watermelon 2486708 1280Nedēļas lielākā daļa paies ar pavisam izdilušu Mēnesi un gaisā virmojošu sajūtu, ka pa visām varītēm kāds jums svarīgs jautājums ir jānoved līdz cienīgam finišam. Tas var būt saistīts kā ar ceļojuma, tā tālākās izglītības plāniem, kā tiklab ar attiecībām vai birokrātiska rakstura jautājumiem.

Pacietības un iecietības būs salīdzinoši maz, tieši pretēji, gaisā sprakšķēs dzīvesprieks un radošums. Viss parastais un pazīstamais šķitīs garlaicīgs vai nomācošs. Tagad vilinās izklaides, azarts un piedzīvojumu garša, vēlme gūt jaunus iespaidus un atraktīvi pavadīt laiku.

Ļoti labs periods romantiskam flirtam un mīlestībai, randiņiem un centieniem atstāt neizdzēšamu iespaidu uz pretējo dzimumu. Šajā laikā izveidotās attiecības kā minimums būs neparastas, ar savu odziņu, par tālāko dzīve jau pati parādīs.

Arī esošajās attiecībās ir iespēja uzšķilt jaunu dzirksti, sarūpējot viens otram ne mazums patīkamu pārsteigumu mirkļus. Tāpat arī ģimenes aktīvā atpūta, dzimtu kopā sanākšanas, dārza svētki, koncerti vai bērnu svētki izdosies spilgti un neaizmirstami.

Līdz 9. jūlijam ieskaitot būs ļoti piemērots laiks, lai atbrīvotos no smagām domām, destruktīva dzīves redzējuma vai pesimisma radītās grūtsirdības un citiem nevēlamiem ieradumiem. Pagātni atstājiet pagātnei un to jūs varat izdarīt arī parūpējoties par savas vides, ķermeņa, domu un emociju tīrību.

Pašā rīta agrumā, pl. 4:16, sākas jauns Mēness cikls, kurš stiprinās ģimenes saites, vēlmi pēc bērniem, attiecībām, ģimenes vai kvalitatīvu laika pavadīšanu ģimenes lokā. Vēlmi pēc jaunas, spilgtas, autentiskas un radošas pašizpausmes – lai piepildītos ar savas vērtības izjūtu un radošo prieku. Vēlmi ar sirdi sajust, ka jūs esat vajadzīgi, gaidīti, mīlēti, novērtēti un loloti. Kas ir tas, kas jūs piepilda ar šādu sajūtu? Kur jūs to spējat rast?

Savukārt no 12. jūlija sākas labs laiks jauniem, nozīmīgiem, ar lielu potenciālu caurvītiem sākumiem.

Lai dzirkstoša prieka pilna nedēļa!

Auns

Dinamiska nedēļa. Sirdī brīvajiem un mīlestības izsalkušajiem, šis ir zaļās gaismas laiks, lai iepazītos, flirtētu, parādītu sevi no vislabākās puses un atraktīvi pavadītu laiku. Jums būs viegli iepazīties, ļauties iemīlēšanās sajūtai un visām tām trakulībām, kas nāk kopā ar to. Ģimenes cilvēki nav ne par gramu apdalīti – vienīgi jūs jau zināt ar ko kopā ļausities vasaras trakulībām, bet tas nevienā brīdī neizslēdz foršu kompāniju, ar aizraujoša piedzīvojuma garšu. Labs laiks svētkiem, ballītēm un citiem tusiņiem. Ekonomija šobrīd nevienam nebūs īsti prātā, tieši pretēji, jāuzmanās no izšķērdības. 10. jūlija jaunmēness jums atnesīs vēlmi pēc savas mājas, ģimenes loka, vēlmi parūpēties un gādāt par pašiem tuvākajiem un dārgākajiem.

Vērsis

Mīlestība ir gaisā un tā pārņems visu, kam jūs pieskarsities. Jums tā nāk kopā ar pārpilnības, dzīves garšas un bagātības sajūtu – ļoti bieži pat burtiski. Kad jūs mīlat, jūs gribat pabarot, apmīļot, apdāvināt un ļoti daudz pieskarties otram cilvēkam. Jums ir svarīgi ar ādu sajust, ka otrs ar jums. Esošajās attiecībās tas piešķils seksualitātes dzirksti. Sirdī brīvajiem dāvās milzu motivāciju sākt lūkoties pēc sava dzīves partnera. Ja jūs esat no tiem retajiem Vēršiem, kuri neskatīsies attiecību virzienā, tad paaugstinātā seksualitāte būs jāizpauž kādā citā radošā veidā, piemēram, dejojot. Pie tam, jūs būsiet salīdzinoši atvērti jaunajam. 10. jūlija jaunmēness jums pastiprinās vēlmi socializēties, iepazīties, parunāties un, vismaz Latvijas mērogā, apmeklēt skaistākās vietas.

Dvīnis

Nedēļas pirmā puse būs stipri rosīga un jums būs nepārvaram sajūta, ka kaut kas ir obligāti jāizdara, primāri saistībā ar darbu vai lielākiem dzīves mērķiem. Ja jūs pretosities šai sajūtai, jūs būsiet diezgan nīgri, pat aizkaitināti. Jūs labi nojautīsiet tendences, uz kurieni viss iet vai situācija tiek vilkta. Tādēļ bezdarbībai tiešām būtu pretdabiska. Jūs būsiet apķērīgi, atraktīvi un izdomas bagāti un ar savu kompāniju spēsiet atdzīvināt pat visgarlaicīgāko kompāniju. Šobrīd nosēdēt uz vietas priekš jums būs praktiski neiespējami. Vislabāk, ja jums būtu savi riteņi, lai patstāvīgi un brīvi varētu izskriet visur, kur jums rodas ideja. 10. jūlija jaunmēness jums aktualizēs naudas jautājumus, liekot paķīmiķot kā labāk nopelnīt, kādus talantus izpaust vai par nākamo profesionālo pakāpienu.

Vēzis

Jums šis ir burvīgs, iespējām bagāts laiks. Daudziem no jums ir dzimšanas dienas un, nav brīnums, ka jūs kā magnēts pievelkat naudu un dāvanas pat no negaidītas puses. Izslēdziet viltus pieticību, vai domas par to, cik otram grūti, nesabojājiet cilvēkam dāvināšanas prieku. Tieši otrādi, ar platu, sirsnīgu smaidu un dziļu pateicību pieņemiet visu, ko dzīve jums piedāvāt. Esiet atvērti pasaulei, esiet vairāk cilvēkos un ieprieciniet arī paši sevi ar kādu jauku dāvanu – ko tādu, pēc kā sirds tiešām ļoti tīko un vienalga, cik nepraktiski tas arī nebūtu. Jums ir iespēja saņemt piedāvājumus un iesaistīties arī jaunos, aizraujošos projektos, daudzveidīgi izpaužot savus radošos talantus. 10. jūlija jaunmēness ir jūsu laiks, maigs, mīlošs un gādīgs. Ļaujiet sev būt!

Lauva

Ah, Lauvas, apsveicu! Šī un nākamā nedēļa jums ir fantastisks laiks praktiski visam. Lai pucētos un sevi kaut kā īpaši izceltu. Lai apburtu pretējo dzimumu un radītu tieši tik daudznozīmīgu flirta atmosfēru, cik jūsu temperaments to atļauj. Lai organizētu skaistus un patiesi vērienīgus svētkus, ballītes un kopā sanākšanas. Lai ļautos jaunām attiecībām vai ienestu jaunas vēsmas esošajās. Lai ļautos radošai iedvesmai un radītu ko patiesi skaistu – dejās, dziesmās, vārdos, rakstos vai jebkurā citā sev tuvā pašizpausmes formātā. Veiksme noteikti ir jūsu pusē un ko nevarēsiet panākt ar vārdiem, to panāksiet ar savu harizmu. Gaidāmais 10. jūlija jaunmēness jums atnesīs arī klusus un intīmus miera un atpūtas mirkļus kopā ar savu īpašo cilvēku vai vienatnē.

Jaunava

Visticamākais, ka vecā mēnesī, līdz 9. jūlijam ieskaitot, jūs būsiet ļoti pārņemti ar visādiem sakārtošanas, pārkārtošanas vai iekārtošanas darbiem. Šis laiks tiešām arī būtu perfekti piemērots, lai ieviestu kārtību jūsu dzīvēs, primāri saistībā ar jūsu pašrealizāciju, profesiju vai citu pašizpausmi ar kuru jūs dalāties ar apkārtējo pasauli. Nost ar pieticību, pašsabotāžu un domām, ka jūs kaut kam vēl īsti neesat gatavi – līdz piektdienai dariet visu, lai atbrīvotos no šīm paškritiskajām domām. Jūs taču jau zināt, ka dažkārt pārāk aizraujaties ar detaļām. Gaidāmais jaunmēness 10. jūlijā jums palīdzēs pievērsiet saviem ilgtermiņa plāniem un iecerēm, ar kurām jūs varat pat kļūt atpazīstami vai uzsākt ceļu uz dziļi personiski svarīgu tālejošu plānu realizāciju.

Svari

Jums šī un nākamā nedēļa ir mīlestības un romantisko attiecību laiks. Jums ir burvīgas iespējas iepazīties, nošarmēt vai visādi citādi atstāt paliekošu iespaidu uz pretējo dzimumu. Sevišķi veiksmīgi tieši draugu rīkotajos svētkos vai citās kopā sanākšanās ar savu stilu un šiku. Ja jūs jau esat attiecības, tad šis ir jūsu kā pāra iznāciena laiks, lai apkārtējiem parādītu, cik saskanīgi jūs esat. Nepieturieties pie pārāk strikta plāna vai scenārija, atstājiet vietu humoram un brīvai interpretācijai. Nebaidieties būt oriģināli. 10. jūlija jaunmēness jūs mudinās pievērsties pašiem svarīgākajiem un apkārtējiem redzamākajiem dzīves mērķiem. Kādam tā būs laulība, ģimenes pieaugums, kādam citam konkrēti profesionālie mērķi un ne tikai.

Skorpions

Jums šajā nedēļā, bet jo īpaši ar jaunmēnesi un jaunnedēļu ir perfektais laiks, lai uzsāktu jaunus ambiciozus un visnotaļ radošus projektus, ieceres, plānus vai darbus. Tādēļ vēl līdz piektdienai būtu ieteicams pievērsties visam tam, kas jūsuprāt stāv ceļā jūsu dzīves panākumiem – varbūt tas ir pesimistisks skatījums uz dzīvi, bet varbūt nekomfortablie dzīves apstākļi, bet vēl varbūt jūs iekšēji jūtat tādu kā pretestību. Pavērojiet uzmanīgi un dariet visu, lai no tās tiktu vaļā, jo gaidāmais 10. jūlija jaunmēness jūs aicinās pievērsties dzīves jēgai, tālākajiem dzīves plāniem un tam, kā ar savu devumu jūs varat būt noderīgi pasaulei. Jūs varat, piemēram, izlemt uzsākt svarīgas mācības, doties nozīmīgā ceļojumā vai pat mainīt profesiju.

Strēlnieks

Ja ir kaut kas, kas jūs patiesi dziļi spēj mainīt, tad tā ir mīlestība. Tuvā cilvēka skatienā spēt ieraudzīt visas pasaules zvaigznes un caur to noticēt, ka pasaule ir pilna brīnumiem un viss tajā ir iespējams. Rast jēgu un piepildījumu nevis pazaudējoties vienam otrā, bet kopā tiecoties uz kādu nozīmīgu punktu, ideālu, kas savā saknē noteikti nav stāsts tikai par pašlabumu, bet gan par devumu sabiedrībai, par aiz sevis atstātajām pēdām. Šajā nedēļā vairāk kā līdz šim jūs varat aizdomāties un savstarpējās attiecībās risināt šos globālos jautājumus. Savukārt sirdī brīvie var viegli iepazīties, jo īpaši jūs var aizraut kāds citu zemju pārstāvis. 10. jūlija jaunmēness jums atnesīs drosmi mainīties, uzdrošināties un būt patiesiem.

Mežāzis

Šis laiks jums ir par un ap citiem cilvēkiem. Jūs velēsities izdarīt lietas pareizi, bet jūsu prioritāšu izjūta var nesakrist ar citu, sevišķi partnera priekšstatiem. Tādēļ ir iespējama apvainošanās un dažādi citi pārpratumi. Runājiet, uzdodiet precizējošus jautājumus, uzmanīgi ieklausieties atbildē. Tas palīdzēs izvairīties no vienas otras nepatīkamas situācijas. Ja jums ir biznesīgi projekti, plāni vai ieceres, tad šonedēļ būtu ļoti vērtīgs to palaišanas priekšsagatavošanās laiks, lai jau ar nākamo nedēļu tos palaistu gaisā. Tuvajās attiecībās iespējamas ļoti dziļas un transformējošas pieredzes, jaudīgs, netipisks sekss un jaunas virsotnes tajā. 10. jūlija jaunmēness jums aktualizēs partnerattiecību jautājumus.

Ūdensvīrs

Patiesībā ir divu veidu “tipiskie” Ūdensvīri, vieni ir mūžīgi jaunie brīvdomātāji, jokdari un kompānijas dvēseles. Otri, funktierētāji, kas visu balsta nopietnā darbā, pētījumos, zinātnē un pierādījumos. Šiem pēdējiem tuvākā nedēļa pavisam nebūs pa prātam, viss būs pārāk haotisks, nekonkrēts, radošs, impulsīvs un mainīgs. Savukārt pirmajiem šis būs fantastisks laiks, kad ļauties mīlas dēkai, jaunam piedzīvojumam, dzīves eksperimentam. Arī precētie jutīsies burvīgi, jo laiks ļaus jūsu attiecībās ienest lielu devu spridzeklīgas radošās enerģijas un rotaļības. 10. jūlija jaunmēness jums atnesīs vēlmi izpaust kādu savu radošo talantu, ļauties azartam, iemīlēties, mīlēties, varbūt radīt bērnus vai vienkārši svinēt šo dzīvi kā svētkus.

Zivis

Darbs dara darītāju. Jūsu dzīve šobrīd paliek kaut kādā ziņā lielāka, plašāka, bagātāka vai daudzveidīgāka. Jūs visticamāk jūtat, ka viss ko jūs vēlaties notiek ļoti ātri un ar lielu jaudu. Viena no aktīvākajām sfērām šobrīd ir jūsu darbs vai arī piesātinātā ikdienas rutīna, kas ir saistīta ar citiem cilvēkiem. Šī sfēra no jums prasa patstāvīgu radošumu, oriģinalitāti, spēju spilgti sevi izpaust un vienlaicīgi būt noderīgiem. Jums vienkārši ir jābūt aizņemtiem ar kaut ko ļoti svarīgu. Šis ir arī laiks, kad spilgti un nepastarpināti izpaust savu individualitāti. Intuīcija un sajūtu pasaule vienkārši dunēs no spēcīgiem signāliem par to, kam ir laiks ķerties klāt. 10. jūlija jaunmēness jums aktivizēs radošo dzirksti, bērnu jautājumus un izklaides jomu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt