butterfly 2049567 1280Mēnestiņš pamazām pieņemas savos apmēros, kas šoreiz ieskicēs aktuālo pagātnes jautājumu, situāciju, projektu vai konfliktu risināšanas turpinājumu, par cik retrogradā Merkūra periods turpināsies līdz 18. oktobrim,

Tādēļ, nu jau finiša taisnē izejot, būtu jābūt lielākai skaidrībai par to, kā jūs vēlaties veidot savas attiecības vai partnerības. Ja vēl neesat tikuši galā ar savām šaubām un pieņēmuši galējus lēmumus, tad šīs nedēļas laikā to visticamāk izdarīsiet.

Nedēļas vidū pieaugs pienākumu un atbildības sajūta, kas dabiski veicinās dažādu baudu un izklaižu atlikšanu uz vēlāku. Vienlaicīgi visas sabiedriski pieņemtās pareizības noteiks lielu daļu jūsu ikdienas – te apsveikt kolēģi, te uzturēt pieklājīgu sarunu ar kādu paziņu vai jebko citu, ko jūs darāt vairāk ķeksītim, nekā tādēļ, ka tas jūs patiesi interesētu.

Tuvojoties nedēļas izskaņai pastiprināsies vēlme izkļūt no augstāk minētajiem rāmjiem, dodot sev lielāku iespēju izpausties tā, kā jūs to vēlaties. Izmantojiet to, lai izkļūtu no ikdienas pienākumu valgiem un aizrautos ar kaut ko patiesi saistošu, iedvesmojošu vai lielu. Šis ir laiks, kad gribēsiet baudīt un no dzīves visu ņemt riekšavām, fonā gan pazibēs doma, ka, lai to visu gūtu, jums būs jāmainās arī pašiem, jāatmet stereotipus un bezsatura ārišķību, lai atbrīvotos enerģija un pietiktu jaudas iegriezt dzīvi vēlamajā, daudz baudāmākā rakursā.

Ar šādām noskaņām sagaidīsiet pirmdienu, 18. oktobri, ar kuru noslēgsies vispārējās bremzēšanās un jauno lietu aizkavējošais akcents. Tiesa tieši pāris dienas pirms un pēc tā iespējama noslēguma kulminācija ar kādu ķibeli vai pārpratumu. Bet tūlīt pēc tam gan pilnā apmērā atbrīvosies resurss arī jauniem sākumiem.

Lai vērtīga nedēļa!

Auns

Nedēļas sākums būs diezgan nopietns un atbildīgs. Iespējams jums būs ne viena vien iziešana vai jautājuma nokārtošana, kas ir saistīta ar lielu savākšanos, ieturētu balss toni un zināmu pacietību. Lietas būs jārisina ļoti formālā, birokrātiski korektā veidā. Laiks nebūtu piemērots jauniem sākumiem, spontāniem lēmumiem vai darīšanai bez iepriekšējas apdomāšanās. Iesāktās pārrunas, darbi un ieceres šajā nedēļā strauji tuvosies saviem noslēdzošajiem akordiem. Piektdien un sestdien var pavērties kāda iespēja vai saņemta ilgi gaidītā atbilde, kas vairos optimismu un sajūtu, ka jums viss ir pa spēkam. Pamazām sāksiet gatavoties kaut kā atmešanai, lai varētu spertu drošu soli nezināmajā sekojošajās nedēļās.

Vērsis

Ja jums ir sava lieta, bizness, projekts vai hobijs ar kuru arī pelnāt, tad nedēļas lielākā daļa var būt saistīta ar tā iekustināšanu vai svarīgu līgumu noslēgšanu. Katrā gadījumā tas būs stipri ārpus jūsu komforta zonas un būs saistīts ar patiesībā jau diezgan aptveramiem riskiem. Tik vien, ka tas jums pašiem prasīs stipri morāli savākties. Attiecībās jūs vēlēsities savstarpēju morālu atbalstu un kādu, kur jums atgādinās – viss būs labi. Nedēļas izskaņai tuvojoties jūs sajutīsities jau daudz labāk un visticamāk sevi kā apbalvosiet par šonedēļ paveikto. Vēl joprojām, lai viss izdotos tieši tā kā jūs vēlaties – runājiet, dalieties, jautājiet un ieklausieties atbildēs. Šajā laikā daudz vairāk var paveikt, ja darāt kopā, sadarbojaties.

Dvīnis

Šī nedēļa būtu piemērota eksāmenu kārtošanai vai citu, svarīgu formalitāšu sakārtošanai. Sevišķi, ja tas ir ilgi iestrēdzis jautājums, ķeksītis, kas līdz šim ir atlikts, vai iecere, kuru kaut kad iepriekš neizdevās realizēt. Varbūt braukšanas eksāmens, kāda atļauja, dokumentu iesniegšana sertifikācijai vai tml. Viss būs jādara lietišķi un pēc noteikumiem. Visādi citādi, jūs ļoti labprāt vienkārši atpūstos vai izklaidētos ar interesantiem cilvēkiem. Sirdī brīvajiem ir iespēja tikt skaidrībā kādu mīļoto cilvēku vēlētos sev blakus, kas likumsakarīgi nozīmēs arī salikt treknākus punktus ar kādu bijušo. Labs laiks kultūras baudīšanai un laika pavadīšanai ar bērniem, kā arī, lai atgrieztos pie kāda agrāk mīļa hobija.

Vēzis

Nedēļas sākums būs diezgan nopietns un smagnējs. Vairāk domāsiet par saviem pienākumiem, darāmajiem darbiem, iepriekš apsolīto, kas radīs zināmu spriedzi un aizņemtības sajūtu. Tieši formālā puse un ārēji pieņemto pareizību dēļ jūs varat saspringt vairāk nekā situācija to prasa. Lai arī jūs paši vislabprātāk veltītu visu savu laiku un enerģiju ģimenei un/vai dzīves vietai, vai vienkārši atpūtai mierīgā mājas gaisotnē. Piektdien iespējams tāds kā labsajūtas pacēlums, kas var būt saistīts kā ar kādu iespēju, tā arī ar paša ideju-atklāsmi, par kādu interesantu ieceri vai izmantojamu iespēju. Esiet drosmīgi, jūsu ģimenes modelī un partnerattiecībās šobrīd var notikt gana lielas, bet visnotaļ veselīgas pārmaiņas.

Lauva

Šonedēļ jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku ar bērniem, savukārt, ja bērnu nav, tad jūsos parādīsies romantiskais draivs. Attiecībās esošie var ieplānot sabiedrisku iziešanu divatā, vislabprātāk apmeklējot kādu kultūras pasākumu. Sirdī brīvie – apzināti vai neapzināti meklēs jaunas iepazīšanās iespējas, ātri mēģinot noorientēties vai sirdij tīk vai ne. Mēģiniet otru uzreiz nenobiedēt ar pārāk nopietniem jautājumiem. Tāpat arī jūs varat šo vēlmi būt attiecībās kompensēt, nododoties romantisku lubeņu lasīšanai vai meksikāņu seriāliem. Nedēļas otrā puse kopumā sola diezgan patīkamu un sociāli aktīvu laika pavadīšanu patīkamā un interesantā kompānijā, kas iedvesmos un pacels virs ikdienības.

Jaunava

Liela daļa laika var paiet skaitot, rēķinot, labojot vai vismaz pārbaudot, vai nav pieļautas kādas kļūdas. Sevišķi būtu piemēroti līdz galam novest kādus formālos jautājumus, kas ir vairāk saistīti ar dokumentiem vai naudu. Ārpus tā, varat arī brīnišķīgi atpūsties, izmantojot iekrātās atvaļinājuma dienas. Nedēļas otrā pusē jūs varat saņemt satrauktus zvanus, ka steidzami vajadzīga jūsu iesaistīšanās kāda jautājuma atrisināšanā, bet visticamāk tā būs pārspīlēta problēma, kura var atrisināties tik pat ātri kā uzradās. Tanī pat laikā, jums var uzrasties arī negaidīta iespēja piepelnīties. Visādi citādi, jūs diezgan daudz laika varat veltīt, lai iedziļinātos un izpētītu kādu ieceri vai darba maiņas opcijas.

Svari

Nedēļas pirmajā pusē būtu ieteicams pievērsties visiem tiem darbiņiem un aktivitātēm, kas no jums prasa zināmu pašdisciplīnu vai pat savākšanos. Ieteicams pievērsties dažādu birokrātisko jautājumu risināšanai, sevišķi rakstveida. Jūs paši būsiet nu tik vien apņēmīgi, cik vien tas jums vispār ir iespējams, neskatoties uz to, ka galvā vēl var ne viena vien šaubu ēna. Piektdien un nedēļas izskaņā ir salīdzinoši veiksmīgs laiks – jūs varat saņemt labas ziņas, interesantu piedāvājumu vai citu sen gaidītu labu notikumu. Visdrīzākais jau paredzētu. Laiks būtu pievērsties tālejošākiem dzīves plāniem un pamazām šķetināt vaļā, kā to visu savā dzīvē dabūt gatavu. Ļoti aktīvi arī bērnu jautājumi un mīlestības tēma.

Skorpions

Iespējams jums šobrīd aktuāls kāds nekustamā īpašuma jautājums, pirkums, noma vai cita veida darījums, kurš solās būt veiksmīgs, tik uzmanīgi pārbaudiet smalko druku. Ja gadījumā kaut ko pārdodat, tad nedēļas pirmajā pusē lieku nesaņemsiet, savukārt nedēļas izskaņā tieši pretēji. Iespējam rezultāti, alga vai prēmija par labi paveiktu darbu kaut kad iepriekš. Jūs paši diezgan veiksmīgi shēmosiet, paklusām meklējot partnerus vai citas uzticamas personas ar kurām kopā nākotnē īstenot kādu jums svarīgu ieceri. Piektdiena ir labs laiks, kad sevi palutināt vai kā savādāk iepriecināt. Uzmanieties no pārspīlējumiem, arī izšķērdības. Laiks nav gluži piemērots aktīvai rīcībai, jauninājumiem un iniciatīvai.

Strēlnieks

Šonedēļ jums būs ļoti svarīgi labi izskatīties un atstāt “pareizo” iespaidu, primāri uz svešiniekiem. Iespējamas svarīgas pārrunas, intervija vai cits formāls pasākums. Tā iespaidā jūs varat iegādāties jaunu garderobi vai vairāk piestrādāt pie sava imidža, lai tas vairāk atbilstu jūsu lietišķajām aktivitātēm. Tāpat arī jums būs svarīgi visu atrisināt pa labam, vairāk ar maigumu, pozitīvismu vai pat piekāpšanos. Nedēļas otrā pusē jūs būsiet noskaņoti kaut kam vērienīgam, iedvesma, aizrautība, vajadzība pēc jauniem iespaidiem, kaut kur virzīties, attīstīties un visu ko citu, lai tikai nebūtu sajūta, ka jūs stāvat uz vietas. Ļoti labprāt pavadīsiet daudz laika ar domubiedriem pārspriežot kādus plānus.

Mežāzis

Nedēļa piemērota dažādu vairāk vai mazāk birokrātisku darba jautājumu risināšanai. Visticamāk, jums būs jāuzņemas atbildība un jādalās ar savu autoritatīvo viedokli, pat tad, ja jums sanāks paust krasi atšķirīgu viedokli. Risināmās tēmas jau labi zināmās, kuras vajadzēs novest līdz kādam loģiskam atskaites punktam. Ļoti vēlams pašiem priekš sevis tikt skaidrībā vai esošā karjera jūs apmierina, un, ja nē, tad pieņemt lēmumu par darba maiņu. Piektdien iespējams jūsu lielais uznāciens, kur jūs varat sevi parādīt kā zinošu speciālistu savā jomā, saņemt citu atzinību, tai skaitā, arī prēmiju vai kādus citus labumus. Tā vai citādi, šis ir publisks laiks, kad gan jūsu panākumi, gan kļūdas apkārtējiem būs labi redzamas.

Ūdensvīrs

Virtuālā vide jums šobrīd ir vislielākais izaicinājums, tajā notiek viss – darbs, izklaide, iepazīšanās, apmācības, vienīgais trūkums, ka tajā visā trūkst sazemējuma. Rezultātā, jūs pierodat pie ātras pārslēgšanās no vienas intelektuālās aktivitātes uz citu un dzīvošanas tikai galvā, kā sekas tam ir paaugstināts nemiers, grūtības koncentrēties, tikt galā ar iekšējo spriedzi un citiem neizprotamiem fiziskiem simptomiem. Tādēļ ieteicams būtu kaut vai ar piepūli, bet dabūt sevi laukā – svaigā gaisā, tuvāk pie dabas, kas arī atgriezīs ķermenim dabisko līdzsvaru. No ceturtdienas jums izdosies sevi parādīt labā gaismā, bet sevišķi piektdien, var uzsmaidīt arī veiksme vai parādīties kāda laba iespēja.

Zivis

Nedēļas pirmā puse būs vairāk saistīta ar darbu, karjeru un kādu diezgan smagnēju ieceru virzīšanu. Iespējams pārslēgt darba līgumu vai risināt citus aktuālos jautājumus ar jūsu vadību. Visam būs vairāk birokrātisks nospiedums. Ceturtdienu un piektdien jūs vislabprātāk pavadīsiet vienatnē vai vismaz prom no sabiedriskās burzīšanās. Šeit jūs apdomāsiet savu dzīvi, tālākos plānus, arī pasapņosiet vai pafantazēsiet, kas kopumā uzlabos noskaņojumu un ticību labākai un skaistākai nākotnei. Nedēļas nogali jūs pavadīsiet meditējot, pastaigājoties, klausoties mūziku vai nododoties citām uz sajūtām balstītām nodarbēm. Savās sajūtās un siltumā labprāt dalīsities ar saviem mīļajiem.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru