young woman 3718521 1280Šī nedēļa paies ar pavisam dilstošu Mēnesi. Tas vedinās pievērsties rimtām aktivitātēm, ikdienas darbiem un nedarbiem, kas ir aktuāli uz doto brīdi. Emocionālās vētras pamazām aprims un visā tiks meklēti vispieņemamākie risinājumi, pat tad, ja tas nozīmēs zināmus kompromisus. Arī jūsu pašu radošie darbi un projekti šonedēļ būtu jānoved līdz kādam loģiskam pieturas punktam.

1.septembris atnāks piesātināts ar ļoti emocionāli siltām un ģimeniskām notīm. Šajā dienā būsiet jūtīgāki, vieglāk aizkustināmi, arī satraucami, būs pastiprināta vēlme būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem. Lieliska diena ģimenes svētkiem, kur bērni ir galvenā vietā. Nebūtu ieteicams kavēties atmiņās par vecajiem labajiem laikiem vai visu, kas jūs skumdina, kā arī alkohola lietošana, jo tas viss var pamatīgi “ievilkt” nestāvokļos.

Tēma - kā labāk rīkoties, kā būtu pareizāk, mudinās meklēt intelektuāli un juridiski argumentētas atbildes. Taisnīgums un godīgums būs ļoti augstā vietā, vienlaicīgi arī vēlme būt sabiedriski pieņemtiem un akceptētiem. Kopējais informatīvais apjukums sasniegs tādu kā apogeju 6. septembrī, kur kopā ar aizejošo mēness ciklu iespējama kritiskā punkta pāreja, pēc kuras situācija var spēcīgi pagriezties uz vienu vai otru pusi.

Sajūtas konfliktēs ar racionāliem apsvērumiem, ideāli ar loģiku, iekšējā pasaule ar ikdienas pienākumiem, vēlme aizbēgt no visa satraucošā ar jūsu saistībām u.tml. Izeja no šīs dualitātes būs meklējama lielo mērķu maiņā, kāds apsvērs darba maiņu, kāds cits globālākas savas dzīves izmaiņas, bet galvenais uzdevums būs katram pašam priekš sevis atbrīvoties no tiem galvā esošajiem ierobežojumiem, kuri rada iespaidu, ka jūs kaut ko nevarat, ka jums nav izvēles, ka jūs esat pārāk veci, jauni, nezinoši, nepieredzējuši vai vēl kādi. Atbrīvojies no tiem roku dzelžiem, kurus pats sev esi uzlicis dažādu aizliegumu, vai pašnolieguma veidā. Dzīve reti ir tik nopietna, kā mēs to iedomājamies. Dzīvo dzīvu dzīvi!

Ļauj sev dzīvot un būt, un atklāsi, ka tā ir viegli arī atļaut citiem dzīvot un būt!

Auns

Šo nedēļ visticamāk jūs būsiet stipri aizņemti ar it kā sīkumiem, bet tā visa var būt tik daudz, ka ne galvu pacelt. Arī jūsu dabiskā ekspresija, vēlme un gatavība kaut ko iniciēt vai citus samotivēt kaut ko paveikt šajā nedēļā nebūs spilgti izteikta. Vienīgais pēc kā jūs stipri ilgosities, ir aizlaisties prom no visiem un visa tuvāk pie dabas vai pat uz tālākām zemēm, lai atietu no esošā “vāveres riteņa”. Tā iespaidā iespējams jums būs jāpārskata savas prioritātes, laika menedžments un jāatbrīvojas no visa tā, kas tikai paņem jūsu laika, pretī nenodot neko citu kā vien spēku izsīkumu. Jūs varat atklāt tos zelta 20% savā ikdienā un darbos, kas patiesībā sniedz 80 un pat vairāk procentu pienesumu un ne tikai emocionālo vai materiālo.

Vērsis

Jūs būsiet aizņemti ar visu, kas saistīts ar bērniem kā saviem, tā citu. Gatavosities skolai vai kopumā darīt visu, lai bērniem tiktu pats labākais. Ārpus tā, jums stipri aktuāla var kļūt radošā ekspresija, pašizpausme, kas it kā ieslēgs pusaudzisku “dullumu”, kurš jūs mudinās tiekties pēc jaunām pieredzēm, vietām un iespaidiem. Radošajiem Vēršiem – pēc jaunas radošās izpausmes un jo tālāk no ierastā un pazīstamā, jo labāk. Arī darba lietas jums neļaus pārāk atslābt, būs jānokārto dažādas formalitātes un jāpārkārto to, kā jūs veicat savus pienākumus. Ļoti spēcīgu emocionālo piepildījumu un gandarījumu gūsiet, ja veltīsiet laiku, lai padarītu savu darba vidi estētiski pievilcīgāku vai vairāk pievērsīsities attiecībām ar kolēģiem.

Dvīnis

Jums šajā nedēļā būs ļoti svarīgi rast mierīgus un harmoniskus risinājumus vai izeju no jebkura konflikta. Pie tam, jo tuvāk nedēļas nogalei, jo lielāku akcentu liksiet uz saviem taisnīguma un pareizības principiem. Ārpus tā, dažādas izklaides iespējas var stipri aizņemt jūsu prātus, iespēja izbaudīt kultūras dzīvi un satikties ar jums tīkamiem cilvēkiem. Dažkārt tas var runāt arī par potenciālu kādai romantiskai interesei, tomēr visdrīzākais ātri gaistošai. Ja ir gana mazi bērni, tad daudz laika un uzmanības veltīsiet, lai pienācīgi sagatavotu bērnus skolai. Būtu jāuzmanās ar to, ko runājat un dalāties, jo jūsu vārdiem būs liela ietekme uz apkārtējiem. Kopumā lauvas tiesa jūsu uzmanība būs pievērsta ģimenei.

Vēzis

Nedēļa ar miljoniem sīkumu, kurā visiem tādā vai citādā mērā būs jāvelta uzmanība. Vēl joprojām jūs būsiet tādā kā mobilā režīmā, kad salīdzinoši daudz laika pavadāt mašīnā vai uz telefona, tādēļ labāk, lai tas ir kas pašu iniciēts. Mājas mīļā miera dēļ būsiet gatavi iziet uz daudziem kompromisiem. Papildus būtu ieteicams pievērsties dzīves vietas labiekārtošanas darbiem, jo mājas estētika jums palīdzēs iekšēji atslābt un savā vidē justies daudz labāk. No 1. līdz 3. septembrim jūs būsiet izteikti jūtīgi, daudz ko uztversiet stipri personiski, viegli varat par kaut ko satraukties vai apvainoties. Šajās dienās vislabākais būtu rūpēties par saviem tuvajiem un mīļajiem, no tā gūstot gandarījumu un piepildoties ar labsajūtu.

Lauva

Šonedēļ jūs būsiet aizņemti ar darba un naudas jautājumiem. Jūs tieksities visu izdarīt pareizi, tik, cik tas būs jūsu spēkos, bet tas nenozīmē, ka automātiski piekritīsiet svešām patiesībām un viedokļiem. Primāri jūs visā meklēsiet praktisko jēgu un ja tādu priekš sevis spēsiet atrast, tad izejot no tās arī rīkosities. Lai arī laiks turpina būt gana izaicinošs, kad jūs meklējat aizvien jaunus ceļus kā mijiedarboties ar apkārtējo pasauli un uzlabotu vai sakārtotu savas attiecības, jaunas tikšanās, dalīšanās un ideju apmaiņa jūs stipri bagātinās un iedvesmos. Darba jomā iespējams rit pēdējie metri kādam būtiskam pagriezienam, kas var ieskicēt iespējamo darba maiņu. Labākais laiks – sestdiena un svētdiena.

Jaunava

Jums turpinās ļoti enerģisks un jaudīgs laiks. Noteikti esiet drosmīgi, izejiet uz iniciatīvu vai esiet redzami. Jūs varat turpināt sēt sēklas plāniem un iecerēm, kuras dīgs un augs gadu vai pat divus. Viss iracionālais jūs var nedaudz biedēt, bet tas var pamudināt uz jaunu redzējumu, uzdrīkstēšanos. Tādēļ nebaidieties tikt izaicināti ar atšķirīgiem viedokļiem, bet mēģiniet to integrēt savā pasaulē, tādejādi jūs kļūsiet tikai bagātāki. Praktiskā dzīves puse, vajadzīgās finanses kādiem lielākiem tēriņiem, kā arī iespējas nopelnīt var stipri aizņemt jūsu prātu. Labs laiks, lai sakārtotu prioritātes tieši caur izdevumu prizmu. Būs iespējas izpaust kādus mazāk aktīvos talantus un prasmes, kā arī iespējamas dāvanas.

Svari

Šonedēļ būsiet vairāk miermīlīgi noskaņoti un meklēsiet labdabīgus risinājumus un kompromisa iespējas katrā spriedzes situācijā. Jūs būsiet gatavi uzklausīt visas puses, ieklausīties viedokļos un argumentos, vienlaicīgi liekot lielu akcentu uz taisnīgumu un ētiskumu. Ja viss liksies pārāk stresains, jūs iespējams mēģināsiet izvairīties no problēmas risināšanas vispār. Šobrīd jūsu iekšpasaulē un zemapziņā notiek pārāk daudz, tādēļ nebrīnieties, ja liekas, ka jums ir salīdzinoši maz spēka, vai ka biežāk prasās atpūsties, sevišķi no “sabiedriskās dzīves” ar tās problēmām. Daba jums būs vislabākais dziednieks, bez tam estētika, skaistums un labas gaumes izpaušana būs kā balzāms jūsu dvēselei.

Skorpions

Ja ļausities mirkļa aizrautībai, iemīlēšanās sajūtai, iedvesmai vai citām spēcīgām emocijām, jūs viegli ļausities pašapmānam vai jūsu rīcība kopumā var būt ne to uzticamāko motīvu vadīta. Tiesa, jūs apmānīt var tikai tad, ja jūs paši esat tam gatavi, bieži dēļ iekšējā izdevīguma. Izeja no diezgan pretrunīgiem stāvokļiem būs meklējama jūsu spējā pa jaunam paskatīties uz sarunu biedru, saņemto informāciju vai situāciju, tādejādi apzināti paplašinot savu uztveri un atbrīvojot vietu jaunajam. Diezgan daudz laika varat pavadīt pārdomās vai kādās slepenās tikšanās, sarunās, kur noslēpumainības plīvurs piešķirs notikumiem magnētisku pievilcību, pat intrigu. Nedēļas izskaņā paaugstināta nopietnība un atbildība.

Strēlnieks

Nedēļas sākums var būt diezgan izaicinošs, varat saskarties ar kādu opozīciju, viedokļu atšķirību, kas var izprovocēt konfliktu. Nedēļas notikumu galvenā arēna būs saistīta ar darbu, izmaiņām tajā, pienākumos, amatā vai statusā. Kopumā ir pamats uzskatīt, ka jums labvēlīgā virzienā, palīdzot sasniegt jaunas virsotnes, sevišķi, ja jums ir kādas konkrētas augsta līmeņa profesionālās kompetences. Laiks ļauj jums būt ambicioziem, redzamiem un populāriem, citiem vārdiem, gūt panākumus. Tādēļ neļaujaties mirklīgam vājumam vai slinkumam, bet aktīvi ejiet, dariet un kaliet dzelzi, kamēr tā karsta. Pie tam arī materiālā atdeve solās būt daudz pievilcīgāka, ja jūs nebūsiet pārāk pieticīgs, pesimistisks vai kā savādāk sevi nepazemināsiet.

Mežāzis

Nedēļas pirmajā pusē būs jāsakārto kāds jautājums, kas ir saistīts ar dokumentiem, informāciju, kādu norunu, kas var būt tāds kā izšķirošs notikums kādā visnotaļ nopietnā jautājumā. Šobrīd jūs ļoti daudz laika veltīsiet informācijas izpētei, lai rastos dziļa izpratne un tā jūsos nosēstos kā zināšanas. Šeit jums palīgos var nākt kāds eksperts, mentors vai labs skolotājs. Tas ko jūs izzināsiet, izstrādāsiet vai apgūsiet, nedēļas izskaņā var finišēties dziļās un nopietnās atziņās par sevi, atbildību, kuru jūs nesat, un to, kas jūsu dzīves vai darba konceptā nesakrīt ar jūsu ideālo versiju. Jūsu vārdiem būs liels, pat autoritatīvs spēks un jūs būsiet gatavi taisnības vārdā skaļi un redzami paust savu nostāju.

Ūdensvīrs

Pārmaiņas, pārmaiņas un vēlreiz pārmaiņas. Ja šo iekšējo noskaņu, kas vedina uz pārmaiņām kaut kā aktīvi neizpaudīsiet, tad jūsos būs ļoti stipra iekšējā rīvīte, visticamāk kā neapmierinātība un nepārtraukts piekasīguma velniņš, kuram nekas un nekā nebūs gana labi. Tādēļ, labāk jau speriet drošus soļus nezināmā teritorijā, dariet ko pilnīgi netipisku. Jums šis laiks ir par iespēju atmodināt sevī vēl kādu šķautni, kura ļaus šo dzīvi piedzīvot vēl krāsaināk un daudzveidīgāk kā līdz šim. Jums lieti noderēs pārrunāt savus nākotnes plānus vai sapņus ar kādu uzticamības personu un varbūt sev uzdodot jautājumu – kāpēc, lai šis sapnis nekļūtu pa īstenību? Jūs esiet un variet daudz vairāk nekā jums pirmajā mirklī šķitīs.

Zivis

Nedēļas pirmā puse būs pilnībā piesātināta ar ģimenes un bērnu jautājumiem, tomēr partnerattiecību tēma vēl joprojām turpinās būt tādā kā ļoti aktīvā risinājuma stadijā. Iespējams ar partneri būs jāpārrunā kādi gana sensitīvi jautājumi, kuri līdz šim jūs visu laiku ir veduši konfliktā. Jebkuras pretrunas būs jāizstrādā, jāizrunā ļoti pacietīgi, soli pa solim, pat plānveidīgi. Visādām pareizībām un iekšējai taisnīguma izjūtai būs ļoti liela nozīme. Tomēr pastāvēs, kas mainīsies, un jūsu spēks ir maigā, neuzspiedošā otra cilvēka pieņemšanā, pat tad, ja otram nav taisnība. Nebūtu ieteicams uzņemties jaunas finansiālās saistības. Nedēļas izskaņā iespējams radošs pacēlums, caur kuru nolīdzsvarot iekšējās pretrunas.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru