autumn 2183489 1280Jauns sākums (Imix vilnis) no 16. līdz 28. oktobrim

Sācies jauns maiju kalendāra gads un jauns aktivitāšu cikls. Šajās nedēļās esiet aktīvi, ķeriet savas dvēseles dzirkstis un atrodiet veidu, kā tās šeit un tagad iezemēt, iesēt kā sēklas, kurām nākamajās 260 dienās plaukt un zelt.

Maģijas atslēga (Xish vilnis) no 29. oktobra līdz 10. novembrim

Visiem sīkumiem ir liela nozīme. Šajā laikā galvenais būtu saprast, kas ir tie lielumi, kurus izmainīt nav jūsu spēkos un kas ir tas, ko jūs varat ietekmēt. Saprotot patiesos spēles noteikumus, ir iespēja rast virtuozitāti, kas nezinātājam izskatīsies pēc maģijas.

Kāds cilvēks tu vēlies būt? (Manik vilnis) no 11. līdz 23. novembrim

Apkārtējā pasaule kā spogulis atspoguļos kāds ir mūsu iekšējais satvars. Vedinot uz savas ādas sajust, pieredzēt, apzināties un arī mainīties. Nekas nestāv uz vietas, viss ir patstāvīgā kustībā, arī tu. Laiks atteikties no vecās sevis versijas.

Mīlestības spēks (Ahaw vilnis) no 24. novembra līdz 6. decembrim

Mēs visi tiecamies tikt pieņemt un mīlēti. Mīlestības patiesais spēks parādās tad, kad tā ir atradusi kādu vai kaut ko, ko mīlēt. Šis spēks rada vēlmi rīkoties un mainīties. Dieva solījums, ka spēsim pāraugt paši sevi, pietuvojoties savas dvēseles patiesajai gaismai.

Taisnākais ceļš uz rezultātu (Ben vilnis) no 7. līdz 19. decembrim

Laiks ar lielu varas un citu ārējo spēku ietekmi, kurš mācīs nepazaudēt fokusu no galvenā. Ātrums, kas būs saistīts ar strauju virzīšanos materiālajā pasaulē, vienlaicīgi nepazaudējot kontaktu ar debesīm.

©Astropsiholoģe Jana Reķe

©Latvijas Mediji, 2021

©Žurnāls Spīgana Nr.5, 2021

Pievienot komentāru