu. Kurpes spiedīs. Dzīves vieta būs pārāk šaura un arī ģimene galīgi iesūnojusi. Tā iespaidā, kopā ar jaunmēnesi jūs būsiet gatavi izdomāt savu stratēģiju, lai visus sapurinātu vai uzlabotu savus dzīves apstākļus. Tas var ietver kādu lielāku finansiālo ieguldījumu, kuram jūs briedāt ne vienu mēnesi vien. Naudas lietās iestāsies tāda kā nozīmīga pāreja, kas ļaus atrast zināmu līdzsvaru starp ienākumiem un tēriņiem. Komunikācijā sajutīsities pārāk ierobežoti, iespējams dēļ tēmas nopietnības vai personiskās atbildības. Jums formēsies jauna pašapziņa un pašvērtējums.

Mežāzis

Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jums būs iespēja noslēgt kādus naudas jautājumus, ieviešot kā savos ieņēmumos tā arī tēriņos zināmu kārtību. Jaunmēness atnesīs iespējas paplašināt cilvēku loku ar kuriem jūs mijiedarbojaties. Formēsies jaunas un vērtīgas pazīšanās. Ja jums ir aktuāli reklamēties vai organizēt kādu informatīvu vai izglītojošu ieceri, gaidāmais Mēness cikls tam būs ļoti piemērots. Tāpat arī tas vedinās uz nepastarpinātu savas individualitātes izpaušanu un spēju pāraugt savu ierasto izpausmes stilu un komunikāciju veidu. Šajā nedēļā arī noslēgsies jūsu alķīmisko pārvērtību laiks, kas ļaus izdarīt izvēles, integrēt sevī pretrunīgus stāvokļus un sajūtas un beidzot būt mierā ar sevi un to kā ir.

Ūdensvīrs

Iespējams pat tīri neapzināti jūs gaidāt kādu notikumu pavērsienu vai zīmi, lai pārliecinātos, ka var sākt rīkoties. Tādēļ vēl vecā Mēnesī jums būtu ieteicams atmest senus stāstus, novecojušas idejas un pārliecības gan par sevi pašu, gan par pasauli kopumā, lai atbrīvotu vietu jaunām vērtībām un sevis uztverei. Šis jaunmēness var atnest lielas pārmaiņas jūsu ienākumos vai tīri iekšēji – paaugstināt jūsu pašapziņu. Jūs varat plānot vai uzsākt darbu, projektus, kuri ilgtermiņā būs finansiāli pateicīgi. Tuvākajā mēnesī jūs būsiet gatavi mainīties paši, kā arī mainīt to kā pelnāt un tērējat naudu. Jūsu zemapziņā tiks izcīnītas savas pretmetu cīņas, kuras uz nedēļas otru pusi būs gatavas salīgt mieru.

Zivis

Aizejošais Mēness cikls būs gatavs paņemt līdzi iekšējās pretrunas un turbulences, kuru cēloņus jūs paši līdz galam neapzinājāties. Tādēļ aizvadiet to godam, izrakstot, izmetot vai kā savādāk atbrīvojot sevi no iekšējās spriedzes. Gaidāmais jaunmēness sāksies tieši Zivs zīmē īpaši stiprā pozīcijā. Tas aktivizēs visas galvenās jūsu rakstura iezīmes – līdzjūtību, vēlmi palīdzēt, pasapņot, iztēloties, ilgoties, mīlēt, paskumt, paklausīties labu mūziku, meditēt, paraudāt un cerēt, ka viss būs labi. Šis ir laiks, kad intuīcija un smalka sevis un pasaules izjūta diktē savus noteikumus. Laiks, kad jūs maksimāli ejat uz paplašināšanos, tiecaties pēc kaut kā vairāk, lielāk, stiprāk, gudrāk vai jebkurā citā pārākā formā.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt