apple 2788662 1280Šī būs pilnmēness nedēļa, kura iespaidā jūtīgākie piedzīvos paaugstinātu emocionālo intensitāti un varbūt pat nemieru.

Pats pilnmēness būs 21. septembra naktī, pl. 2:54, lai arī kopējā pilnmēness ietekme atstāj nospiedumus vairākas dienas pirms un pēc tā precīzās kulminācijas. Šis būs Zivs zīmes pilnmēness, kurš mudinās šajā mēness ciklā (laikā no 7. septembra) iesētās sēklas, idejas, ieceres un projektus atrādīt pasaulei vai sasniegt kādu citu, jau konkrēti izmērāmu savu centienu atskaites punktu. Atgādināšu, ka šis jaunmēness aicināja pievērsties tādām tēmām – kā varat būt noderīgs pasaulei? Kā varat palīdzēt? Ar ko varat un gribat nodarboties? Kāda būtu jūsu veselīgā ikdiena, dienas ritms? – un visi iespējamie restarti, pārskatīšanas un jauninājumu ieviešanas minētajās tēmās.

22. septembra pašā vakarā Saulīte no praktiskajām un izpalīdzīgajām Jaunavām pāriet pie šarmantajiem miernešiem Svariem. Ar to arī tuvākajam mēnesim aktualizējot nepieciešamību sadarboties, būt kopā ar mīļoto cilvēku, rast mierīgus un saprātīgus risinājumus jebkurā situācijā.

22. septembris ir arī oficiālais rudens sākums, rudens vienādības, kad diena un nakts ir vienāda garuma, un no šī brīža, dienas garums līdz pat ziemas saulgriežiem turpinās rukt.

Pamazām pieņemas spēkā visi pārbaudījumi, kuri ir saistīti ar domu tīrību un prāta skaidrību. Šī tēma kopumā ir aktuāla jau no 2020. gada pavasara un būs līdz 2022. gada janvārim, bet atskaņās iesniegsies vēl tālākā nākotnē. Šajā laikā tiek piedzīvoti vislielākie izaicinājumi saistībā ar prāta konstruktīvo vai destruktīvo darbību, lēmumu pieņemšanu, spēju vai nespēju koncentrēties, rast atbildes, tikt galā ar šaubām, bailēm, pašpārmetumiem, kriticismu un citu cilvēku atstātajiem nospiedumiem uz domāšanas procesu. Tādejādi jau katram no jums palīdzot ieraudzīt to, cik tad patiesībā tīras ir jūsu domas un prāts.

No 27. septembra līdz 18. oktobrim gaidāms kārtējais retrogradā Merkūra periods, kas ir laiks, kad būtu ieteicams palēnināt savu ikdienas soli un gaitas, apdomāt un pārrunāt aktuālos dzīves jautājumus, pārskatīt savus solījumus un saistības, izvērtēt sadarbības u.tml. Šajā visā var ļoti palīdzēt sarunas ar kādu uzticības personu, draugu vai terapeitu. Neattaisnojieties un nemeklējiet mierinājumu, meklējiet atbildes.

Kā parasti – retrogradais laiks nav piemērots jauniem sākumiem, lieliem pirkumiem, svarīgiem projektiem, kā arī iespējamas papildus ķibeles ar tehniku, automašīnu, telefonu vai kādiem pieslēgumiem. Tas viss tikai un vienīgi vienam mērķim – lai palēninātu dzīves tempu un palīdzētu sakārtot savas iekšējās prioritātes. Šī perioda aktuālās tēmas un jautājumi gaisā jau virmo no 6. septembra.

Lai jaudīga un izzinoša nedēļa!

Auns

Pilnmēness enerģija vedinās jums atrast balansu starp redzamajiem un apkārtējiem neredzamiem pienākumiem. Līdzsvaru starp darbu un atpūtu, starp būšanu noderīgam kolektīvā un nodošanos saviem plāniem un iecerēm bez svešiem acu skatieniem. Salīdzinoši stipri akcentēta būs nepieciešamība rast kopsaucēju un apkārtējiem pieņemamu pieeju vai risinājumus jebkurā problēmsituācijā. Šis var būt arī laiks, kad jūs savu padarīto darbu vai profesionālās iemaņas atradāt apkārtējiem, plašākai sabiedrībai. Dēļ tā, ka tam ir jābūt kaut kam “jaunizauklētam”, jūs daudz spēcīgāk reaģēsiet uz saņemto atgriezenisko saiti. Galvenā atslēga ir saprast, kas apkārtējiem ir vajadzīgs un savas iespējas un tad darīt labāko.

Vērsis

Pilnmēness aktualizēs nepieciešamās izmaiņas attiecībās ar bērniem vai tajā, kur un kā jūs atjaunojat savus iekšējos spēkus, atgūstam savu jaudu. Iespējams jūs izmēģināsiet jaunus hobijus vai parādīsies radošās idejas, kuras būs jāspēj sabalansēt vai atrast tām vietu tā jau aktīvajā ikdienā. Gaidāma ļoti piesātināta darba dzīve ar daudz pienākumiem, sevišķi no 22. septembra. Šonedēļ kopumā ir iespējamas kādas provokācijas vai netipiski notikumi, kas var sašūpot jūsu iekšējo mieru. Tas var skart jūsu attiecības vai arī dzīves prioritātes kopumā. Gaidāmais retrogradā Merkūra periods no 27. septembra jums būs saistīts ar darba un ikdienas pienākumu pārskatīšanu, lai ieviestu tajos nepieciešamās izmaiņas.

Dvīnis

Šis pilnmēness visiem Dvīņiem aktualizēs nepieciešamā līdzsvara atrašanu starp darbu un mājām, starp sabiedrisko dzīvi un ģimenes kopējām aktivitātēm. Ārpus tā, jūs vismaz vēl mēnesi būsiet pārņemti ar atpūtas vai izklaides zonu. Kādam no jums pacelsies jautājums par to kā to saglabāt, ievērojot valstī noteiktās oficiālās prasības. Kādam citam priekšplānā izvirzīsies romantiskā dzīves puse – iepazīšanās, randiņi un aizraujoša kopā būšana. Tāpat gana aktuāla būs kultūras dzīve un tās baudīšana. Gaidāmais retrogradā Merkūra periods no 27. septembra mudinās jūs atgriezties pie tām sarunām, pazīšanām, varbūt arī hobijiem, kuri agrāk jūs iedvesmoja, šoreiz gan, lai izprastu vai tas turpina jūs iepriecināt.

Vēzis

Gaidāmais pilnmēness priekš jums var būt salīdzinoši harmonisks, atnest iedvesmu, ticību un cerību labākai nākotnei vai kādam svarīgam dzīves notikumam, pagriezienam. Galvenais neizklakarējiet savu enerģiju ikdienas steigā, neauglīgās sarunās un nemieros, bet centieties lielāku akcentu liktu uz savām iekšējām sajūtām un stāvokļiem. Jums ir svarīga vides maiņa, jaunu iespaidu gūšana caur hobijiem, iepazīšanos un mīlestības valodas izpausmēm, tā arī caur jaunu zināšanu apguvi vai ceļojumu. Līdz ar rudens sākumu, jums ļoti svarīgi būs saprast savas saknes – no kurienes esat nākuši, kā tautas, dzimtas un ģimenes izpratnē, tā arī caur ieklausīšanos savos sirds čukstus un sen pieredzētajos dvēseles stāstos.

Lauva

Šis pilnmēness jums saaktualizēs naudas tēmu: tērēt – netērēt, riskēt – neriskēt, ieguldīt vai pietaupīt un līdzīgās izpausmēs. Iespējama kādu birokrātisku jautājumu risināšana ar kaimiņiem vai brāli/māsu. Tuvākās nedēļas kopumā var paskriet visādu formalitāšu vai juridisko dokumentu kārtošanā. Ļoti svarīgi būs visi paraksti, zīmogi, oficiālas piekrišanas un atļaujas, jāuzmanās no kļūdām. Šeit nebūs mazsvarīgu sīkumu, kuri paši no sevis atrisināsies. Piektdien vai sestdien var sanākt uzstāties vai kā savādāk būt redzamiem. Stipri aktuāli kļūs visi jautājumi, kas saistīti ar automašīnu, telefonu, pieslēgumiem u.tml. Labs laiks, lai atjaunotu kontaktus, pārlasītu grāmatu vai atsvaidzinātu zināšanas.

Jaunava

21. septembra pilnmēness Jaunavām aktualizēs attiecību tēmu, kā būt attiecībās nepazaudējot tajās sevi, vai arī kā pieņemt savu partneri, bez kontroles, bikstīšanas, bakstīšanas un citiem mēģinājumiem otru mainīt. Sirdī brīvajiem saaktualizēs vēlme būt attiecības, ko var pavadīt kāda spontāna, jums netipiska rīcība, kā eksperiments vai piedzīvojums. Jūsu domas būs pievērsušās darba un naudas jautājumiem un tiem lēmumiem, kas jums šajā jomā jāpieņem. Tiesa, šobrīd jau izskatās, ka lēmumu pieņemšana vai pārmaiņu realizēšana ilgs vismaz līdz novembra sākumam. Iespējams darbā būs jāsakārto kādas formalitātes, juridiskie jautājumi vai jārod citi visiem iesaistītajiem pieņemami kopsaucēji.

Svari

Šis pilnmēness jūsu dzīvēs aktualizēs dilemmas, kas ir saistītas ar balansu starp darbu un atpūtu, starp būšanu apkārtējiem viss – atbalstot, uzklausot un iesaistoties viņu dzīves, vienlaicīgi neaizmirstot parūpēties arī pašiem par sevi. Šis rudens ir atnācis ar spēcīgiem Svaru zīmes akcentiem, veicinot kā jūsu labāko, tā arī sliktāko rakstura īpašību izpausmi. Vēlme atrisināt visas problēmas mierīgā ceļā, meklēt tik tālu kompromisus, ka dažkārt sajaucat tos ar piekāpšanos vai samierināšanos, cīnītāji par taisnību un ētiskumu ar burta vai spalvas palīdzību, estētikas mīļotāji, cienītāji un mūžīgie harmonijas meklētāji. Esiet! Izceliet savas labākās īpašības tik spilgti, lai jūsu mazās nepilnības nevienu vairs neinteresētu.

Skorpions

Pilnmēness notis šajā nedēļa jums atnesīs paaugstinātu interesi par izklaidēm, laika pavadīšanu ar draugiem, mīļoto cilvēku vai bērniem. Dilemma var būt tajā, ka jūs vairāk vēlēsities ļauties spontānam impulsam, nevis tam, kas iepriekš ir saplānots. Tāpat jums būs ļoti svarīgi saņemt apkārtējo uzmanību, ko jūs varat panākt kā pa labam, tā pa sliktam. Labākajā versijā jūs uzorganizēsiet ballīti, uzvilksiet netipisku vai provokatīvu apģērbu vai tml. Sliktākajā – visnepiemērotākajā brīdī uzsāksiet jūtīgas sarunas ar mīļoto cilvēku, izteiksiet kādu šokējošu apgalvojumu vai sāksiet stāstīt kādam patiesību par viņu pašu vai varbūt par sevi u.tml. Šobrīd jums ir vajadzīgs daudz laika pašiem sev vai intīmai divvientulībai.

Strēlnieks

Otrdienas pilnmēness jums aktualizēs nepieciešamību atrast balansu starp darbu un mājām, karjeru un ģimeni, panākumiem un iekšējo mieru. Šobrīd daudz enerģijas jums ir novirzītas uz plānošanas darbiem, sevišķi, ja tie ir saistīti ar citiem cilvēkiem, domubiedru vai partneru atrašanu un apvienošanu kādas lielākas ieceres vārdā. Daudz enerģijas var prasīt kādu formalitāšu izpratne un atbilstošu risinājumu atrašana, lai ieplānoto realizētu. Iespējams strādāsiet pie kāda svarīga darījuma, līguma vai sadarbības juridiskajām niansēm. Tuvāko mēnesi jūs būsiet aizņemti ar plānošanu un shēmošanu, kur ļoti būtiski būs paturēt prātā lielo bildi, konceptu, nepazaudējot to citu cilvēku viedokļos un sīkās detaļās.

Mežāzis

Jums šis ir ļoti aktīvs un atbildīgs laiks. Pilnmēness aktualizēs skaidras un nepārprotamas komunikācijas lielo nozīmi, kas sevī ietver arī izpratni par to – ko jūs gribat pateikt un kāds ir mērķis, ko jūs ar sacīto vēlaties sasniegt. Gribot negribot, jūs tuvāko mēnesi būsiet redzamāks un pamanāmāks. Jūsos viegli apkārtējie saskatīs to autoritāti, talantu vai prasmi, kas kādai atbildīgai lietai būs vajadzīga. Tādēļ jūs varat saņemt ne tikai darba piedāvājumus, bet arī tikt uzaicināti vai paši iesaistīties dažādos interesantos projektos vai iecerēs. Labs laiks, ja esat vadītājs vai par kaut ko atbildīgi un jums redzami ir jāpārstāv sava atbildības zona. Iespējamas dziļākas pārdomas saistībā ar lielo dzīves kursu.

Ūdensvīrs

Ja vien tas ir iespējams, jums šobrīd visa enerģija būs novirzīta citām zemēm, ceļojumam. Ideāli būtu, ja jūs šajā laikā tajā varētu jau doties. Pretējā gadījumā – vienkārši ceļojumu plānošanai šis var būt nepateicīgs laiks. Pilnmēness jums aktualizēs naudas jautājumus un vēlmi pašķērdēties, dzīvot vienai dienai. Ja jums ir kas jauns apgūstams vai jums jāveic kāds iekšējais “varoņdarbs” saistībā ar savu izglītību, sevišķi tās atsākšanu, pabeigšanu vai jebkādu saistīto birokrātisko jautājumu atrisināšanu – nedēļa tam būs izcili piemērota. Tuvāko mēnesi jums kļūs svarīgi paplašināt savu redzesloku un godīgi atbildēt vismaz priekš sevis uz ļoti svarīgiem, bet visnotaļ neērtiem jautājumiem.

Zivis

Šis pilnmēness izcels jūsu maigo un jūtīgo pasaules uztveri. Ja kopumā pēdējās pāris nedēļās būsiet dzīvojuši saskaņā ar sevi un savu iekšējo “sajūtu”, tad pilnmēness būs mierīgs un plūstošs laiks, kuru pavadīsiet kopā ar mīļoto cilvēku vai ar sirds siltiem cilvēkiem. Savukārt, ja iekšējais kompass būs nedaudz izregulējies, tad pilnmēness var atnest vieglu aizvainojamību, bezspēcības vai pašpārmetumu impulsus. Kopumā rudens jums ir sācies ar lielu iekšēju nepieciešamību mainīties, atteikties no tā kas nestrādāt, lai būtu spēka radīt to, pēc kā jūs ar visu savu būtību tiecaties. Attiecīgi no 27. septembra jums sāksies lielais pārdomu laiks, kurā maz pamazītēm atsijāsiet visus graudus no sēnalām, kas ļaus to paveikt.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt