fantasy 2824304 1280Šīs nedēļas lielākais notikums, protams, ir 10. jūnijā gaidāmais Saules aptumsums, kas Latvijā būs redzams vairāku stundu garumā, ar savu maksimālo fāzi ap pl. 14. Saules aptumsums vienmēr iet kopā ar jaunu Mēness cikla sākumu, kurš precīzi sāksies 13:42. Ar šo arī noslēgsies tā dēvētais aptumsuma koridors, kurš sākās ar 26. maija Mēness aptumsumu.

Praktiski tas nozīmē, ka visa šī nedēļa ir zem ļoti stipras aptumsumu enerģijas ietekmes. Saule – kā apziņas spogulis, kuru daļēji aizklās Mēness, kā reflekciju, vajadzību, emociju, instinktu un impulsu nesējs. Tas apgrūtinās spēju balstīties savā patiesajā būtībā un vienlaicīgi var pastiprināt iekšējā centra, sava personības kodola pazaudēšanu emocijās un pamatinstinktos.

Pie tam, ir konkrētas norādes, ka visas problēmas ar kurām saskarsities šajā laikā, patiesībā ir tikai prātā, attiecīgi pašu (vai ar kāda palīdzību) izdomātas. Otra lielā norāde, viss ar ko jūs saskarsities būs jau labi zināmās vecās tēmas, situācijas uz kurām jūs paklūpat, visticamāk, gadiem.

Attiecīgi visu šo nedēļu centieties noņemt lieku steigu un stresu, ja liekas, ka ir jāskrien un kaut kas jāķer un jāgrābj – ļoti augsta iespēja kļūdīties vai saskarties ar kādām ķibelēm, kā rezultātā enerģijas patēriņš būs milzīgs, bet rezultāts niecīgs vai vispār nekāds. Visieteicamākais būtu ieņemt vērotāja pozīciju un praktizēt dziļi apzinātu elpošanu prāta nomierināšanai.

Visu nedēļu, bet jo īpaši no 9.-11. jūnijam, iesaku vienkārši piefiksēt priekš sevis – kas ir tās “vecās” situācijas ar kurām jūs saskaraties – vai tā būtu vainas sajūta, nespēja atslābināties, netaisnības izjūta, bezspēcība, dzīves jēgas pazaudēšana vai kas cits, kas viegli var aktivizēties caur atkārtotām “problēmām” vai konkrētiem cilvēkiem no jūsu pagātnes. Tas viss palīdzēs jums atklāt tās tēmas, ar kurām jūs šajā dzīves posmā aktīvi strādājat un pareizi pārkārtot savas prioritātes.

Kopumā neskatoties uz jaunmēnesi, nedēļa nav piemērota jauniem sākumiem, drīzāk ļoti dziļu un pamatīgu tēmu izstrādei un izpratnei kā profesionālajā, tā personīgajā dzīvē. Mācieties savaldīt prāta mutuļojošos domu plūdus, neviens “no ārpuses” patapinātais slēdziens nedos iespēju pielikt punktu jums aktuālajām tēmām, vien kārtējo komatu.

Lai lēnprātīga un vieda nedēļa!

Auns

Nedēļas pirmā puse, līdz pat 9. jūnijam ir perfekta piemērota, lai tīrītu, mēztu un kārtotu, primāri, tuvāko vidi – pagalms, dārzi, tuvākās ceļmalas, kā arī savu virtuālo telpu – sociālos tīklus, datora atmiņu, fotogrāfiju kolekcijas, tā arī savu komunikācijas zonu – cilvēku loks ar kuru jūs ikdienā satiekaties un apmaināties pa kādam vārdam. Pats aptumsums var aktivizēt pārpratumus komunikācijā un dažādas tehniskās ķibeles, kā rezultātā daudz kas nenotiks tādā tempā kā jūs gribētu. Savukārt, ja būsiet iepriekš noskaņojušies uz mierīgu atpūtas režīmu, arī aptumsums var nebūt tik asi izjūtams. Visi notikumi, cilvēki un situācijas, kas jūsu dzīvē šajā laikā atkārtosies, būs kaut kādā mērā zīmīgi un svarīgi.

Vērsis

Nedēļa sākums līdz pat ceturtdienai būs vairāk piemērots praktiskajam darbam vai mierīgai saimniekošanai. Kaut ko saremontēt, noregulēt vai sakārtot, izmēģināt sen atliktās receptes, un pēc tam kārtīgi atpūsties. Aptumsums var izsaukt jau labi zināmās trauksmainās domas par un ap naudas jautājumiem, ja jūs neļausities šīm prāta spēlītēm, kur it kā katra doma sacenšas ar nākamo tajā, lai uzburtu pēc iespējas lielāku drāmu, tad būsiet pārvarējuši nedēļas lielāko izaicinājumu. Labsajūtu jums nesīs ikdienas mazie kaifiņi, arī tuvo un mīļo cilvēku klātbūtne. Ieteicams pakavēties atmiņās, pievērsties dzimtas jautājumiem, sakārtot īpašumus, apciemot tuvus un tālus radiņus un vairāk pabūt dabā.

Dvīnis

Līdz ceturtdienai būs ļoti piemērots laiks, lai atbrīvotos, atteiktos vai pieliktu punktu kādiem ļoti ilgi “izmuļļātiem” jautājumiem, ieradumiem vai problēmām. Sevišķi, ja tas ir saistīts ar jūsu intelektuālo izpausmi, domāšanas paterniem - neuzmanību pret detaļām, pārsteidzību savos slēdzienos, neatbildēšanu par saviem vārdiem, izmētātību, nespēju koncentrēties vai jebkādu citu destruktīvumu, kas jums traucē dzīvot tā kā jūs vēlētos. Iepriekš minētajos jautājumos aptumsums kā reiz var pacelt kādas tēmas vai notikumus, lai jums nepaslīdētu garām tas, ko šobrīd risināt būtu visproduktīvāk. Šajā nedēļā jums būs ļoti izteikt pašrefleksija, daudz domāsiet un runāsiet par sevi un to, kādi jūs esat.

Vēzis

Šis laiks jums būs par estētiku, pucēšanos un sevis uzčubināšanu. Kādam tā būs masāža vai iepirkšanās, kādam citam jaunu kombināciju meklēšana mērot un eksperimentējot pie spoguļa ar to kas ir. Jūsos mutuļos ļoti stipra radošā un mākslinieciskā enerģija, kas veicinās maigumu, jūtīgumu un uztverīgumu. Vienlaicīgi, aptumsumu radītais fons burtiski izcels jūsu zemapziņas un instinktu dziļākos slāņus, ar kuriem jūs vislabprātāk nesastaptos – no šejienes var pacelties nemiers, nedrošība, bailes, iekšējā spriedze, kas neļauj atslābt utml. Nekas no tā nebūs kaut kas jauns, drīzāk labi pazīstamās jūsu sajūtas un satraukumi. Nebēdziet no tiem, tieši tagad jūs varat no tiem atbrīvoties pavisam.

Lauva

Sabiedriskā un sociālā aktivitāte šobrīd ieņems augstu vietu. Meklēsiet jaunus un pārskatīsiet vecos “ceļus” - kā satikties ar līdzīgi domājošajiem, kā organizēt un plānot tālāk savas aktivitātes, lai “vilks paēdis un kaza dzīva”. Visticamāk mēģināsiet visu darīt ļoti pareizi, bet tik un tā nebūsiet pārliecināti, vai ar to ir pietiekami. Kā rezultātā ļoti daudzi pagaidu risinājumi un plāni, kurus vēl pārskatīsiet ne vienu reizi vien. Iespējamas daudzas ilgi gaidītas atkal redzēšanās. Aptumsums jūs mudinās būt aktīviem un redzamiem. No 11. jūnija uzņemties līdera vai organizatora lomu, personisku atbildību par to, ko jūs vēlaties realizēt. Paaugstināts radošais potenciāls. Laiks pārskatīt stratēģiskos plānus.

Jaunava

Jūsu dziļi analītiskais prāts izteiktāk kā citkārt pieķersiet dažādiem sīkumiem, niansēm un aspektiem jebkurā tēmā. Tādejādi visticamāk, ka būs ļoti grūti apstāties vai nonākt līdz kādam konkrētam slēdzienam, viedoklim vai rezultātam. Tomēr, ja dosiet sev laiku, tad šis sūri grūtais darbs tiks paveikts līdz jūnija beigām. Jums ļoti palīdzēs konkrētu termiņu nospraušana līdz kuram laikam jūs plānojat risināt šobrīd sasāpējušo jautājumu. Aptumsums mudinās jūs pārskatīt savus profesionālos mērķus un centienus, sievietēm arī privātās dzīves uzstādītos mērķus. Iespējams jums parādīsies iespēja atgriezties jomā, kurā jūs jau iepriekš esat darbojušies. Meklēsiet atbildes uz ļoti lieliem dzīves jautājumiem.

Svari

Šīs nedēļas pirmā puse būtu piemērota, lai atmestu senus plānus, ieceres vai projektus, kuri šobrīd vairs nesaskan ar jūsu dzīves redzējumu un vērtībām. Tai skaitā, dažādas iesāktas un nepabeigtas apmācības, puslasītas grāmatas, daļēji ieplānoti ceļojumi vai citi lieli nākotnes plāni – esiet drosmīgi atteikties no tā, kas, godīgi, jūs vairs neinteresē, kā arī atkārtoti aktivizēt visu to, kas vēl joprojām jums ir svarīgs un vērtīgs. To izdarot, jūs atbrīvosiet milzu resursus, kas jums lieti noderēs, lai virzītu uz priekšu jums vērtīgo. Aptumsums mudinās pārskatīt dzīves stratēģiju un meklēt atbildes uz to, kāpēc jūs ko darāt stāstāt vai dalāties. Uztverīgums un spēja atsaukties notikumiem, palīdzēs rast visīsāko ceļu uz mērķi.

Skorpions

Nekas jūs tā nespēj transformēt kā likumsakarību atklāšana kā savā dzīvē, tā arī pasaulē kopumā. Ļoti iespējams jūs burtiski riņķī gāzīs informācijas apjoms, ar kuru jums tagad nāksies saskarties. Ja esat saistīti ar remonta servisiem vai jelkādu pakalpojuma jomu – klientu atgriešanās, atkāroti pieteikumi, sniegto pakalpojumu vājo vietu atklāšana. Šajā nedēļa nebūs mazsvarīgu lietu – tādēļ uzmanīgi sekojat līdzi tam, ko no jums dzīve, apkārtējie cilvēki prasa un ko jūs tai atbildat. Aptumsums aktivizēs nepieciešamību mainīties, atkārtoti uzņemties kādus dzīves izaicinājumus, dziļi pārskatīt, izanalizēt sevi, savus uzvedības paternus, blokus, vai darba jomā – izlabot kļūdas un atbrīvot resursus.

Strēlnieks

Galvenā notikumu arēna būs jūsu partnerattiecības vai, ja neesat precējušies, apkārtējie cilvēki un to ietekme uz jūsu dzīvi. Šajā laikā visu prasīsies izrunāt, pa vairākiem lāgiem paskaidrot, argumentēt, atkāroti meklējot abām pusēm pieņemamus risinājumus. Iespēja pārprast vai vienkārši nesaprast pareizi būs ļoti augsta. Tādēļ noderīgi būtu pārjautāt vai pareizi esat sapratuši. Tāpat arī jārēķinās, ka emocijās nav iespējams pieņemt paliekošus un abām pusēm apmierinošus lēmumus, tādēļ labāk būtu nogaidīt līdz emocijas norimst un tikai tad ķerties pie sensitīvajām tēmām. Aptumsums veicinās dualitāti – pareizajos un nepareizajos, gudrajos un stulbajos u.tml., neļaujaties šai provokācijai.

Mežāzis

Nedēļas pirmā puse, pat līdz 9. jūnijam būs piemērota drīzāk atpūtai vai mierīgai dažādu sīko, bet arī vajadzīgo darbiņu pabeigšanai. Kaut ko sakārtot, izrunāt, apdomāt, analizēt, arī ievākt vajadzīgo informāciju, lai saprastu kā plānot tālākās aktivitātes. Iespējams pielikt treknus punktus arī kādiem ikdienas ieradumiem, kuru nomaiņai jūs saskatāt jēgu, piemēram, veselības vārdā. Aptumsums primāri skars jūsu darbu un/vai veselību. Liela nozīme būs pareizi saprast to, ko jums saka, ko no jums sagaida un ar kādām sekām būs jārēķinās. Arī darbinieki vai kolēģi var sagādāt kādu negaidītu situācijas pavērsienu. Jums ir labas iespējas rast kompromisus, tādēļ nenovērtējiet par zemu kvalitatīvas sarunas nozīmi.

Ūdensvīrs

Šī nedēļa būtu piemērota atvaļinājumam, kad bez sirdsapziņas pārmetumiem atpūsties un nodoties izklaidēm. Ļoti daudz cilvēku un notikumi, kas tiešā veidā būs saistīti ar jūsu pagātni. Neizrunātas bijušās attiecības, neatlaistas aizraušanās, šaubas, esošo attiecību salīdzināšana ar bijušajām utml. Līdz trešdienai ir iespējams pielikt punktu vai kopumā noslēgt šo “dzīves epopeju”. Tāpat ir iespējams atjaunot kādu senu sakaru, kam būs diezgan tālejošas sekas. Iespējams atsākt kādu hobiju, satikties un sačatoties ar seniem izklaižu biedriem. Vecākiem būs ļoti aktuāli viss, kas saistīts ar bērniem, lai viņus pareizi saprastu un lai piemeklētu labākos risinājumus viņu audzināšanā, arī izglītībā.

Zivis

Jūsu dzīvēs viss strauji attīstās un kaut kur virzās, lai arī ne vienmēr jums pašiem ir nojausma uz kurieni tieši. Tas nevienā brīdī nenozīmē, ka jums būtu par kaut ko jācīnās, jāpierāda vai kā savādāk jābūt agresīvākiem, nekā jums dabiski prasās. Tieši otrādi, jūsu spēks ir slēpsies maigā uztverīguma, plūstošā sevis un apkārtējās pasaules pieņemšanā, kā arī paļāvībā, ka lai kas notiktu, viss būs jums pa spēkam. Aptumsums primāri aktualizēs komunikācijas problēmas jūsu mājās, ģimenes locekļu starpā. Ja būs kas noklusēts, pieņemts kā pats par sevi saprotams, tad iespējams atklāsiet, ka viss ir nedaudz savādāk. Sevišķi no 9. līdz 11. jūnijam neieteiktu risināt pašas sensitīvākās jūsu ģimenes tēmas.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt