paint 2985569 1280Šī nedēļa ir sākusies ar jaunām sajūtām. Tik tikko ir sācies jauns mēness cikls un viss kūsāt kūsā dzirkstošās, radošās enerģijās, kuras tā vien prasa atrast veidu kur izpausties.

Pašā nedēļas sākumā būtu ļoti ieteicams pievērsties tālejošiem, ideālistiskiem un iedvesmojošiem plāniem. Ļoti dabiski tie var skart ceļojumus, izglītību, iedziļināšanos vai aizraušanos ar kādu jums interesējošu tēmu, kā arī biznesu vai dažādu projektu attīstību.

Tāpat arī nedēļas lielākā daļa paies zem stipri radošas, izklaidējošas un romantiskas nots. Tādēļ visiem, kuriem šajās tēmās ir kur tiekties – esiet cilvēkos, miedziet ar aci, ļaujieties impulsam pārvērst savu dzīvi par svētkiem vai romantisku piedzīvojumu. Burvīgs laiks jaunu attiecību veidošanai.

Nedēļas otrā pusē pastiprināsies nedaudz pretrunīgākās enerģijas. Spēcīgie ideāli, vēlme palīdzēt vai atbalstīt, iedvesma un sajūtu dziļums būs visnotaļ visaptverošs. Tomēr to visu konfrontēs un izaicinās politikas un citu lielo varu ietekme, kas atkal un atkal atgādinās, ka dzīvot “burbulī” nav risinājums, kaut kas ir un būs jāmaina. Tīri personiskā līmenī, tas var izcelt katra personiskās bailes jaunā līmenī, kur harmoniskā izeja no tām būs saistīta ar iedziļināšanos tajā, kas ir jūsu patiesā ticība? Kam jūs ticat? Kas ir jūsu “reliģija”? Kas ir tā pati dziļākā, galējā realitāte un tās ideāli, ar kuriem jūs patiesībā dzīvojat?

Jūsu domas, sarunas un ieceres tuvākās pāris nedēļas vairāk būs pievērstas emocionālajai sfērai. Daudz vairāk piedomāsiet par pašiem tuvākajiem un dārgākajiem. Sarunas vairāk grozīsies ap to kā jūs jūtaties vai jutāties iepriekš, kā arī pieaugs sensitivitāte kopumā – apvainošanās, pārpratumi un sadomāšanās ir stipri iespējama. Šeit vislabākās zāles būtu izrunāšanās un precizēšana: vai pareizi sapratāt otra nolūkus? Vai tiešām šim komentārs bija domāts jums personiski utml.

Nedēļa kopumā ir ļoti piemērota jauniem, priekš jums tiešām svarīgiem sākumiem. Tādēļ esiet aktīvi, atraktīvi un uzņēmīgi un dzīve vibrēs no iespējām!

Auns

Jūs visticamāk būsiet aizņemti ar ģimenes lietām un kopējām izklaidēm. Strādāt, uzņemties papildus pienākumus un gāzt kalnus jums galīgi prāts nenesīsies. Tādēļ paņemt atvaļinājumu būtu ļoti piemērots brīdis. Sirdī brīvie Auni ļoti pārliecinoši nodosies mīlestības meklējumiem – spontāni, spilgti un neordināri izejot uz iniciatīvu, lai iekarotu otra sirdi. Ja jums ir bērni – laiks pilns smieklu, rotaļu un kopējām izklaidēm, kas ļoti spēcīgi satuvinās visu ģimeni. Savukārt, ja jums ir kādi radošie vai mākslinieciskie dotumi – neslēpiet sveci zem pūra, labs laiks spīdēt. Ja jums ir profesija vai projekti saistībā ar kādu no nosauktajām sfērām, labs laiks to iznest jaunā līmenī. Iedvesmojoša un pozitīva nedēļa.

Vērsis

Jums šī būs spilgta un radoša nedēļa, kad, daudz vieglāk kā citkārt, savu gaumi, estētiku un idejas būs manifestēt dzīvē. Jums būs viegli iziet uz iniciatīvu un ranoteikti kaut ko jaunu radīt. Tā var būtu burvīga puķu dobe vai jauns mājas iekārtojums, juteklisks piedzīvojums ar savu partneri, kā arī laiks, kad radīt jaunu mākslas šedevru vai biznesa projektu. Pāri visam skaista, labsajūtas un pārpilnības piepildīta atpūta. Jūs iedvesmos jaunas pazīšanās, interesanti pieredžu un sajūtu stāsti. Arī pašiem var sanākt padalīties par savām jūtīgajām tēmām. Pamazām pieaugs gatavība kādam nopietnam solim, svarīgam lēmumam, kas būs nozīmīgs pagrieziena punkts jūsu tālākajā ceļā. Bagātiniet pasauli ar skaistumu!

Dvīnis

Tikko aizsācies jaunmēness ar tā bagātīgo iedvesmas un radošuma dzirksti mudinās jums pievērsties pašiem drosmīgākajiem nākotnes plāniem, sevišķi saistībā ar jūsu profesionālo darbību. Iespējams jums ar jaunu sparu aktualizēsies svarīgi projekti, mērķi un tālejošas ieceres. Visā gribēsiet saskatīt tikai pašu labāko un kopā ar entuziasmu var nedaudz pieklibot reālistiskums. Tomēr laiks kopumā ir ļoti labvēlīgs drosmīgiem, lieliem profesionāliem mērķiem. Naudas faktors būs galvenais motivātors kopējai virzībai. Jūs būsiet iedvesmoti un idejas birs kā no pārpilnības raga, galvenais sāciet ar kādu par to runāt. Šobrīd jums vieglāk būs koncentrēties uz personiskajiem ieguvumiem un sarunās tieši tam būs svarīgākā loma.

Vēzis

Ļoti iedvesmojoša un uzlādējoša nedēļa. Šis būtu piemērots laiks, kad pievērsties ļoti svarīgiem tālejošiem plāniem un iecerēm, kas var būt saistīti arī ar pamatīgu finansiālo ieguldījumu. Jūsu dzīvēs šobrīd ir ļoti spēcīgas sajūtās balstītās un intuitīvās plūsmas. Tas gan sniedz labsajūtu, mierinājumu un iedvesmu, gan arī urda atbildēt uz jautājumu – kas tālāk? kā tālāk? Ja jūs būsiet dabūjuši savu emocionālā siltuma un mīļuma devu, jūs būsiet burvīgs un atbalstošs sarunu biedrs, kas ne tikai uzklausīs un samīļos, bet arī iedvesmos. Profesionālā jomā – labs laiks ļoti radošiem uz spilgtiem sākumiem. Mīlas lietās – ne mazāk spilgtiem. Jūsos notiek alķīmiskā pārdzimšana jaunā pašvērtības izjūtā.

Lauva

Šī nedēļa sākas ar ļoti izteiktu radošo pulsāciju, nosēdēt uz vietas būs pagrūti, neko nedarīt arī. Viss parastais un pazīstamais būs ne tas, ko jūs vēlaties. Drīzāk spilgta, nepastarpināti autentiska pašizpausme. Vai tā būtu deja, dziesma, skaists tērps, glezna, jutekliskums, vai kas cits – dodiet iespēju tam izpausties, savādāk nojaušams, ka jūs dedzināsiet sevi kopā no iekšpuses. Šis ir laiks ekspresijai, košumam un spontanitātei. Jūs viegli apbursiet apkārtējos ar savu harizmu. Tas var noderēt kā profesionāliem sākumiem, tā arī kļūt par impulsu jaunai mīlestībai. Tanī visā arī atpūtai, pafilozofēšanai par dzīvi un nekā nedarīšanai būs liela nozīme, lai viss jūsu dzīvē būtu harmoniskā līdzsvarā.

Jaunava

Draugi, domubiedri un visādi citādi līdzīgie un jums saprotamie cilvēki būs jūsu prioritāšu augšgalā. Jums būs ļoti svarīgi būt “savējo” vidū ar neiztrūkstošo savstarpējo dalīšanos kā pieredzē, tā dziļi personiskos un svarīgos pieredžu stāstos un sajūtās. Nedēļas sākums ir ļoti piemērots tālejošu plānu izrunāšanai vai pat uzlikšanai uz papīra. Tas nekas, ja vēl daudzas nianses ir diezgan neskaidras, tās atklāsiet un atrisināsiet procesa gaitā. Tagad galvenais ir dot sev zaļo gaismu svarīgam startam. Ja esat attiecībās, šobrīd daudz vairāk ilgosities pēc savstarpējās uzmanības divvientulībā prom no visas pasaules. Neskatoties uz to, šobrīd dodiet priekšroku vairāk ieplānotajam, ne tik daudz mirkļa impulsiem.

Svari

Mīlestība ir gaisā un tā burtiski ir visur, kur jūs skatāties. Tādēļ, ja neesat attiecībās vai jūs tajās kaut kas neapmierina, tas ir pirmās prioritātes uzdevums tuvākajam mēness ciklam. Visādi citādi, šis būtu piemērots laiks arī jauniem profesionāliem mērķiem un centieniem, sevišķi tiem, kuru realizēšanai līdz šim ir pietrūkusi drosme un uzņēmība. Jūs labi saskatīsiet iespējas tiklīdz tās uzradīsies pie horizonta, tādēļ arī kādiem attaisnojumiem tagad nebūs īsti vieta. Pārrunas par tālākajām iespējām arī solās būt veiksmīgas. Jūsos būs milzīga degsme, entuziasms un prieks dalīties ar draugiem, sevišķi, ja ir kas svinams vai jāsagādā dāvana. Svarīgs sākums jūsu svarīgākajiem plāniem un iecerēm.

Skorpions

Ceļojums, ja tam ir kaut nelielas iespējas jūsu dzīvē, tas kļūs par jūsu prioritāti. Ideālajā gadījumā – šonedēļ noorganizēsiet vai jau dosities sasmelties jaunas sajūtas ārpus Latvijas. Jūsos dunēs spēcīgi ideāli un taisnības izjūta ar kuru aktīvi arī dalīsities vai būsiet aizņemti ar diezgan tālejošiem, ilgspēlējošiem stratēģiskajiem procesiem. Savus profesionālos un privātos mērķus jūs ne tik daudz stāstīsiet, bet drīzāk nodemonstrēsiet. Šeit iespējams tāda kā svarīga pāreja, kļūstot daudz redzamākiem, publiskākiem, atklātākiem tajā ko protat, darāt vai kā savādāk varat dalīties. Visus jautājumus vēlēsities risināt dziļi un pamatīgi, arī intuitīvi, grūti tolerēsiet ar nonivelētām puspatiesībām.

Strēlnieks

Šī nedēļa ir ļoti piemērota jauniem sākumiem, patiesi lieliem, iedvesmojošiem un svarīgiem dzīves plāniem. Tagad jūs spēsiet uztvert pilno spēles laukumu, uztvert kopainu primāri tajā, kas skar jūsu pašus, bet tiklab arī daudz globālākus procesus un to savstarpējās kopsakarības. Šis jaunais redzējums sniegs vērtīgu atklāsmi par jūsu pašu lomu visā notiekošajā. Tas var veicināt tādu kā iekšēju pārdzimšanu jaunā kvalitātē, savas vērtības izjūtā un sava devuma sabiedrībai izpratnē. Ideāli būs ļoti sakāpināti, kopā ar entuziasmu un vēlmi kaut ko jaunu, svaigu, oriģinālu un nebijušu radīt. Šonedēļ vieglāk kā nekad būs tik galā ar saviem baiļu dēmoniem, ja tādi jums ir. Ļoti vērtīgs laiks sarunām un pārrunām.

Mežāzis

Viss apkārt notiekošais būs par sajūtām un emocijām. Apkārtējo spriedumi un lēmumi var būt pārāk emocionāli, kas jums, kā salīdzinoši racionālam cilvēkam, ne īsti ies pie sirds. Laiks būtu piemērots attiecību veidošanai vai stiprināšanai. Paaugstināta seksualitāte un azarts. Mijiedarbība ar apkārtējiem cilvēkiem ļoti bagātinās jūsu pasaules redzējumu, lai arī pa vidu var būt ļoti daudz nekonkrētību vai virspusējību. Iespējams uzsāksiet kādu aizraujošu projektu vai nodosities kādam hobijam. Pasaule šobrīd nespēlē pēc jūsu noteikumiem, tādēļ šis ir laiks, kad jūs daudz varat mācīties, eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu, lai spētu citām acīm paskatīties uz apkārtējo pasauli un sev svarīgajām attiecībām.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākums būs ļoti piemērots visa veida plānošanai, sevišķi tos ikdienas mazos darbiņus, kas mēneša beigās jums varētu papildināt algas kontu vai kā citādi sniegt kādu izmērāmu ieguvumu. Darba vide, attiecības ar kolēģiem un pienākumi būs jūsu uzmanības centrā. Iespējami kādi pārspīlējumi un daudz neskaidrību, kas kopumā var radīt attieksmi “plūst pa straumei”, bet noskaņojums turēsies labs. Tas kur šonedēļ būtu jābūt dinamikai - partnerattiecības. Ja neesat attiecībās, jūs varat strauji tajās mesties iekšā vai vismaz atzīsiet sev, ka tādas vispār vēlaties. Aizņemtajiem šis būs attiecību “apgreidošanas” laiks. Ideāls laiks, lai palaistu vai ar plašāku publiku padalītos ar kādu oriģinālu projektu vai ieceri.

Zivis

Ļoti maiga un plūstoša nedēļa. Galva būs pilna ar visādām jaunām-vecām iecerēm, sapņiem, idejām un vēlmēm. Vairāk gan saistībā ar labu laika pavadīšanu, svētkiem, atpūtu, izklaidēm, bērniem vai radošām nodarbēm. Ja noņemsiet steigu, vispār viss notiks viegli un jums vislabākajā veidā. Darbā var būt tāds kā spēcīgs pagrieziena punkts pēc kura jūs tālāk uz visu skatīsities pavisam citām acīm. Gaisā virmos arī mīlestība un romantiskas dzirkstis, tādēļ sirdī brīvajiem tas sola lieliskas iespējas uzsākt jaunas attiecības, savukārt esošajās attiecībās uzvirmos papildus degsme. Nedēļas otrā pusē pastiprināsies iekšējie ideāli, ticības un pārliecības jautājumi, iespējams šī kopējā buķete jūs aizvedīs pa kādu iepriekš neplānotu ceļu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru