girl g02c83aa71 1280Ir sākusies pirmā jaungada nedēļa, apņēmības pilnais laiks sākt jaunu dzīvi. Arī astroloģiski šī nedēļa izskatās pilna ideāliem, apņēmībām un gatavību rīkoties. Tik tikko (2. janvārī) sākās jauns Mēness cikls un dzīve ir izklājusi sarkano paklāju, lai katrs spertu svarīgus soļus vēl maz pazīstamās teritorijās, vai beidzot sāktu kustināt jautājumus, kuri ir tā pa īstam nobrieduši.

Vienīgā problēma ir nepieciešamībā izdarīt izvēli – iet pa labi vai kreisi, darīt tā vai šā, iet pie tautieša vai pie sava bāleliņa. Praktiski katrs saskarsies ar kaut kāda veida izvēli, kur abas perspektīvas izskatīsies saistošas. Zināma mīņāšanās, vai skaistāk noformulējot – nepieciešamība iesildīties būs saistīta tieši ar nespēju pieņemt galēju lēmumu. No šejienes aktualizēsies tādi jautājumi – kas jums ir patiesi svarīgs? Ko jūs patiesībā gribat? Ja būsiet godīgi un nebaidīsities būt neērti sev, citiem un pasaulei, atbilde būs ļoti acīmredzama.

Tomēr pats lēmuma pieņemšanas process pacels tādus tarakānus (bailes) kā – vai mīlēs? Vai pieņems? Vai neatstums no ģimenes, dzimtas, sabiedrības? Vai neliksiet kādam vilties? Vai neatlaidīs no darba? Vai pietiks naudas? u.tjp. Ar tarakāniem jāapietas kā ar tarakāniem – iepazīstieties, saprotiet, ko viņiem vajag, un tad ar burkāna vai pātagas palīdzību nostādiet tos ierindā, lai turpmāk strādā tikai un vienīgi jūsu labā.

Otrdien būs tāds kā apņēmības pilns impulss darīt visu kaut nedaudz, bet tomēr savādāk.

Trešdien būvēsiet sapņu pilis. Prātā būs mīlestība, romantika, atpūta, sevis lutināšana. Neplānojiet smagus un atbildīgus darbus, ar maigumu būs iespēja panākt vairāk. Mūzika, māksla un jebkurš estētisks baudījums spēs pacelt jūsu garu jaunās virsotnēs.

7. janvāris – sapņaina diena, kad labprāt paslinkosiet, bet, ja būsiet izdarījuši savu izvēli un pieņēmuši lēmumu – varat noķert plūsmas stāvokli. Sajūta, ka dzīve jūs nes vajadzīgajā virzienā bez papildus piepūles.

9. janvārī iekšējo dilemmu un pretrunu enerģija būs pilnībā gatava nonullēties, spēcīgi aktivizējot kādu gribēšanu, ar to saistīto nepacietību vai pat neiecietību pret sevi un citiem. Visam būs jānotiek ātri un nekavējoties. Tas palīdzēs jums viegli tikt cauri ierūsējušai komforta zonai, atbildības pārnešanai uz kādu citu vai atlikšanas burbulim. Tādēļ varbūt nedaudz dusmīgi un asi, bet droši un aktīvi var spert kritiski svarīgos pirmos soļus, lai tālāk jau varētu rīkoties nedaudz mierīgāk un sabalansētāk.

Lai skaista un iedvesmojoša pirmā jaungada nedēļa!

Auns

Tieši jums, Auniem, jaungada apņemšanās var nostrādāt kā ieskrējiena celiņš jaunām virsotnēm. Galvenā notikumu arēna būs dzīves lielie mērķi, primāri jau saistībā ar darbu, darba vietu, karjeru vai kādu atvasinātu ambīciju. Lai arī nedēļu uzsāksiet ar tādu kā uzrāvienu, laikā no 5. līdz 7. janvārim parādīsies vairākas atkāpes no sākotnējā plāna, varbūt vajadzēs atpūta vai arī uzradīsies kāda izklaides iespēja no kuras būs grūti atteikties. Savukārt nedēļas nogalē būsiet stipri enerģiski, pilns spara un vēlmes darboties. Jūs tieksities pēc jaunas pieredzes vai zināšanām, tādēļ labprāt dosities ceļojumā vai ienirsiet kādas tēmas izpētē. Tā vai citādi, rodiet iespēju nopietni padomāt par to, ko jūs patiesībā vēlaties.

Vērsis

Jums gada sākums būs saistīts ar jaunas dzīves stratēģijas, koncepta vai idejas iedzīvināšanu. Galvenokārt tādēļ, ka līdzšinējā dzīves pieredze būs līdz mielēm pierādījusi, ka tā kā ir turpināt jūs vairs neesat gatavi. Lai saņemtos vai sapurinātos, pie iespējas, jums būtu labs laiks, kad ceļot, mācīties vai kā savādāk veicināt jaunas pieredzes/zināšanu gūšanu. Nedēļas vidus būs vairāk piemērots draudzībai un domubiedru aktivitātēm. Labprāt izbaudīsiet skaistumu vai mākslu. Ja jums ir satraukumi par naudu, tad lielās izvēles var būt saistītas arī ar tālāko darbošanos. Kritiskā pāreja lēmuma pieņemšanas procesā būs nedēļas nogalē, kur caur spriedzi vai konkrētām situācijām dzīve uzskatāmi parādīs, kas strādā un kas nē.

Dvīnis

Jaunais gads jums ir sācies ar saviem izaicinājumiem. Izvēļu un lēmumu pieņemšanas zona jums būs saistīta ar kādiem iekšējiem dēmoniem, bailēm vai nedrošību ar kuru jātiek galā. Tīri praktiskā izpildījumā tas būs stāsts par uzdrošināšanos un riska uzņemšanos, piemēram, veicot lielu pirkumu, ņemot kredītu, uzsākot biznesu, ļauties/neļauties bijušajām attiecībām u.tml. Tieši attiecību joma šobrīd ir viena no dinamiskākajām – partneris no jums var prasīt vairāk laika un enerģijas kā citos periodos. Iespējama savstarpējā rīvēšanās, pat strīdi, galvenokārt tādēļ, ka negribēsiet piekāpties, mainīt savu viedokli kādā svarīgā jautājumā. Gaisā var pavīdēt jaunas darba iespējas, kas būs saistītas ar lielu risku.

Vēzis

Jaunais gads jums ir sācies varen rosīgi. Apkārtējie cilvēki un darbs – visi no jums kaut ko gribēs. Šis ir laiks, kad būt maksimāli sabiedriski aktīviem, kad jums būtu jāsniedz savs pienesums kādiem lielākiem procesiem, ne tikai pašiem tuvākajiem. Harmoniskākās un maigākās nedēļas dienas būs 6. un 7. janvāris. Ārpus tā, viss grozīsies par un ap iziešanu no ierastās komforta zonas, uzdrīkstēšanos vai pat risku. Jūsu ikdiena būs piepildīta līdz malām, lieka minūte būs tikai tad, ja paši to būsiet ieplānojuši. Lielās izvēles un svarīgie lēmumi var būt saistīti ar jūsu laulību vai profesionālo partnerību, tāpat arī visa veida kompromisi, kurus jūs veicat sabiedrībā pieņemto pienākumu vārdā. Atslēga ir domāšanas paternu maiņā.

Lauva

Pirmā jaunā gada nedēļa paies gana dinamiski, visticamāk, vai nu būsiet aizņemti ar darbu, veselību vai sava dienas ritma sakārtošanu. Kādā no šiem jautājumiem arī būs jāizdara kāda svarīga izvēle, bet šobrīd vēl iesildīšanās. Paralēli tam, lielāko daļu enerģijas novirzīsiet bērniem, izklaidēm vai savai mīlas dzīvei. Savukārt, ja esat laulībā, ļoti iespējams tā šobrīd ir salīdzinoši smagnēja, ar priekšplānā izvirzītiem pienākumiem un atbildībām, ne sirsnīga tuvība. 5. janvāris var izvērsties par ļoti apgrēcīgu dienu, kurā jūs atļausiet sev visu to, ko citā laikā neatļautu, piemēram, saēsties saldumus, slinkot vai cauru nakti skatīties seriālus. Nedēļas nogale būs pacilājoša, noteikti pamainiet vidi un kaut kur dodieties.

Jaunava

Jums šis gada sākums būs vairāk par mīlestību un attiecībām. Ļoti liela iespējamība, ka kādas bijušās attiecības vai stāsts par to, ka agrāk “zāle bija zaļāka”, jūs neliks mierā. Tā iespaidā jūs akurāt, tūlīt un tagad, vēlēsities reanimēt kādu pagātnes pieredzi. Patiesībā stāsts būs pavisam pa ko citu, lai jūs ieraudzītu, cik ļoti esat mainījušies jūs, jūsu vēlmes un vajadzības un, lai nevis aiz inerces salīdzinātu un noniecinātu to, kas jums ir, bet patiesi ieraudzīt savu izaugsmi. Šeit arī būs jāizdara lielās izvēles. Tāpat iespējams būs jāpieņem svarīgi lēmumi bērnu jautājumos. Dzīvesvietā iespējams remonts vai citas lielas pārmaiņas. Veselības uzturēšanai būs vajadzīga papildus informācija un pašdisciplīna.

Svari

Jaungada pirmā nedēļa paies ar galvu ģimenes jautājumos. Iespējams organizēsiet pārcelšanos vai kādu lielāku pārkārtošanos. Šaubīšanās un izvēles izdarīšana jums jau tāpat nav stiprā puse, bet šobrīd var būt sajūta, ka jūs sākat šaubīties praktiski par visu. Tam par iemeslu var kļūt kāds notikums, kas ir sašūpojis jūsu dzīves pašus pamatus. Ļoti aktuāli būs jautājumi – kam uzticaties? Vai ticat savam dzīvesbiedram, bērnam, vecākiem, pašam sev? Jūsu pašu iekšējais ētikas kodekss un sirdsapziņas vadlīnijas būs jāpārskata atkal un atkal, lai rastu jaunu vērtību sistēmu, kurai uzticēties un pēc kuras vadīties. Tas palīdzēs atgūt iekšējo viengabalainību un pārliecību, lai jau tālāk bez svārstīšanās virzītos pretī iecerētajam.

Skorpions

Jums gads aizsāksies ar aktīvu rosīšanos darba jomā, ļoti dabiski spersiet ekstra soļus darbā, sevišķi, ja pavīdēs kāda papildus peļņas iespēja. Nauda priekš jums vispār šobrīd strādās kā ļoti spēcīgs motivators. Jums šis laiks ir saistīts ar savas apkārtējās vides nomaiņu, kā cilvēku loks ar kuriem ikdienā sanāk mijiedarboties. Varbūt iemesls ir pārāk lipīgais pesimisms vai citas “ķēpas” no kurām labprāt izvairītos. Tas var nozīmēt atsacīties arī no sarunām, ciemošanos, socializēšanos, sociālajiem tīkliem, iepirkšanos utml. vietās, kur šis netīkamais faktors ir klāt esošs. Tāpat jūsu lielie lēmumi var būt saistīts ar kāda sava īpašuma pārdošanu vai citu palielu tirdzniecības darījumu. Labs laiks iestrēgušu juridisko jautājumu kārtošanai.

Strēlnieks

Šis jums ir enerģisks un dinamisks laiks, kurā drosmīgi spert soļus zināmajā un arī nezināmajā. Nedēļas pirmā puse būtu vairāk piemērota, lai ievāktu informāciju, sakārtotu galvu, uzskicētu plānu, atrastu vajadzīgos kontaktus, nopietni un atbildīgi risinātu aktuālos jautājumus. 5. janvārī esiet uzmanīgi ar pirkumiem, jo var sanākt pārtērēties vai vēlāk nožēlot. Jūsu lielās izvēles un lēmumi ir jāpieņem finanšu sfērā. Tas var būt stāsts par darba maiņu, kādu darījumu, lielāku pirkumu, kā arī jūsu spēju un talantu daudzpusīgāku izpaušanu. Vēl joprojām rit laiks, kad jums būtu vēlams būt drosmīgiem, uzņēmīgiem un iziet uz iniciatīvu. Šobrīd nav neviens cits, uz ko būtu iemesls gaidīt, kā vien jūs pats.

Mežāzis

Jaungada pirmā nedēļa ir sākusies apņēmīgi, pilna pārliecības, ka paveiksiet visu, kas iecerēts. Jūs paši būsiet maigāki, uztverīgāki, komunikablāki, atvērtāki un apzināti/neapzināti piemērīsiet dažādas sociālās lomas un maskas. Tas tādēļ, ka šobrīd ļoti aktīvi formējas jūsu jaunā sevis izjūta un redzējums. No šejienes arī lielāka nedrošība, pat nepārliecinātība vai nevēlēšanās aizstāvēt savu taisnību (paklusēt mīļā miera labad), lielāka gatavība iziet uz kompromisiem. Sevišķi izteikti tas varētu būt 5. un 9. janvārī. Jums būs jāpieņem lēmums par to, kāds cilvēks jūs gribat būt. Nedēļas nogalē saaktivizēsies jūsu zemapziņas impulsi, vislabāk ar tiem tikt galā piekopjot aktīvu dzīves veidu, kustoties.

Ūdensvīrs

Šajā jaunā gada pirmajā nedēļa var būt viens no diviem – vai nu ieraksities darbos līdz ausīm, vai arī būsiet pilnībā atrāvušies no ikdienas lietām, dodoties ceļojumā, kaut ko lasot vai apgūstot, garās pastaigās vai tml. Tagad dodiet sev laiku atpūsties, pārslēgties, arī pabūt vienatnē. Enerģijas var būt pamazāk nekā citkārt, tādēļ arī nekādus kalnus gāzt jūs šobrīd nevarēsiet, vien papildus vajadzētu uzraudzīt savu veselību un to, lai pārstrādātos. Uzmanieties no lieliem tēriņiem, sevišķi 5. un 9. janvārī, kas var būt tikai, lai kompensētu vai uzlabotu omu. Jūs jau ne pirmo nedēļu mēģināsiet iekšēji tikt skaidrībā kādā ļoti lielā un svarīgā dzīves jautājumā. Ļaujiet tam nobriest. Nesteidziniet sevi.

Zivis

Pamazām, pamazām, Zivtiņas sajutīsies aizvien labāk un labāk. Sevišķi tās, kuras ir dzimušas vairāk Zivs zīmes pašā sākumā. Šis ir laiks, kad jūs viegli atgūsiet savā dzīvē virziena un iedvesmas sajūtu. Klusībā jūs jau kaldināt lielus plānus. Savukārt tādā redzamā formātā – jums ir jāizdara svarīga izvēle, jāpieņem liels lēmums, kas ir saistīts ar jūsu tālākajiem ilgtermiņa plāniem. Jūs ļoti labprāt klausīsities mūziku, izbaudīsiet mākslu vai arī paši ko skaistu radīsiet, sevišķi 5. janvārī. Izvēļu izdarīšanā jums var ļoti palīdzēt intuīcija, tas stiprāk darbosies 6. janvārī. Nedēļas nogali ieplānojiet aktīvu, ļoti iespējams darbosities savu jauno plānu virzienā, iziesiet uz kādu iniciatīvu.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt