young woman 4056673 1280Šī būs dinamiska nedēļa, kura svētdien kulminēsies ar pilnmēnesi. Kopējais fons būs pozitīvs, vērsts uz iespējām augt, vairot labo sevī un pasaulē, kā arī mācīties, izzināt, pētīt vai kā savādāk paplašināt savu redzesloku.

Tik tikko, 13. decembrī, Mars – galvenais dzinējspēks un enerģijas avots, pārgāja no slēptas rīcības, ko ļoti spēcīgi ietekmēja kā pašu zemapziņa, tā kolektīvie procesi (Skorpions), uz atvērtu un nepastarpinātu rīcību ar lielāku vai mazāku optimisma devu (Strēlnieks). Iziet uz iniciatīvu un rīkoties paliks vieglāk. Būs lielāka skaidrība kā paša, tā apkārtējo galvenajos rīcības motīvos. Tomēr šis laiks būtu vairāk piemērots pagātnes iestrēguma zonas noslēgšanai, nekā pilnīgi jaunām (no nulles) iniciatīvām vai arī, lai mācītos, praktizētu, analizētu vai kā savādāk gatavotos jaunajam.

Tāpat arī no 13. decembra līdz pat 2. janvārim domas, spriedumi un kumunikācija kļūs nopietnāka, racionālāka, balstīta pieredzē, arī tradīcijās. Tas ļaus jebkuram jautājumam pieiet daudz mierīgāk, sistemātiskāk un plānveidīgāk. Pierādījumiem un pamatojumam būs liels spēks, tāpat kā autoritatīvam viedoklim.

No 19. decembra līdz 29. janvārim lēmumu pieņemšana un izvēles izdarīšana būs apgrūtināta. Sevišķi visā, kas saistīts ar prieka gūšanu, labsajūtu, estētiku, mākslu, jūtu izpausmi, patikšanu, gaumi, ētiku, prioritātēm, naudu un saistītajās jomās. Iespējami iekšēji vai ārējie ierobežojumi, zināms stīvums, neelastīgums, svārtīšanās un “pārdomāšana”. Sažmiegšanās, kas ļaus atmest lieko un ļoti nopietni pārskatīt savas dzīves galvenās prioritātes.

Svētdienas pilnmēness, atskaņās no aptumsumu koridora, jau atkal aktivizēs zināšanu tēmu, jeb dualitāti starp informētību un gudrību, virspusējību un pamatīgumu, vienkāršo un sarežģīto, skolnieku un skolotāju, erudītu un meistaru u.tml. Laikā ap pilnmēnesi gaidāmi pēdējie testi, kur caur emocijām būs daudz spilgtāk redzams, kā jūs tiekat galā ar šo pretrunu, vai tajā jau ir iemantota gudrība vai vēl joprojām ir neziņas radītais apjukums, pretenzijas u.tml. stāvokļi.

Lai izdodas darīt nevis vairāk, bet gudrāk!

Auns

Jūs tieksities sasniegt visu, ko līdz šim esat gribējuši, bet neesat spējuši, sevišķi saistībā ar jaunu vietu redzēšanu, jums nozīmīgu cilvēku satikšanu, kaut kā apgūšanu vai dalīšanos ar to, ko jau esat apguvis. Darīt to, kas jums palīdz justies svarīgiem – kā mērķtiecīgas darbības, lai sasniegtu kādu ambīciju. Savukārt viss, kas būs saistīts ar parasto ikdienu un rutīnu, jums itin nemaz nesaistīs. Tuvākajos mēnešos var sanākt ļoti nopietni pārskatīt, kas ir tās virsotnes uz kurām tiecaties un prioritātes pēc kurām vadāties. Lai sasniegtu iecerēto būs nevis jādara daudz, bet gan jārīkojas gudri. Pilnmēness dualitāte aktualizēs un palīdzēs ieraudzīt, kur gudrības ir gana un kur tās pietrūkst.  

Vērsis

Jūsu partneris, draugs vai cits tuvs līdzcilvēks uzskatāmi, iespējams pat caur strīdiem, palīdzēja jums ieraudzīt sava rakstura statiskākās un spītīgākās iezīmes. Tagad, ar šo nedēļu, jūs jau aktīvi mēģināsiet saprast, ko ar šiem atklājumiem iesākt, ko sevī vai savā mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli vajadzētu mainīt. Jūs būsiet noskaņoti ieraudzīt dzīves likumsakarības, paskatīties uz kopainu, no šejienes arī vairāk jautājumi par dzīves jēgu un svarīgiem nākotnes plāniem. Jūs ļoti vilinās kāda izklaide vai atpūtas brauciens. Jūsu vērtību sistēma un ideāli tagad var tikt kārtīgi izaicināti, lai būtu motivācija tos pārskatīt ar svaigu skatu. Pilnmēness izcels iekšējās pretrunas saistībā ar naudas jautājumiem.

Dvīnis

Ar šo nedēļu jūs kļūsiet izteikti nopietni. Domās un sarunās dominēs racionāli jautājumi, kas skar kādus lielākus procesus. Ja esat uzņēmēja tips – tad biznesa plāni un visi jautājumi kā tos realizēt. Aktuāli paliks naudas jautājumi, piemēram, lai kaut ko lielāku iegādātu. Nebūtu ieteicams ņemt jaunus kredītus, bet jūs varat veiksmīgi noslēgt kādas lielākas saistības. Ļoti aktīva var kļūt partnerības un sadarbības sfēra. Jums būs sajūta, ko otrs cilvēks ir nepiekāpīgs, neiejūtīgs un nemaz nerēķinās ar jums, kaut arī patiesībā var izrādīties, ka viss ir tieši pretēji. Arī svētdienas pilnmēness tikai pastiprinās jūsu sajūtu, ka visi “citi” ir kļuvuši jums neērti. Bet tieši šeit slēpsies jūsu vislielākais izaugsmes potenciāls.

Vēzis

Jums ir sācies ļoti darbīgs laiks, ikdiena kļūs piepildīta un tāda tā solās būt līdz pat 24. janvārim. Primāri ar ikdienas darbiem un pienākumiem, bet kādam arī ar veselību. Tādēļ svarīgi būtu apzināti ieplānot kvalitatīvas atpūtas mirkļus, kas arī būs daļa no veselības uzturēšanas. Gaidāmais pilnmēness tikai paspilgtinās nepieciešamību pēc balansa darbā, rūpēs par savu veselību un atpūtā. Šobrīd notiek lielas izmaiņas jūsu attiecību modelī. Pamazām sāks atbirt vecās formas un priekšstati par to, kādām būtu jābūt jūsu attiecībām, nevis kādas tās ir patiesībā. Tādēļ ļoti vērtīgas un atklājumiem bagātas būs savstarpējās sarunas, kad atklāt izrunāt arī neērtos jautājumus, savstarpējās cerības un gaidas.

Lauva

Gaidāma nedēļa, kuras priekšplānā būs svētki, izklaides un citi veidi kā jūs mēdzat sevi iepriecināt. Viegli un ar aizrautību nodosities saviem hobijiem vai ar savas neatkārtojamās dabas izcelšanu. Kādam tas būs saistīts ar dāvanu radīšanu, vai tuvojošos svētku sajūtas uzburšanu. Kādam citam, ar kopā sanākšanas organizēšanu, bet vēl kādam ar iziešanu sabiedrībā savā jaunākajā tērpā, lai apmeklētu labāko restorānu vai nozīmīgu kultūras pasākumu. Priekš jums ļoti svarīgi būs arī sagādāt papildus prieku bērniem kā saviem, tā svešiem, tādēļ neslāpējiet savus dāsnuma impulsus. Sirdī brīvajiem šis ir laiks, kad būt aktīviem, iepazīties, satikties un tikt lielākā skaidrībā, ko tad patiesībā jūs vēlaties no tuvām attiecībām.

Jaunava

Ar šo nedēļu līdz pat 24. janvārim jūs būsiet gatavi lielākām pārmaiņām savā dzīves vietā, piemēram, remontam vai pārcelties dzīvot citur. Tāpat arī ģimenei kopumā veltīsiet vairāk laika kā citkārt. Pavisam intravertām Jaunavām, šis laiks būs saistīts ar zināmu noslēgšanos no apkārtējās vides. Prāts jums būs pārņemts ar nopietnām idejām un plāniem, arī pienākumu sajūta nebūs sveša. Ja jūsu nodarbe ir saistīta ar kādu radošo aspektu, šis jums būs ļoti produktīvs laiks. Romantiskās attiecības un jūtu plāns būs ļoti izaicinošs, jaunām attiecībām ir potenciāls būt kā zemestrīcei, kura savā ceļā maina visu. Pilnmēness jums aktualizēs dilemmu, kā sadalīt savu enerģiju starp redzamo, publisko dzīvi un mērķiem ar personisko.

Svari

Tuvāko pusotru mēnesi jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsies socializācijai. Jūs labprāt iepazīsities ar jauniem cilvēkiem, aprunāsities, pavizināsities turpu šurpu tepat pa Latviju, varbūt apciemojot radiniekus, bet var arī ko jaunu aplūkot, iepazīt vai piedzīvot. Mājās iespējams noorganizēt remontu vai kādas lielākas izmaiņas. Iespējama īsta revolūcija savstarpējās attiecībās ar tuvajiem, kur akcents būs uz mākslīgo un nokalpojušo mijiedarbības formu nomaiņu. Partnerībā var pacelties kāds ļoti jūtīgs, pat sāpīgs jautājums, šoreiz, lai jūs to apzinātos un spētu sevī dziedināt. Pilnmēness kārdinās atkal pievērsties pārāk daudz jautājumiem vienlaicīgi, izkaisīties sīkumos, pazaudējot būtisko.

Skorpions

Līdz ar šo nedēļu, lielāko daļu savas enerģijas jūs novirzīsiet finanšu jautājumiem, bet ja palūkojas no daudz dziļākas perspektīvas, tad jūs būsiet ļoti motivēti atklāt vai jau izpaust savus talantus, spējas un prasmes. Vairāk gan lai izceltu tos, kuri no nelietošanas ir nedaudz apputējuši. Likumsakarīgi, ka pacelsies darba jautājumi, sevišķi, ja nebūsiet apmierināti ar savu atalgojumu. Pie vajadzības jūs būsiet gatavi arī ļoti strauji kā ar nazi nogriezt kādas attiecības, neveselīgus kontaktus, arī darbu. Esiet uzmanīgi, lai nekļūtu pārāk kategoriski apkārtējo cilvēku “tiesneši” un “soģi”. Viss nebūs tik melnbalts. Ļoti labi veiksies ar lietišķo komunikāciju, saraksti, dokumentiem un birokrātiju kopumā.

Strēlnieks

Ļoti aktīva nedēļa. Jūs būsiet pārliecināti par sevi, uzņēmīgi un drosmīgi. Viegli iziesiet uz iniciatīvu un dabiski uzņemsities līdera lomu. Beidzot jūs tā pa īstam būsiet gatavi pieteikt sevi pasaulei, bez slēptiem motīviem, zemapziņas baiļu un satraukumu radīto dēmonu ēnām vai tml. Vājiem un par sevi nepārliecinātiem cilvēkiem būs grūti uzturēties jūsu tuvumā, viņi var pat pačīkstēt, ka jūs esat kaut kādi ne tādi. Neuztveriet to personiski, patiesībā tas būs stāsts tikai par viņiem. Finanses ir un būs kādu laiku jūsu lielākā pārmaiņu un izaicinājumu zona, kurā būs stipri jāpārskata ienākumu un izdevumu pozīcijas un ar brutālu tiešumu, izsvītrojot lieko. Pilnmēness izaicinās jūs un jūsu spēju iekļauties sabiedrībā.

Mežāzis

Šajā nedēļā jums būs svarīgi tikt galā ar savām domām, tādēļ lieti noderēs izrakstīšana vai izrunāšanās. Jūsu prāts kļūs par lielisku sabiedroto tiklīdz jūs ar sevi būsiet tikuši skaidrībā. Ļoti labprāt sistematizēsiet, racionalizēsiet, shēmosiet un strukturēsiet tālākos rīcības soļus. Šajā laikā jums būs svarīgi arī mainīt savas attiecībās ar apkārtējo pasauli, ienesot savā pašizpausmē vairāk dzīvīguma, atvērtības, siltuma un sirsnības. No 19. decembra pievērsīsities brīnumainajam sevi pašpārveides ceļam. Pilnmēness jums aktualizēs dilemmu, kā sadalīt laiku un enerģiju starp darbu un jūsu “svētajiem” vienatnes mirkļiem. Tā kā lielākā aktivitāte šobrīd notiek jūsu zemapziņā, dodiet sev laiku.

Ūdensvīrs

Līdz pat janvāra otrajai pusei, jūs būsiet noskaņoti draudzēties, socializēties un pavadīt labi laiku “savējā kompānijā.” Dažādām domubiedru aktivitātēm dabiski novirzīsiet lauvas tiesu savas enerģijas. Lietišķāk noskaņotie pievērsīsies kādiem ilgtermiņa plāniem un iecerēm, kurus jau sen vajadzēja iekustināt, vienlaicīgi spējot atmest vecos rīcības modeļus, priekšstatus un pieejas. Jums piemitīs tendence no apkārtējiem slēpt savas patiesās domas un vēlmes. Pilnmēness aktualizēs dualitāti starp plānoto un spontāno, starp sevis izcelšanu un slēpšanos aiz citu mugurām, starp draugiem un sevi. Kopā ar to, 20. decembrī būs atklāsmju un ģeniālo ideju laiks, tādēļ turiet pildspalvu vai telefonu pa rokai.

Zivis

Ar šo nedēļu jums ir sācies diezgan ambiciozs un enerģisks laiks, kad jūs aktīvi strādāsiet pie saviem lielajiem dzīves mērķiem, ļoti bieži tieši profesionālajā jomā. Tādēļ, tas var sakrist ar laiku, kad tiek saņemts paaugstinājums, jūs maināt darbu, vai aktīvi tam gatavojaties. Šajā laikā būtu ļoti dabiski uzdot sev jautājumu – vai tas ko darāt palīdz jums sasniegt to, ko vēlaties? Paralēli tam, iespējams, ka jūs daudz laika pavadīsiet ar pildspalvu un bloknotu, lai izrakstītu, izplānotu un sakārtotu savus tālākos plānus. Pilnmēness jums aktualizēs dilemmu, kā sadalīt savu uzmanību un enerģiju starp darbu un mājām, tāpat arī, kā pareizi likt lietā to varu un ietekmi uz citiem cilvēkiem, kura jums piemīt.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt