wooden track 1932611 1280Šī nedēļa ir sākusies ar jaunu mēness ciklu, ieelpu un kopā ar to viss tieksies uz paplašināšanos un izaugsmi. Laiks uzrotīt piedurknes un ielikt pamatus jauniem sākumiem.

Jūsu ieceres var būt skaistas, lielas un nozīmīgas, bet dzīve prasīs uzmanīgu, skrupulozu darbu, kurā netiek palaistas garām pat vissmalkākās nianses, sevišķi pēc 12. augusta. Šis būs labs laiks visiem analizētājiem, finansistiem, dietologiem un smalko roku darbu darītājiem. Kā tautasdziesmā: “Acis darba izbijās, rokas darba nebijās, rokas darba nebijās, rokas darbu padarīja”, tā arī tagad – galvenais no viena gala, pa maziem gabaliņiem ķerties klāt un lietas sāks kustēties.

Diezgan izteikti dominēs materiālisms jeb savstarpējais izdevīgums. Tādēļ, tēriņos kļūsiet taupīgāki. Izsakot kādam piedāvājumu, neaizmirstiet gana izcelt otras personas ieguvumu. Šajā nedēļā slēgtie darījumi, darba attiecības vai uzsāktās privātās attiecības primāri būs balstītas jau pieminētajā izdevīgumā.

No 12. līdz 30. augustam laiks būs piemērots detalizētai plānošanai, datu analīzei, grāmatvedības kārtošanai, saprātīgiem pirkumiem, ikdienas sakārtošanai, pat tad, ja tas nozīmē skaitīt soļus vai kalorijas. Prāts būs ļoti ass un koncentrēts uz detaļām, dažkārt tas var novest pie bezgalīgas knibināšanās vai pāranalizēšanās. Tādēļ, ja jums uz to ir tendence, nepazaudējiet lielo bildi, kāpēc jūs vispār konkrēto ieceri veicat, kā arī apzināti laiku pa laikam pārslēdziet savu uzmanību.

Kopā ar to, praktiski katru dienu dzīve piedāvās kādu kvalitatīvu lēcienu, kurā būs iespēja darīt kā parasti vai pa jaunam, paliekot uzticīgiem savai “pirmajai” sajūtai. Kas arī būs tas, kas noteiks vai jūsu dzīve turpinās ritēt pa ierastajām sliedēm, vai jūs tajā ieaicināsiet ko jaunu. Lai arī cik vienkārši tas neizklausītos, šeit vārdiem vai teorija nederēs, ieskaitīsies tikai konkrētas darbības. Darbības, kuras ved pretī īstai, garšīgai un dzīvai dzīvei.

Lai rosīga nedēļa!

Auns

Jūs būsiet viss darbā. Šis ir laiks, kad ļoti daudz enerģijas veltīsiet, lai pieveiktu daudzus mazus ikdienas solīšus, kas kopumā vedīs pretī kādam lielākam, jums gana būtiskam mērķim. Primāri jūs motivēs atbildības sajūta, vēlme būt vajadzīgiem un noderīgiem. Jauna partnerība vai piedāvājums ar magnētisku pievilcība no kuras ir grūti atteikties. Tomēr tas var būt stāsts par nepieciešamību kļūt par “sātana advokātu” jeb izaicinājums nodot kādas personiski jums svarīgas vērtības. Lai arī pacietība kopumā nav jūsu stiprā puse, tomēr, tik cik tās maksimums jūsos vispār ir, tas izpaudīsies tuvākajās nedēļās. Tādēļ droši varat ķerties klāt arī tiem pienākumiem un solījumiem, kur šī jūsu pacietība būs īsti vietā.

Vērsis

Nedēļas pirmā puse jums būs vairāk vai mazāk saistīta ar nepieciešamību tikt ar sevi skaidrībā. Ko jūs īsti gribat? No sevis, savas ģimenes, partnera vai dzīves kopumā? Mēģiniet iedziļināties tajā ko jūs atbildat, jo iespējams tajā būs kāda pretruna, neloģiskums, it kā jūs teiktu, ka vēlaties dienu un nakti vienlaicīgi. Padomājiet par to, jo tas var būt galvenais šķērslis ceļā uz to, lai jūsu vēlmes kļūtu par īstenību. Šis būtu labs laiks, kad iepazīties, socializēties un vienkārši pavadīt labi laiku. Ja ir gana mazi bērni, lielāko daļu savas enerģijas veltīsiet viņiem. Lielākā nedēļas daļa būs ļoti piemērota, lai tiktu pie kaut kā ļoti konkrēta, ko jūs vēlaties, ne tikai mantiskā izpratnē, bet arī sekss, attiecības, kaut kas garšīgs un patīkams.

Dvīnis

Līdz pat trešdienai jūsu domu gājiens var tikt stipri izaicināts, varbūt jūs iesaistīsities kādā diskusijā vai nonāksiet situācijā, kur jums būs dziļi un pamatīgi jānoargumentē sava pozīcija un, ja paši ar sevi nebūsiet tikuši tā pa īstam skaidrībā, jūsu stāsts izjuks pa vīlītēm. Tas ļoti noderēs, lai jums būtu “sausais atlikums” par to, kas ir jūsu svarīgākiem mērķi, pārliecības un prioritātes. No ceturtdienas, jūs vairāk koncentrēsities uz kādiem darbiem, kas prasīs lielu pacietību un uzmanību pret detaļām. Piemērots laiks sakārtot visus dokumentus, svarīgas formalitātes vai kopumā strādāt ar liela apjoma informāciju. Tāpat arī veiksies ar dzīves vietas sakārtošanu, remontu un citiem svarīgiem mājas darbiem.

Vēzis

Šis laiks jums ir par dalīšanos, jaunu cilvēku iepazīšanu un iespēju ko interesantu uzzināt. Tādēļ nedēļa būtu piemērota, lai pabraukātu pa Latviju, apmeklētu vietas un cilvēkus, kuri jums liekas saistoši, lai bagātinātos pašiem un arī padarītu savu dzīvi interesantāku. Ja aktuāli, iespējamas jaunas daudz sološas romantiskās attiecības. Ja jūs rakstāt, strādājat ar dokumentiem, informāciju, jums ir zināšanas ar kurām dalīties, augusts tam visam būs ļoti pateicīgs. Ļoti svarīgi būtu paturēt prātā galveno motivāciju, kāpēc jūs darāt to ko darāt. Tas palīdzēs nepazaudēties sociālajās aktivitātēs. Kopumā jūs tieksities pēc zināmas drošības, stabilitātes, paredzamības un konkrētiem, izmērāmiem rezultātiem.

Lauva

Šī nedēļa, ar pamazām spēkus uzņemošo mēness ciklu, ir par un ap jūsu neatkārtojamās dabas un individualitātes izpaušanu. Tomēr, ja zemākā līmenī tas vairāk būs par jūsu egoismu un vēlmi pēc apkārtējo uzmanības un atzinības, tad jau augstākā līmenī tas vairāk būs par jūsu talantiem, spējām, unikālajām prasmēm, kas ne tikai ir apburošas, bet kuras ir pamats tam, kā jūs pelnāt naudu. Sevišķi no ceturtdienas patiesībā jūs varat būt pārņemti ar kādu jaunu projektu, plānu vai ieceri, kas var būt gan par naudas pelnīšanu, gan tās tērēšanu. Tā vai citādi, finansiāli šis jums ir veiksmīgs periods, kad varat saņemt arī augļus par iepriekš paveikto vai kādu tīri aptaustāmu dzīves “dāvanu.” Konkrētība it visā jūs motivēs un mobilizēs.

Jaunava

Kopumā gaidāma ļoti enerģiska un svarīga nedēļa. Jūs paši šobrīd esat daudz aktīvāki, uzņēmīgāki un gatavāki mijiedarboties ar apkārtējo pasauli kā citkārt, kaut arī tas miksēsies ar zināmiem mirkļiem vienatnē. Tieši ceturtdiena būs tas pagrieziena punkts, kas var piedāvāt jums gandrīz negaidītu iespēju un vienlaicīgi jūs spēsiet mobilizēt savus resursus darīt ļoti precīzu, rūpīgu un smalku darbu. Izpaudīsies jūsu dabiskie talanti kā spēja analizēt liela apjoma informāciju vai ņemt vērā liela apjoma mainīgos faktorus, lai no tā uzburtu loģiskus, pamatotus slēdzienus un sniegtu ieteikumus citiem. Ja laiku pa laikam jūs tik ļoti aizraujaties ar domāšanu un analīzi, ka nespējat iemigt, pārslēdzieties uz tīrības un kārtības ieviešanu.

Svari

Šajā nedēļā jums var nākties pašiem sev atbildēt, kur tā globāli jūs kopumā virzāt savu dzīvi. Ne sīkumos, ne ikdienas mainīgajās noskaņās, bet tā pēc iespējas plašāk un globālāk. Šādu filozofisku skatījumu var izsaukt kāda situācija – draudzībā, mīlestībā, atpūtā, kad tas ko jūs vēlējāties īsti nesakritīs ar īstenību. Uzmanieties ar noslēpumiem, jo tiem tagad būs tendence izlīst saulītē. Tomēr kaut kas jauns, satraucošs, varbūt kaut kur biedējošs vai nepieredzēts jūs pievilks kā magnēts. No ceturtdienas daudz vairāk laika pavadīsiet vienatnē vai ar kādu īpašo vienu, kuru negribēsiet dalīt ar apkārtējo pasauli. Iespējams dziļas pārdomas, līdz pat rakāšanos sevī, mēģinot saprast savus vai otra cilvēka patiesos nolūkus.

Skorpions

Jūs turpinās vadīt pietiekami spēcīgas ambīcijas, kas vienlaicīgi nozīmēs arī uzņemties zināmas saistības, atbildību, kā arī būt gataviem darīt to, ko jūs uzskatāt par pareizu, neskatoties ne uz ko. Tieši šonedēļ atslēgas loma tiks iedalīta citiem cilvēkiem – kā jūs spējat izskaidrot un pamatot savu redzējumu? Vai jūs spējat iedvesmot vai “pavilkt” citus līdzi? Vai tas ko jūs darāt apkārtējiem ir pieņemams un saprotams? Vai jūs kāds ir gatavs atbalstīt? Svarīgākie atskaites punkti un vienlaicīgi arī atbildes uz jautājumiem jūs saņemsiet trešdien un ceturtdien. No ceturtdienas līdz pat augusta beigām jūs ar galvu metīsities iekšā kādos ilgtermiņā nozīmīgos plānos un aktivitātēs, kur vēl daudz kas būs jāpaveic.

Strēlnieks

Jūsu dzīvē atkārtoti var pavērties kādas iespējas, kuras pa vasaru jau varējāt pilnībā piemirst. Tomēr viens no lielākajiem izaicinājumiem būs nepazaudēties mazajās detaļās, bet arī nenovērtēt par zemu to lielo nozīmi. Patiess profesionālisms vislabāk ir novērojams tieši šajās mazajās niansēs. Ja jūs skriesiet visam pa priekšu un aiz sevis atstāsiet paviršību, neprecizitātes vai nekārtību, kuru kādam aiz jums ir jānovāc, jāpabeidz vai jāpārtaisa, tad tas var kļūt par šķērsli, kāpēc jūs nenovērtē vai neciena. Ceturtdien ir iespējams kāds pagrieziens darba jomā, iespēja vai atzinība ar konkrētiem ieguvumiem. Labs laiks lieliem plāniem, kuriem ir jāpieiet birokrātiski vai akadēmiski smalki un precīzi.

Mežāzis

Šī nedēļa būs vairāk par jūsu patiesajām vērtībām un prioritātēm. Kur jūs esat gatavi ieguldīt savu laiku un enerģiju, par ko maksāt naudu, un par ko īsti ne. Ļoti labs laiks ceļojumiem, jaunu zināšanu apguvei vai kam tādam, kas palīdz jums plašāk paskatīties ne tikai uz savu karjeru, pārliecībām, zināšanām, bet arī uz dzīvi kopumā. Jums, kā izteikti racionālam cilvēkam, ir ļoti svarīgi saprast, kāds konkrēti būs jūsu ieguvums, labums no tā, ja jūs ko jaunu apgūsiet, redzēsiet, iegādāsities utt. Bez tā, nebūs ne motivācija, ne sekos darbība. Jūsu uzmanību var piesaistīt kāda zinoša, savdabīga vai kā savādāk spēcīga personība, kura var palīdzēt jums labāk izprast savas rīcības motīvus. Atklāsmēm bagātas sarunas.

Ūdensvīrs

Šis laiks jums vairāk ir par un ap citiem cilvēkiem. Iespējams jums ir jāiesaistās kādā kolektīvā pasākumā, vai jāpieskaņojas mīļotā cilvēka plāniem. Tā vai citādi, iespējams ne vienu reizi vien tiksiet izaicināti iziet no komforta zonas vai darīt ko tādu, ko jūs normāli nedarītu. Apkārt valdošais pragmatisms un racionālisms jums liksies nedaudz mietpilsonisks un diezgan ierobežojošs. Tas radīs iespaidu, ka viss ir par un ap tikai nopietniem jautājumiem, darbu, darījumiem, savstarpējo izdevīgumu, kur nav vietas vieglumam un humoram. Tieši tādēļ jūs uz mirkli varat aizbēgt no visiem, lai ar draugiem iesmietu par pasaules absurdumu vai vienkārši izvēdinātu galvu. Tomēr drosmīgajiem pieder pasaule un jūs daudz ko iegūsiet, ja tādi būsiet.

Zivis

Nedēļas sākumā iespējama kāda dilemma, kad ir jāsaprot kā labāk rīkoties - saskaņā ar īstermiņa vai ilgtermiņa plāniem, kur izšķirties var būt diezgan problemātiski. Tomēr šobrīd jums pāri visam ir partnerattiecības un lieli ideāli, kurus nedaudz sabotē materiālā pasaule ar kādu svarīgu vajadzību apmierināšanu. Partneris var uzdot diezgan daudz konkrētus, ne visai ērtus jautājumus, kas kopumā var pieslīpēt jūsu ģimenes plānus. Lai arī cik ļoti jums negribētos, tomēr visa augusta otra puse būs par konkrētu grafiku, laika un naudas plānu, nepieciešamiem pirkumiem un citiem praktiskiem sagatavošanās darbiem rudenim. Var parādīties pat taupīgums un smalkām niansēm, perfekcionismu balstīta pieeja it visam.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru