summer 783347 1280Gaidāma salīdzinoši laba nedēļa. Aptumsuma koridors ir noslēdzies, lai arī tas savu apņēmības pilno nospiedumu ir atstājis uz visu šo mēness ciklu, kurš tagad tikai pamazām pieņemas savā spēkā. Savukārt Merkūrs joprojām turpina pārcilāt pagātni un steigt pabeigt, sakārtot vai pārkārtot svarīgus dzīves jautājumus, bet kādam varbūt arī beidzot paveikt, atsākt vai uzdrošināties spert tos soļus, kas nu patiesi ļoti, ļoti ilgu laiku ir bijuši iestiguši.

Paralēli tam šonedēļ ir kārtējais atskaites punkts 2021. gada lielajai tēmai - vecā sarīvēšanās ar jauno, tradicionālajam ar inovatīvo, konservatīvismam ar moderno, stabilajam ar revolucionāro utml. Atgādināšu, ka šī lielā tēma sevi pieteica jau šī gada februāri, savukārt noslēgsies pašā gada izskaņā. Tas mudinās katram ieskatīties tajās izvēlēs un situācijās, kur šis vecā-jaunā konflikts visvairāk parādās, pie tam krišana galējībās liecinās, ka vēl joprojām jūs tikai mēģināt atrast veidu kā konflikta paceltās tēmas integrēt savā realitātē.

Bez tam, nu jau ļoti konkrēti būs apjaušams, ka enerģijas paliek vairāk un ir spēks ne tikai aktīvam dzīves veidam, bet kopumā ir daudz vieglāk paveikt vairāk kā iepriekš, sevišķi, ja jūs esat vairāk darītājs, nevis domātājs.

21. jūnijā ar oficiālo vasaras sākumu un saulgriežiem, Saulīte no atraktīvajiem Dvīņiem pāries pie jūtīgajiem un izpalīdzīgajiem Vēžiem, kas maigā veidā palīdzēs pagriezt iekšējo kompasu uz patiesajām vērtībām – empātiju, cilvēciskumu, savstarpējām attiecībām, pieņemšanu un dvēseliskumu.

Lai pārdomāti rosīga nedēļa!

Auns

Nedēļa būs salīdzinoši enerģiska un aktīva, lai arī jauniem sākumiem šis nav piemērots laiks. Tādēļ novirziet savu enerģiju aktīvā atpūtā, izklaidēs, kvalitatīvā laika pavadīšanā ar bērniem, savukārt tīri praktiski jums noteikti pietiks jaudas sakārtot visas tās lietas, kuras vismaz mēnesi, pusotru, ir buksējušas. Atsevišķs stāsts varētu būt saistībā ar nepieciešamo automašīnas remontu, telefonu, dažādiem pieslēgumiem, kā arī ar norunātajām tikšanām – viss būs dzīvā dinamikā, esiet elastīgi, visticamāk pārpratumi, problēmas vai kavējumi. Labs laiks, lai atrisinātu attiecību konfliktus ar brāli, māsu, kaimiņiem vai skolas biedriem. Oficiāli paziņojumi var ietekmēt jūsu pirkumu plānus.

Vērsis

Lai arī būs sajūta, ka uz jums izdara spiedienu vai jūs pašus nospiež zināma pienākumu nasta, tomēr tas nebūs nekas jauns un pārsteidzošs, visdrīzākais realitāte, kurā dzīvojat vismaz no februāra, ja ne ilgāk. Tas viss kopumā vedīs uz kādām nozīmīgām, bet arī gana humāni lēnām dzīves pārmaiņām, iespējams tieši darba jomā. Šobrīd jums būs pašiem priekš sevis jāatbild uz daudziem jautājumiem saistībā ar to kur un kā pelnīt, tāpat arī kā vislabāk tērēt vai ieguldīt savus līdzekļus. Tomēr pāri visam būs ļoti izteikta empātija, dvēselisks siltums, vēlme palīdzēt, atbalstīt, samīļot un parūpēties par tuvāko cilvēku loku. Dominēs romantisks vai nostaļģisks noskaņojums, ilgas pēc kā tāla nezināma.

Dvīnis

Diezgan enerģisks un dinamisks laiks. Visproduktīvākais būtu strādāt ar informāciju – to ievākt, apstrādāt, apdomāt un izsvērt, tāpat arī remontiem, atkārtojamu jautājumu kārtošanai un pagātnes atšķetināšanai. Piedot piedodamo, atlaist atlaižamo, izrunāt izrunājamo, pārbaudīt pārbaudāmo utml. Tieši iestrēgušās tēmas, nepabeigtās attiecības un nenokārtotā pagātne šajā laikā risināsies visnotaļ labi. Savukārt jaunas idejas, ieceres, sadarbības un plāni var būt tādi kā iestrēguši, piemēram, dēļ iesaistīto cilvēku vilcināšanās, pārpratumiem, kopējām neskaidrībām vai pašu nespējas īsti līdz galam saprast kā labāk tālāk rīkoties. Tāds kā intelektuālais apjukums, kurš ilgs līdz pat 23. jūnijam.

Vēzis

Smaidiet, šarmējiet un ļaujiet sev vienkārši būt. Jebkuru situāciju jūs vēlēsities atrisināt mierīgā ceļā, meklējot kompromisus. Paaugstināta jūtība, tās dēļ jūs instinktīvi varat distancēties no lielām cilvēku masām vai izvairīties no agresīvas (skaļas, rupjas, uzbāzīgas, apvainojošas utt.) vides. Jūs viegli apvainosities un vispār diezgan sensitīvi un personiski uztversiet visu apkārt notiekošo. Pastiprināsies intuīcija un maigi peldošā sajūtu pasaule, kas stiprinās jūsu radošo iztēli, ilūzijas, kā arī vēlmi vairāk plūst pa straumei un atpūsties. Tikai tajā, kas ir saistīts ar pašiem tuvākajiem un dārgākajiemm, jūs nespēsiet atteikt un naski metīsities uzklausīt, samīļot vai kā savādāk atbalstīt.

Lauva

Jums šis ir salīdzinoši ļoti aktīvs laiks, kad izcelties ar saviem organizatora talantiem. Sevišķi veiksies ar visiem tiem plāniem un iecerēm, kuri jau ir sen nobrieduši, ilgi domāti, čubināti, risināti, kuri tagad beidzot (ar jūsu tiešu gādību) būtu jāatrāda pasaulei. Savukārt ja plānojat jaunas aktivitātes, tad līdz 23. jūnijam ir vairāk taustīšanās, variantu izskatīšanas un testu laiks, kurš procesā vēl ne vienu reizi vien pamainīsies. Enerģijai būtu jābūt daudz, vēlmei kaut ko svarīgu paveikt – ne mazāk. Tā kā uz vietas nosēdēt tāpat būs pagrūti un iekšējais dīdeklis urdīs kaut kur doties, atkal satikties vai sazvanīties ar seniem draugiem, apskatīt labi zināmas foršas Latvijas vietas utt.

Jaunava

Jums visticamāk procesā ir kādas lielākas dzīves izmaiņas, iespējams kā profesionālajā aspektā tā arī globāli kādu palielāku plānu vai mērķu ieviešanā. Visideālākais būtu, ja jūs pagaidām vairāk liktu akcentu uz informācijas ievākšanu, situācijas analīzi, variantu izvērtēšanu un tml. nodarbēm. Savukārt, ja jau vairāku mēnešus, varbūt pat gadus, esat ilgstoši iesprūduši kādas “problēmas” atrisināšanā / mērķa sasniegšanā, tad tieši šajās nedēļās šīs jautājums var sākt beidzot izkustēties. Ļoti relaksējoša var izrādīties skapju kārtošana vai kāda “knibināmā” nodarbe. Tāpat jūsu iestrēguma sajūtu mazinās izrunāšanās vai problēmas izrakstīšana. Nesteidzieties. Lēnāk iesiet, tālāk tiksiet.

Svari

Ja mēģināsiet ar prātu rast atbildes, balstoties uz visiem pareizības (lasi - sabiedrībā izplatītajiem) kanoniem, jūs visticamāk nonāksiet tikai vēl lielākā apjukumā. Loģiskie apsvērumi iedzīs pretrunās, vēlme izdarīt visu vislabākajā un pareizākajā veidā – tāpat. Jūs varat kļūt salīdzinoši ļoti emocionāli un jūtīgi reaģēt uz visādām taisnībām un netaisnībām. Jūsu spēks un izeja no iekšējās dilemmas ir meklējama tieši sajūtu pasaulē. Atbildiet paši sev pavisam atklāti – kā jūs jūtaties? Iespējams laiks atpūtai vai acīmredzamākajam situācijas risinājumam. Enerģijas būs salīdzinoši daudz un jūs viegli smelsities spēku draudzīgās kopā būšanās. Iedvesmu smelsities jaunā garderobē un romantikā.

Skorpions

Notikumi, pienākumi un saistības mājās, ģimenē vai ar jūsu nekustamo īpašumu kopumā, veicinās nepieciešamību iziet uz svarīgu iniciatīvu, tiesvedību, atteikšanos no īpašuma, attiecībām vai arī izmaiņas jūsu attieksmē un mijiedarbībā ar līdzcilvēkiem. Jums ļoti prasīsies jauni iespaidi, pieredzes un iespējas, bet pagaidām vēl būtu jātiek galā ar pagātni – jānokārto attiecības, jāsakārto dokumenti, jāpabeidz iesāktie darbiņi un tml. Ar jaunu sparu aktualizēsies ceļošanas, ārzemju un ārzemnieku tēma. Gaisā var virmot kāds interesants flirts, kas it kā neko nesola, bet iztēli spēcīgi atraisa. Labs laiks jūsu drosmīgāko plānu un ieceru revīzijai. Paaugstināsies ambiciozitāte un gatavība uzņemties atbildību.

Strēlnieks

Ļoti enerģisks laiks. Jums piemitīs iekšējā gatavība rīkoties tieši, drosmīgi un ar plašu vērienu. Diemžēl vide vai apstākļi tam šobrīd var nebūt no piemērotākajiem. Tas izpaudīsies dažādās mazās klapatās un sīkumos – pārpratumi sarunās, iesaistīto cilvēku nespēja uztvert jūsu ideju vai vilcināšanās ar atbildēm, aktuālie birokrātiskie jautājumi, kuri jāņem vērā utml. Mājās un ģimenē jūs ilgosities pēc miera un harmonijas, bet labprāt arī ieguldīsities, lai šī sfēra būtu vēl tīkamāka. Partnerībā turpinās pārrunu un pārpratumu izrunāšana, kur katram vārdam var izrādīties liela nozīme. Mēģiniet būt konkrētāki un vienkāršāki tajā, ko vēlaties pateikt. Var saauktualizēties ceļojumu vai izglītības plāni.

Mežāzis

2021. gada lielā tēma – vecā un jaunā sarīvēšanās – jūs skars diezgan burtiski, jo tradicionāli Mežāži ļoti spēcīgi pārstāv konservatīvo, vispārpieņemto un stabilo dzīves pusi. Tādēļ jo īpaši pievērsiet uzmanību, kas ir tas jaunais, kas vismaz jau no februāra nepārtraukti klauvē pie jūsu dzīves durvīm, lai to ielaistu iekšā? Kas ir tas neparastais, netradicionālais, inovatīvais, modernais, jauneklīgais, svaigais un jums neierastais, kas jāintegrē savā pasaulē? Šeit nederēs kopējā dižsērgas tēma, pamēģiniet nedaudz personiskāk atbildēt uz šo jautājumu. Darbā vēl joprojām būs jānokārto dažādas astes un jāveic pielāgojumi. Ļoti svarīgas kļūs attiecības, liela pašatdeve un relaksējoša kopā būšana.

Ūdensvīrs

Jūsos dažādas pareizības un sabiedrībā pieņemtās normas stipri rīvēsies ar vēlmi izrauties no visiem “jādara”, “jābūt” un “pienākums”. Šādā noskaņā jūs varat ļauties arī kādam spontāni trakam lēmumam. Ja tas ir kaut kas, par ko jūs sen esat domājuši, piemēram, attiecību pārraušana, aiziešana no darba utml., tad šis pagrieziens jums būs galējs un atspirdzinošs kā svaiga gaisa malks. Savukārt, ja jūs ļausities mirklīgam impulsam, tad, visticamāk, nedēļa vēl nebūs beigusies, kad jau atkal pārdomāsiet. Jums var atjaunoties sena draudzība vai mīlestība, aizraušanās, sevišķi, ja tā iepriekš pārtrūka ar neviennozīmīgu daudzpunkti. Darbā ilgosities pēc miera un harmonijas, iespējams pat izvairīsities no konfliktiem.

Zivis

Šobrīd jūsu mājās, ģimenē ir ļoti daudz pusnokārtoti jautājumi, kuri prasa savu uzmanību – tie var būt gan dokumenti, īpašuma jautājumi, tā arī savstarpējo attiecību nianses un bērnu vasaras plāni. Viss būs ļoti mainīgs un prasīs jūsu spēju ātri adaptēties līdzi apstākļiem un iespējām. Jums šis ir arī aktīvs darbošanās laiks, kad ikdienā jums būs salīdzinoši liela slodze, bet enerģijai vajadzētu visam pietikt. Vienlaicīgi, arī kvalitatīva atpūta un sevis lutināšana brīvajā laikā kļūs vēl svarīgāka. Ļoti labs laiks, lai sakārtotu, pārkārtotu, labiekārtotu vai izremontētu dzīves vietu, nokārtotu parādus. Stipra intuīcija, iztēle un radošums, kas arī būs labs palīgs lai atietu no ikdienas skrējiena.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru