couple 3462521 1280Nedēļas pats sākums būs pavisam vecā Mēnesī, kas būtu vairāk piemērots, lai attīrītu savu miesu un garu no pagātnes rūpēm, raizēm un citiem nospiedumiem. Labs laiks, lai pārskatītu drēbju skapjus un atbrīvotos no liekām mantām. Līdz pat trešdienas rītam varat ar cieņu noslēgt aizejošo mēness ciklu, kas mudināja aizdomāties kā vēl jūs varat būt noderīgi sev un pasaulei. Varbūt tas, kas jums nav vajadzīgs, būs tieši vajadzīgais kādam citam.

6. oktobrī, pl. 14:05, sāksies jauns Svaru zīmes mēness cikls. Šoreiz gan dēļ retrogradā Merkūra ietekmes, laiks nebūs piemērots jauniem sākumiem, bet vairāk dažādu starp attiecību jautājumu risināšanai, primāri caur pamatīgu izrunāšanos un iedziļināšanos otras puses viedoklī. Daudzi tuvākā mēneša laikā meklēs jaunus veidus kā būt attiecībās, kā piedot tām dinamiku un virzību, vienlaicīgi nenomācot un neuzspiežot sevi otram. Būs jāatsakās no jums ērtiem un pierastiem scenārijiem un kā izmeklētājiem, jālūkojas pēc jauniem.

Ārpus attiecībām, jaunmēness ar papildus sparu aktivizēs spēju jebkuru konfliktu vai krīzi pārvērst par ieguvumu – sev, citiem un pasaulei kopumā. Lai tas tā tiešām arī notiktu, diezgan daudz domāsiet un var būt pat tāda kā iestrēguma sajūta, kad ir grūti pieņemt galējus lēmumus, pēc mirkļa nepārdomājot. Šaubas. Labākā risinājuma meklēšana, speciālistu konsultācijas, izrunāšanās ar tuvu draugu un līdzīgi instrumenti palīdzēs tikt ar visu lielākā skaidrībā.

Profesionālā jomā – visa veida sadarbības un partnerības, juridiskie jautājumi, līgumi, klientu serviss un komunikācija ar klientu, auditoriju, kā arī skaistumkopšanas nozare kopumā, būs jomas, kur prasīsies pārskatīt, precizēt, rast kompromisus vai atteikties pavisam.

No 7. oktobra Venēra, vēlmju un sievišķības enerģija, pāriet pie optimistiskajiem Strēlniekiem. Šī ir laba zīme attiecībām. No vienas puses tas piedos tādu kā lielummāniju, kad gribas visu un daudz, sevišķi jaunus iespaidus, no otras puses pastiprinās arī pozitīvismu vai pat zināmu izšķērdību.

Lai sirsnīgas un vērtīgas sarunas!

Auns

Jums var likties, ka visa pasaule ir sagriezusies kājām gaisā. Tagad priekšplānā ir nevis spēja rīkoties un novest iecerēto līdz galam, bet sēdēšana un domāšana – ko darīt, kā pareizi darīt, vai darīt vispār un tml.. Jums var likties, ka viss ir uz pauzes. Tādēļ esiet uzmanīgi tajā, kur liekat savu dabisko enerģiju un temperamentu, visieteicamākais, sports un aktīvs dzīves veids. Ja to neņemsiet vērā, ļoti augsta iespējamība gribot negribot nonākt kāda konflikta epicentrā. Jaunmēness pastiprinās attiecību jautājumu visus aspektus – ja esat precēti, tad varat apsvērt vai cilvēks ir īstais; ja neprecēti – tad varbūt, ka laiks precēties u.tml. Izcils laiks, lai atrisinātu senus strīdus vai ieilgušas pretrunas.

Vērsis

Darba joma dunēt dunēs, vismaz domās un sarunās. Aizejošā mēness ciklā jūs varat tādā labā nozīmē attīrīties un atbrīvoties no visa liekā, smagnējā vai vairs nederīgā. Labs laiks kādai detoksikācijas tūrei vai lielajai rudens tīrīšanai. Savukārt 6. oktobrī, līdz ar jaunmēnesi sāksies lielie pārkārtošanās darbi jūsu darba vidē vai pienākumos. Ļoti liels akcents būs uz koleģiālajām attiecībām. Iespējams būs jāizrunā vai jāatrisina kāds jautājums, kurš kā “dāmokla zobens” met ēnu uz jūsu darba situāciju. Labs laiks, lai dotu otro elpu vai jaunu iespēju sev pamēģināt vēlreiz to, ko kādu iemeslu dēļ pārtraucāt darīt, tāpat varat pārskatīt, izlabot vai pabeigt jau iesāktos darbiņus un pienākumus. No 7. oktobra palielināsies optimisms.

Dvīnis

Jūs varat justies kā vāveres ritenī, kur notikumi virpuļot virpuļo, bet pa riņķi vien, pa riņķi vien. Jums šis jaunais mēness cikls atnesīs attiecību, izklaižu un atpūtas tēmu. Jūs ļoti labprāt atjaunināsiet kontaktus ar seniem draugiem vai paziņām, izbaudīsies kultūras dzīvi, atkārtoti apmeklējot izrādes vai citus saviesīgus pasākumus. Ja jums dos iespēju parunāties, jūs to būsiet gatavi iemainīt pat pret ēdienu. Jūsu dzīvē var uzrasties bijušie sirds āķīši vai cilvēki, kuri kā savādāk uz jums pagātnē ir atstājuši neizdzēšamu iespaidu. Jūs ļoti centīsities nolīdzināt pretrunas, atrisināt pārpratumus, lai rezultātā izveidotu harmoniskas un uzlādējošas attiecības ar visiem jums svarīgajiem cilvēkiem.

Vēzis

Līdz pat trešdienas pusdienlaikam būtu ieteicams dzīvot un darboties pavisam lēnā un mierīgā tempā. Dodiet sev laiku padomāt, paskumt, atvadīties, piedot, atlaist vai kā savādāk sevī pabeigt tos stāstus, kuri sevi jau ir izpauduši. Jaunmēness jums atnesīs jaunu sparu, lai vēl labāk un dziļāk izprastu savu saikni ar mīļajiem, tuviem vai tāliem radiem. Atklājiet to ietekmes atstātos nospiedumus sevī, savā dvēselē. Tādēļ runājaties ar savām omītēm par to kā bijis agrāk, runājaties ar saviem vecākiem un bērniem. Pat tad, ja liekas, ka stāsti ir simtām reižu dzirdēti, uzklausi vēlreiz, mēģinot saprast – ko šis stāsts nozīmē tieši tev. Jo lielāka saime, jo bagātāki esat, bet arī spēcīgāka būs savstarpējā ietekmēšanās.

Lauva

Pats nedēļas sākums būtu piemērots vairāk mierīgām, klusām aktivitātēm un laika pavadīšanai. Tomēr līdz ar jaunā mēness cikla sākumu trešdienas pēcpusdienā būtu ieteicams pārslēgties uz daudz aktīvākām notīm. Šis jaunmēness atnesīs jums iespēju atkārtot jau sen zināmās patiesības par sevi un pasauli kopumā. Jums var atjaunoties kontakts ar seniem paziņām. Iespējams atkārtoti mēģināsiet pārdot mašīnu, telefonu vai citu vērtību, kuru iepriekš pārdot neizdevās. Vienīgais esiet uzmanīgiem ar tukšiem solījumiem, kamēr naudu neredzat, varbūt nesteidzaties vilcienam pa priekšu. Ja jums ir jebkāds konflikts, strīds, tiesvedība vai cits neatrisināts starp attiecību jautājums – izcils mēnesis to risināšanai.

Jaunava

Kamēr nedēļas pirmās dienas būs vairāk piemērotas, lai atlaistu atlaižamo, izmestu izmetamo un ieviestu kārtību savā ķermenī, telpā un vidē, tikmēr trešdienas jaunmēness jau vedinās pievērsties pašvērtējumam. Ja par padarīto nejūtat gandarījumu vai saņemot atlīdzību, izjūtat tādu kā vilšanos, iespējams, ka dodat par daudz vai pretī saņemat par maz. Šāds disbalanss izveidojas tikai tad, kad kaut kas ir nobrucis jūsu pašapziņā. Attiecīgi šis būs labs mēnesis, kurā noorientēties tajā, cik patiesībā ir vērts jūsu darbs, ievākt informāciju, aprunāties ar draugiem vai citiem speciālistiem, un ieviest vajadzīgās izmaiņas savā darba ikdienā. Iespējams šajā procesā atklāsiet vēl kādu savu prasmi, kuru līdz šim nepielietojāt.

Svari

Pašu nedēļas sākumu būtu ieteicams pavadīt mierīgās, uz sevi orientētās aktivitātēs, sakārtojoties, atlaižot un atbrīvojoties. Jaunmēness būs izteikts Svaru enerģijas aktivizators, attiecīgi šajā mēness ciklā uzskatāmi izpaudīsies kā labākās, tā sliktākās jūsu kvalitātes. Mēness sākums būs ar spēcīgām retrogradām enerģijām, kā šaubīšanās, grūtības ar lēmumu pieņemšanu un bezgalīgiem domu virpuļiem. Lielākais bremzētājs būs tajā, ka jūs spītīgi meklēsiet risinājumus, kas apmierinātu visas iesaistītās puses, bet vienā brīdī jūs varat nonākt pie secinājuma, ka ideālo variantu nav un, ja ļoti vērīgi ieklausās, tad vienmēr būs kāds, kurš būs neapmierināts ar kaut ko, kam patiesībā ar jums var nebūt pilnīgi nekāda sakara.

Skorpions

Slepenība būs jūsu otrais vārds. Tagad, jūs vislabprātāk nodotos vienatnei, lai tiktu skaidrībā paši ar sevi vai divvientulībai – ļaujoties mīlas valodai. Cits variants būtu aizbēgt no visiem, dodoties ceļojumā, vai vismaz uz attālu lauku īpašumu vai ienirt kādas ieceres izpētē. Trešdienas jaunmēness jūs mudinās ielūkoties dziļi savos zemapziņas instinktos un impulsos, meklējot atbildes uz to, kāpēc jūs atkārtojat labi zināmās kļūdas, vai spītīgi turaties pretī tam, ko kaut kur dziļi sevī nojaušat kā risinājumu visām jūsu šā brīža problēmām. Patiesībā ilgi noslēgties nebūtu ieteicams, jo tad jūs kļūstat pārāk pesimistisks un paškritisks, tādēļ, labāk tiecieties ar tiem izredzētajiem cilvēkiem, kuriem jūs patiesi uzticaties.

Strēlnieks

Nedēļas pirmajās dienās būtu ieteicams uztaisīt lielo revīziju savās iecerēs un tajā, kur jūs novirzāt savu enerģiju. Iespējams tā ir pārāk izkaisīta, bez vajadzīgā fokusa. Pavērojiet vai nav kāda nodarbe, kuru jūs veicat tikai un vienīgi savas pašapziņas celšanai un uzmanības saņemšanai no apkārtējiem. Tā vietā jaunmēness enerģijas jau aicinās tā konkrētāk pārskatīt savus ilgtermiņa plānus un to, kāda vieta tajos ir iedalīta citiem. Visticamākais, šobrīd jūsu plāni nav atraujami no spējas sadarboties ar citiem cilvēkiem. Iespējams noderēs atjaunot saikni ar kādu senu draugu, domu biedru vai atrisināt savstarpējo konfliktu. Pārrunājiet, dalieties, esiet godīgi un cieņpilni pret atšķirīgo, tas pavērs jums daudz plašākus horizontus.

Mežāzis

Nedēļas pirmās dienas būs piemērotas vairāk iekšējai apcerei un mierīgai galvas sakārtošanai. Ja jums ir skaidri noformulēti koncepti un pārliecības, kurus esat saēdušies tik tālu, ka esat gatavi no tiem atteikties, tad otrdiena tam būtu ļoti piemērota. Vietā, trešdienas jaunmēness mudinās pievērsties tiem ambiciozajiem plāniem un iecerēm, kurus līdz šim nepārtraukti tikai atlikāt. Ja jūs jau ne pirmo dienu vēlaties paaugstinājumu vai nomainīt profesionālo darbības virzienu, realizēt kādu vērtīgu projektu vai apvienot cilvēkus zem kādas vērtīgas idejas, mēness cikls tam būs ļoti piemērots. Tāpat labs laiks atrisināt konfliktus vai citus saspīlējumus attiecībās ar kādu autoritāti, vadību.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākums būs vairāk piemērots sociālo tīklu kontaktu patīrīšanai, visu “nevēlamo” personu bloķēšanai vai izslēgšanai no savas laika joslas. Iespējams pie horizonta parādīsies kāds svarīgs cilvēks iz jūsu pagātnes, no kura agrāk daudz mācījāties. Šobrīd jau jūs daudz objektīvāk, bez idealizācijas varēsiet paskatīties un izvērtēt, vai jums turpmāk varētu būt pa ceļam. Šis jaunmēness vedinās jums paplašināt savu redzējumu tajā, kā jūs uztverat apkārtējos, kurus uzskatiet par gudriem. Ļoti noderēs izvēdināt galvu nomainot vidi un pēc tam jau būsiet gatavi cilvēcīgi aprunāties par otra cilvēka pasaules redzējumu, ideāliem un vērtībām. Kas zina, varbūt nemaz neesat tik atšķirīgi kā sākumā šķita?

Zivis

Līdz pat trešdienas pusdienlaikam būtu ieteicams pievērsties kādām burtiskām vai simboliskām nodarbēm, kas saistītas ar pagātnes un visa vecā atlaišanu. Jūs varat pārskatīt skapjus, bēniņu, klētis un kambarus un visu nederīgo ziedot, atdāvināt vai izmest. Tāpat arī simboliski, izrakstīt savas senās sāpes un pārdzīvojumus, pēc tam šo lapu sadedzinot, ļaujot kopā ar liesmām izkūpēt pagātnes ēnām. Jaunmēness turpinās jūs mudināt virzīties pa savu dzīvi daudz drosmīgāk, nebaidoties no neiestaigātām takām un jaunām pieredzēm, kā arī atgādinās par jūsu vēlmēm, sapņiem vai cerībām, kuras līdz šim kaut kāda iemesla dēļ nerealizējās. Šis mēness cikls ir ļoti piemērots, lai jūs tieši tiem tagad dotu iespēju.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt