Ugunskurs2Tuvākās divas nedēļas paskries vēja spārniem izteikti vasarīgās nodarbēs. Tieši jūnija izskaņa un Līgo dienas būs pilnas entuziasma, aizrautības, vēlmēm pēc jauniem iespaidiem. Tas būtu piemērots laiks kā ceļošanai, tā jaunu zināšanu vai pieredžu gūšanai, bet noteikti ne sēdēšanai uz vietas.

Svarīgākās ietekmes uz svētku dienām ir 24. jūnija pilnmēness, kas no vienas puses pastiprinās tradīciju ietekmi un mudinās piepildīties ar piederības sajūtu tautai, saimei vai domu biedru grupai. Savukārt pastiprinātā Jupitera enerģija būs galvenais dzinulis, kas parūpēsies par jaunām vēsmām un iespaidiem.

23. jūnijā noslēdzas retrogradā Merkūra periods, ar savām aktīvajām pārdomām, bremzēšanos un mētāšanos. Tomēr var rēķināties, ka visi svētki paies vēl zem šīs ietekmes. Attiecīgi šis tas var nesanākt kā sākotnēji plānots, var būt arī kādas tehniska rakstura ķibeles. Tādēļ labāk savlaicīgi rēķināties ar viegli plūstošu un adaptējošu pieeju dzīvei un svētkiem.

Laiks būs pateicīgs jaunai mīlestībai vai esošās stiprināšanai. Mīlestība, kaisle un aizrautība būs stipri klāt esoša it visā, kuru viegli varēs ievirzīt arī radošās nodarbēs un dzirkstošās izklaidēs.

No 27. jūnija sev un tuvajiem vēlēsiet un gādāsiet pašu dārgāko un īpašāko. Lielu prieku gūsiet uzorganizējot vai kā savādāk sarūpējot ko īpašu sev vai ģimenei – īpaša atpūta, izbrauciens, izklaides un daudzi citi veidi kā vairot prieku pašam un mīļajiem. Iespējams tērēsiet daudz vairāk un neapdomīgāk kā citkārt.

Ja jums ir paveicami svarīgi darbi, projekti un plāni, tad aktīvā rosība atsāksies ar jūliju. Arī iestrēgušās ieceres, neskaidrības, izmētātība ar kuru varējāt saskarties jau no maija otrās puses, tagad ļaus visam noformēties konkrētos lēmumos, paveicamo darbu sarakstos un stiprā apņēmībā. Kopā ar to parādīsies arī lielāka skaidrība par tālākajiem soļiem. Šis laiks var izvērsties par tādu kā izlaušanās punktu, kad tiek veiktas tās darbības, kas ļauj fundamentāli visu iegriezt jums vēlamajā gultnē.

Lai sirds silts un uzlādējošs šis jaudīgais laiks!

Auns

Šis būs ļoti aktīvs un daudz sološs laiks. No vienas puses jūs varat būt pārņemti ar izklaidēm, mīlestību vai bērniem. No otras puses jūs tieši šajā laikā varat spert kādu izšķirošu soli, kas ļoti būtiski ietekmē kādus svarīgus dzīves jautājumus – ilgtermiņa plānus, dzīves vietu, automašīnas iegādi vai tml. Jāņus jūs visticamāk sagaidīsiet aktīvā rosībā, būs jānokārto simtiem lietu un ātri jāreaģē uz situāciju – kāds kaut ko aizmirsis, kādam nobrukusi mašīna, vēl kāds bars var pieteikties ciemos un daudz visa kā cita, t.sk., arī paši varat spontāni izdomāt kur aizbraukt. Jūlija sākums jums būs nedaudz smagnējs, jūs sajutīsiet tādu kā uz sevi izdarītu spiedienu, no kura ļoti naski un sparīgi gribēsiet atbrīvoties.

Vērsis

Jūtas, labestība, sirds siltums un dāsnums valdīs pār jūsu dzīvi. Ar milzu atdevi nodosities svētku praktiskai pusei – vides sagatavošana, gardu cienastu sarūpēšana, neaizmirstot arī par skaistiem akcentiem. Šobrīd ģimene un paši tuvākie un mīļākie jums būs pirmajā vietā. Tādēļ ja arī kaut kur dosities, tad visi kopā. Tomēr vislabprātāk pavadot laiku dabā vai dzimtas īpašumā, vecāku mājās. No 27. jūnija jūsu mājas būs jūsu pils un karaļvalsts, ļoti iespējams ka diezgan pamatīgi patērēsities, lai tās padarītu skaistākas, ērtākas un piemērotākas dzīves baudīšanai un viesu uzņemšanai. Labas iespējas romantisko attiecību veidošanai vai esošo stiprināšanai. Viegli iedvesmosities vai iemīlēsities.

Dvīnis

Jūnija izskaņa jums var būt vēl palēna, lai arī beidzot ļoti daudz jautājumi pie kuriem pēdējo mēnesi esat strādājuši, saklikšķēs un saliksies pa plauktiņiem. Jūs beigsiet mētāties no vienas tēmas pie otras vai izvairīties no sarežģītām sarunām, tikai tāpēc, ka īsti neesat tikuši skaidrībā paši ar sevi. Jāņus visticamāk pavadīsiet interesantu cilvēku kompānijā pie dzīvām, aizraujošām sarunām. Visam pārējam svētku brīvdienās būs jau pakārtota nozīme. Tāpat iespējams jūnijā vēl pamanīsities kaut ko finansiāli lielu iegādāties. Kopā ar mēneša izskaņu jūs atgriezīsities savā lietišķajā gultnē un nu jau izdomāto, saprastu un izlemto aktīvi mēģināsiet realizēt arī dzīvē. Jūlijs atnāks ar daudz lielāku tempu.

Vēzis

Šis jums ir laiks, kad ļaut sev būt tādiem kādi jūs esat. Jums nav nepieciešams sevi mainīt, meklēt nepilnības vai kā savādāk šaustīt. Tieši otrādi, izceliet sevī skaistākās kvalitātes un lielākos talantus, akcentējot arī skaistāko savā ķermenī. Uz tā fona, viss neperfektais kļūs mazsvarīgs un nebūtisks. Galu galā jūs spēks un enerģija plūst tur, kur ir jūsu uzmanība. Jūnija izskaņa ir burvīgs laiks, lai uzlādētos un piepildītos ar maigumu, sevis pieņemšanu, kā arī iedvesmotos jaunam radošam cēlienam. No 27. jūnija būsiet gatavi vairāk patērēties, iegādājoties kaut ko skaistu sev vai mīļajiem. Jūlijs var aizsākties ar nopietnu apņēmību paveikt kaut ko salīdzinoši sarežģītu vai priekš jums pagrūtu.

Lauva

Ļoti enerģisks un aktīvas rosības piepildīts laiks. Iniciējiet, organizējiet, rosieties, šis ir jūsu laiks, kad var iesēt sēklas kādiem saviem centieniem uz nākamajiem diviem gadiem. Līgo un Jāņos jums būs ļoti svarīgi pielikt arī savu roku pie izklaides programmas. Būsiet gatavi griezt dančus, dziedāt dziesmas, organizēt spēles vai kā savādāk iekustināt pārējos. No 27. jūnija sāksies karaliskā uznāciena laiks, kad jums kļūs ļoti būtiski labi izskatīties un piesaistīt sev apkārtējo cilvēku skatienus. Pastiprināti rūpēsities par savu ārējo tēlu un imidžu. Kļūs nepieciešams iziet cilvēkos. Jūlijā iespējams samilzīs kāds attiecību negludums vai partneris gribēs piebremzēt jūsu sociālo aktivitāti.

Jaunava

Visas tēmas un jautājumi, kurus aktīvi risinājāt jau kopš maija beigām, tagad beidzot būs nonākuši līdz savam jēgpilnajam gala rezultātam, verdiktam. Jūs būsiet gatavi pieņemt labi pamatotus un galējus lēmumus par labu vienam vai otram scenārijam. Ļoti iespējams ka tie būs saistīti ar jūsu profesionālajām gaitām vai citiem svarīgiem dzīves mērķiem. Šāda lēmuma pieņemšana palīdzēs tikt vaļā no pašsabotējošā kriticisma. Līgo svētkus jūs labprāt pavadīsiet omulīgā draugu kompānijā. Ļoti saaktualizēsies attiecību tēma – sirdī brīvie var aizrauties un iemīlēties, attiecībās esošie var uzkurināt jaunu kaisles dzirksti savstarpējās attiecībās. Jūlija sākums solās būt rosīgs, kad darāmā tiešām jums netrūks.

Svari

Jūsu lielais šaubu un nekonkrētības laiks nu ir aiz muguras. Tēmas, kuras virpinājāt savā galvā un sarunās jau kopš maija beigām, nu ir nobriedušas, kā saulē nogatavojušās zemenes, kuras ir gatavas apēšanai. Pašus Līgo svētkus jūs pavadīsiet visticamāk kādā publiskā pasākumā, spēcīgi noskaņojušies kaut ko būtiski savā dzīvē izmainīt. Šajā laikā jums būs ļoti svarīga pašrealizācija, izglītības jautājumi, dzīves harmonijas atjaunošana, aktivitāšu jēgpilnums, kā arī socializēšanās kopumā. No 27. jūnija lielāku akcentu liksiet uz draudzīgām kopā būšanām, svinībām un kolektīvām aktivitātēm. Iespējams kārtīgi patērēsities uz sevi, svētkiem un dāvanām. Labs laiks romantikai, mīlestībai un radošajām nodarbēm.

Skorpions

Jūnija izskaņa būs ļoti aktīvs laiks, kurā daudz vēl varat iespēt paveikt. Intuīcija būs stipra, iespējas dzīve piespēlēs arī itin labi un veiksmes faktors būs klāt esošs. Enerģijas vairāk aicina vadīties pēc iekšējās sajūtas, nevis pēc stingri izplānota, loģiski noargumentēta scenārija. Citiem vārdiem, viegli un plūstoši. Svētkus jūs varat pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku, ceļojumā vai izbraucienā. Jebkurā gadījumā, uz to laiku ļoti vēlēsities nomainīt ierasto vidi. Iespējams saņemsiet kādu svarīgu atbildi, vai atrisināsies kāds ilgstoši novilcināts jautājums. Arī paši būsiet gatavi uz lielāku uzdrošināšanos. Iespējams, ka dzīvē parādīsies jauna iecere vai vīzija uz ko jūs tagad tieksities.

Strēlnieks

Gaisā virmos ļoti spēcīgas iespēju enerģijas, kas aicinās dzīvi smelties pilnām riekšavām. Šis ir laiks, kad aktīvi darboties savu iespēju un nākotnes ieceru vārdā, sevišķi no 26. jūnija un visu jūliju. Iekšējās šaubas, sīkumainā knibināšanās, neskaidrības un bremzēšanās arī līdz tam būs jau savu padarījušas. Līgo svētkus jūs visticamāk pavadīsiet ļoti aktīvi un atraktīvi, izceļoties ar savu entuziasmu un gatavību iekustināt visus “iesūnojušos”. Uz vietas noteikti nesēdēsiet un svinēsiet savādāk kā ierasts. Labs laiks ceļojumam vai tālākai atpūtai, izbraucienam. No 27. jūnija jūsu lielā dzīves bilde būs atradusi savu jēgu, ļaujot jums nonākt lielākā harmonijā pašiem ar sevi. Jūlija sākumā var paaugstināties spriedze dēļ kādu formalitāšu kārtošanas.

Mežāzis

Jūnija izskaņa jums būs ļoti stipri saistīta ar dažādiem partnerības jautājumiem – kā attiecības ar laulāto draugu, tā arī dažādas profesionālās partnerības un saderības. Ļoti tieksities pēc miera, harmonijas un savstarpējās sapratnes. Drīzāk vēlēsities, lai otrs jūs pieņem bez nosacījumiem. Līgo svētkos jūsu dziļākie instinkti un impulsi par sevi atgādinās stiprāk kā citkārt, kas var palīdzēt jum iziet no komforta zonas, pašiem sevi pārsteigt, bet nelikta lietā var veicināt dažādas neatsekojamas garastāvokļa svārstības. Pašreflekcija būtu efektīva. Jūlija sākums būs nopietns un aktīvs laiks, kad liela iespēja paveikt ko drosmīgu, kas jums var saistīties ar zināmu risku, uzdrošināšanos.

Ūdensvīrs

Šajā laikā jūs varat būt salīdzinoši nopietni un pašdisciplinēti, mēģinot pārorganizēt, sakārtot vai pārkārtot visas tās dzīves jomas, kuras ilgstoši ir jūsu darāmo darbu sarakstā. Līgo svētkus un Jāņus gan jūs labprāt nosvinēsiet spilgti, kopā ar daudziem citiem vairāk vai mazāk pazīstamiem cilvēkiem. Tā var sakrist, ka jūs esat viens no organizatoriem vai vismaz tā palīgs. Ilgstoši risināmie bērnu jautājumi, īsi pēc svētkiem atkritīs vai atrisināsies. Jums pašiem darbs, darba vide un pienākumi tagad ieņems ļoti lielu vietu ikdienā. Papildus tam, partnerības tēma kļūs svarīga – gaisā virmos mīlestība un tiekšanās pēc savstarpējās harmonijas, bet jūlija sākumā var pieaugt savstarpējā spriedzīte.

Zivis

Ļoti labs laiks, sevišķi visām intuitīvajām, radošajām un smalki jūtošajām Zivtiņām. Debesu vārti ir vaļā un gatavi svētīt katru jūsu vēlmi un ieceri, tādēļ pilnībā neļaujieties šo labo sajūtas ieaijošajam atslābinājumam, bet pilnām riekšavām smelieties visu to labo ko dzīve jums piedāvā. Ļoti stipras dāsnuma, pašatdeves, maiguma un mīlestības enerģijas. Svētkus labprāt pavadīsiet ar ģimeni un bērniem. Iedvesma, aizrautība un entuziasms jums būs rokas stiepiena attālumā. Ģimenes un mājas lietās kāds visnotaļ izmalts temats nu būs noformējies kādos konkrētos lēmumos, rīcības stratēģijā. Vienlaicīgi, jūsu ikdiena būs tiešām piesātināta, vien tagad jūs spēsiet noķert jaunu kaifu no tās.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru