love g695539620 1280Šonedēļ gaisā nav nekādu astroloģisko attaisnojumu, lai ikviens, kurš to vēlētos, nevarētu pilnā sparā virzīties pašu izraudzītajā virzienā. Enerģijas ir nobriedušas jaunām iniciatīvām vai visam tam, kam jūs pēdējo pusotru mēnesi gatavojāties (arī morāli).

Šī nedēļa īpaši izceļas ar pārsteigumiem un nozīmīgiem pagriezieniem. Daudzi būs ieplānojuši rīkoties kaut kā savādāk, nekā līdz šim. Tāpat arī atklātas un dziļas sarunas par būtisko, ļaus aizrakties līdz patiesībai un vienalga cik dziļi būtu jārok. Tādēļ periods piemērots ieradumu maiņai, pārsteigumiem, netipiskai rīcībai, jauniem sākumiem, dziļām, pat terapeitiskām, sarunām.

Savukārt jāuzmanās būtu no pārāk lielas pārsteidzības, neapdomāta riska. Bez tam, ja uzdodat jautājumus vai iesaistāties diskusijās par ko personiski būtisku, esiet gatavi dzirdēt skaudro patiesību, vienlaicīgi esiet uzmanīgi, lai arī paši ar savu patiesību nenodarītu pāri citiem.

Tomēr pāri visam šonedēļ sākas Venēras un Marsa dancis debesjumā, kas aktivizēs visas mīlestības valodas. Vēlme iepazīties, pavadīt vairāk laika ar mīļoto, pārsteigt, iepriecināt, mīlēties, jokoties un, protams, arī tās atvasinātās formas kā radošā vai mākslinieciskā izpausme. Šāda tendence saglabāsies apmēram mēnesi. Debesīs ir pārāk reti šādi periodi, tādēļ nepalaidiet to garām - uzdrošinieties, mēģiniet, riskējiet vai atrodiet savu veidu kā izpaust gaisā virmojošo mīlestības auru.

Ļoti labs laiks, lai iepazītos vai uzsāktu ko tādu, kur vajadzīga gan iedvesma, gan drosme. Visiem sākumiem būs gana labas nākotnes perspektīvas.

Lai iedvesmojoša nedēļa!

Auns

Šī nedēļa prasīs aktīvu un nepastarpinātu rīcību, atklātu un tiešu valodu un skaidrību savos mērķos. Iespējamas svarīgas pārrunas ar vadību vai citu autoritāti par tālākajiem plāniem. Tāpat jums var uzrasties iespēja būt redzamākiem, pamanāmākiem, sevišķi caur savu profesiju. Jūs būsiet gatavi lielām pārmaiņām, visticamāk darba jomā, kuras apzināti vai neapzināti paši vien būsiet veicinājuši. Tā vai citādi jūs ļoti saistīs padarīt savu ikdienu interesantāku, pārsteigt sevi un citus un būt neprognozējamiem, kam par iemeslu var būt kā iemīlēšanās, tā arī kāda ambīcija. Iespējams veiksiet arī kādus lielus, nozīmīgus tēriņus. Valentīndiena var izdoties lieliska, noteikti tajā ieplānojiet ko aizraujošu.

Vērsis

Nedēļas sākums solās gana aktīvs un visticamāk saistīts ar kādu totālu iziešanu no jums tik patīkamās komforta zonas, lai arī jūs viegli atradīsiet veidu kā sevi nobalansēt ar kādu mazu baudiņu. Gaisā aizvien stiprāk pieņemsies spēkā nepieciešamība nodalīt graudus no sēnalām, ieviešot lielāku skaidrību jūsu nākotnes sapņos un plānos. Sauciet lietas īstajos vārdos. Jums var rasties spontāna ideja paceļot vai kā savādāk sevi iepriecināt. Paaugstināts radošums radīs arī zināmu nemieru, bet vienlaicīgi var stipri iedvesmot uz ko tādu, ko parasti neuzdrošinātos. Labs laiks mīlestībai, romantikai un oriģinālai pašizpausmei. Ja to neņemsiet vērā, var strauji pieaugt svars. Ļoti svarīga būs tieši ķermeniskā labsajūta.

Dvīnis

Šī nedēļa būs ar ļoti uzņēmīgiem, riskējošiem vai intensīviem nospiedumiem. Ļoti labs laiks, kad realizēt savas biznesa iniciatīvas un projektus vai uzņemties ko citu, kur ir vajadzīga pamatīga deva drosmes. Tāpat laiks būtu piemērots, lai iedziļinātos sevī un atrisinātu kādas iekšējās pretrunas, piemēram, izrunājot vai izrakstot ārā iekšā sēdošo kunkuli. Jebkura saruna var kalpot kā katalizators ļoti spēcīgām iekšējām pašatklāsmēm, kas ne vienmēr var būt patīkamas. Godīgums pret sevi stāvēs pāri visam. Tāpat jūs tieksities pēc īstas, dzīves un maksimāli piesātinātas pieredzes, sevišķi attiecībās un tuvībā. Bez tā visa, iespējams risināsiet kādus lielas naudas jautājumus, t.sk., kredītu.

Vēzis

Attiecības vēl joprojām ir viena no aktīvākajām tēmām kuru risināsiet. Patiesībā daudzi no jums, visticamāk, tikko izgāja cauri tādai kā attiecību krīzei, pēc kuras kādam no jums sāksies otrs medusmēnesis, kāds cits sāks gatavoties laulību ostai, bet vēl kāds šķirsies vai meklēs sev jaunas attiecības. Ar šo nedēļu, aptuveni mēnesi jums ir ļoti labas iespējas iepazīties, iemīlēties un izveidot jaunas attiecības visnotaļ nopietnos nolūkos, tādēļ, ja vien tas ir aktuāli, esiet sabiedriski aktīvi un izejiet vairāk cilvēkos. Jā, laiks nebūs ļoti komfortabls, bet tas noteikti palīdzēs tikt ārā no ierastās rutīnas un ienest jūsu dzīvē jaunas vēsmas. Uzdrošinieties. Pamēģiniet. Ļaujieties eksperimentam.

Lauva

Darbā iespējami interesanti pavērsieni. Starp koleģiālās attiecības sagādās savus pārsteigumus. Iespējams jūs kolēģi rekomendēs jaunai pozīcijai vai kā savādāk palīdzēs jums ieviest lielākas izmaiņas savos darba plānos. Spēsiet izpildīt ļoti augstas koncentrācijas darbu un iedziļināties jebkurā jautājumā līdz pat vissmalkākajai niansei. Kāda saruna darbā var izvērsties ļoti zīmīga vai pat liktenīga, tā var palīdzēt jums saprast, ko jūs patiesībā vēlaties tālāk darīt. Tāpat darba vidē var uzvirmot kāds flirts vai aizraušanās, kurai var būt ļoti liela, tālejoša nozīme. Salīdzinoši labi veiksies biznesa tipa aktivitātēs. Tāpat iespējams doties kādā spontāni iedvesmojošā ceļojumā.

Jaunava

Šis jums ir ļoti radošs laiks, kurā atļaut sev daudz brīvāk un spontānāk izpausties. Ja jums ir kāds hobijs, ko var saukt par radošu, īstais laiks tam pievērsties ar pilnu sparu. Gaisā virmos romantika un pavasarīgas noskaņas. Ļoti labas iespējas iepazīties un izveidot jaunas attiecības. Ja esat attiecībās, kuras nevirzās uz priekšu, tad tagad tās var izkustēties no sastinguma punkta. Godīgas un atklātas sarunas var palīdzēt piekoriģēt nākotnes plānus. Esiet gatavi arī kādam negaidītam notikumam vai pārsteigumam, sevišķi, ja jums ir bērni pusaugu vecumā. No šīs nedēļas ļoti labi un precīzi izdosies uztvert un izanalizēt informāciju un izdarīt vērā ņemamus secinājumus, kā arī tikt ārā no iekšējā apjukuma.

Svari

Ļoti labs laiks, lai mājās vai ģimenes dzīvē ieviestu kādas lielākas izmaiņas, sākot ar aizkaru nomaiņu un beidzot ar remontiem vai pat pārcelšanos. Jūs ļoti labprāt nodosities arī kādām radošām nodarbēm mājas vidē, kā gleznošana, muzicēšana, rotaļas ar bērniem vai kvalitatīva laika pavadīšana ar mīļoto cilvēku. Salīdzinoši labas iespējas jums pavērsies tieši darba jomā, galvenais nebaidīties no eksperimentiem un visa jaunā. Tā vai citādi, jums mierā nesēdēsies un jūs tieksities pēc pārmaiņām un jaunām pieredzēm. Atklātās sarunas var pieņemt nekontrolējamus apmērus, sevišķi jūtīgi būs naudas jautājumi. Neskatoties uz to, Valentīndienai ir visas iespējas būt skaistai un atmiņā paliekošai.

Skorpions

Šonedēļ iespējams aktīvs flirts un interesantas iepazīšanās, sevišķi romantiskos nolūkos. Patiesībā iespējas iepazīties vai satikt ilgtermiņā nozīmīgus cilvēkus būs apmēram mēnesi. Jūs interesēs dziļas sarunas par pašu būtiskāko un jums svarīgāko. Tādēļ jūsu jautājumi vai atbildes apkārtējiem var šķist paasas. Ja jums jau tāpat ir tāda tendence, esiet uzmanīgi, lai kādu lieki neaizvainotu. Kādi kursi vai vebinārs var atstāt uz jums dziļu iespaidu, sevišķi, ja tie būs saistīti ar izlūkošanu, pētījumiem, attiecībām vai ko radošu. Jums būs paaugstināta seksuālā apetīte un ne viena vien iespēja to apmierināt. Veiksies ar jebkuru intelektuālu un augstas koncentrācijas darbu. Godīgums attaisnosies.

Strēlnieks

Darbā iespējams kāds negaidīts pavērsiens, kas var ietekmēt jūsu ienākumus, pie tam, ne obligāti uz slikto pusi, tieši otrādi. Tas var būt kā kolēģa aiziešana vai strukturālas izmaiņas, kad jūs varat uzņemties vairāk. Tā vai citādi, ļoti daudzi jautājumi šobrīd atdursies pret finansēm. Iespējams tādēļ, ka gatavojaties kādam lielākam pirkumam. Tā ietekmē jūs būsiet gatavi ļoti skrupulozi pārskatīt savus ienākumus un tēriņus, mēģinot ieviest tajos lielāku kārtību. Jūs ļoti labprāt tērēsiet mīlestības vārdā un vai šī mīlestība ir uz mīļoto cilvēku, kaķi, kaimiņu vai pašiem uz sevi, tam jau vairs nebūs tik lielas nozīmes. Uzmanieties, lai jūsu pašvērtējums nemainītos atkarībā no tā, kas jums pieder.

Mežāzis

Šis ir labs laiks, kad runāt tiešu un taisnu valodu, saucot lietas īstajos vārdos. Ar godīgumu, atklātību un konkrētību būs iespēja sasniegt daudz vairāk, nekā ar izsmalcinātām apvedrunām. Izrunāšanās var jūs atbrīvot no milzīga iekšējā sastinguma vai smaguma. Jums būs viegli izpaust sevi šarmanti un pašpietiekami, atstājot uz citiem visnotaļ spēcīgu iespaidu. Sirdī brīvajiem būs lielisks laiks, lai iepazītos romantiskos nolūkos, kam var būt labs ilgtermiņa potenciāls. Attiecībās esošajiem interesēs jaunu vēsmu ienešana tajās. Radošums un oriģinalitāte pašizpausmē sevi attaisnos. Naudas jautājumos būtu ieteicams ievērot mērenību un saprātīgumu. Nozīmīgas pazīšanās caur darbu, neizdariet pāragrus secinājumus.

Ūdensvīrs

Šobrīd liela daļa jūsu aktivitāšu notiek paslepus vai salīdzinoši noslēgti no apkārtējo acīm. Jūs esat gatavi drosmīgam solim, eksperimentam, sevišķi saistībā ar mīlestību vai kādu radošo ekspresiju. Tā var būt kā slepena dēka, tā arī kāds nozīmīgs radošais darbs, kas pilnībā jūs ierauj sevī. Paralēli tam jūs spēsiet ļoti dziļi piekļūt saviem zemapziņas impulsiem, savai patiesajai attieksmei un motīviem, kur var būt diezgan pārsteidzoši atklājumi. Tāpat jūs būsiet gatavi arī diezgan aizrautīgi patērēties, tādēļ esiet uzmanīgi, jo nauda viegli izslīdēs caur pirkstiem. Ja nebūsiet pārāk aizrāvušies ar darbu, Valentīndiena var izdoties patiesi aizraujoša. Tā vai citādi jūs ļoti tieksities pēc jaunas un sapurinošas pieredzes.

Zivis

Šis jums ir diezgan iedvesmojošs, radošas dinamikas, iespēju un aizrautības piepildīts laiks. Kādas negaidītas tikšanās var ietekmēt jūsu ilgtermiņa plānus un ienest tajos jaunu dzirksti. Jūs tieksities nomainīt vecos šablonus, priekšstatus un formas pret kaut ko daudz sev tuvāku un tīkamāku. Vienlaicīgi jūs būsiet gatavi skaudri, kā ar nazi nogriezt pagātnes plānus un stāstus, kuri sevi nav attaisnojuši vai kā idejas ir palikuši tukši. Jūs tieksities iet uz paplašināšanos, attīstību visos iespējamos virzienos. Mīlestība ir gaisā un jūs labprāt tai ļausities. Tāpat šis ir laiks, kad pastiprināti rūpēties par savu atpūtu un veselību kopumā, jo saistībā ar lielajām izmaiņām, enerģijas var nebūt tik daudz.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt