snow g4b26f7c33 1280Mēness turpinās pieaugt un arī jūs šajā nedēļā turpināsiet iepriekšējā nedēļā aizsāktās tēmas un jautājumus. Vēl joprojām ideālistisks sapņu un ilgu piepildīts laiks, kad gribēsiet iedzīvināt savas 2022. gada apņemšanās.

No vienas puses, entuziastiskākajiem un tiem, kuri paši sev tic, nedēļa būs piepildīta jauniem centieniem mainīt savus ieradumus vai mēģinājumiem padarīt šo pasauli par labāku vietu kur būt, piemēram, iesaistoties kādā labdarības projektā. No otras puses, ja jūs sev neuzticaties, ja baidāties no jaunā, šaubāties, vai jūs nespēja izkļūt no sava ikdienas riteņa, lai pievērstos kaut kam ārpus ikdienības, tad, visticamāk, dominēs bezdarbība, atkarības, apjukums, dīkstāve, inertums un iracionalitāte.

No 14. janvāra līdz 4. februārim būs retrograds Merkūrs. Tas, kopā jau ar esošo retrogradās Venēras ietekmi, vedinās ļoti dziļi pārskatīt savas attiecības ar mīļoto vai citiem svarīgiem cilvēkiem, izsvērt savas vērtības un pārskatīt prioritātes. Dzīve spēcīgi palēninās savu tempu, aicinot katram spēcīgāk apzināties savu iekšējo ētikas kodeksu, savas pārliecības un, protams, arī mērķus uz kuriem tiecaties.

Tādā praktiskā izpildījumā šis vispārējais palēninājums var izpausties ar kādām ķibelēm visos informācijas nesējos un komunikācijas formās (telefoni, pieslēgumi, norunas, tehnika kopumā), arī pārpratumi vai problēmas ar auto. Tas viss tikai ar vienu iemeslu – lai būtu iespēja apstāties, ievilkt elpu, sajust savu sirdi un to pēc kā ilgojaties, pacelt acis no ikdienas rutīnas un ieraudzītu ziemas skaistumu, citiem vārdiem, lai apstātos un padomātu pirms tālāk skriet.

Sevišķi spēcīgs palēninājums vai “ķibelēm” bagāts laiks būs visiem tiem, kuriem jo īpaši ir vajadzīgs apstāties, bet astroloģiski, bremzējošākās dienas būs no 13. līdz 15. janvārim.

Nedēļas izskaņa būs emocionāli intensīva, ar jūtamu gaidāmā pilnmēness (18.01) ietekmi. Šīs dienas būs piemērotas, lai pārskatītu savas dzīves centrālās tēmas – jūsu komforts, atbalsta sistēma, svarīgākie cilvēki, mērķi un to, kāda izskatīsies jūsu nākotne, ja turpināsiet tāpat kā līdz šim. Citiem vārdiem, nedēļas nogalē var notikt atslēgas pāreja, kurā jūs izlemjat mainīt sevi, savus ieradumus un citas dziļi jūsos iesakņojušās pārliecības. Tai skaitā, atbrīvoties, noslēgt vai pabeigt kādu nozīmīgu etapu.

Lai izdodas ieraudzīt skaistumu un dzīves dāvanas tajā, ko dzīve jums piedāvā!

Auns

Nedēļa var izvērsties diezgan neviennozīmīga. No vienas puses enerģijas būs gana daudz un vēlme pēc jauniem iespaidiem arī, no otras puses, apkārt valdīs tāda kā dezorientācija. Būs grūti nospraust tādus mērķus, kuri tūlīt pat apstākļu, cilvēku vai citu iemeslu dēļ nemainītos. Var sanākt kā teicienā – aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko …. Tāpat arī būtu jārēķinās, ka retrogradā Merkūra periods jūs sevišķi var sabremzēt ar kādām tehniskām ķibelēm un komunikācijas pārpratumiem. Pateicoties tam, galvenā sfēra, kura jums būtu jāpārskata ir ilgtermiņa plāni, kā arī attiecības ar draugiem un domubiedriem. Nedēļas nogalē var būtu svarīgs lūzuma punkts, saistībā ar jūsu redzamākajiem dzīves mērķiem, ambīciju.

Vērsis

Vai jūs sev uzticaties? Vai jūs uzticaties saviem draugiem un domubiedriem? No šīs atbildes būs atkarīgs tieši cik jaudīga jums būs šī nedēļa. Ja atbilde ir apstiprinoša, šīs nedēļas pirmā puse būs saistīta ar kādu drosmīgu soli nezināmajā vai sfērā/situācijā, kurā jūs kaut kad iepriekš “apdedzinājāties”, dodot tai otru iespēju. Retrogradā Merkūra periods vedinās jūs apstāties un padomāt par svarīgākajiem un redzamākajiem savas dzīves mērķiem jeb kur jūs savu dzīves kuģi vispār stūrējat. Likumsakarīgi, ka pagātnes nepabeigtās vai nesakārtotās situācijas, attiecības, ilgas, vēlmes un cilvēki atkal atgriezīsies vai saaktualizēsies. Tikai šoreiz, lai jūs varētu tās saprast, dziedināt un pabeigt.

Dvīnis

Šonedēļ viena no galvenajām tēmām būs attiecības – primāri ideālu un gaidu apzināšana un pieslīpēšana. Uz kompromisiem iet jūs nebūsiet īsti gatavi un arī situācijas var izvērsties tā, ka jūs partneri redzat gaismā, kas ļoti uzskatāmi parādīs otra neatbilstību jūsu gaidām. Parasti tas izsauc zināmu vilšanos otrā cilvēkā. Paralēli tam, šonedēļ komunikācijas pārpratumi vispār būs ļoti austā līmenī. Tas arī savstarpējās sarunas var padarīt pagalam neproduktīvas. Ieteikums būtu vēl nesteigties un neizdarīt kardinālus lēmumus. Pasēdiet, padomājiet, ko jūs paši gribat un vai tas, ko vēlaties tiešām ir tik eksistenciāli būtiski. Neaizņemieties un arī neieguldiet naudu, neveiciet lielus pirkumus.

Vēzis

Darba jomā būs vajadzīgs balstīties uz iekšējo sajūtu, intuīciju, nevis uz loģisko saprātu un racionāliem lēmumiem. Jūs spēcīgi motivēs augsti ideāli un viss brīnumainais un neierastais. Tā iespaidā jūs labprāt iesaistīsities kādā labdarībā vai vienkārši kādam palīdzēsiet grūtā brīdī. Bez tam, jūs interesēs jaunas zināšanas un pieredzes, kas kā magnēts pievilkt neparastas situācijas, primāri darbā. Retrogradā Merkūra periods veicinās ļoti nopietnu iedziļināšanos savas rīcības paternos, bailēs, nedrošībā un citos iemeslos, kas traucē jums dzīvot tā, kā jūs patiesībā to vēlētos. Vēl joprojām būs aktuāli pārskatīt savu kompromisa zonu, tieši nedēļas nogalē var būt labas iespējas nospraust veselīgas robežas.

Lauva

Šonedēļ būs liela iespēja iemīlēties, bet, visticamāk, cilvēkā, kuru jūs agrāk jau esat mīlējuši. Otrs variants, ka jūsu rīcību stipri motivēs pati mīlestība, piemēram, beznosacījuma mīlestības vārdā dāsni dalīsities visā kas jums ir ar savu partneri, draudzeni vai bērnu. Šis retrogradā Merkūra periods vedinās izrunāt un sakārtot visus kā profesionālās, tā privātās partnerības neskaidros aspektus. Iespējams būs jāpārskata līgums vai kādas citas “formalitātes”. Darba jomā jums priekšā var stāvēt kāda svarīga izvēle, kas var būt mokoši. Paralēli tam, ja savlaicīgi nenoķersiet to brīdi, kad piebremzēt un atpūsties, var saaktualizēsies kāds veselības jautājums. Īpaši uzmanīgi esiet svētdien.

Jaunava

Nedēļas pirmajā pusē jūs tieksities piepildīt savu sapni par ģimeni vai dzīves vietu. Tā vai citādi, bez īpašā otrā cilvēka šajā stāstā neiztikt. Jūsu dzīvē viens pēc otra var saaktualizēties iepriekšējie mīlas stāsti un to atstātās rētas jūsu dvēselē. Tikai šoreiz, lai sakārtotu, saprastu un atlaistu šos senos stāstus un neļautu tiem vairs turpināt veidot jūsu nākotni. No šejienes arī var sanākt atjaunot komunikāciju ar kādu no “bijušajiem”. No ābeles gaidīt apelsīnus būtu naivi, tādēļ mēģiniet būt maksimāli godīgi pret sevi. Tas kas ļoti sabremzēs jūsu ikdienu ir kāds iestrēdzis jautājums darbā (kolēģi, klienti, tehnika, pārpratumi) vai kāds veselības jautājums. Līdz 4. februārim lēni un prātīgi, atpūšaties.

Svari

Šobrīd jums var pavērties labas iespējas darba jomā, bet pagaidām vēl stipri aptuvenas, līdz galam neskaidras. Tādēļ pārmērīgai steigai nav īsti vieta. Jaunas pazīšanās, čatiņi vai kāda platforma, kur apgrozāties, var nest jums ļoti noderīgus kontaktus un pavērt durvis uz jaunām iespējām. Ja vēlaties kaut ko pārdot, tad esiet uzmanīgi ar darījuma juridisko pusi, nepaļaujaties tikai uz godavārdu. Retrogradā Merkūra periods ļoti spēcīgi pastiprinās jau gaisā virmojošo bijušo attiecību jautājumus. Tagad var teikt, ka līdz pat 4. februārim – šaubīšanās un izvēles grūtības būs lielākas kā jebkad. Tomēr ar ļoti augstu iespējamību no šī perioda iziet daudz gudrākiem, apzinātākiem, brīvākiem un laimīgākiem.

Skorpions

Jūs var vilināt kāda avantūra, azarts vai risks, kas potenciālā varētu nest lielus ieguvumus. Tomēr, lai arī jums šogad ir konkrēti veiksmīgie periodi, tuvākās nedēļas tādas nav. Uzmanieties, kur un cik daudz jūs novirzāt savas finanses. Savukārt azartu jūsu varat realizēt arī caur hobijiem, sportu vai flirtu. Jūs būsiet ļoti aizrautīgi, var teikt, kaislīgi un jūs saistīs viss neparastais. Gaidāmais retrogradā Merkūra periods veicinās zināmu intraversiju, kad vēlēsities pabūt vienatnē, padomāt, pashēmot vai vienkārši tikt ar sevi skaidrībā. Uzmanieties no pesimisma un sevis noniecināšanas, tas var ieraut sevī kā atvarā. Svētdien iespējam svarīga pāreja, pēc kuras jūs pārdzimsiet jaunā kvalitātē.

Strēlnieks

Enerģisks un augstiem ideāliem piepildīts laiks. Jūs būsiet gatavi apskaut vai visu pasauli un piepildīt ar dāsnumu un mīlestību pat vistumšākos kaktus. Jums būs viegli iziet uz iniciatīvu un dzīvi iegriezt tādā virpulī, lai visi un viss grozītos ap jums, nevis otrādi. Tomēr konkrētībā, precīzos mazos solīšos, kas būtu veicami šeit un tagad, jūs galīgi varat iepalikt vai apjukt. Tādēļ arī likumsakarīgs ir gaidāmā retrogrādā Merkūra periods, kurš tagad jau līdz 4. februārim vedinās ievākt informāciju, kārtīgi pārdomāt un arī pārrunāt šos potenciālos soļus, kuri ir tik ļoti vajadzīgi, lai sapni padarītu par īstenību. Naudas lietās šobrīd ieteicams būt uzmanīgiem, jo vēlāk varat pārdomāt vai pirktais zaudēt savu aktualitāti.

Mežāzis

Gana publisks laiks, kad jums viegli būs nonākt uzmanības centrā, atstājot visnotaļ labu iespaidu. Kā nu ne? Jūs jau gandrīz mēnesi esat pastiprināti pievērsušies savam ārējam tēlam un to, kādu iespaidu atstājat uz citiem. Tagad vairāk kā nekad, jums būs svarīgi citiem patikt. No šejienes arī var uznirt zināma gatavība iet uz kompromisiem, pacietīgi uzklausīt un visādi citādi būt taktiskākiem un tolerantākiem. Retrogradā Merkūra periods aktualizēs naudas jautājumus – vai nopelnāt atbilstoši ieguldītajam darbam? Vai jums ir pietiek visam, ko vēlaties iegādāties? Vai esat pilnībā profesionāli realizējušies? Ja būs kaut viena noraidoša atbilde, apņēmīgi ievāksiet informāciju, pārrunāsiet un meklēsiet risinājumus.

Ūdensvīrs

Nedēļas pirmajā pusē jums būs ļoti svarīgi satikties ar draugiem, pačalot un sasveikt tādā kā dāsnuma vai sirsnības uzplūdā. Naudu skaitīt vai ievērot tēriņos jebkādu mēra izjūtu būs pagrūti. Gaidāmais retrogradā Merkūra periods līdz pat 4. februārim jūs mudinās apstāties un tikt skaidrībā pašiem ar sevi. Labs laiks, lai mācītos kopumā, bet vēl labāks, lai meklētu atbildes uz ļoti eksistenciāliem jautājumiem par to, kāds cilvēks jūs gribat būt un kādu dzīvi jūs vēlaties piedzīvot. Jūsos briest ļoti nozīmīgi un ilgtermiņā svarīgi lēmumi, kas vedīs pie vēl nozīmīgākiem dzīves pagriezieniem nākotnē, tādēļ nebaidieties no savas intraversijas un vēlmes pabūt prom no svešu acīm un pasaulīgajiem priekiem.

Zivis

Visam jūsu dzīvē vajadzētu būt labi, ja vēl nav, tad drīz būs. Jūs esat ļoti nobrieduši iziet kādā jaunā lomā, statusā jeb, citiem vārdiem, būt kas vairāk nekā esat līdz šim un tas var skart jebkuru dzīves sfēru, bet jo īpaši profesionālo. Nedēļas sākums būs vērsts uz šo jauno sevis izjūtas aspektu ieaktivizēšanu. Kā jau visi sākumi, tas prasīs piepūli. Ļoti svarīgi būs saglabāt iekšējo ticību un pārliecību, ka viss izdosies. Šomēnes jums būs jāizdara svarīga izvēle saistībā ar saviem tālākajiem ilgtermiņa plāniem. No 14. janvāra šeit palīgā nāks retrogradais Merkūrs, kas palīdzēs iedziļināties sevī, savā patiesajā motivācijā, kā arī ievākt informāciju, lai izkliedētu esošās šaubu un nepārliecinātības zonas.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru