peony 6282994 1280Mēdz teikt, nav sliktu laikapstākļu, bet gan tiem nepiemērots apģērbs. To pašu var teikt arī par astroloģisko fonu. Šajā laikā astroloģiski ir diezgan izteikta specifika, kuru visnotaļ būtu ieteicams paturēt prātā savās ikdienas gaitās.

Šobrīd ir tā dēvētais aptumsuma koridors, kurš joprojām mudina pastiprināti vērot savās dzīvēs un apkārt notiekošo, kā arī nesteigties ar vērtējumiem, slēdzieniem vai lieliem lēmumiem. Arī pamazām dilstošais Mēness un retrogradā Merkūra ietekme tikai pastiprina nepieciešamību labāk septiņreiz nomērīt, pirms griezt, lemt vai ko uzsākt. Attiecīgi laiks kopumā nav piemērots jauniem sākumiem.

2. jūnijā Venēra, sievišķības, skaistuma un naudas aizbildne, pāries Vēža zīmē. No šejienes arī pastiprināsies vēlme tērēt vairāk bērniem, ģimenei un dzīves vietai kopumā. Ļoti svarīgs kļūs emocionālais siltums, mīļums un savstarpējais (parasti ģimenes) atbalsts, arī drošības sajūta, ko tā spēj sniegt.

Cita starpā, gaisā virmo ļoti daudz pagātnes – atmiņas par aizgājušajiem laikiem un cilvēkiem, nostalģija, arī “karmiskie” nospiedumi, kā nenokārtotas attiecības ar kādu cilvēku no jūsu pagātnes, nesakārtoti īpašumu jautājumi un dažkārt pat vēl dziļāk un tālāk meklējami pagātnes nospiedumi. Sabiedrības un valsts līmenī, visticamāk, uz atkārtojumiem ies iepriekš izteiktie spriedumi, lēmumi, tie tiks pārspriesti un pārskatīti, var uzrasties visādi pagaidu varianti, kuri drīz vien atkal var tikt pārskatīti.

Šajā nedēļā ļoti stipri būs savijušies kopā optimisma un iespēju enerģija ar ilūziju un maldu nospiedumiem, saprotama pagaidu kārtība ar viltus drošības sajūtu, dezinformācija ar varas cīņām. Tomēr kopumā, ja nesteigsities, uzmanīgi un vērīgi darīsiet visas tās ikdienas svarīgās lietas, ar ko piepildīta ir jūsu dzīve, neiesaistīsities viedokļu diskusijās vai vispār līdz minimumam samazināsiet visādu informācijas drumslu uzņemšanu, šī nedēļa tiešām var būt ļoti patīkama, pat iedvesmojoša un pacilājoša.

Lai izdodas smalki intuitīvi izlaipot pa dzīves straumēm!

Auns

Nedēļas pirmā puse jums būs pārāk lēna, iespējamas dažādas kavēšanās, pārpratumi vai aizķeršanās. Tā vai citādi, visticamāk, jūs būsiet neapmierināti ar to kā lietas notiek jeb priekš jums - “velkas”. Ļoti bieži jums tas veicina paaugstinātu aizkaitināmību. Tādēļ būtu ieteicams varbūt savlaicīgi līdz pat ceturtdienai ieplānot tādu kā atpūtas režīmu, kurā koncentrēties uz savu labsajūtu un spēku atjaunošanu. Enerģiskāk varēsiet sākt rosīties no 3. jūnija vēla vakara. Iespējams būs kārdinājums kaut ko lielu iegādāties, tomēr, ja tas nav saistīts ar kaut ko jau iepriekš kārtīgi pārdomātu, neieteiktu ļauties spontanitātei. Vēlme aizstāvēt vai aizsargāt, nedēļas nogalē jūs var iesaistīt kādā konfliktā.

Vērsis

Šai nedēļai priekš jums ir liela iespēja kļūt par ļoti patīkamu un harmonisku. Nekur nesteidzieties un izbaudiet katru mirkli – palutiniet sevi ar gardu maltīti, sirsnīgām sarunām un varbūt ar kādu skaistu nieku. Koncentrējieties vairāk uz savām sajūtām un labsajūtas vairošanu kopumā un nedēļa izdosies brīnišķīga. Ja jums jākārto kādi svarīgi naudas jautājumi, tad gan spriedzīte var pielavīties nemanot, tomēr arī šeit viss tik ātri nemaz nevajadzēs vai nesanāks, kā sākotnēji plānots, tā kā vēlreiz – steiga sevi neattaisnos. Laiks būs piemērots draudzības stiprināšanai, lai satiktos un padalītos arī ar draugiem un paziņām no senākas pagātnes, kā skolas un studiju biedri utml. Labs laiks arī saimniekošanai.

Dvīnis

Šī nedēļa no jums neprasīs gala atbildi vei lēmumu kādā svarīgā tēmā vai jautājumā un, pat tad, ja prasīs, tad ar iespēju vienai vai otrai pusei pārdomāt, atlikt vai kā savādāk pavērst situāciju pavisam citā gaismā. Tādēļ elpojiet dziļi, netērējiet lieki laiku uz neproduktīvām sarunām. Tomēr, ja izjūtat nemieru, tad gan noorganizējiet sev iespēju izrunāties. Tas palīdzēs pašiem tikt skaidrībā ar sevi un noņems lieko spriedzi. Pēc iespējas pavadiet laiku svaigā gaisā un noorganizējiet sociālo tīklu un citu mediju “detoksu”. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz mierīgāk sajutīsities un cik būtiski uzlabosies miega kvalitāte. Savukārt, ja gribat ko produktīvu paveikt, nedēļa būtu piemērota izpētei, testēšanai un eksperimentiem.

Vēzis

Nedēļas pirmā puse būs plūstoša, maiga un intuitīva. Tā nebūs piemērota ļoti precīzam un disciplinētam darbam, bet vairāk radošai plūšanai pa straumei vai atpūtai. Jūs viegli smelsities jaunas idejas un vēsmas. Labs laiks, lai atkārtotu, nostiprinātu vai kā savādāk audzētu savu profesionālismu. No trešdienas jūs būsiet horoskopa zvaigznes, jūs gribot negribot pievilksiet apkārtējo skatienus. Jūsu dabiskās enerģijas, tieši tāds, kāds jūs esat, piesaistīs arī pretējā dzimuma pārstāvjus, ja tas ir aktuāli. Ja ilgi un dikti esat kādā jautājumā kūņojušies, nespējot spert vajadzīgos soļus, tad tagad tas var sanākt pat negaidīti viegli un dabiski. Atļaujiet sev būt, bez viltus un nevajadzīga kautrīguma, bez pašpārmetumiem vai vainas sajūtas ēnām.

Lauva

Šī nedēļa atkal un atkal jums atgādinās par pašdisciplīnu, par to, ka visam ir savs laiks. No vienas puses uzradīsies kāds radošs impulss vai pacēlums, kas atnesīs entuziasmu un optimistiskāku skatījumu uz apkārt notiekošo. No otras puses, pagaidām vēl lēni un prātīgi, drīzāk uzmanīgi, nekā spontāni un steigā. Ļoti piemērots laiks, lai atkal redzētos ar seniem draugiem, “cīņu biedriem” un visādi citādi foršiem cilvēkiem, ar kuriem agrāk kopā pavadījāt daudz laika. Iespējams uzsāksiet plānot vai izskatīsiet dažādas iespējas kopējai laika pavadīšanai. Tomēr nenovērtējiet par zemu laiku sev, savai mājai, dārzam, vai vienkārši atpūtai, kā arī rūpēm par savu ķermeni, veselību un labsajūtu kopumā.

Jaunava

Šis priekš jums ir testēšanas, izpētes un analizēšanas laiks. Periods, kurā iedziļināties smalkās detaļās un niansēs, pārbaudīt tās praksē, izdarīt secinājumus un atkal visu no sākuma. Ja iesiet dziļumā un nesteigsities ar verdiktu, šis periods var izrādīties ļoti produktīvs. Noteikti ir vērts uzklausīt arī citu viedokļus, bet neuztveriet tos kā panaceju, bet iedziļinieties tik tālu, lai jūs paši nonāktu pie savām atbildēm un līdz jūnija beigām izkristalizēt savu viedokli/tiktu pie rezultāta. Iespējams kāds atkārtoti saņemts piedāvājums vai bijušais darba devējs jūs aicinās atpakaļ. Piedāvājums var būt gan lai jums būtu iespēja iekšēji pielikt punktu savai pagātnei vai lai pabeigtu to, ko iepriekš neizdarījāt.

Svari

Ja būsiet noskaņojušies mierīgai ikdienai, darbam un atpūtai savā tempā, tad nedēļa būs patīkamām sajūtām piepildīta. Galvenais nepieķerties stingriem grafikiem, precīziem darbiem un stresaini īsiem termiņiem. Dod sev laiku atpūsties un izbaudīt ikdienas rimto plūdumu. Ja finiša taisnē ir kādas studijas vai apmācības kopumā, tad visticamāk visu enerģiju novirzīsiet tam, lai tās novestu līdz kādam loģiskam punktam. Šobrīd jūs bez papildus piepūles viegli varat saņemt kādu atzinību, sevišķi profesionālajā jomā, kā arī var pavērties kāda ilgi cerēta un lolota iespēja, saņemts piedāvājums kā darba, tā privātajā jomā. Piektdien un sestdien esiet gatavi pielāgoties partnerim vai apstākļiem kopumā.

Skorpions

Lielākā daļa nedēļas no jums prasīs ļoti smalki intuitīvu izjūtu par to, kad skriet un kad apstāties, kad uzspiest savu viedokli un kad noklusēt, kad steigties izpildīt paredzēto dienas plānu un kad, neskatoties uz iekšējo spriedzi vai ārējo spiedienu, atlaist grožus vaļīgāk. Precizitāte, norunātie termiņi un izpildes kvalitāte, viss pieklibos, ja ne jums pašiem, tad cilvēkiem ar kuriem kopā ko darāt. Piektdiena un sestdiena ir nedēļas enerģiskākās dienas, kad, neskatoties ne uz ko, tomēr darīsiet daudz un pamatīgi, par spīti sev un pasaulei. Paralēli tam, fonā vīd iedvesmojošas un uzlādējošas enerģijas, kas ļauj it kā ieraudzīt “aiz priekškara”, pavērs jums citu perspektīvu, iedvesmos kādiem jauniem-veciem centieniem.

Strēlnieks

Nedēļas pirmā puse būs salīdzinoši lēna un plūstoša. Ļoti augsta iespējamība, ka viss ieplānotais kavēsies, pārcelsies vai izvērtīsies kā savādāk nekā domāts. Ja jums ir partnerības projekti – laiks piemērots to fundamentālai pārskatīšanai. Laulībā esošajiem, laiks piemērots, lai izrunātu un pārrunātu visādus sakrājušos attiecību smalkumus un nianses, kas ikdienas skrējienā ir palikuši neizrunāti. Ja pajautāsiet, iespējams atklāsiet, ka jūsu partnerim ir pavisam cits redzējums uz lietām, kuras uztvērāt kā pašas par sevi saprotamas. Jums piemitīs laba spēja nojaust notikumu gaitu, kā arī izprast notiekošā dziļākos motīvus. Piemērots laiks muzicēšanai, kādām radošām nodarbēm, kā arī iekšējās pasaules harmonizēšanai.

Mežāzis

Kādos jums svarīgos jautājums būs sasniegts tāds kā pagaidu kompromiss, kārtība, kura var sniegt zināmu atvieglojumu, arī pozitīvāku skatu nākotnē. Tomēr visa nedēļa ir balstīta kā uz gludiem upes oļiem, it kā atsperties var, bet slīd, ui, kā slīd. Tādēļ jums, kas parasti tiecas pēc ļoti lielas konkrētības, tīri šī iemesla dēļ, nedēļa var nebūt pa prātam. Darbā visticamāk būsiet ierakušies neskaitāmos sīkumos, kā viens sīkums atrisināts, tā nez no kurienes vietā uzradīsies pieci citi. Kāds kaut ko nebūs sapratis, kāds kavēsies, kādam neies dators, kādam sašķobīsies veselība un tā bez sava gala. Tādēļ visideālākais būtu paņemt atvaļinājumu vai arī ierakties kāda darba, projekta vai prasmju izkopšanā.

Ūdensvīrs

Šī nedēļa ir piemērota, lai sakārtotu savas attiecības ar pagātni – bijušās attiecības, aizraušanās, arī hobiji, viss tas, kas jums agrāk ir bijis ļoti dārgs, tagad var par sevi atgādināt. Ja iekšēji jūs nebūsiet šo visu atstājuši pagātnē, tad ar to visu jūs tagad aktīvi nodarbosities, līdz pat tam, ka varat atgriezties pie šīs senās aizraušanās. Profesionālajā jomā iespējamas kādas vērā ņemamas iespējas, tomēr, ja tās nav balstītas jūsu pieredzē un agrākajos centienos, tad ieteiktu nesteigties ar lēmumiem. Bezmaksas siers var izrādīties tikai peļu slazdā. Gaisā kopumā virmos diezgan daudz māņu un dezinformācijas, tādēļ pieejiet kritiski visam ko lasāt un ko jums kāds stāsta. Labs laiks atpūtai.

Zivis

Šī būs izteikti plūstoši maiga un intuitīva nedēļa, sevišķi no trešdienas. Labs laiks mīlestībai, radošām nodarbēm, hobijiem, atpūtai un izklaidei. Radošo profesiju pārstāvjiem – mūza jums burtiski čukstēs ausī vai atgādinās par visām tām foršajām lietām pie kurām iepriekš esat strādājuši, bet kuras nu ir atstātas nedaudz novārtā. Šis periods nebūs par steigu, saspringtiem termiņiem un precizitāti, bet drīzāk par intuitīvu gudrību sajust, kam šobrīd ir pienācis īstais brīdis. Ģimenē atkārtoti tiks pārspriestas un pārrunātas jau labi zināmās tēmas, kuras nav novestas līdz galam, atrisinātas. Svarīgu lēmumu pieņemšana būs apgrūtināta, bet kādas “iestrēguša” jautājuma atrisināšana gan var izdoties.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt