sunset 4238445 1280Šonedēļ gaisā virmo pilnmēness noskaņas, kas atnesīs diezgan būtisku galveno astroloģisko ietekmju maiņu. Pats nedēļas sākums būs vairāk kā iešūpošanās visās tajās tēmās un jautājumos, kuras savu vietu ir pieteikušas jau iepriekšējā nedēļā. Politisko un lielvaru ietekmes ļoti spēcīgi provocēs sabiedrību un tiks meklēti oriģināli risinājumi, lai izietu no situācijas.

Tīri personiski, lielākā daļa būs aizņemti ar savu un savas ģimenes drošības un komforta nodrošināšanu, atpūtu, dzīvesvietas uzlabojumiem un tiekšanos pēc kaut kā vairāk. Vilinās arī jebkāda jauna pieredze, zināšanas un iespaidi. Sevišķi otrdiena būs ļoti vērtīga, lai pārskatītu savus lēmumus, meklētu netipisku ceļus un risinājumus jebkurā jums aktuālā dzīves jomā.

22. jūlijā jau uzskatāmi būs jūtama pilnmēness ietekme un enerģiju nomaiņa. Saulīte – mūsu apziņas spogulis, no ģimeniskajiem un jūtīgajiem Vēžiem pāries pie radošajām un spilgtajām Lauvām. Tas ar jaunu sparu aktualizēs tieksmi izpaust savus neatkārtojamos talantus un nodemonstrēt pasaulei to, ar ko tieši jūs esat īpaši. Vienlaicīgi pateicoties Venērai, vēlmes un vajadzības kļūs daudz piezemētākas, konkrētākas un praktiskākas - daudz vairāk sekosiet līdzi saviem tēriņiem un reāliem ieguvumiem, kas nedaudz nolīdzsvaros Lauvas ekspresivitāti.

24. jūlijā gaidāms pilnmēness, kurš šoreiz aktualizēs iekšējo dilemmu starp iespēju spilgti izpaust savu individualitāti un vienlaicīgi būt sabiedrības, kolektīva vai lielākas apvienības loceklis. Attiecīgi iespējamas spēcīgas emocionālas reakcijas tādās tēmās kā: individuālā vs sabiedriskā atbildība; spontāna vs plānveida darbošanās; darīt atsevišķi vai kopā ar citiem (komandā, kolektīvā); darīt kā visi vai kā liek sirds utml.

Izeja no šādām un līdzīgām pretrunām būs meklējama ticībā, sajūtās un dziļākajās pārliecībās, kas ir vairāk subjektīvas un ne obligāti objektīvas. Citiem vārdiem, ja neļausities ārējām provokācijām, tad būs iespēja ielūkoties dziļi, dziļi sevī un gūt vērtīgas atziņas un intuitīvas atklāsmes. Attiecīgi laikā no 23.-25. jūlijam ir paaugstināti konfliktu un maldu enerģijas, tādēļ ieteiktu informatīvo detoksu, neiesaistīties diskusijās par to, kam taisnība, kā arī stipri nopietni neuztvert “svešās” patiesības.

Tomēr kopumā nedēļas kopējais fons vēl joprojām ir drīzāk pozitīvs, spilgts, ekspresīvs, radošs, uz izklaidi un ģimenes atpūtu orientēts. Jā, emocijas var brīžiem iet pa gaisu un jūsu redzējums var nesakrist ar kāda cita, bet tas var kļūt par vajadzīgo impulsu, lai paplašinātu redzes loku, rastu motivāciju savādāk paskatīties uz situāciju, iedziļināties un pārdomāt kādus jautājumus.

Lai skaista vasaras nedēļa!

Auns

Nedēļa aizsāksies ar savu degsmi un aizrautību – izklaides, atpūta, flirts vai kāds piedzīvojums gaida jūs. Ar 22. jūliju, kad Saulīte ieies Lauvas zīmē un jūtamākas paliks pilnmēness notis, jūsu galvās skanēs domas: “es esmu tāds kāds esmu”, “dzīve ir pārāk īsa, lai izdabātu citiem”, “es darīšu to ko gribu” utml. Līdz ar to, viss kas nesaskanēs ar jūsu pārliecību tiks veikli izstumts no jūsu pasaules. Jūs viegli iziesiet uz iniciatīvu, izpaudīsiet savu gribu un pārliecību. Labs laiks, lai plānotu ģimenes atpūtu, sevišķi laika pavadīšanu ar bērniem, kā arī kādi ceļojuma plāni var neiziet no jūsu prāta. Jebkādām bailēm vai nedrošībai jūs spēsiet nostāties aci pret aci, konfrontējot sevī (vai otrā) pašus dziļākos motīvus.

Vērsis

Vislielākā Vēršu uzmanība šobrīd ir vērsta uz ģimeni un mājām. Jūs labprāt uzņemsiet viesus un izrādīsiet savu viesmīlību tuvākiem un tālākiem radiņiem vai vienkārši foršiem cilvēkiem. Vienlaicīgi visi stratēģiskie lielie un maziem plāni tā vai citādi būs saistīti ar jūsu pašu dzīves pamatu nodrošināšanu – mājas, vide, atmosfēra, laba kompānija, labsajūta un dažādas citas dzīves baudas. No ceturtdienas jūsos pastiprināsies vācējas un krājējas instinkti, darbošanās pa dārzu, ievākt dažādas zālītes, kas var noderēt tējai un veselības stiprināšanai. Dažādiem sīkumiem šobrīd būs liela nozīme, tas izpaudīsies kā atpūtā, tā arī reālajās vajadzībās. Iespējams meklēsiet perfekto krāsu, apģērbu kombināciju vai garšu buķeti.

Dvīnis

Jums šī būs ļoti aktīva nedēļa, kad jūs burtiski visu laiku varat pavadīt “uz telefona” vai mašīnā, nokārtojot neskaitāmus jautājumus. Socializēšanās un kontaktu dibināšana priekš jums šobrīd būs pats svarīgākais. Šis ir laiks, kad aktīvi tirgot, dīlerot, popularizēt, iet uz intervijām un pašiem aktīvi dalīties ar to, kas jums aktuāls. Īpaši pateicīga tam būs nedēļas pirmā puse. No 22. jūlija dažādiem sīkumiem izrādīsies lielāka nozīme, nekā jūs sākotnēji domājāt, un kaut neliela atpūta mājās vai pie dabas ir tieši tas, kas būtu ļoti ieteicams. Pilnmēness ietekmē var sanākt aktīvāk dalīties ar citiem cilvēkiem un vēlreiz pārskatīt savas pārliecības un ideālus. Iespējams zināms apjukums, nesteidzieties, dodiet sev laiku.

Vēzis

Nedēļas sākums salīdzinoši intuitīvs un jūs diezgan viegli varat mainīt savas domas kādā jums svarīgā jautājumā, vai piedzīvot nozīmīgas atklāsmes, kas būs tālu no ierastajiem un ērtajiem scenārijiem. No ceturtdienas apmēram mēneša garumā jūsu svarīgākā dzīves tēma būs nauda – kā pelnīt, kur krāt, kā labāk tērēt utml., kas būs arī galvenā 24. jūlija pilnmēness tēma. Sarunās jūs viegli uztversiet dažādus pustoņus un skaļi nepateikto, vismazākajām niansēm būs liela nozīme, tādēļ, esiet uzmanīgi ar ko izvēlaties pārrunāt jums aktuālos jautājumus. Iespējams spēcīgi ietekmēties vai pat apvainoties. Vienlaicīgi, ja jums ir talanti, spējas un prasmes, kas sen ir noilgojušies, lai tos liktu lietā, šis tam ir īstais laiks.

Lauva

Turpinās visnotaļ aktīvs un spilgts laiks. Jūsu kā personība spīdat un izceļaties daudz vairāk kā citām kārtām. Jūs viegli iniciējat, izpaužaties kā līderis vai kā organizators, kas ap sevi pulcē cilvēkus. No ceturtdienas arī sākas oficiālais Lauvu laiks, kad sagaidīt un atzīmēt savas dzimšanas dienas. Tuvākajā nedēļā svētki solas būt īpaši spilgti. Tāpat visas tēmas, kur vajadzīga drosme un iniciatīva – perfekts laiks līdz 29. jūlijam. Gaidāmais pilnmēness tiešā veidā skars jūs un jums pašus svarīgākos jautājumus – primāri – kas jūs esat, ar ko jūs sevi identificējat (kā individualitāte un profesionālis) un kā rast harmonisku veidu, lai to izpaustu pasaulē. Kompromisi šonedēļ nebūs jūsu stiprā puse.

Jaunava

Nedēļas sākumā jūs labprāt kaut ko jaunu apgūsiet vai parunāsiet ar kādu autoritāti par gudrām lietām. Tas var sniegt tādu kā “wow!” efektu – piedzīvojot zināmu atklājumu. Vēl joprojām ļoti daudz enerģijas jūs veltīsiet aktivitātēm, kurām ir milzu vērtība priekš jums pašiem, bet kas nav domāts svešu acīm. Kā rūpēšanās par savu dārziņu, noorganizēta šika atpūta prom no visiem, ļaušanās mīlas ugunīm utml. No ceturtdienas jums pastiprināsies vēlme vairāk piedomāt pie sava ārējā izskata, tēla, iespējams izlemsiet par kādām lielākā izmaiņām. Jebkurā gadījumā atstāt perfekto iespaidu vai kādu apburt kļūs svarīgi. Pilnmēness atnesīs dilemmu starp pienākumiem un atpūtu, būt noderīgiem “ķeksītim” vai no sirds.

Svari

Nedēļas pirmajā pusē iespējams kāds būtisks “apgreids” – informācija vai situācija kas var pamainīt jūsu profesionālos mērķus vai mudināt pārskatīt savus plānus. Savukārt no ceturtdienas jūsu galvenajam fokusam būtu jābūt uz jūsu ilgtermiņa plāniem, tādiem plāniem, kas skar vismaz 3 un vairāk gadu tālu nākotni. Tāpat arī šis var būt laiks, kad jūs aktīvi veicat kādas būtiskas skaistumtūres, kuras nav domātas svešu acīm. Pilnmēness aktivizēs jūsu izpaustos un neizpaustos radošos talantus, bērnu jautājumus, izklaidi, atpūtu, romantisko dzīves pusi, ballīšu tēmu un visu kas jūs spēj iepriecināt. Tomēr jums pašiem, lai atgūtu iekšējo harmoniju un labsajūtu, būs izšķiroši dot laiku arī sev, prom no sociuma burziņa.

Skorpions

Šis ir laiks, kad jūs paši sev vai ar kāda cilvēka palīdzību “iznesat sev smadzenes” jeb citiem vārdiem, tiekat intelektuāli konfrontēti tā, ka jums paveras pavisam jauna perspektīva, lietu redzējums. Tas jums tīri labi ies pie sirds, jo jums patīk pieņemt izaicinājumus. Profesionālajā un mērķu realizācijas jomā ļoti spilgts, redzams (pat publisks) laiks, ja tam ir segums – varat tikt paaugstināti amatā, mainīt darbu vai sasniegt kādu citu sev būtisku rezultātu. Patiesībā pilnmēness šo visu tikai pastiprinās, tādēļ var gadīties, ka jūsu mērķi var izjaukt ģimenes plānus un kārtību, vai jūsu gūtie panākumi var kādam ieslēgt zaļo (vai citas krāsas) skaudību. Neuztveriet personiski: jo spilgtāka saule, jo tālāk tiek mesta ēna.

Strēlnieks

Šis ir jaudīgs laiks ekspansijai, jebkuras jomas attīstībai, paplašināšanai, izaugsmei vai vienkārši virzībai. Lietām ir jākustas, nekas nedrīkst un nevar stāvēt uz vietas, un jūs to saprotat daudz labāk kā jebkurš cits. Tādēļ arī jūs tik ļoti tiecaties pēc jauniem iespaidiem, zināšanām un pieredzes. Šis ir laiks, kad jūs to varat sajust ar katru šūnu un esot uz šī viļņa, iespējas uzrodas burtiski uz līdzenas vietas. Izmantojiet šo laiku maksimāli, šis vilnis būs spēkā vēl līdz 28. jūlijam. Ceturtdien jums var rasties vēlme atsijāt graudus no sēnalām, nodalīt būtisko no mazsvarīgā, sakārtot savas prioritātes, savādāk kopā ar gaidāmo 24. jūlija pilnmēnesi viss radošais, bagātais un ideju rosinošais var būt vienkārši par daudz.

Mežāzis

Nedēļas pirmās puses galvenā aktualitāte būs partnerības jautājumi, tas var būt saistīts kā ar profesionālo sadarbību, tā arī ar dzīves romantisko jomu. Ja esat sirdī brīvi, tieši nedēļas sākumā, sevišķi otrdiena, ir salīdzinoši labas iespējas iepazīties (arī virtuālā formātā). Tādēļ, ja tas jums aktuāli – vismaz pagrieziet galvu virzienā, kur ir jūsu interešu objekts. No ceturtdienas jūs ļoti uzmanīgi un vērīgi pārskatīsiet savas vērtības un ideālus, un saskaņā ar šā brīža aktuālajiem mērķiem – ieviesīsiet kārtību savās prioritātēs. Pilnmēness jums aktualizēs resursu, sevišķi naudas un lielo projektu tēmu. Retākos gadījumos – pašvērtības krīzi ar tai sekojošiem pašizzinošiem jautājumiem sev.

Ūdensvīrs

Ikdiena no jums prasīs zināmu savāktību un pašdisciplinēšos. Tomēr gaidāmais 24. jūlija pilnmēness, kas jūs skars vistiešāk, radīs apstākļus, situācijas un provokācijas visās varavīksnes krāsās un vienradžu formātos, lai jūs izprovocētu uz kādu “dullību”. Citiem vārdiem, jo tuvāk pilnmēnesim, jo grūtāk būs turēt doto vārdu, iekļauties kādos termiņos vai vienkārši paveikt iecerēto. Viss var dinamiski griezties ap jūsu partnerattiecībām un/vai to kā jūs varat vai nevarat iekļauties sabiedrībā, kolektīvā vai kādā domu biedru apvienībā. Katrs gribēs kreklu pavilkt uz savu pusi, kas var radīt “konfliktbīstamas” situācijas, bet patiesībā, jūs vienkārši nebūsiet gatavs piekāpties, kā to būtu darījuši citkārt.

Zivis

Nedēļas sākumā var nedaudz izmainīties vai piekoriģēties sākotnēji paredzētie plāni, dēļ negaidītas ziņas vai jaunumiem. Jūsu ikdiena vēl joprojām būs ļoti piesātināta un piepildīta. Tas var būt saistīts ar paaugstinātu darba slodzi, kas kopumā saglabāsies vēl līdz 29. jūlijam. Arī laiks, kad jūs varat iet uz maksimālu savu iespēju izmantošanu un izpaušanu izteikti jaudīgs būs līdz 28. jūlijam. No ceturtdienas paspilgtināsies jūsu partnerattiecību tēma. Jūs dabiski tieksities daudz vairāk laika pavadīt ar partneri, viegli pielāgosities otram, radīsiet abiem pieņemamus risinājumus. Viegli būsiet harmonijā ar otru un gūsiet patiesu labsajūtu no tā. Pilnmēness var aktivizēt spriedzi saistībā ar nepieciešamo līdzsvaru starp darbu, darba slodzi un atpūtu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt