key 5216637 1280Šonedēļ paliks nedaudz optimistiskāks skats uz dzīvi un iepriekšējās nedēļas kāpinājums pamazām sāks pierimt. Tomēr, vēl joprojām būs paaugstināts fiziskais tonuss, kas nozīmē, ka puse no jebkuras problēmas atrisināsies, ja jūs radīsiet konstruktīvu veidu kā “nolaist tvaiku.”

Tāpat arī turpinās aptumsumu koridors (līdz 4. decembrim), kas nozīmē, ka šajā laikā saskarsities ar dzīves eksāmeniem, kuru rezultāti ietekmēs vēl daudzus jo daudzus gadus. Tādēļ, paaugstināts vērīgums uz notikumiem un situācijām, sevišķi “ārpus normas”, būtu ļoti ieteicams. Ne viss pirmajā mirklī sliktais vai negatīvais, tāds arī izskatīsies vēlāk. Ieteicams pārskatīt savu telpu un vidi, jo īpaši iekšējo pasauli – kas ir tas no kā jūs gribētu atbrīvoties un vairs nenēsāt līdzi? Varbūt kāda nožēla, kauns, pašpārmetums, dusmošanās, neapmierinātība, kompleksi, globālā netaisnības izjūta, upura loma utjp. Nolūks no visa tā atbrīvoties, jau sāks mainīt jūs un jūsu nākotni, bet ja vēl pievienosiet tam apzinātas darbības, rezultāts ilgi nebūs jāgaida.

Pirmdien, 22. novembrī Saulīte no dziļajiem racējiem un visnotaļ nopietnajiem Skorpioniem pārgāja optimistiskajos vizionāros – Strēlniekos un trešdien tai pievienosies arī Merkūrs. Tas ļaus nākotnē vairāk skatīties ar optimismu, rast ideālus pēc kuriem vadīties un iedvesmojošas ieceres uz kurām tiekties. Kas, salīdzinājumā ar Skorpionisko ieciklēšanos problēmā, kategoriskumu uztverē un bieži arī pesimismu, būs izteikti kontrastējoši.

Pieejot šim laikam gudri, jūs varat ļoti daudz ko iegūt – atbrīvoties no vecā un caur to, atbrīvojot vietu jaunai vīzijai, jaunam sevis redzējumam, kas arī ir pamatu pamats, lai jūs varētu paši kalt savu likteni jeb radīt tādu dzīvi, kādu vēlaties.

Lai izdodas!

Auns

Šajā laikā jums būtu ļoti lietderīgi pārskatīt savas finanses, atdot parādus, kredītus un nokārtotu citas materiālās saistītas. Savukārt jaunu saistību uzņemšanās būs ļoti liktenīga un var ietekmēt pat visu atlikušo dzīvi. Ja jums ir bizness vai pašiniciēti projekti, iespējams būs jāreorganizējas, no kaut kā jāatsakās, jānoslēdz. Tiem, kuri būs vairāk uz sevi vērsti, ideāls laiks, lai atbrīvotos no iekšējiem smagumiem, destruktīviem stāvokļiem, arī ieradumiem un citiem nevēlamiem stāvokļiem – izrakstot, izsvīstot, tiekot vaļā no kārdinājumiem, izraudot, izrunājot, paburoties u.tml. Jūs dabiski tieksities un sev piesaistīsiet netipiskas pieredzes, kaislības, zināmu nospriegujumu un maģiju.

Vērsis

Nedēļa būs piemērota, lai pārskatītu savas partnerattiecības. Kādam tas var nozīmēt arī attiecību pārtraukšanu, bet lielākai daļai, tas liks paskatīties uz to, kāds tieši ir jūsu ieguldījums esošajā partnerībā. Kā provokācija var būt kāds savstarpējs konflikts. Spītība, nevēlēšanās mainīties vai pieņemt otra redzējumu var izpausties stiprāk kā citkārt. Visticamāk jutīsities kaut kur ierobežoti vai pārmēru kontrolēti, vai arī šo funkciju uzņemsities paši – kļūstot pret sevi ļoti stingri. Labs laiks, lai atbrīvotos no sliktiem ieradumiem, nevēlamām kvalitātēm, nevajadzīgiem apģērbiem un citām mantām. Tas viss atbrīvos jūsos drosmi jau vēlāk saskarties ar jauno, vēl neiepazītu teritoriju.

Dvīnis

Ļoti piemērots laiks, lai pilnībā pārskatītu savu rutīnu. Šis ir lielais reorganizācijas laiks, kurā atbrīvoties no sliktiem paradumiem, tādējādi atbrīvojot vietu kam jaunam, daudz piepildošākam, arī veselīgākam. Kādam tas var nozīmēt arī darba vai vismaz kādu pienākumu maiņa. Tomēr vislielākā uzmanība būs tieši uz visādiem “laika zagļiem”, kā sociālie tīkli, runāšana, čatošana un dalīšanās, kurā nav īsti ne emocionālais gandarījums, ne cita pievienotā vērtība. Jau no trešdienas, jūs beigsiet tik lielu akcentu likt uz darbu vai rutīnu, un kļūsiet daudz atvērtāki pasaulei un dzīves iespējām kopumā. Ja jūs pēdējos mēnešos strādājāt pie kādas ieceres vai plāna, šis var būt arī tās “atrādīšanas” laiks citiem.

Vēzis

Gaidāmā nedēļa ir ļoti labvēlīga visiem mīlas jautājumiem. Vieniem gaidāma iepazīšanās, randiņi un iemīlēšanās. Citiem atjaunot mīlas guni esošajās attiecībās ar kādu romantisku iziešanu vai citu žestu. Vēl kādam šis var būt ļoti produktīvs laiks, lai atbrīvotos savā galvā no visiem tiem tarakāniem, kas stāv ceļā uz sevis mīlēšanu un savas dzīves izbaudīšanu. Ieteicams atbrīvoties no saviem “skeletiem skapī”, tai skaitā, senām mīlestībām, hobijiem, varēšanām, talantiem un citiem nostalģiskiem stāstiem, kuri šobrīd vairs jums neatbilst. Noslēdziet savu pagātni. Jo, ja jūsu deguns visu laiku būs pagātnē, tad iedomājieties, kuru galu jūs rādāt savai nākotnei. Ja vien jums nebūs “rozā brilles”, visnotaļ ieteicams ieklausīties savā intuīcijā.

Lauva

Līdz ar šo nedēļu jūs ar katru dienu jutīsities aizvien labāk un pozitīvāk, īpaši izteikti no ceturtdienas. Tas veicinās jūsu dabisko vēlmi iziet cilvēkos, baudīt kultūru, estētiku un citas sabiedriskās aktivitātes. Vienvārdsakot, sevi iepriecināt. Mājās, ģimenē vēl joprojām viss ir gana aktīvi un no jums prasīs daudz enerģijas, bet vismaz jums būs vēlme un iespēja arī izrauties. Ja jums ir bērni vai darbojaties ar bērniem, tad šonedēļ uz to būs ļoti liels akcents. Dzīvesvietā būtu ieteicams veikt pilnu revīziju, atbrīvoties no visa vecā un nevajadzīgā, pārbīdīt mēbeles, remontēt un krāsot, sarūpēt jaunus akcentus un veikt citus uzlabojumus, jo sevišķi, ja šāds plāns jau ilgstoši ir tikts atlikts.

Jaunava

Šī nedēļa jums būtu piemērota, lai kritiski pārskatītu un izvērtētu, ko jūs klausāties, lasāt, ar ko mijiedarbojaties, jeb no kā jūs iespaidojaties. Pat tad, ja jums šķiet, ka pieturaties pie faktiem, dzīve var parādīt, ka jūsu tuvākā vide arī ir atstājusi savas pēdas tajā, kā jūs uztverat lietas. Iespējams jūs pamanīsiet sevī zināmu pesimismu, kriticismu vai perfekcionismu, kurš ir izgājis ārpus kontroles. Tas ļaus pamanīt tās zonas, kurās jums ir vēl kur augt, lai savu dzīvi padarītu daudz patīkamāku. Izvairieties no tām vidēm, kur ir izteikti citādi domājošie, jo iespējams kāds konflikts. No trešdienas jūsu galvās pamazām sāks izklīst sabiezējušie drūmo domu mākoņi un jūs vairāk sāksiet fokusēties uz ģimeni.

Svari

Šis laiks būtu piemērots, lai sakārtotu savas finanses. Pārskatītu tēriņus un to adekvātumu. Iespējams atklāsiet ne vienu vien pozīciju, no kuras mierīgi varētu atteikties. Ģimenes un mājas lietu vajadzības būs pietiekami lielas, bet jūs būsiet gatavi visnotaļ radoši tās arī risināt. Iespējams jums būs jāatsakās arī no papildus peļņas iespējām, ja atklāsiet, ka tas neatmaksājas, vai tieši otrādi, ja sirdij pietrūks radošuma, tad aktīvi tam pievērsīsities, tādejādi arī piepelnoties. No trešdienas būsiet gatavi aktīvi zvanīt, rakstīt, stāstīt, iepazīties, skaidrot, tirgoties vai vienkārši vairāk socializēties. Tāpat šajā laikā var būt darba vai algas maiņa, kaut ko lielāku pirkt vai pārdot, radoši izpausties.

Skorpions

Enerģisks laiks, kurā viegli būs iziet uz iniciatīvu, būt drosmīgiem, arī provokatīviem un avantūriskiem. Meklēsiet jaunas iepazīšanās iespējas, sevišķi aktīvi tajā būs vīrieši, kas var labi arī sekmēties. Šajā laikā izveidojušās attiecības vai aizraušanās būs ar kaut ko īpaša, pat liktenīga, un var ilgt vismaz līdz pavasarim, ja ne visu atlikušo mūžu. Tomēr laiks kopumā vedina uz nopietnām iekšējām transformācijām, kas pirmām kārtām prasīs atteikties no kādas sev iemīļotas maskas, imidža vai tēla, piemēram, visu zinošā, visu varošā vai svarīguma lomas. Paralēli tam, pamazām aizvien aktuālāki paliks finanšu jautājumi, peļņas vai lielu pirkumu iespējas. Savukārt uz iekšu vērstajiem – pašvērtējums.

Strēlnieks

Līdz ar šo nedēļu, jūs viens pēc otra svinēsiet savas dzimšanas dienas, un jūsu labākās (un arī sliktākās) kvalitātes izpaudīs jo īpaši spilgti. Jūs šajā neviennozīmīgajā laikā ienesīsiet gaismas dzirksti, kas būs saistīta ar tām zināšanām un prasmēm, idejām un ideāliem, ar kuriem jūs dalīsities. Šis laiks prasa ļoti spēcīgi pārskatīt, kas ir tie šķeršļi pašos, kas traucē ticēt, iedvesmoties un darboties. Jā, iespējams kaut kā savādāk, bet kurš ir teicis, ka tā būs sliktāk? No trešdienas jums paliks arī gaišāks skats uz dzīvi un jūs būsiet gatavi ar savām zināšanām vai izpratni dalīties arī ar citiem. Lai arī daļa jūsu aktivitāšu vēl būs slēptas. Iespējams padomā būs kāds lielāks pirkums vai iecere, kā nopelnīt.

Mežāzis

Laiks vedinās pārskatīt savas attiecības ar draugiem, kur varat atklāt, ka kādas no tām ir vairāk formālas vai pat destruktīvas. Tāpat jūsu mijiedarbība ar dažādiem kolektīviem vai interešu apvienībām šobrīd prasa, lai jūs iedziļinātos savos dziļākajos motīvos, kāpēc jūs tur esat? Bez tam, kādas senas ilgtermiņa ieceres var atkal par sevi atgādināt, bet šoreiz, lai jūs saprastu, ka esat gatavi no tām atteikties. Laiks mainās, situācija un apstākļi ir citi un, galu galā, arī jūs paši tagad esat citādāki. Tas palīdzēs atbrīvot vietu jaunai dzīves stratēģijai un daudz skaidrāk izprotamiem ideāliem, kurus realizēt dzīvē. Iespējama kāda radoša dzirksts, spontāns flirts vai jums neraksturīga koķetīga tēla iznešana sabiedrībā.

Ūdensvīrs

Šis būtu piemērots laiks, lai pārskatītu savus karjeras vai vienkārši profesionālos mērķus un ambīcijas. Iespējams nāksies arī no kādas ieceres atteikties. Ja tā, tad droši to dariet, jo tukša vieta ilgi nepaliks. Atbrīvotajā vietā diezgan ātri un viegli uzradīsies jauni plāni, kas būs daudz iedvesmojošāki un jums interesantāki. Tāpat arī, beidzot dzīties pēc mānīgas karjeras mirāžas, jums beidzot atbrīvosies resurss, lai sakārtotu savas dzīves fundamentu - mājas, attiecības ar ģimenes locekļiem un citiem jums svarīgiem cilvēkiem. Savukārt tas atgriezīs jums sajūtu par pamatiem zem kājām un samazinās iekšējo nemieru, dažiem varbūt pat trauksmi. Ļoti labi jutīsities pavadot divvientulībā laiku ar mīļoto.

Zivis

Labs laiks, lai atmestu vecās dzīves stratēģijas un ideālus, kas vairs neatbilst jūsu šodienas sevis un pasaules uztverei. Sevišķi, ja esat pārāk lielā kādu skolotāju, grāmatu vai ideoloģiju iespaidā. Tagad būtu ieteicams kritiski izvērtēt vai to paustās idejas nav viena otrai pretrunā, tādejādi viena otru it kā bloķējot un neļaujot jums virzīties uz priekšu. Varbūt tās rada tik lielu ideju pārbagātību, ka jūs vienkārši esat sastinguši neizpratnē no kura gala ķerties klāt. Drosmīgi atbrīvojieties no liekā. Izvirziet sev konkrētus mērķus, pat ja tie būtu realizējami nākamo 20 gadu vai pat visas dzīves laikā. Tas nekas. Galvenais nospraudiet sev konkrētu virzienu un palieciet uzticīgi tam. Laiks ir gana maģisks, lai izdotos!

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt