feet 1599887 1280Nedēļas sākums būs diezgan smagnējs, kad daudzi var izjust zināmu spiedienu, kontroli vai smagu pienākumu un atbildības nastu. Iemesls var būt kā ārējs – valsts, vadība, vecāki vai cita autoritāte, tā arī iekšējs – kad jūs uz saviem pleciem uzliekat pārāk lielu nastu. Šāds smagnējums vienmēr mijas ar vieglumu, spontanitāti un zināmu dumpinieciskumu, kas otrdien un trešdien var nodominēt jūsu ikdienā proporcionāli tieši ar tādu pašu sparu, kā iepriekš izjustais smagums.

Attiecīgi var uzrasties impulss aizbēgt no spriedzes, izdarot vai izmēģinot kaut ko gana “traku”, lai tikai izkliedētu šo nopietnību. Tas var būt spontāns pirkums, matu krāsas vai imidža maiņa un dažādas citas oriģinālas idejas, kas it kā metīs izaicinājumu visiem “garģīmjiem”, “gruzīgajiem” un vispār visam, kas ir saistīts ar tradicionālo vai “tā ir pieņemts” attieksmi. Lieki piebilst – gaidāmas oriģinālas idejas un projekti radošajiem un visiem tiem, kuri ir gatavi ienest šai pasaulē kaut ko jaunu, nebijušu.

Nedēļas fonā būs jūtama arī tāda kā individualitātes dziedināšanās, savas iekšējās viengabalainības atgūšanai. Jo vienīgais pārliecinošais veids, kā izkļūt no ārējā spiediena un iekšējā prasīguma pret sevi, plusu un mīnusi uzskaitīšanas un citiem uz pusi raujošiem stāvokļiem, ir tā līdz saknei saprast, kas jūs patiesībā esat kā cilvēks, personība, dvēsele? Un atbildot uz šo jautājumu, jums uzbursies vesela jūra raksturlielumu ar kuriem jūs sevi identificējat - jūsu vērtības, daba, sapņi, apņemšanās un vispār kāds cilvēks jūs gribētu būt… Ja nespējat rast atbildes, tad nolēciet ar gumiju, nokrāsojiet rozā matus, kliedziet, dejojiet, dariet jebko, lai jūsos atgrieztos “TĀ” sajūta par sevi, kura vairs nejautā, bet iet un dara to, kas jādara.

7. augustā, Jumja dienā un 8. augusta dienas pirmajā pusē ir gaidāms pavisam vecs Mēnestiņš, kas palīdzēs salikt punktus un tiešām atbrīvoties no tiem iekšējiem stāvokļiem, simboliski vai burtiski arī no liekām mantām un visa cita sevi nokalpojušā, kas vairs nesaskan ar jūsu šā brīža Es izjūtu.

8.augustā, pl. 16:50 sāksies jauns Lauvas degsmes ievibrēts Mēness cikls. Tas aktivizēs tādas tēmas kā – par ko es nesu atbildību un par ko nenesu (un nesajaukt ar atbildības sajūtas slimo māsu – hiperatbildību). Ko es varu patiesi ietekmēt un ko nē? Kā arī atgriežoties pie iekšējā dziedinājuma tēmas – jau praktiski izpaust vai nostiprināt savu patieso individualitāti, oriģinalitāti, vērtības un pārliecības. Tas skars tik saprotamas, bet dažkārt piemirstas tēmas kā – kas jums patīk, iepriecina, kur sajūtat savu vērtību jeb ko darot jūs jūtaties svarīgi, citiem vajadzīgi un tml.

Attiecīgi 8. augusta vakars un 9. augusts ir labs laiks plānošanai un pēdējais arī jauniem sākumiem.

Lai iedvesmojoši atbrīvojoša nedēļa!

Auns

Jums būs svarīgi izrunāties un padalīties ar apkārtējiem ar kaut ko priekš sevis ļoti svarīgu. Tās var būt svarīgas norādes tiem, par kuriem jūs nesat atbildību vai arī kādas savas idejas prezentācija. Jums būs ļoti svarīgi, lai jūs tiešām sadzird. Pretējā gadījumā varat kļūt uzstājīgi un neiecietīgi. Šis jums kopumā ir diezgan rosīgs laiks, kad arī jūsu ikdiena ir ļoti piepildīta ar darbiem, nedarbiem un citām svarīgām darīšanām. Darba jomā iespējamas kādas lielākas pārmaiņas. Vecā mēnesī būtu ieteicams atbrīvoties no emocionāliem stāstiem, bailēm, nedrošības, pārāk lielām piesaistēm īpašumam, cilvēkiem. Jaunmēness palīdzēs jums izcelt jaunus radošos talantus, gūt jaunu pieredzi, iepazīties, arī atpūsties.

Vērsis

Jums iespējams visvairāk laiva ir sašūpojusies jautājumos, kas saistīti ar dažādiem pienākumiem un atbildībām, kas jūs rauj uz pusēm starp ģimeni un darbu. Lai tiktu ārā no šīs dilemmas, jums būs vajadzīga vienatne, kvalitatīvs laiks sev ar vides maiņu vai kādu jums tuvu radošu hobiju. Šādā gaisotnē jums radīsies jauns redzējums uz to, kā risināt šīs savas problēmas. Risinājums noteikti būs meklējams ārpus ierastajiem scenārijiem. Citiem vārdiem, jūsos šonedēļ notiek spēcīgas pārmaiņas vērtībās, pārliecībās un vēlmēs. Svarīgais kļūst mazsvarīgs un otrādi. Tukšā mēnesī, 7. augustā būtu labs laiks, lai atvadītos no kaut kā nevajadzīga. Vietā jaunmēness būs sarūpējis tādu kā jaunu etapu jūsu mājas vai ģimenes dzīvē.

Dvīnis

Jūs diezgan daudz no notiekošā uztversies ļoti personiski un gribot negribot varat nonākt kādas viedokļu cīņas krustugunīs. Patiesībā jums var būt pat tāda kā pienākuma sajūta neklusēt par to, ko jūs uzskatāt par nepareizu. Kontrastam, jums būs arī ļoti svarīgi pavadīt laiku tikai “savējo” vidū, daļēji distancējoties no apkārtējās pasaules un veldzējot savu dvēseli ar humoru un draudzīgu laika kopā pavadīšanu. Līdz ar aizejošo mēness ciklu jūs varat tikt vaļā no kādas emocionālas piesaistes, kura jūs it kā “pienagloja” pagātnei, atbrīvojot ceļu jaunam dzīves posmam, labākai nākotnei. 8. jūlija jaunmēness jūs mudinās būt drosmīgākiem, atklātākiem, redzamākiem, iepazīt jaunus cilvēkus un arī ko jaunu apgūt.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē jūs vislabprātāk ieraksities savā pasaulē un sakoncentrēsities uz saviem vai savu tuvinieku iekšējiem stāvokļiem un to, kā tikt galā ar visām nestabilajām un mainīgajām lietām. Ceturtdien un piektdien emociju un jūtu pasaule plūdīs pāri malām un jums gribēsies mīlēt, mīļot, sargāt un parūpēties par sevi un mīļajiem. Jums var izveidoties interesanta un diezgan netipiska pazīšanās, kas pavērs jaunu pasaules redzējumu. Kāds draugs jums var izteikt interesantu, arī izaicinošu piedāvājumu, ar iespēju nopelnīt. Ieskicējiet ilgtermiņa plānus. Līdz ar tukšo mēnesi jūs varat pagātnē atstāt savas bailes, nedrošību un satraukumus, lai jau ar 8. augusta jaunmēnesi ļautu sev drosmīgāk izpaust savus talantus un prasmes.

Lauva

Šī nedēļa jūs ļoti stipri mudinās tik skaidrībā ar to, kas jūs esat un kas neesat, par ko varat nest atbildību un par ko īsti ne, kas ir jūsu talanti un kas ne gluži. Tiklīdz ar to tiksiet skaidrībā, tā arī viss pārējais jūsu dzīvēs nostāsies savās vietās. Jūs spēsiet uz notiekošo paskatīties no jaunas perspektīvas – nevis ko tas nozīmē vispār, bet ko tas nozīmē tieši jums. Tas atbrīvos milzu resursus, lai jūs varētu ģenerēt neskaitāmas idejas, projektus un plānus, kuros izpaust savu radošo dzirksti, oriģinalitāti. Līdz ar vecu mēnesi jūs varat atbrīvoties no zemapziņas blokiem, kas tīri neapzināti līdz šim stindzināja kādu iniciatīvu. Savukārt ar 8. augusta jaunmēnesi jums pavēries jauni radošie apvāršņi, kuru sasniegšanai beidzot ir pienācis laiks.

Jaunava

Nedēļa var aizsākties uz ļoti nopietnas un apņēmīgas nots paveikt gandrīz vai nepaveicamo. Šāda noskaņa var ļoti palīdzēt izdarīt tās lietas, kuras ir ļoti stipri iestrēgušas un nav izkustējušās no vietas vismaz pāris mēnešus, ja ne gadus. Tieši šobrīd jums var pietikt spēka pārvarēt šādas ieceres grūto sākuma slieksni. Vienlaicīgi iepriekš neparedzētie situācijas pavērsieni var radīt zināmu stresu, bet tas būs vairāk subjektīvi, atkarībā no tā, cik elastīgi jūs spēsiet pieiet situācijai. Līdz ar aizejošo mēness ciklu jūs varat pagātnē atstāt tos šķēršļus, kuri līdz šim traucēja realizēt kādus svarīgus ilgtermiņa plānus. Jaunmēness mudinās vairāk atpūsties, izklaidēties un pavadīt laiku savā ritmā.

Svari

Šis jums ir diezgan nemierīgs laiks un pat jūs varat kļūt neiecietīgi pret tiem, kuri ir, jūsuprāt, pārāk egoistiski, nedomā par citiem vai arī par jums personīgi. Jo neapmierinātāki būsiet, jo spēcīgāk dzīve jums nodemonstrēs, ka, ja vēlaties iet uz kompromisiem, tā ir tikai un vienīgi jūsu izvēle un šī izvēle nevienā brīdī nenozīmē, ka otrs ir jums kaut ko parādā. Tā vai citādi lietas visticamāk risināsies pēc plāna, kā rezultātā jums var būt vēlme aizbēgt no visiem prom – pie dabas vai pat uz ārzemēm. Līdz ar aizejošo mēnesi jūs varat pagātnē atstāt kādas ambīcijas vai agrāk svarīgus mērķus, kas jau ir zaudējuši savu aktualitāti. Jaunmēness jums atnesīs jaunus draugus vai kādas ilgtermiņa ieceres dzimšanu.

Skorpions

Ja ne jūs, tad kurš? Apmēram tā jūsu galvā varētu skanēt galvenā doma šonedēļ. Ir lietas par kurām ir jārunā skaļi un plaši, ir stāsti, projekti, ieceres, kuras vienkārši ir jāiznes, un jūsu vietā, visticamāk, neviens cits to neizdarīs. Atkārtošos, ka lai arī cik ļoti jums negribētos rīkoties vau runāt atklāti, atsekojami un publiski, šobrīd dzīve to no jums var tiešā veidā prasīt. Pie tam, nav jau tā, ka jums tajā visā nebūtu ambīciju, vienkārši no aizkulisēm darboties varētu būt daudz vieglāk un ērtāk. Iespējams jūs esat kādās nozīmīgās savas dzīves krustcelēs, kad viss stabilais un paredzamais būs nobriedis pārmaiņām. 8. augusta jaunmēness jums atnesīs potenciāli lielus, ambiciozus projektus, darbus un mērķus.

Strēlnieks

Jums padomā iespējams ir kaut kas liels, svarīgs un jēgpilns, kas tāds, kas jūsu dzīvei piedod vajadzīgo garšu un draivu. Sevišķi, ja to iznēsājāt, pārrunājāt un meklējāt iespējas jau gada pirmajā pusē. Nevirzīties uz priekšu būtu kā nodot pašiem sevi, tādēļ virzieties, neskatoties ne uz ko meklējiet variantus, mentorus vai līdzīgi domājošos, lai notiktu vajadzīgā kustība. Darbā iespējamas lielākas pārmaiņas, ar rezultātu, ieguvumu un zaudējumu izvērtējumu un izrietošajiem lēmumiem tālākajā darbībā. Labs laiks atpūtai, jaunu zināšanu apguvei un redzes loka paplašināšanai. Vecais mēness būs gatavs pagātnē atstāt jūsu akcentu uz tradicionālo un vispārpieņemto, ļaujot 8. augusta jaunmēnesim atnākt ar jaunu dzīves stratēģiju.

Mežāzis

Darbs dara darītāju un šīs nedēļas sākums viennozīmīgi būs vairāk par pienākumiem, atbildību un visām citām jums tik ļoti svarīgām saistībām. Tomēr viss nav tik vienkārši, kāda provokācija vai cita cilvēka, jūsuprāt, bezatbildība jums stipri “dursies acīs”. Kopumā nedēļa neļaus pārāk pieturēties pie konkrētiem plāniem un stingra grafika, jo visu laiku parādīsies kāds “x” faktors, kuru ignorēt arī nebūs iespējams. Visharmoniskākais būtu iedziļināties kādā jums svarīgā tēmā, jautājumā, zināšanu sistēmā, tā teikt, strādāt uz nākotni. Līdz ar aizejošo mēness ciklu jūs varat pagātnē atstāt kādas partnerattiecību nedienas vai satraukumus. Jaunmēness jums dāvās drosmi mainīties un spēju defektu pārvērst par efektu.

Ūdensvīrs

Lai arī nedēļas sākums var būt stipri smagnējs un ieplānoto lietu saraksts var jūs stipri spiest pie zemes, atliks jums tikai nomainīt vidi, izrunāties ar savu partneri vai feinu draudzeni, lai jūs spētu saskatīt neskaitāmus radošus risinājumus kā daudz vieglāk atrisināt to, ko iepriekš uzskatījāt par problēmu. Patiesībā, ja jums liekas, ka jums ir jāizkustina smags atbildības vezums, tad, visticamāk, jūs maldāties kaut vai tajā, ka jūs nerēķināties ar citu cilvēku iesaisti, iespējamo palīdzību vai pat noteicošo lomu tajā, lai vispār kaut kas notiktu. Kopā ar aizejošo mēness ciklu, jūs varat atbrīvoties no emocijās un bailēs balstīto ikdienas rutīnu, lai ar jaunmēnesi pavērtos iespējas iznest jaunā līmenī savas partnerattiecības.

Zivis

Nedēļa iesāksies ar spēcīgi kontrastējošu disbalansu starp to, ko no jums prasa darbs un ikdienas pienākumiem, pret atbildību pašiem pret sevi – dot sev atelpas mirkļus savas pašsajūtas un veselības vārdā. Šajā dilemmā jums ļoti var palīdzēt savu prioritāšu identificēšana, naudas un cita veida ieguvumu izvērtēšana. Lai arī nelabprāt, bet ļoti iespējama kāda sarežģīta saruna par un ap darba pienākumiem un atbildībām. Partnerattiecības tagad var būt kā svaiga gaisa malks, kurā ir jaunas, nebijušas sajūtas, pieredze, iedvesma un radošums. Aizejošais mēness cikls ir gatavs atstāt pagātnē jūsu lielākos satraukumus par un ap bērniem. Savukārt jaunmēness dāvās iespēju sakārtot ikdienas ritmu tā, kā jūs to vēlaties.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt