palm sunday 5347365 1280Nu, ko!? Pēdējo nedēļu augošā intensitāte, dinamika un spriedze šonedēļ sasniegs savu kulmināciju. Pirmkārt jau pateicoties gaidāmajam Mēness aptumsumam 19. novembrī (LV redzams nebūs). Ar šo aptumsumu aizsāksies divu nedēļu aptumsumu koridors, kurš noslēgsies ar Saules aptumsumu 4. decembrī.

Šis periods izceļas ar to, ka aizsākas jauna 1,5 gadu globālā transformācijas programma, kura primāri vedinās pārskatīt savas attiecības ar naudu. Savukārt 4. decembrī noslēgsies līdzšinējais transformāciju cikls, kurš mudināja pārskatīt gudrības, zināšanu un informētības aspektus.

Gan aptumsuma, gan citu enerģiju ietekmes rezultātā praktiski visa nedēļa būs sevišķi dinamiska, nopietniem vai ilgspēlējošiem dzīves pagriezieniem bagāta. Īpaši var izcelt laiku no 17. līdz 19. novembrim, kad eksperimenti, gandrīz neparedzēti dzīves pārsteigumi, apzināta vai neapzināta iziešana no ierastajiem dzīves rāmjiem būs izteikti spilgta.

Kopējās astroloģiskās rekomendācijas ir elpot dziļi, nesteigties, lieki neriskēt un neko nedarīt steigā vai uz emocijām. Jauniem sākumiem slikts laiks, bet plānu realizācija ar publicitāti, atpazīstamību vai peļņas gūšanu, var izrādīties arī veiksmīga. Tikai visam būtu jābūt izdarītam jau iepriekšējās nedēļās. Šis laiks aicinās uz pārmaiņām - dinamiskām, mērķtiecīgām, drosmīgām, bet arī saprātīgām.

Gaidāma paaugstināta emocionalitāte un ļoti liela vēlme kaut ko traku uz tā rēķina sastrādāt. Par cik galvenā tēma ir nauda un vērtības (kur jūs tērējat savu laiku, enerģiju un citus resursus jeb kādam “dievam” jūs lūdzaties), tad izaicinājumi būs saistīti ar iepirkšanos, lieliem naudas tēriņiem un izdevumu adekvātumu kopumā. Uzmanieties tieši ar lieliem un spontāniem tēriņiem.

Visā būs jūtama steiga, saspringums un gatavība iziet ārpus ierastā, kopā ar cerībām un mirklīgi optimistisku skatu nākotnē. Šajā laikā pirkts apģērbs vai kāds cits estētisks risinājums var būt stipri ārpus jūsu gaumes vai stila, tādēļ iespējams, ka pēc neliela laika jums iegādātais vairs nepatiks.

Darba izaicinājumi – darba uzteikšana, aiziešanas vai maiņa kopumā, ne vienam vien būs kā zināma atbrīvošanās no tā, kas patiesībā vairs nenesa ne prieku, ne arī tos ienākumus. Tomēr arī šeit – iepriekš pārdomāti lēmumi būs konstruktīvi, bet spontāni pieņemtie - ar risku vēlāk nožēlot.

Kopumā šonedēļ ieteicams atrast mirkli sev, lai paelpotu, nomierinātos, pārslēgtos no ikdienas intensitātes un pievērstos tam, kas patiesībā notiek jūsos. Nofokusētos atkal uz sevi. Daudzas lietas, kuras jūs mēģināsiet risināt ārējā vidē, patiesībā būs liekas, jo atslēga uz risinājumu būs pieejama sakārtojot attiecības pašiem ar sevi un savām vērtībām.

Lai piedzīvojumiem bagāta nedēļa!

Auns

Jums šī dinamiskā nedēļa pastiprinās visu to, ar ko saskārāties iepriekšējās nedēļās, visticamāk attīstoties līdz tādam kā lielajam finālam. Ja neapmierināja darbs, kaitināja vadība vai ievērojamā kārtība, ļoti augstas iespējas to nomainīt. Ja mašīna sen jau neatbilst jūsu šā brīža vajadzībām, būsiet gatavi diezgan ātri to atrisināt. Arī ja mīlas dzīve ir iesīkstējusi, būsiet gatavi jauniem eksperimentiem un izaicinājumiem. Kādam tas var nozīmēt arī šķiršanos un jaunu, nepieredzētu sajūtu meklējumus. Šeit rekomendācijas paliek iepriekšējās, visu ar mēru un tādās devās, cik varat atļauties vai jūsu ķermenis turēt. Aptumsuma enerģija kopumā izcels naudas, pašvērtējuma un resursu jautājumus.

Vērsis

Šī nedēļa prasīs būt aktīviem un enerģiskiem. Ātri noorientēties situācijā un rīkoties. Ja jūs esat izteikts Vērsis, tad nedēļa jums būs pārāk intensīva, ar daudziem izaicinājumiem un pretrunīgiem stāvokļiem, kas viss kopumā radīs iekšējo spriedzi. Nebaidieties no tā, tas nenozīmēs, ka kaut kas ir nogājis greizi vai ar jums nav kārtībā. Vienkārši šobrīd praktiski visas enerģijas no jums prasa ko tādu, ar ko iepriekš neesat saskārušies, tā rezultātā dabiski ir piedzīvot diskomfortu. Jums būs jauda veikt kvalitatīvas izmaiņas visa veida attiecībās, sevišķi partnerībā. Savukārt laikā no 17. līdz 19. novembrim esiet prātīgi meklējot veidus kā sevi iepriecināt, jo šeit iespējami pamatīgi pārspīlējumi.

Dvīnis

Šīs nedēļas primārā uzmanība tiks veltīta darba jautājumiem. Iespējams jums radīsies kāda profesionālā iespēja, kura radīs sajūtu, ka ir ļoti jāsteidzas, lai to nepalaistu garām. Tomēr, kur tas virzās un vai tas sevi var attaisnot, pagaidām būs diezgan neskaidri. Būtu ieteicams pasapņot vai pafantazēt par to, ko jūs gribētu - kādu darbu darīt, dzīvi piedzīvot vai vīziju realizēt. Tas var palīdzēt pavērt apziņas durvis uz daudz plašāku skatījumu uz savu nodarbošanos un dzīvi. Noņemt ierobežojumus, kas ir uzbūvēti pārāk lielā aizņemtībā ar ikdienas pienākumiem, nespējot saskatīt kā tie veido jūsu dzīves lielo ainu. Darbā iespējamas nopietnas pārmaiņas. No 17. līdz 19. novembrim būtu ieteicams atpūsties, pabūt vienatnē, klusumā.

Vēzis

Jums šajā nedēļā prasīsies kaut ko trakoti interesantu, nešpetnu vai provocējošu sastrādāt, primārais darbības lauks – mīlas fronte, aktivitātes ar bērniem, hobiji vai vienkārši izklaides. Meklēsiet jaunus veidus, kā nopurināt stereotipu putekļus un spert soli nezināmā teritorijā. Ja nebūsiet pārāk iestrēguši savā pagātnē vai kā savādāk nenoslāpēsiet savu intuīciju, tad nedēļa būs ne tikai stipri piepildīta, bet arī nesīs daudz pozitīvus iespaidus. Tiem, kuriem attiecības jau ilgāku laiku ir vairāk ķeksītim, bez patiesas tuvības, iezvanīsies nopietni zvaniņi par nepieciešamajām pārmaiņām, kādam arī par šķiršanos. Attiecību tēmai šis būs tikai sākums, tā savu aktualitāti nezaudēs līdz pat 2022. gada janvārim ieskaitot.

Lauva

Jums šobrīd lielākā daļa enerģijas ir koncentrēta uz ģimeni un mājas dzīvi, sākot ar remontu vai pārcelšanos un beidzot ar aktīvu ģimenes starp attiecību jautājumu risināšanu. Iespējams vajadzēs steidzami kaut ko sarūpēt saviem tuviniekiem. Neskatoties uz to, arī darba jautājumi būs aktīvā dinamikā. Iespējams izdarīsiet kardinālas izvēles, kas šobrīd jums sniegs vismaz atvieglojumu, kā arī atbrīvos resursus, lai varētu pilnībā nodoties neatliekamajām mājas lietām. Svarīgākais būtu neko nedarīt uz emocijām, jo sevišķi no 17. līdz 19. novembrim. Arī tēriņos mēģiniet ievērot samērīgumu. Slikts laiks aizņēmumu ņemšanai, ieguldījumiem. Labs laiks konstruktīvām, jau iepriekš ieplānotām pārmaiņām karjerā vai vismaz darba pienākumos.

Jaunava

Jums būs ļoti svarīgi noorientēties kādā jautājumā, gūt vajadzīgās atbildes vai apgūt sev svarīgo tēmu. Jūsu kritiskais prāts viegli saskatīs trūkumus un nepilnības jebkurā jautājumā vai cilvēkā, ja vien tam veltīsiet pietiekami daudz uzmanības. Vienlaicīgi jūs dīdīs velniņš pateikt kādu piezīmi vai aizrādījumu arī skaļi, ko apkārtējie var uztvert kā provokāciju vai izaicinājumu. No 17. līdz 19. novembrim mēģiniet nedaudz piebremzēt šo tendenci, jo tam var būt visai neprognozējamas sekas. Nedēļa kopumā būs piesātināta ar daudzām jaunām pazīšanām, lielu mentālo dinamiku, intensīvu skaidrošanu vai mācīšanos, flirtu, iepirkšanos, kā arī aktīvu pārvietošanos (daudz izbraucieni ar mašīnu).

Svari

Nedēļas sākums var būt piesātināts iepērkot un sarūpējot visu sev un tuvajiem vajadzīgo, kā piemēram, sezonai piemēru apģērbu u.tml. Esiet uzmanīgi un nepārspīlējiet ar to, kas vajadzīgs, jo var būt grūtības iekļauties budžetā. Tāpat arī jums ļoti aktīvi rosīsies fantāzija par visu to, kas vēl ir vajadzīgs mājai un ģimenei. Gaidāmais aptumsums izcels nepieciešamību rūpīgāk sekot līdzi naudas jautājumiem, kā arī var būt saistīts ar izmaiņām jūsu ienākumos kopumā. Iespējams arī labi pārdot nekustamo īpašumu, tādejādi tiekot arī pie papildus līdzekļiem. Jums būs jātiek skaidrībā, cik augstā vietā jūsu dzīvē ir ģimene. Vai tā jums ir vērtība, vai tas tā ir tikai vārdos. Kas ir tas, ko jūs neiemainītu ne pret ko?

Skorpions

Jums vēl joprojām turpinās super jaudīgs un dinamisks laiks, kurā jums būtu jābūt aktīvajā, notikumus iniciējošajā un virzošajā lomā. Nedēļas sākums būs saistīts ar zināmām iespējām, kuras noteikti vēlēsities izmantot. Arī komunikācijā turpināsiet būt skarbi tieši savā nostājā, kas kādam palīdzēs ko saprast, bet citam būs kā dadzis acī. Pārmaiņas uz kurām jūs pēdējā nedēļā gājāt, tagad būs savā redzamākajā kulminācijas punktā. Primāri tās būs saistītas ar atbrīvošanos, atteikšanos, liela riska uzņemšanos, kas var skart kā jūsu attiecības vai kādas cilvēku apvienības. Dēļ paaugstinātās enerģijas, uzmanieties aiz inerces paķert līdzi arī tās dzīves jomas, kurās pēc būtības tas nav vajadzīgs. Sportojiet.

Strēlnieks

Nedēļas sākums būs piesātināts ar socializēšanos, iepirkšanos un steigu paveikt visu to, kas iepriekš zināmu iemeslu dēļ nebija iespējams. Tomēr vēl joprojām jums ir ļoti augsta nepieciešamība no sākuma izmalt sevī kādu aktuālu tēmu, primāri darba jomā ar visiem saistītajiem tā aspektiem, lai vispār varētu kaut kur virzīties uz priekšu. Ja pēdējās nedēļās klusībā strādājāt pie kāda projekta, tad šonedēļ var parādīties arī naudas nopelnīšanas opcija. Ja uzdrošināsities iet pa neierastām takām un nebaidīsities palikt “neredzams” (arī nepamanīts, neuzslavēts u.tml.), tad iespējams pat negaidīti labs finanšu rezultāts. Laiku ap aptumsumu būtu ieteicams pavadīt meditācijā, mierā un klusumā.

Mežāzis

Ļoti stipri izgaismosies tie jūsu personības aspekti, kurus ir pienācis laiks izmainīt. Tipiskākie būtu –stingrība pret sevi un citiem, pārspīlēts pašsvarīgums vai nopietnība, kas neļauj atslābināties vai vienkārši padauzīties, ļauties piedzīvojumam, pārāk kategoriska vai melnbalta uztvere u.tml. Aptumsums jums aktualizēs vēlmi pēc brīvības, izklaidēm un jauniem iespaidiem. Sirdī brīvajiem – vēlmi pēc jaunām attiecībām. Ja nav bērnu – tikt pie mazuļa. Liksies, ka steidzami kaut kas jādara, lai tas pēc kā ilgojaties notiktu tūlīt un tagad, bet patiesībā jums atliks tikai sevī pieņemt šo vēlmi, lai jūs jau sāktu tam gatavoties, veicot ilgtermiņā nozīmīga izmaiņas savā izskatā, raksturā un dzīves prioritātēs kopumā.

Ūdensvīrs

Ceru, ka jūs iepriekš esat ko labu sastrādājuši, lai šajā nedēļā tiktu pie redzamiem rezultātiem, atzinības, statusa maiņas, amata maiņas, publicitātes vai citiem ieguvumiem. Ja nav iestrādnes, tad, visticamāk, risināmais jautājums ir tik sarežģīts un dziļi jūsos iesēdies, ka jums vajadzīgs papildus laiks, lai nobriestu lielajam solim. Šādā gadījumā, šonedēļ var notikt lielā atbrīvošanās, atteikšanās, aiziešana, šķiršanās vai kas līdzīgs. Ļoti būtiski ir tikt pilnīgā skaidrībā ar savām prioritātēm, kas būs diezgan personiska izjūta, un darboties saskaņā ar tām. Praktiski visu nedēļu uzmanieties sasteigt lietas vai rīkoties spontāni uz emocijām, sevišķi laikā ap aptumsumu meklēsiet neparastas sajūtas.

Zivis

Nedēļas sākumā jums var rasties vēlme kaut ko pamācīties vai iedziļināties kādā jautājumā, kas kopumā dotu jums virziena un izaugsmes sajūtu. Problēma vien varētu būt tajā, kā to visu savienot ar jau esošo ikdienas dunu. Tāpat jums būs iespēja ieraudzīt tās vājās vietas savos ilgtermiņa plānos un iecerēs, kurās ir jāievieš zināmas korekcijas. Savukārt laikā ap gaidāmo aptumsumu, jums spēcīgi pastiprināsies vai nu intuīcija vai ilūzija, atkarībā no apziņas gatavības. Šajā laikā enerģija vienkārši sprakšķēs no tā, kā jūs tieksities pēc izaugsmes, jauniem iespaidiem, zināšanām, kas rezultātā var pacelt emocijas, lai arī risinājums pat ļoti harmoniski iekļausies jūsu plānos. Ļoti labs laiks iekšējai izziņai.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt