woman 5355839 1280Pats nedēļas sākums būs vairāk par un ap dažādiem pienākumiem, saistībām un atbildībām. Ir lietas, kuras vienkārši ir jāpaveic. Tieši nedēļas sākumā būs iespējams mirkļa labsajūtu atlikt uz vēlāku, lai paveiktu iecerēto.

Tomēr nedēļas dominējošais fons būs saistīts ar “cīņām” – vārdu, varas, pieminētās atbildības, naudas dalīšanas un citas. Šeit nepaslīdēs garām ne vismazākā nianse, ne tikai faktos, bet arī sejas izteiksme, tonalitāte, attieksme un personīgā situācijas izjūta tiks ieskaitīta kā gana svarīgs faktors. Esiet uzmanīgi sarunās ar autoritātēm, vadītājiem, oficiālajām iestādēm, kur vārds pa vārdam un situācija var iegriezties izteikti nevēlamā gultnē.

Šis ir laiks, kad ir paaugstināta fiziskā enerģija, pie tam vēl augošs Mēness un tuvojošais aptumsums (19.11.). Tas viss kopā rada kokteili, kas viegli var pāriet aktīvās vārdu cīņās un konfliktos, kuru sekas var būt pat ļoti tālejošas. Tādēļ elpojiet dziļi, nesteidzieties ar atbildi, jo uz impulsu tā var sanākt asa kā nazis. Rodiet veidu kā veselīgā un apzinātā veidā izlietot savas enerģiju rezerves. Īpaši uzmanīgi esiet trešdien un ceturtdien.

Nedēļas izskaņā, sākot ar piektdienu, vairāk sāks dominēt liriskākas, sapņainākas un mākslinieciskākas noskaņas. Tā būs piemērota mierīgai atpūtai. Tomēr vēl joprojām iekšējais dīdeklis var uzprasīties uz kādu provocējošu sarunu. Neiesaistieties. Neļaujieties provokācijai. Visas nopietnās sarunas, kurās vēlams labdabīgs un mierīgs risinājums, šajā laikā nebūtu ieteicams veikt.

Kopējās enerģijas sabiezinās un to intensitāte paaugstinās, mudinot vērīgi paskatīties uz sevi, pasauli sev apkārt un uzdot jautājumu – kas ir tas, kas man ir jāizmaina? Kas ir tas, ko es varu izmainīt? Kas ir tas liekuļojošais, nomaskētais un iestagnējušais, no kā ir pienācis laiks atvadīties? Lai arī dabiski uzmanību piesaistīs “lielie plaukti” un “kā citi”, tomēr visa sākums esam mēs paši.

Lai atklājumiem bagāta nedēļa!

Auns

Šonedēļ var gribēties pacīnīties vai iestāties par kaut ko. Enerģijas būs daudz, iecietības maz. Gaidīt, iziet uz kompromisiem vai tolerēt būs praktiski neiespējami. Mēģiniet būt uzmanīgi tajā, ko un kam sakāt. Nevainīgs aizrādījums var ļoti viegli pārvērsties diezgan nepatīkamā situācijā. Fiziskai labsajūtai vajadzīgs aktīvs dzīves veids un varbūt arī kāds boksa maiss, lai varētu izlādēt savu aizkaitinājumu. Labs laiks, lai pievērstos biznesam, projektiem vai citām drosmīgām iniciatīvām. Tāpat arī, lai kārtotu naudas jautājumus, sevišķi, kas saistīts ar nodokļiem, investīcijām un dažādiem atbalstiem. Bez tam būs dzīva interese par visu maģisko un noslēpumaino, īpaši par seksu, nāvi, arī politiku.

Vērsis

Šī nedēļa no jums prasīs būt drosmīgiem, nebaidīties darīt, mēģināt, eksperimentēt ar kaut ko jaunu, vēl nebijušu. Tāpat arī, ja jūs paši nebūsiet gatavi runāt un iestāties par sevi un sev svarīgo, jums var diezgan nešpetni savu redzējumu uzspiest apkārtējie cilvēki vai partneris. Risiniet jautājumus tūlīt kā tie uzrodas un nebaidieties būt tieši. Tāpat arī nenoklusējiet acīmredzamas neatbilstības vai kļūdas, ja karalis ir pliks, tad viņš ir pliks, grozies kā gribi. Attiecībā uz savu profesionālo darbību, esiet brutāli atklāti paši sev – ko jūs esat gatavi darīt un ko neesat. Īsi, konkrēti un bez liekulības. Sarunas ar vadību vai par potenciālo sadarbību būs ļoti smagnējas. Dzīve jums ir pārāk mainīga, lai mēģinātu visu likt uz vienas kārts.

Dvīnis

Šajā nedēļā esiet ļoti uzmanīgi tajā, ko pārrunājat kolektīvā. Šeit var būt kā aprunāšana, manipulācija vai neapzināta ietekmēšanās no kolēģiem, tā arī tīši, netīši izpausta informācija, kurai būtu jāpaliek aiz deviņām atslēgām. Vēl jo vairāk, ka izrunāties jums tagad būs kritiski svarīgi. Darba būs daudz un slodze var būt paliela, jo sevišķi dēļ papildus formalitātēm ar kurām būs jāspēj tikt galā. Labs laiks, lai pilnībā nodotos kādam svarīgam, gana ambiciozam projektam vai iecerei, lai tiktu pāri kritiskās masas punktam un panāktu vajadzīgo virzību. Tāpat arī, lai mainītu ikdienas paradumus, dienas ritmu kopumā vai pastiprināti piedomātu par savas veselības sargāšanu un vajadzīgajām papildus rūpēm.

Vēzis

Tiem Vēzīšiem, kuru attiecības ir vairāk randiņu un romantikas stadijā, iespējamas ļoti nopietnas un sarežģītas sarunas. Kādam tas var nozīmēt arī lēmuma pieņemšanu par šķiršanos. Sirdī brīvie būs gatavi aktīvi pievērsties jauna sirds āķīša meklējumiem, kaut gan līdz pat ceturtdienai tas veiksies izteikti smagnēji. Ja jums ir bērni, sevišķi pusaugu vecumā, gaidāmas nopietnas, nekomfortablas sarunas par pieļaujamo un aizliegto, kādam pat ar oficiālo instanču iesaistīšanu. Bērni vispār būs gatavi provocēt, izaicināt un pārbaudīt robežas daudz naskāk kā citkārt. Jūsu atpūtas un kaifa zona šobrīd ir partnerattiecības, kur atbalstīties kā pret stipru klinti un gūt pārliecību, ka ar visu tiksiet galā.

Lauva

Jauni izaicinājumi gaida jūs un visi tie nemieri, kā trokšņi (bērni, remonti vai tml.) vai saspīlējumi ģimenes starp attiecībās kā reiz var būt tā vajadzīgā motivācija, lai jūs saņemtos pievērsties darīt arī to daļu, kas salīdzinoši ir grūta, bet vajadzīga, lai jūs vērā ņemami pavirzītos uz priekšu savos plānos un iecerēs. Piemēram, jūs varat izpētīt un apspriest sadarbības līgumu vai citu formalitāšu tehniskās detaļas. Ja strādājat no mājām, darbs nesolās viegls. Jūsu dzīves vieta tagad potenciālā varētu stipri mainīties, ir iespējami remonti un pārcelšanās. Otrs variants, ka ļoti spēcīgi mainās jūsu ģimenes dzīve kopumā, kāds izvācas, kāds cits ievācas vai citu iemeslu iekšējās kārtības maiņa ar tai sekojošu pierīvēšanos.

Jaunava

Šajā nedēļā var notikt ļoti aktīva darba jautājumu kārtošana, kur lielu lomu spēlēs spēja izskaidrot citiem savu redzējumu ne tikai viegli saprotamā veidā, bet arī ar visiem argumentiem un pamatojumiem, t.sk., arī rakstiski, dokumentāli. Kā reiz izaicinājums var būt tajā, ka mierīgi un pacietīgi skaidrot būs ļoti grūti. Jūs varat viegli aizsvilties par apkārtējo bezatbildību, par neiedziļināšanos jautājumā vai neiepazīšanos ar smalko druku. Cits virziens – kāda vebināra vai meistarklases iespaidā jūs varat pievērsties nopietnai veselības sakārtošanas kūrei, kas var aptvert, piemēram, atteikšanos no kādām produktu grupām. Arī paši jūs varat kļūt kā spēcīgs motivators citiem izmainīt dzīvesveidu.

Svari

Tādā plašākā griezumā ir būtiski uzsvērt, ka jums no 5. novembra līdz pat marta sākumam, svarīgākā tēma caur kuru izpausties, kur būs jāizdara daudzas izvēles un jāiziet cauri ne vienai vien šaubu zonai, būs jūsu ģimenes dzīve vai arī burtiski mājas, dzīves vieta. Šis ir netipiski ilgs un ar pārbaudījumiem saistīts periods, kura rezultātam būtu jāpalīdz jums nostiprināt pašapziņu, saknes un dzīves fundamentu, uz kuru balstīties un kur smelties spēku, apzinoties savas patiesās vērtības. Savukārt šajā nedēļā iespējamas sarežģītas sarunas ar mīļoto vai ar bērnu, kas var ietvert gan cieņas aspektu, gan naudas jautājumus. Būtiski būtu neļauties provokācijai un spiedienam. Tas nav iemesls, lai piekāptos.

Skorpions

Ļoti jaudīgs laiks. Jums būs daudz enerģijas, stipra harizma un jūs dabiski piesaistīsiet citu cilvēku uzmanību, kādu tas pievilks, citam izsauks bijību, bet vēl kādus vienkārši biedēs. Patiesībā jūsu jauda šajā nedēļā būs tik stipra, ka ar vājajiem jums tiešām arī nebūs pa ceļam. Tie būs visi tie, kuriem nepatiks kaili fakti, kuriem vajadzēs kāda piepušķojuma deva, lai viņu pasaule sabruktu. Šie cilvēki no jums baidīsies un visticamāk izvairīsies, bet tas neatbrīvo arī jūs no atbildības kā jūs savu jaudu izmantojat. Tādēļ jautājumus, kuri prasa līdzcietību, mīlestību vai empātiju šonedēļ nebūtu ieteicams risināt. Labs laiks jaunām iniciatīvām, uzņēmībai, drosmīgiem soļiem, pašpārveidei un citiem sākumiem.

Strēlnieks

Šonedēļ ir ļoti aktīvi vienpatības akcenti. Piemēram, jums var būt attālināts darbs vai pasūtījums, kur daudz esat vienatnē un pats “savā sulā” mēģināt izkalt kā ar visu tikt galā. Tāpat arī jūsu darba situācija var būt saistīta ar ārzemēm, robežām un to šķēršošanas jautājumu risināšanu. Kāds cits var atrast veidu kā apiet pastāvošo kārtību vai apzināties kā no tās izvairīties, ar slēpšanos, pieklusinātāku darbošanos vai tādu kā izolēšanos. Patiesībā, jūs burtiski tādā varat atrasties dēļ aizdomām par veselību. Daudzas šonedēļ notiekošās situācijas jums var nepatikt vai pat kaitināt. Labs laiks, kad tikt skaidrībā ar sevi un to kur un kā jūs vēlaties tālāk savā dzīvē virzīties. Pauze, pirms lielas un svarīgas ieelpas decembrī.

Mežāzis

Nedēļas lielākā spriedze un svarīgākie notikumi var būt saistīti ar to, ka lietas var nevirzīties tā kā sākotnēji tās tika ieplānotas. Tas var skart kā darba, tā arī stipri personiskākus plānus. Iespējams, ka būs jāpaveic savā ziņā nepaveicamais, lai “vilks paēdis un kaza paliek dzīva”. Birokrātiskie jautājumi un oficiālā kārtība radīs ne vienu vien situāciju, kur gan ar augstu virtuozitāti, gan ar izteiktu cīņas sparu aktīvi meklēt risinājumus. Otrs lielais virziens ir draudzības tēma, kura šobrīd jums ir gana svarīga. Šonedēļ būtu jāuzmanās no neuzmanīgi pateikta vārda vai pārmetuma, kas var ļoti aizskart sarunu biedru. Izaicinājumus piedzīvos jūsu kolektīvie, komandas vai grupu plāni. Pacietība noderēs.

Ūdensvīrs

Iespējams kāda saruna ar jums svarīgu personu, autoritāti, būs tik izteikti nekomfortabla vai provocējoša, ka jūs viegli varat uztvert visu personīgi vai pat uzsākt konfliktu. Uzmanieties, jo viss ko jūs teiksiet vēlāk var tikt izmantots arī pret jums. Galvenokārt tādēļ, ka vēl joprojām jūs ļoti viegli varat nokļūt apkārtējo cilvēku uzmanības centrā. Tas var palīdzēt visos jautājumos, kas ir saistīti ar darbu, ambīcijām un profesionālajiem mērķiem kopumā. Ieteicams šonedēļ nevest darba pārrunas vai arī mēģiniet būt izteikti mierīgi un labdabīgi. Ja jums ir lieli mērķi, šis ir īstais laiks, lai aktīvi ķertos klāt pie to virzības. Šis vairs nav laiks par domāšanu, bet par to, kā izdomāto jau reāli realizēt dzīvē.

Zivis

Gana laba nedēļa, kurā iespējams paraudzīties no plašākas perspektīvas kā viss jūsu dzīvē notiekošais ir savstarpēji saistīts ar neredzamām saitēm. To var veicināt kāds skolotājs, meistars vai zināšanu sistēma, kuru apgūstat. Jūs pamanīsiet sinhronitātes, zīmes un citas norādes, kas var pamudināt arī uz kādu svarīgu soli. Patiesībā nedēļas lielākā daļa būs saistīta ar tādu kā apceri vai pārdomām par visu notiekošo un tālākiem soļiem. Jums ir lieli sapņi, augsti ideāli un svarīgi mērķi, kuriem ir vieta būt. Tas, ka šobrīd viss nenotiek viegli un harmoniski, nav rādītājs, ka kaut kas tajos būtu nepareizs. Svarīgas sarunas vediet tikai ar personu, kura sajūtās ir uz līdzīga viļņa kā jūs. Labākā nedēļas diena – piektdiena.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt