wheat 3506758 1280Šī nedēļa solās būt gana rosīga. Čakli strādāt, apgūt jaunas zināšanas, gūt pieredzi, izaicināt sevi atkal un atkal paplašināt savu redzējumu, adaptēties jaunajam un vienlaicīgi rast ētiskus un visām pusēm pieņemamus risinājumus jebkurā situācijā, ir galvenais ko no jums šī nedēļa prasīs.

Jau no 16. augusta pastiprināsies taisnīguma izjūta, ētiskuma jautājumi, vienlaicīgi ar vēlmi būt pieņemtiem un apkārtējo akceptētiem. Tā iespaidā var pacelties dažādi juridiskie jautājumi un aktivizēties tiesvedības procesi. Burtam būs liels spēks, jo sevišķi 22. un 23. augustā.

Vislielākās pārmaiņas un uz jauninājumiem orientētās dienas būs no 20. līdz 23. augustam. Iespējamas interesantas atklāsmes, kā arī lielākas vai mazākas pārmaiņas dzīves stilā, darbā, pienākumos vai atalgojumā. Ja vēlaties izveidot jaunus, praktiskus ieradumus vai apgūt iemaņas, šīs dienas tam būs vispiemērotākās.

22. augustā gaidāms pilnmēness Ūdensvīra zīmē. Šis pilnmēness vēlreiz atgādinās, cik svarīgi ir nepazaudēties smalkajā drukā un atcerēties par lielo bildi – savas dzīves kursu, galvenajiem uzdevumiem un pāri visam – cilvēcīgumu. Par to piedomāt motivēs iespējamie konflikti starp to kā jūs redzat situāciju un to, kā tā izskatās plašākā kontekstā, atkal nostāsies kolektīvisms pret individuālismu, plānotais pret radošo, zinātniskais pret māksliniecisko un tml. Tēmas jau visiem labi zināmās un pazīstamās.

23. augustā Saulīte no radošajām Lauvām pāries pie čaklajām Jaunavām, palīdzot daudz apzinātāk un saprātīgāk izlietot savu laiku un enerģiju, kā arī daudz vairāk pievērsties visām tām lietām, kuras jūs varat arī ietekmēt. Tagad kļūsiet daudz uzmanīgāki, nopietnāki, piezemētāki un varbūt kaut kur arī reālistiskāki. Darbs dara darītāju.

Rosīgu nedēļu!

Auns

Jūs šajā nedēļā būsiet noskaņoti veikt kādas kvalitatīvas izmaiņas savā ikdienā, darba pienākumos, to izpildes kvalitātē. Tā iespaidā jūs varat iegādāties vai apgūt jaunas programmas, metodikas un veikt citus līdz šim neizmantotus uzlabojumus. Tas vis labi ies kopā ar konkrētiem ieguldījumiem darba apstākļu vai procesu nodrošināšanā. Cita starpā pastiprināsies partnerības un partnerattiecību loma un ietekme. Lai gūtu vajadzīgos rezultātus, jūs iespējams spersiet ilgtermiņā nozīmīgu soli ar kāda oficiāla darījuma, savienības vai cita dokumenta parakstīšanu. Pilnmēness ietekmē pastiprināsies dilemma starp jūsu spontāni impulsīvo vēlmi ātri atrisināt situāciju un nepieciešamību rēķināties ar tās ilgtermiņa ietekmi.

Vērsis

Šobrīd pats svarīgākais, lai jūs justos materiāli droši un stabili. Pārskaitiet savu naudu, plānojiet izdevumus vai kā savādāk palīdziet sev noņemti, visticamāk, pārspīlētu stresu par finansiālo drošību. Tajā brīdī, kad šis satraukums būs norimis, jūs būsiet gatavi pievērsties mīlestības tēmai. Ja jums nav mīļotais cilvēks, tad laiks ir izcili piemērots jaunas mīlestības meklējumiem. Tiesa, ārējam izskatam un personas izdevīgumam būs diezgan liels iespaids uz jūsu gaumi. Visvairāk negaidītas ziņas, pazīšanās un iespējas var jums var pavērties 20. augustā. Tādēļ esiet aktīvi un iespēju robežās socializējaties, nepalaidiet garām iespējas. Pilnmēness atgādinās par nepieciešamo balansu starp darbu un mājām.

Dvīnis

Šobrīd paaugstināta dinamika ir jūsu mājās, ģimenē. Šeit iespējamas kādas lielākas pārmaiņas, pārcelšanās, remonti, ģimenes paplašināšanās vai kādi citi pārkārtošanās darbi, kuri prasīs filigrānu un rūpīgu darbošanos. Ceturtdien jūs varat nobriest kādam jaunam plānam, kura realizēšana soli pa solītim prasīs vairākus mēnešus. Piektdiena ir oriģinālo un praktiski pielietojamo ideju un atklāsmju laiks, kuras būtu ieteicams pierakstīt, noteikti noderēs. Kopā ar to, jūs labprāt pavadīsiet laiku harmoniskā un skaistā vidē, kompānijā, izklaidējoties, iepazīstoties un apburot apkārtējos ar savu šarmu. Pilnmēness jums atkal atgādinās, par patieso zināšanu un vērtību lielo nozīmi, lai nepazaudētos mirklīgos impulsos.

Vēzis

Kopumā gaidāma ļoti rosīga nedēļa. Daudz darba, aktīvas komunikācijas un jaunas pazīšanās, caur izbraucieniem, sarakstēm vai telefonsarunām. Uz vietas nebūtu ieteicams sēdēt, jo jums sāksies tāds kā jauns aktivitāšu cēliens, kas var atšķirties no tā, ko darījāt iepriekš. Jūsu drošā osta, kur uzlādēsiet savas baterijas un atgūsiet iekšējo līdzsvaru ir jūsu mājas, un tuvākajās nedēļas tas būs jo īpaši svarīgi. Tādēļ mājās, ģimenē – jebkādus konfliktus vai stresus jūs mēģināsiet maksimāli apiet. Pilnmēness izaicinās jūsu vērtību sistēmu un pārliecību par sevi, ar jaunu sparu atgādinot jums par lielajiem dzīves mērķiem un to, ka jums ir daudz vairāk ko dot pasaulei, ne tikai pašiem tuvākajiem.

Lauva

Līdz pat svētdienas pilnmēness kulminācijai, visas nedēļas garumā spēcīgi pieaugs jūsu vēlme kaut kā pa jaunam izpausties plašajā pasaulē, iespējam būsiet gatavi uzņemties jaunu lomu, profesiju vai atbildību. Tā vai citādi, stilam būs nozīme, un jūs darīsiet visu, lai jaunos dzīves izaicinājumus varētu uzņemties visatbilstošākajā un apstākļiem piemērotākajā veidā. Naudas faktors, iespēja izpaust kādas savus talantus vai nedaudz apputējušās prasmes, spēlēs ne mazu lomu. Galvenais, lai jūs būtu gatavi jaunajam, izmēģināt neierastus ceļus un taktiku, pie tam, saglabājot savu nostāju, redzējumu. Iespējams nozīmīgs pavērsiens jūsu karjerā, partnerībā, dažkārt arī attiecībās, ar visnotaļ oficiālām saistībām.

Jaunava

Nedēļa solās būt ļoti dinamiska un rosīga. Lai arī iespējams kāda daļa no jums vēl joprojām ilgojas nedaudz vairāk laika pavadīt vienatnē, atpūšoties, šis tam nav piemērots laiks. Ideālākais būtu, ja jūsu izietu uz iniciatīvu kādā jums svarīgā dzīves jautājumā, kurš no jums prasa elastīgu pieeju un drosmi spert soļus vēl neiepazītā teritorijā. Citiem vārdiem, izmēģināt ko jaunu. Sevišķi 19. un 22. augustā. Savukārt 20. augusts būs piemērots jaunu ideju un scenāriju plānošanai, “prāta vētrai”, tādēļ turiet rakstāmo pie rokas. Tāpat šajā laikā labi vedīsies ar visiem oficiālajiem un birokrātiskajiem jautājumiem – iesniegumi, atļaujas, atskaites un jebkādu citu formalitāšu sakārtošana būs tīrais nieks.

Svari

Viena no galvenajām jūsu prioritātēm būs kā jūs izskatāties citu cilvēku acīs, kādu iespaidu par sevi atstājat. Tā iespaidā jūs daudz vairāk kā citkārt piedomāsiet pie sava ārējā tēla, kā arī stipri pieķersities atgriezeniskajai saitei, citiem vārdiem, jūtīgi reaģēsiet, ja apkārtējie izturēsies kritiski vai noraidoši. Nemanot tas var norezonēt ar jūsu dvēselē dziļi paslēptajām pagātnes atmiņām. Tādēļ uzmanieties ieslīgt bezgalīgā savu nepilnību analizēšanā, bet drīzāk koncentrējaties uz to, ko jūs varat mainīt tūlīt pat. Iespējami svarīgi notikumi mīlas frontē, potenciāli nopietnas attiecības, vai kāds draugs pāries uz romantiskām notīm. Ja ir bērni, daudz enerģijas veltīsiet ar viņiem saistīto formalitāšu sakārtošanai.

Skorpions

Paaugstināta sociālā aktivitāte. Kādi jūsu ilgtermiņa plāni vai kopā ar domu biedriem īstenotie projekti būs sasnieguši savu atslēgas pagrieziena punktu. Iespējami tīri pragmatiskas izmaiņas vai atjauninājumi atbilstoši situācijai uz doto brīdi. Īpašie pagrieziena punkti saistībā ar kādu jaunu informāciju, aspektu vai idejām, būs 20. augustā, savukārt pilnmēness enerģija 22. augustā jau aicinās uz aktīvu rīcību, vēl pēdējo reizi šajā sezonā pastiprinot jūsu ambiciozitāti un drosmi būt redzamiem. Tālāk jau procesi vairāk būs nododami citu rokās un varēsiet turpināt darboties sev tik ērtajā aizkulišu formātā. Nu jau jūs ļoti ilgosities par izbaudāmu mieru un spēku atgūšanu vienatnē vai ar mīļoto.

Strēlnieks

Nedēļa kopumā vairāk būs aizpildīta ar profesionālās dzīves dažādiem aspektiem. Iespējams jums būs jauns izaicinājums karjerā vai kāds svarīgs atslēgas pagrieziens tajā ko jūs darāt. Tas no jums prasīs uzmanību pret detaļām un spēju ātri adaptēties netipiskām situācijām, piemēram, saistībā ar jauniem kolēģiem, izmantojamām programmām, pienākumiem u.tml. Sevišķi izaicinoša būs nedēļas izskaņa. Pilnmēness iespaidā aktualizēsies jautājumi par jūsu zināšanām, prasmēm, jūsu garīgo vai profesionālo autoritāti, kuru būs jāmācās saglabāt arī nestandarta apstākļos. Iespējams apgūsiet jaunus veidus, kā tikt sadzirdēts vai reklamēts. Draugi šobrīd būs ļoti nopietni noskaņoti un prasīs turēt doto vārdu.

Mežāzis

Turpinās ideāls laiks, lai apgūtu jaunas zināšanas, prasmes vai kompetences. Sevišķi, ja no to esamības perspektīvā ir redzami konkrēti ieguvumi. Tāpat jūs varat adaptēt jaunas idejas un konceptus savai dzīvei, sevišķi karjerai. Daudz enerģijas veltīsiet stratēģisko plānu izstrādei, kas sevī ietvers jaunas, vēl nebijušas pieredzes. Iespējams negaidīts ceļojums vai izmaiņas sākotnējos plānos. Pilnmēness aktualizēs jautājumus par to, cik saprātīgi jūs apejaties ar saviem resursiem – laiks, nauda, zināšanas, ne tikai pašlabumam, bet arī daudz lielāku mērķu realizācijā, piemēram, uzņēmuma vai biznesa. Tas palīdzes mobilizēt spēkus un sakoncentrēties uz pašu galveno, neizkaisoties mazsvarīgajā.

Ūdensvīrs

Jūsu dumpinieciskās enerģijas šonedēļ būs gatavas pielikt savu roku, lai ieviestu lielākas pārmaiņas iespējams ne tikai savā dzīvē, bet varbūt arī organizācijā, teritorijā vai citādi nodalāmā vienībā. Jūs būsiet diezgan revolucionāri noskaņots pret visādiem ierobežojumiem vai citādām “pareizībām”. Tādēļ nebrīnieties, ka zināmai cilvēku daļai jūs būsiet kā dadzis acis, kurš uzdos neērtos jautājumus, liks domāt par to, ko labprātāk gribētu ignorēt un tml. Jums pašiem šobrīd notiek lielas pārmaiņas personībā, jūs mācaties vairāk uzņemties atbildību, vienlaicīgi sperot soļus nezināmajā, paplašinoties, kļūstot par kaut ko vairāk kā bijāt līdz šim. Ļoti iespējams tas ir saistīts ar partnerattiecībām vai jaunu lomu.

Zivis

Partnerattiecības vai jelkāda sadarbība izvirzīsies dzīves priekšplānā. Ļoti daudz kas notiks ne tā kā jūs gribētu. Jūsu skatījumā, apkārtējie būs pārāk materiālistiski, sīkumaini, kritiski vai pat skopi. Liksies, ka apkārtējiem trūkst dzirkstelītes un visi nākotnes sapņi vispār tiek paslaucīti pagultē. Viss par un ap ikdienas praktiskajiem jautājumiem, kur var būt arī pastiprināta kontrole. Tas no jums prasīs spēju izturēt spriedzi, nepazaudējot un nenododot pašiem sevi, ar milzu pacietību skaidrojot, stāstot, demonstrējot un visādi citādi meklējot partnerim vai plašākai cilvēku grupai saprotamus vārdus un argumentus, lai nodotu savu vīziju. Pilnmēness iespaidā iespējama situācijas kulminācija darbā.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru