tea 1698297 1280Šī nedēļa būs tematiski sadalīta divās daļās – līdz ceturtdienai, ar vecu un pavisam izdilušu Mēnestiņu, un no piektdienas, ar jaunmēness nospiedumu, kurš tieksies bīdīt, virzīt vai mainīt pat visnepateicīgākās dzīves jomas un jautājumus.

Līdz ar to nedēļas sākums vairāk mierīgās noskaņās, vēl joprojām būs zināma iecietība un spēja iet uz kompromisiem. Aizejošais Mēness cikls ir gatavs paņemt sev līdzi daudzus, dziļi iestrēgušus, iepriekš neatrisinātus jautājumus – pieņemiet gala lēmumus, no kaut kā atbrīvojaties, atsakāties, izmetiet, galu galā, jūs varat arī pieņemt lēmumu par jauna dzīves posma sākumu un tā vārdā kārtīgi izpurināt sevi no vecajiem ieradumiem, paterniem un komforta scenārijiem, atklājot, ka dzīve nav ērta un tai tādai arī nav jābūt. Tādēļ, ja jūsos vēl ir kas aizķēries iestrēdzis un neatrisināts, īstais laiks vēl iespēt pārkārtoties.

4. novembrī, pl. 23:14, sāksies jauns Mēness cikls Skorpionā. Jau tūlīt ar tā iestāšanos vai sekojošajās dienās būtu labs laiks piedomāt pie tā, kā jūs vēlaties izmainīt sevi vai savu dzīvi. Šis cikls no katra prasīs brutālu atklātību, godīgumu, pirmkārt, jau pašiem pret sevi. Kā arī drosmi mainīt to, ko visādi citādi labprāt aizmālētu, pierunātu sevi pieņemt, samierināties, paciesties u.tml.

Pats Mēness cikla sākums ieskicēs pārmaiņas ar lielo burtu, sevis izaicināšanu vai tikt ārējo apstākļu izaicinātiem. Materiālās pasaules (darbs un nauda) jautājumi ieņems tajā ļoti svarīgu lomu. Ja nebūsiet aizņemti ar savas personīgās dzīves risināšanu, tad politika un lielā vara ar tās lēmumiem un paziņojumiem sarunās ieņems ļoti lielu vietu. Šeit valdīs liela neiecietība, pesimisms un skarbums, sevišķi, ja būs netaisnības sajūta. Uz tā rēķina var notikt dažādas slepenas viļņošanās, kur paklusām izskata dažādus instrumentus kā apiet, noslēpt, nomanipulēt, atklāt patiesību, dažkārt pat atriebties vai ieriebt, gaidāmas arī jaunas konspirācijas teorijas u.tml.

Kopumā nedēļa sola ielikt spēcīgus akcentus jauniem dzīves notikumiem un īpašiem pavērsieniem, viss notiekošas tiks ļoti dziļi un personiski uztverts, nebūs mazsvarīgu jautājumu vai sīkumu. Esiet vērīgi un apzināti virziet sevi vēlamo pārmaiņu virzienā, vēl jo vairāk, ka šis ir tikai ievads gaidāmajam aptumsuma koridoram (no 19.11 līdz 4.12.).

Lai atbrīvojoša un apņēmības pilna nedēļa!

Auns

Jums būs diezgan daudz enerģijas, kura veicinās atvērtu vai apslēptu, bet tomēr cīņas sparu – iestāties par kaut ko, aizstāvēt vai kā savādāk aktīvi risināt jebkuru problēmsituāciju. Par cik liekā enerģija var viegli ieplūst gana destruktīvā gultnē, kā atriebības, manipulācijas, ieriebšanas vai slepenkustību plāni, tad fiziski aktīvs dzīves veids, t.sk., labs sekss būtu pat ļoti ieteicams. Līdz ar jaunmēnesi jūs būsiet ļoti aktīvi noskaņoti kādām lielām un svarīgām pārmaiņām – kāds koncentrēsies uz sevis izmainīšanu, kāds cits uz savas nodarbes, biznesa, bet vēl kāds būs gatavs mainīt kaut visu pasauli. Esiet uzmanīgi adekvāti novērtējot savas iespējas, jo emocijās var ļoti viegli sanākt pārspīlēt.

Vērsis

Jums šis būs gana izaicinošs laiks. Ļoti aktīvi var sanākt risināt partnerības jomu, šeit iespējama zināma spītība, neelastība vai kopumā grūtības atrast kopēju valodu. Jūsu stiprākās kvalitātes, ka iekšējais miers un pacietība, ļoti jums noderēs. Gaidāmais jaunmēness tikai šo partnerības tēmu saasinās – kam ir partneris, savstarpēji būs uz asākām notīm, kam nav partneris – būs aktīvos tā meklējumos vai klusi bubinās zem deguna kaut ko par dzīves netaisnību. Šis ir laiks, kas jūs maksimāli provocēs iziet ārpus ierastās lomas, laika pavadīšanas, sarunu tēmām u.tml. Tas var būt saistīts arī ar jaunas profesijas, dzīvesveida vai sociālā statusa iegūšanu, kur piedzīvot arī pozitīvu stresu būtu tikai dabiski.

Dvīnis

Tuvākais pusotrs mēnesis jums kopumā solās būt gana aktīvs un piepildīts, kas var būt saistīts ar veselības jautājumiem vai intensīvu darbu. Savukārt šobrīd vēl līdz ceturtdienai jūs varat veiksmīgi pabeigt vai atrisināt aktuālos bērnu jautājumus, kādam arī mīlestības nedienas vai sasāpējušos jūsu aizraušanās ierobežojumus. Līdz ar gaidāmo jaunmēnesi būs iespējams ieplānot revolūciju jūsu dzīves ritmā un stilā, tas var būt saistīts kā ar darba vai darba pienākumu maiņu, tā arī iespējama slimības izprovocēta pievēršanās veselīgākam vai visādi citādi labākam dzīves veidam. No sestdienas jūs kļūsiet arī ļoti nepacietīgi un gatavi aktīvi darīt visu, lai neatliekot sasniegtu jebkuru sev svarīgu mērķi.

Vēzis

Aizejošais Mēness cikls būtu perfekti piemērots, lai jūs noslēgtu, atlaistu, atbrīvotos vai vēl kā savādāk pieliktu punktu savai pēdējā mēneša/pusotra laikā gūtajai pieredzei, iestrēguma situācijām, apjukumiem vai citām nestandarta pieredzēm. Lai jau ar piektdienu varat lieliem, drošiem soļiem skatīties nākotnē. Šis jaunmēness potenciālā ir gatavs jūs pārsteigt ar jaunu mīlestību vai citām visnotaļ nestandarta situācijām mīlas frontē. Mierīgajiem ģimenes cilvēkiem un vecākiem – lielākā rūpju zona būs bērni, un visas tās dzīves reorganizācijas, kas ir vajadzīgas, lai saviem bērniem spētu sniegt pašu to labāko. Kopumā tuvākais mēnesis jums būs patiesi labvēlīgs, sevišķi, ja būsiet atvērti jaunajam.

Lauva

Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jums noslēgsies zināms sabiedrisko aktivitāšu uzplūda periods. Attiecīgi vēl līdz ceturtdienai jūs varat iespēt salikt punktus dokumentos un darījumos, beidzot atrast kopēju valodu vai optimālu risinājumu ar kaimiņu, paziņu, brāli vai māsu. Gaidāmais jaunmēness pats par sevi aktualizēs jūsu mājas dzīvi – dzīves vietas vai ģimenes jautājumus. Tuvākā mēneša laikā šeit iespējams kāds lielāks pagrieziena punkts, pārmaiņas. Katrā gadījumā mājās solās liela rosība – kāds pārcelsies vai veiks remontu, kāds cits mērķtiecīgi pievērsīsies kopēju ģimenes aktivitāšu plānošanai, bet vēl kādam pārmaiņas atnāks pašas, neaicinātas. Jūsu radošums un dzīves spars mājas dzīvē lieti noderēs.

Jaunava

Darbā un naudas lietās būs jāiespēj ieviest likuma un valsts priekšā atzīstama kārtība. Sevišķi, ja ar to nodarbojaties vismaz mēnesi, līdz ceturtdienai būtu ieteicams pabeigt aktuālos darbus. Kopā ar to iespējami arī zināmi finansiālie ieguvumi vai vismaz skaidrība. Šis jaunmēness jums atnesīs diezgan lielu sabiedrisko aktivitāti. Daudz runāsiet, risināsiet kādus problēmjautājumus un salīdzinoši daudz būsiet ceļā, pārvietosities ar mašīnu. Tāpat iespējamas kādas jaunas, netipiskas pazīšanās, vai zināšanu ieguve, kura jūsu pasaules uztveri var pilnībā sagriezt kājām gaisā. Uzmanieties uz ceļa un ar auto, jo arī šeit var būt pārsteigumi. Ieteicama izrunāšanās, kas palīdzēs noņemt iekšējo spriedzi.

Svari

Līdz ar aizejošo mēness ciklu 4. novembrī, Svariem noslēdzas patiesi intensīvs un sarežģīts laiks. Tas varēja jūs mudināt nu ļoti daudz domāt un svārstīties, kas jebkuru lēmuma pieņemšanu padarīja par diezgan sarežģītu pasākumu. Kopā ar jaunmēnesi arī jūs būsiet gatavi jaunam dzīves posmam, jūsu lielās izmaiņas var skart darba un naudas jautājumus. Katrā gadījumā astroloģiski izskatās, ka ar savu uzmanību, domām un darbiem jūs būsiet pilnībā nodevušies profesionālām lietām. Likumsakarīgi, ka tas liks arī pievērsties pašvērtējuma jautājumiem un tam, cik tad īsti vērts ir jūsu laiks. Iespējamas intervijas vai pārrunas par šiem neērtajiem jautājumiem, tādēļ ieteicams vismaz pašiem būt ar to visu skaidrībā.

Skorpions

Šis ir ļoti izteikti “skorpionisks” laiks, kad viss neredzamais, noslēpumainais vai neizzinātais pievilks kā magnēts. Arī jūs paši tagad, laikā ap savu dzimšanas dienu esat harizmātiskāki un enerģiskāki kā citkārt. Nedēļas sākums var būt saistīts ar kādām sarežģītām pārrunām, slepenām norunām, arī attiecību peripetijām vai tikšanai ar sevi skaidrībā, kas būs rezultāts vismaz mēnesi garam procesam. Līdz ar jaunmēnesi, jūs kopumā kļūsiet aizvien atvērtāki un redzamāki. Sākot ar sestdienu jūs arī tik ļoti no citiem neslēpsiet savu viedokli. Jūs būsiet gatavi aktīvi iestāties par savu redzējumu un darīt visu nepieciešamo, lai mainītu savu dzīvi, vai pat pastāvošo kārtību uzņēmumā, kolektīvā, valstī.

Strēlnieks

Nedēļas sākums būs salīdzinoši pozitīvs un gaisā būs jūtamas daudz sološās iespēju vēsmas. Jums būs ieviesusies zināma skaidrība savos ilgtermiņa plānos un cilvēkos, ar kuriem kopā var kaut kopā darīt un kuriem nevar. Ārējā izskata un pareizo vārdu piemeklēšana praktiski būs vēl aktuāla līdz pat nedēļas nogalei. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs tādu kā slepenības plīvuru. Tas var būt saistīts ar darbošanos pie jaunas un apkārtējiem vēl neatrādāmas ieceres, vai arī jūsu profesionālā darbība kopumā var aiziet “pagrīdē”, vēl kādam tas būs vienkārši vienatnē, no mājām veikts darbs, bet vēl kādam dziļš, pašizzinošs un sevi mainošs periods, dažkārt saistīts arī ar veselības problēmām. Ieteicams neforsēt lietas.

Mežāzis

Līdz ar aizejošo Mēness ciklu, jūs savās dzīvēs noslēgsiet gana aktīvu un nemierīgu laiku, kurā jums vajadzēja uzņemties līdera vai kā savādāk redzamu lomu un no šīs pozīcijas daudz runu un risināmo neskaidrību. Tam visam jums vajadzētu iedot jaunu redzēju uz savas dzīves, bet ne vienam vien arī karjeras vai uzņēmuma mērķiem – kas strādā un sniedz gandarījumu un, kas sevi neattaisno. Gaidāmais jaunmēness ar lielu sparu aktualizēs ilgtermiņa plānus, kas var būt fundamentāli atšķirīgi no tā kas jūs esat un ko jūs darāt. Tāpat arī draugi un domubiedri būs gatavi jūs pārsteigt, izmainīt cītīgi saplānotos plānus un visādi citādi provocēt jūs uz visu paskatītos no plašākas perspektīvas. Sākot ar piektdienu, izskatam būs nozīme.

Ūdensvīrs

Pietiek vērties tālēs zilajās, ir laiks pievērsties darbam, konkrētiem karjeras mērķiem un visam tam, kas jums spēj sniegt to, ko jūs no dzīves vēlaties saņemt. Vēl līdz ceturtdienai jūs varat iespēt noslēgt pagātni, pabeigt kādas apmācības, sakārtot dokumentus vai citas formalitātes, lai jaunmēnesī ar to visu azotē būtu gatavi jaunam startam. Attiecīgi tas var būt saistīts ar zināmām ambīcijām, jaunu amatu vai krasu darba maiņu, vai ļoti enerģiskiem mēģinājumiem to visu izdarīt. Šis būs Mēness cikls, kurā ļoti viegli un dabiski jūs nonāksiet uzmanības centrā, viegli tiksiet pamanīti, kas pats par sevi var sniegt ne vienu vien iespēju. Tomēr izskatās tas viss notiks caur zināmu iekšējo spriedzi un piepūli.

Zivis

Salīdzinoši labs laiks un arī gaidāmais mēnesis. Līdz ceturtdienai pilnībā noslēgsies kāda tēma, kura nu jau vismaz mēnesi jums iekšā ir sēdējusi, kas var būt saistīta ar kāda lēmuma pieņemšanu, iešanu uz kompromisiem pašiem ar savi vai citu samiernieciskumu, kuram īsti nav vieta būt. Tagad, līdz ar jaunmēnesi jūs būsiet gatavi daudz plašāk paskatīties uz savu dzīvi un tajā notiekošo. Visi slēģi tiks atslēgti un durvis atvērtas, jums var būt sajūta, ka ir “atvērušās” acis. No šī brīža jūs saskatīsiet vairāk iespējas un dzīves dāvanas, daži arī zināmu mistisku pieredzi un sinhronitāti, kas sniegs ticību, cerību un pārliecību par izvēlēto dzīves kursu. Labs laiks kā jauna apguvei, kā arī piekoptās dzīves stratēģijas pārskatīšanai.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt