sunset 815270 1280Radošās meistarības laiks (Chuwen vilnis) no 08. līdz 20. jūnijam

Patiesa meistarība atklājas bezgalīgā pašatklāsmes un pašpilnveides ceļā. Tā nav vieta, kuru sasniegt, vai diploms, kuru iegūt. Tas ir process. Tiklīdz apstājamies, tā inerce ņem virsroku un mēs sākam slīdēt atpakaļ, līdz atkal pamostamies, gatavi kustināt rociņas un kājiņas, lai paceltos jaunā meistarībā.

Bērnišķīgā prieka vilnis (Kan vilnis) no 21. jūnija līdz 3. jūlijam

Vieglums un prieks piedzimst brīdī, kad apjaušam, ka tādi kādi esam – mēs esam pietiekami. Mēs esam īpaši un neatkārtojami, un katrs mūsu dzīves mirklis to tikai apstiprina. Ar šādām acīm paveroties apkārt var ieraudzīt, ka visa pasaule ir pilna ar tādiem pašiem brīnumiem kā mēs.

Bezgalīgās tiecības vilnis (Kaban vilnis) no 4. līdz 16. jūlijam

Nepārvarama vilkme virzīties un augt. Atgriezties pie savām saknēm, lai tajās smeltos spēku tālākajiem soļiem. Ienirt savā sajūtu dzelmē, lai saskaņotos ar savām vērtībās un pārliecībām. Savā tiecībā iegūt to pārliecību, kas ir vērtīgāka par visdārgāko zeltu.

Uzticamības vilnis (Ok vilnis) no 17. līdz 29. jūlijam

Cik ļoti mēs uzticamies dzīvei un mīlestībai? Tieši tik uzticami mēs esam paši sev un apkārtējai pasaulei. Katra izvēle parāda vai mēs sev tuvojamies vai attālināmies. Šī pulsācija palīdz mums kļūt gaišākiem, tīrākiem un spējīgākiem mīlēt. Kļūt uzticamiem pašiem sev, dievam un pasaulei.

Dziļo ietekmju un vilkmju laiks (Akbal vilnis) no 30. jūlija līdz 11. augustam

Lai piepildītu iekšējo tukšumu vai dziedinātu iekšējo sāpi, mēs piemērām dažādas lomas, identificējoties, spēlējoties un izgaršojot kā mīkstumiņu, tā garoziņu. Mēs tiecamies pēc kā tāla un nezināma, lai atklātu patiesos dārgumus zināmajā un tuvajā.

Pievienot komentāru