christmas ornament g8baf254a0 128021. decembrī, pl. 17:59, līdz ar Saulītes pāriešanu Mežāžu zīmē, iestājas Ziemas Saulgrieži, kad dienas ir visīsākās un naktis visgarākās. Šis laiks ir maģijas un ticējumiem apvīts. Šoreiz ļoti spēcīgi darbosies viss, kas būs sasaistīts ar Mēnesi un tā cikliem. Labs laiks, lai pievērstos sadzīves maģijai, sevišķi virtuvē. Kad gaismas ir maz, no mums pašiem tiek prasīts to izpaust, galu galā, visi būs noilgojušies pēc mīļuma, miera, ģimeniskas omulības un savstarpējās sapratnes.

Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī notiks pēdējais spriedzes enerģiju savienojums, kurš bija klātesošs visu 2021.gadu. Šī enerģija jau ar noslēdzošiem akordiem liks apvienot veco un jauno, sarīvēties tradicionāli pareizajam, klasiskam, arī birokrātiskam ar moderno, mūsdienīgo, inovatīvo, alternatīvo. Tādēļ svētku laiks izskatās ar tādu “new age” pieskaņu. Labi jutīsies tie, kuri ir pieņēmuši pēdējo gadu dzīves pārmaiņas un veiksmīgi tām adaptējušies, pārējiem var nākties saskarties ar kādiem izaicinājumiem. Tīri praktiskā izpildījumā, Ziemassvētkos būs ļoti svarīgs kvalitatīvs ēdiens saprātīgās/veselīgās devās, jo vēders būs jūtīgs. 

2. Ziemassvētki būs ļoti piemēroti garām pastaigām svaigā gaisā, apcerei, pārdomām, arī lai pasapņotu vai vizualizētu to, ko savā dzīvē vēlaties.

29. decembrī ir astroloģiski svarīga pāreja – Jupiters ieiet Zivs zīmē, kur atradīsies līdz pat 11. maijam. Tas pastiprinās intuīciju, iekšējo viedumu, garīgumu, bez tam – dāvās iespējas kaut ko jaunu apgūt, arī ceļot un atgriezt savā dzīvē ticību, cerību un mīlestību. Ar visu to, iespējami arī mīnusi, kā iluzorums, pārāk aktīvs iekšējais bērns, no šejienes problēmas ar atbildības uzņemšanos, atkarības jeb bēgšana no realitātes visās tās formās. Šāda Jupitera pozīcija ļoti labvēlīgi ietekmēs Zivis, Vēžus, Skorpionus, diezgan labi arī Vērsi, Jaunavu un Mežāzi.

Dienās pirms Vecgada vēl neizdariet pārsteidzīgus secinājumus par to, vai vispār gribēsiet to kaut kā atzīmēt. Mēnestiņš jau būs padilis, līdz ar to arī enerģijas it kā pamazāk, pie tam, tieši 30. decembris izskatās diezgan nopietns, atbildīgs un sarežģīts. Tomēr Vecgada dienā, 31. decembrī, viss jau būs nomainījies un līdz vakaram, tā vai citādi, gribēsiet kaut ko interesantu, izklaidējošu sadarīt vai gūt vēl nebijušus iespaidus.

Arī 1. janvāris būs ar pārsteigumiem, kur spontanitātei un visam “ne tā kā parasti” būs ļoti liela vieta, visdrīzākais gan “savējo” kompānijā.

Šoreiz Vecgada un Jaungada dienās būtu vēlams vairāk koncentrēties uz līdzcilvēkiem, savstarpējām sarunām, nodarbēm un izklaidēm, citiem vārdiem, uz mirkļa sajūtām un iespaidiem. Ja vēlaties “paburties”, tad labāk strādās tas, no kā jūs gribat atbrīvoties vai pabeigt, ko vēlaties atstāt 2021. gadam un vairs nenest sev līdzi. Savukārt 2022. gada vēlēšanās labāk būtu nofiksēt sākot ar 2. janvāra pl.20:33, kad sāksies jauns Mēness cikls. Tad arī sarakstiet visu, ko vien 2022. gadā vēlaties piedzīvot, sasniegt, sajust un izbaudīt. Neaizmirstiet par konkrētiem mērķiem, noformulētiem gan laikā, gan naudā.

Lai laimīgs, skanīgs un sirds silts 2022. gads!

Auns

Līdz ar Ziemas Saulgriežiem sākas periods, kurā jūs būsiet maksimāli ambiciozi. Laiks, kad izpaust savu autoritāti un varu (spēja ietekmēt citus cilvēkus). Jums būtu ieteicams pārskatīt karjeras mērķus vai pat izskatīt citu, daudz nozīmīgāku darba iespēju. Ziemassvētkos vislabāk jutīsities, ja būsiet atradis veidu būt citiem noderīgiem. Šajās dienās jebkādas darba lietas risināt būs sarežģīti, daudz labāk vedīsies mīlestības un jūtu plānā. Vēl pēdējās Vecgada dienās steigsiet sakārtot nopietnus jautājumus, varbūt dokumentus vai nopietni iedziļināsieties kādā birokrātiskā aspektā. Neskatoties uz to, svētku noskaņa vismaz pašā vakarā būs klātesoša, tāpat kā vēlme aizbraukt vai pat aizceļoti uz kādām dienām prom.

Vērsis

Labs laiks, ja vien jūs pārmēru nebūsiet pieķērušies tradicionālai svētku pavadīšanai, tā vai citādi, zināmi jauninājumi būs jāievieš. Jūs interesēs jauni iespaidi, zināšanas un pieredze, tādēļ došanās ciemos vai kāds izbrauciens jums varētu ļoti iet pie sirds. Šis būs arī lielo un dziļo pārdomu laiks par ļoti lielām un visaptverošām lietām, kā dzīves jēga, notiekošā nozīmīgumu u.tml. Jupiters jums atnesīs nākamajam gadam fortūnu draudzībā, savstarpējās aktivitātās un lielajos plānos. Tomēr, lai ieaicinātu savā dzīvē jauno, būs arī no kaut kā jāatsakās, jāpārskata prioritātes un to, kur un cik daudz jūs veltāt savu laiku. Vecgada pavadīšana un jaungada diena vedinās būt drosmīgiem, pamēģināt kaut ko nebijušu.

Dvīnis

Nopietns un uzņēmīgs laiks, kurā mainīt savas formas un priekšstatus par pareizībām, tik vaļā no bailēm, nedrošības un citiem sevi bloķējošiem un ierobežojošiem stāvokļiem. Ziemas Saulgrieži jums pavērs durvis uz daudz lielāku iekšējo brīvību, gatavību riskēt un uzņemties atbildību. Ziemassvētkus visticamāk pavadīsiet ģimenes lokā, savās mājās. Lai arī mazāk ģimeniskie var aizbēgt no visiem prom kādā draugu kompānijā, lai parunātu par “augstām” lietām un nākotnes plāniem. Vecgada un jaungada dienā būs stipri aktivizēta partnerības un attiecību joma, savstarpējās sarunās būs viss diapozons – sliktais, labais un neglītais. Jupiters jums nākamajā gadā veicinās karjeras izaugsmes un kādu ambīciju sasniegšanu.

Vēzis

Ziemas sākums jums vienmēr ir īpašs laiks - piesātināts, prasīgs un atbildīgs. Jums var būt sajūta, ka visi no jums kaut ko grib un daudz kas ir jāiespēj nokārtot, primāri, ģimenē un attiecībās. 21. decembris būs ļoti labvēlīgs vēlmju īstenošanai. Šoreiz visos svētkos lielu akcentu liksiet uz svētku radīšanu, kur bērni var ieņemt atslēgas lomu, bet uzmanieties, lai svētki nepārvērstos par bezgalīgu darba sarakstu. Ziemassvētkos svarīgi būs parunāties un sasveikt brāļus, māsas, kaimiņus un citus labus cilvēkus, kuri grozās jūsu tuvumā. Veselīgi gardumi tiks augsti novērtēti. Vecgada un jaungada dienās ļoti gribēsiet būt vajadzīgi, ja strādāsiet, partneris to nepiedos. Jaunais gads jums sūtīs fortūnu attiecību jomā.

Lauva

Ļoti aktīvs un darbīgs laiks. Līdz ar ziemas sākumu, jūsu ikdiena būs piepildīta ar dažādiem darbiem, pienākumiem, arī ar rūpēm par sevi un sev mīļajiem. Ne viens vien no jums šo svētku laiku var pārvērst par darbu vai laiku, kad nopelnīt vai vismaz sasmelties lauvas tiesu gandarījuma. Galvenais nepārpūlaties. Ļoti svarīgi būs bērni un kopējās aktivitātes. Partnerattiecībās iespējami sarežģījumi, bet visdrīzākais paredzami. Ziemassvētkos dalieties ar saviem radošajiem talantiem – priecājaties par to, kas ir, nevis to kā varētu būt vai pietrūkst. Jupiters jums 2022. gadā atnesīs fortūnu naudas jomā. Vecgada un Jaungada dienas būs dzirkstošas, spilgtas un radošas. Bērni, rotaļas, dzīvesprieks un mīlestība.

Jaunava

Ziemas Saulgrieži jums pavērs durvis mīlestībai, romantikai, labsajūtai un lielākai saskaņai pašiem ar sevi. Tā vai citādi – mīlestības tēma jūsu dzīvē stipri aktualizēsies. Var izrādīties, ka veca mīlestība nerūs. Ja ir bērni – daudz nopietni risināmo jautājumu. Ziemassvētkos jums būs jākļūst par labāko sevis versiju, ar savu piemēru rādot priekšzīmi, bet varbūt pat neapzināti ietekmējot apkārtējo noskaņojumu. Rūpējieties, dalieties, saimniekojat un gan jūs paši, gan apkārtējie būs apmierināti. Jupiters 2022. gadā jums atnesīs veiksmi attiecībās. Aizejošo gadu visticamāk pavadīsiet mājās, ģimenes lokā, kādās aktīvās nodarbēs vai izklaidēs, savukārt Jaungada diena būs piemērota spontānām izklaidēm ar draugiem.

Svari

Gada pati izskaņa un pirmie mēneši jums būs intensīvi, neikdienišķi un, visticamāk, neharmoniski. Pārāk liela dinamika vai notikumu intensitāte, lai jūs spētu atslābt un atrast savu miera saliņu, kaut gan tieši tas būtu ieteicams – vismaz 20 minūtes dienā ļaut sev vienkārši pakaifot. Briest lielas pārmaiņas ģimenē, dzīvesvietā. Bērniem iespējama skolas maiņa vai citu nozīmīgu pārmaiņu īstenošana. Ziemassvētkus vislabprātāk pavadīsiet klusā noskaņā mājās, pārdomājot dzīvi, pačubinoties, kārtīgi izguļoties. Jupiters 2022. gadā jums būs sagādājis fortūnu darba jomā. Vecgada vakars un Jaungada diena būs dinamisks, jūs visticamāk kaut kur dosities, meklēsiet jaunus iespaidus, kādu interesantu izklaidi.

Skorpions

Ziemas Saulgrieži jums atvērs vārtus uz jaunām interesēm, kā arī noderīgām pazīšanām. Jūs viegli atradīsiet kopēju valodu ar citiem, paspēsiet paveikt neskaitāmas lietas vienlaicīgi un pabūt visur. Atklāsies paziņas, kurus jūs būsiet gatavi arī pilnībā izslēgt no savas dzīves. Finanšu jautājumi būs gana aktuāli vai nu pirksiet, pārdosiet vai skatīsities pēc jaunām peļņas iespējām. Ziemassvētkus vislabāk pavadīsiet draugu lokā, pēc jau iepriekš izplānotā scenārija. Ap šo laiku – ģimenē, attiecībās var notikt kāds svarīgs pagrieziens. Jupiters jums 2022. gadā atnesīs veiksmi mīlestībā vai bērniņu jomā. Vecgada un jaungada dienās iespējams pamatīgi patērēties vai nodemonstrēt savas prasmes un talantus.

Strēlnieks

Jums turpinās ļoti aktīvs laiks. Ziemas Saulgrieži jums atvērs durvis uz jaunām finansiālām iespējām vai dzīves līmeni kopumā. Tas var būt saistīts arī ar jauna darba uzsākšanu. Esiet drosmīgi un izejiet uz iniciatīvu un visa pasaule būs jūsu priekšā. Dalieties ar savām idejām, zināšanām, tās var palīdzēt kādam atrisināt jau samilzušas problēmas. Ziemassvētkos jums gribēsies paspīdēt, pabūt visu uzmanības centrā, tādēļ gatavojaties savam uznācienam, lai pašiem par to ir prieks. Vecgada vakarā un Jaungada dienā jūs būsiet galvenais kūdītājs un visa interesantā virzītājs, būs dinamiski, jautri un ar jēgu. Jupiters jums nākamajam gadam ir sarūpējis fortūnu ģimenes vai dzīves vietas jautājumos.

Mežāzis

Ziemas Saulgrieži sākas ar Mežāža laika sākumu, kad jūs viens pēc otra svinēsiet gadadienu savai atnākšanai uz Zemes. Tuvākais mēnesis aicinās visiem izpaust jums tik ļoti saprotamas un dabiskas kvalitātes, kā atbildības sajūta, saprātīgums, secīgums savās darbībās, mērķtiecība, sistemātiskums un pacietība. No šejienes arī īstā laika izjūta, zemes un debesu likumu ievērošana, kas ilgtermiņā dod ļoti labu karjeras izaugsmi. Ziemassvētkus vislabprātāk pavadīsiet prom no ikdienas, ja būs iespēja – ārzemēs. Arī Vecgada izskaņā un Jaungada dienā jūs iespējams turpināsiet būt prom, kā minimums atpūšoties savā nodabā, pat vienatnē. Jupiters 2022. gadā atnesīs veiksmi pareizo vārdu un cilvēku atrāšanā.

Ūdensvīrs

Līdz ar Ziemas Saulgriežiem, jums iestājas dziļo pārdomu laiks, kas var vedināt jūs uz attālināšanos no ikdienas darbiem un steigas, lai pabūtu vairāk sev organiskākā un mierīgākā vidē. Tuvākais mēnesis jums būs vairāk piemērots, lai pārslēgtos, atietu vai atpūstos. Tie arī būs galvenie sagatavošanās darbi jaunam, izaicinošam un dinamiskam cēlienam. Ja būs iespēja – jūs labprāt kaut kur aizceļotu. Ziemassvētkos vairāk liksiet akcentu uz savu ģimeni, vecākiem un kopēju laika pavadīšanu. Šeit būtu jārēķinās ar kādu negaidītības faktoru, kas var stipri pamainīt sākotnējos plānus. Vecā gada aizvadīšana un Jaungada diena svinēsiet ar draugiem jautrā kompānijā. Jupitera fortūna jums jaungadā atnesīs veiksmi finansēs.

Zivis

Jums ziema sāksies ar lieliem plāniem un vērienīgām iecerēm. Saulgriežu laiks jums būs ļoti piemērots, lai savas ieceres pierakstītu vai kā savādāk iezemētu. Lai arī jūsu zemapziņā turpinās notikt īsta revolūcija, jūsu iekšējais centrs ir gana stiprs, lai saglabātos visos vējos. Viena no šādām brāzmām var būt ap Ziemassvētku laiku, kas mudinās jūs iekšēji pārstrukturizēties. Ziemassvētku dienas jūs paši vislabprātāk veltīsiet savām partnerattiecībām, rūpējoties, iepriecinot un mīļojot otru. Jaungada sagaidīšana jums var izvērsties negaidīti spilgta un atmiņā paliekoša. Gatavojieties izpaust savas labākās dotības un talantus. Jupiters 2022. gadā jums palīdzēs iziet jaunā lomā, statusā vai ampluā.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt