woman 6174830 1280Šīs nedēļas svarīgākais astroloģiskais notikums ir gaidāmais Mēness aptumsums 26. maijā, ar ko aizsāksies divu nedēļu ilgais aptumsumu koridors. Tiesa, šis aptumsums Latvijā nebūs redzams, tādēļ tā ietekme nebūs pārāk stipra, tomēr būtu jārēķinās, ka vismaz trīs dienas pirms un pēc šī aptumsuma sajūtas būs intensīvākas nekā pie vienkārša pilnmēneša.

Tā vai citādi, aptumsumi ieskicē liktenīgu pavērsienu un notikumu ķēdes, ar kuru ietekmi vai sekām būs jārēķinās vēl ilgi pēc tam, dažkārt pat līdz 19 gadiem. Šajā laikā neiesaku riskēt, ļauties spontāniem, nepārdomātiem soļiem, lēmumiem, šoreiz pastiprināti būtu ieteicams sekot līdzi tam, ko domājat un runājat, arī rakstāt un dalāties sociālajos tīklos vai citur.

Šī aptumsuma galvenā tēma, tāpat kā iepriekšējo pēdējā gada aptumsumos, ir patiesības meklējumi. Iekšējais konflikts starp to, kam ticam un to, ko redzam. Starp patiesu zināšanu un vienkāršu veiklu manipulāciju ar vārdiem. Starp ticības mierīgo spēku savās sirdīs un vides nemiera radītajām trauksmainajām domām. Starp ļaušanos bailēm, sažmiegšanos, atteikšanos izdzīvošanas stratēģijas vārdā un iespēju pārslēgties uz lielākām vērtībām un ideāliem, cilvēkmīlestību, pāraugot savas ego bailes, iziet uz savas dzīves saimnieka – radītāja stratēģiju.

Lai ar to vien nebūtu garlaicīgi, no 30. maija līdz 23. jūnijam, būs tā dēvētais retrogradā Merkūra periods. Laiks, kas aicinās piebremzēt auļojošos prāta zirgus, palēnināt tempu, padomāt divreiz vai pat trīsreiz pirms pieņemt svarīgus lēmumus, tiktu skaidrībā ar kādiem svarīgiem jautājumiem vai ikdienas darbiem. Lai šis palēninājums notiktu ar garantiju, īpaši steidzīgajiem un trauksmainajiem šajā laikā iespējamas ķibeles ar datoru, telefonu, automašīnu, dažādiem pieslēgumiem un tehniskajiem risinājumiem.

Kopumā nedēļa būs nemierīga, negaidīti var uzrasties situācijas, kuras ir nekavējoties jārisina, tādēļ paturiet savus plānotājus pabrīvus. Neieteiktu jaunus sākumus, jebkāda veida riskus. Noskaņojieties uz intravertāku pasaules uztveri, vairāk vērot, sekot līdzi saviem iekšējiem stāvokļiem un reakcijām. Ļoti pateicīgs laiks mācībām, kādas tēmas padziļinātai izpētei, prāta tīrības izkopšanai un garīgumam šī jēdziena visplašākajā nozīmē.

Lai vērīgs un vērtīgs laiks!

Auns

Šīs nedēļas Mēness aptumsums jums atnesīs paaugstinātu steigu, vēlmi un nepieciešami ļoti daudz ko paspēt, bet, visticamāk, ka situācijas ļoti strauji mainīsies un nav zināms, vai uz labu vai sliktu. Tādēļ rēķinieties, ka, lai arī ko jūs šonedēļ būtu ieplānojuši, noteikti parādīsies kādi iepriekš neparedzēti apstākļi, pārpratumi vai ķibeles. Lai būtu mazāk nepatīkamu pārsteigumu, iepriekš pārliecinieties, vai norunātā tikšanās ir spēkā, vai mašīna ir labā tehniskā stāvoklī u.tml. Vienlaikus jums šajā nedēļā var būt liktenīgas iepazīšanās, interesantas idejas un domu apmaiņa, kurai var būt tālejoša perspektīva, bet nesteidzieties ar secinājumiem, iepazīstiet cilvēku un dodiet laiku idejām nobriest.

Vērsis

Šī aptumsuma nedēļa jums stipri aktivizēs naudas jautājumus. Šonedēļ iespējams kāds negaidīts piedāvājums vai pavērsiens darbā, kas var ietekmēt to, cik daudz jūs nopelnāt. Ja šī situācija uzrodas kā no “zila gaisa”, tad nesteidzieties ar lēmumu vai savu parakstu, visticamāk tā vēl būtiski var pamainīties līdz jūnija beigām. Tāpat iespējams jums uzradīsies dažādi sīkie tēriņi, kur viena lieta sekos nākamajai, kā rezultātā var sanākt pamatīga tērēšanās. Remonta izdevumi. Pārbaudījums ar vērtībām. Uzmanieties, lai nenoklakarētu savus resursu, laiku, enerģiju, arī naudu. Ātrums un spontanitāte sevi neattaisnos. Labs laiks, lai apzinātos savas savus prasmes un talantus, ieviestu kārtību savās finansēs.

Dvīnis

Jums šī var izvērsties par ļoti jaudīgu, iespējām vai izaicinājumiem bagātu nedēļu. Centieties ļoti uzmanīgi sekot līdzi tam ko rakstāt, stāstāt vai vispār runājat. Vārdiem būs daudz lielāks spēks un tālejošākas sekas kā citkārt. Centieties noņemt steigu un tās radīto stresu, tas samazinās neuzmanības kļūdu iespējamību. Iespējamas pārceltas tikšanās, negaidīti sarunas pavērsieni dēļ tā, ka jūs tikāt ne tā saprasti, tāpat var sanākt kavēties vai kur aizķerties dēļ kādām tehniskajām ķibelēm. Ja noņemsiet steigu un pārāk daudzu lietu darīšanu vienlaikus, nedēļa sola nozīmīgas atklāsmes pašizpratnes vārdā, kā arī spēju būt īstajā vietā un laikā. Pagaidām vēl nekas nav galējs – ne lēmumi, ne solījumi, ne darījumi, viss būs drīzāk dzīvā procesā.

Vēzis

Šī aptumsuma nedēļa jums atnesīs dziļas pārdomās par ļoti fundamentālām vērtībām un dzīves jēgu kopumā. Jūs meklēsiet vai pārskatīsiet to, kā varat būt noderīgs šajā pasaulē, nezaudējot jums tik ļoti nepieciešamo laiku vienkārši sev. Jūs meklēsiet balansu starp darbu, ikdienas pienākumiem, vēlmi palīdzēt, atbalstīt, rūpēties un atpūtas, pārdomu, pastaigu mirkļiem, kas palīdzēs uzpildīt iekšējās baterijas. Laiks vienatnē, parunāšanās ar sevi, izrakstīt ārā satraucošās domās, pabūt pie ūdens un atjaunot iekšējo līdzsvaru, būtu ļoti ieteicams. Vienlaicīgi būs arī izaicinošā un aktīvā dzīves puse, kas aicinās ne tikai reflektēt pašiem sevi, bet arī enerģiski pašiem veidot un iekārtot savu dzīvi tā kā jūs vēlaties.

Lauva

Šis jums būs ļoti aktīvs socializēšanās laiks. Būs jāiespēj sazvanīties, tikties, padraudzēties un visādi citādi interesanti pavadīt laiku ar pēc iespējas vairāk cilvēkiem, sevišķi, ja vieno kopējas intereses, hobiji vai draudzības saites. Iespējams šonedēļ jūsu ilgi plānotās aktivitātes ieraudzīs dienas gaismu, vai jūsu plāni būs sasnieguši kādu svarīgu atskaites punktu. Nesteidzieties. Neaizraujieties ar salīdzināšanu vai vērtēšanu, viss vēl mainīsies un pieslīpēsies. Patiesībā, sākot no šīs nedēļas līdz pat jūnija beigām būtu ieteicams izstrādāt kļūdas, izpētīt to, kas nestrādā, citiem vārdiem testētu un labotu, pētītu un izzinātu, bet pāri visam, atkal satikties ar sen neredzētiem draugiem un paziņām.

Jaunava

Šī aptumsuma nedēļa jums primāri aktivizēs profesionālo dzīvi un nepieciešamību to balansēt ar mājas lietām, lai pavisam nepazaudētu sevi. Galva būs pilna ar sarunām, idejām, konceptiem, lēmumiem un tēmām, pie kurām vajadzētu pasēdēt un papētīt dziļāk. Iespējama svarīga saruna ar vadītāju vai kādu citu autoritāti, kur jums būs jāpauž savs redzējums. Kāda jums svarīga iecere var nonākt savā kulminācijas punktā, vai kā savādāk ieraudzīt dienas gaismu, kā rezultātā ļoti uzskatāmi būs redzamas arī tās vājās vietas vai vēl uzlabojamās nianses. Praktiski viss jūnijs tam arī būs ļoti piemērots. Vienlaicīgi nenonieciniet jau sasniegto, atgādiniet sev galveno mērķi, kāpēc jūs vispār darāt to, ko darāt.

Svari

Ja jums ir pārliecība - jo vairāk viedokļu, jo tuvāk patiesībai, tad šonedēļ šī pieeja sevi var neattaisnot. Uzmanieties no tiem viedokļiem un padomiem, kurus uzklausāt un ielaižat savā apziņā. Daži no viņiem var būt kā infekcija, kura rosina tikai (nepamatotu) nemieru, neļaujot jums naktīm aizmigt. Mēģiniet padomdevēja vārdus kritiski izsvērt caur viņu pašu darbiem un dzīves realitāti. Piemēram, neuztver padomus par savu laulību nopietni no neprecētām vai brīvām draudzenēm. Šis laiks būtu ļoti piemērots jaunu zināšanu apguvei, lai paplašinātu savu redzesloku, pārietu nākamajā savas dzīves ciklā, piešķirot jaunu jēgu, nozīmi un piepildījumu arī tām ikdienišķajām lietām, kuras darāt katru dienu.

Skorpions

Neesiet pārgalvīgi. Nedēļa prasīs spēju savaldīt savu enerģiju. Sevišķi esiet uzmanīgi tajā ko runājat, domājat vai novēlāt citiem, kas var izveidot piesaisti cilvēkiem, notikumam, darbam vai procesam uz ļoti ilgu laiku, nespējot pielikt punktu pat tad, ja tas ir kas izteikti destruktīvs. Kļūdu risks ir pārāk liels, tādēļ nesteidzieties, bet drīzāk rīkojieties lēni, pārdomāti un rēķinoties nepieciešamo laiku pārdomām, izpētei, tikšanai skaidrībā pašiem ar sevi u.tml. Izņēmums varētu būt vienīgi jau iepriekšējās nedēļās izplānotajās aktivitātēs. Ar šo arī sāksies mēnesi garš periods, kurš palīdzēs atsijāt graudus no sēnalām, patiesību no lirikas, savu viedokli no jums uzspiestā. Slikts laiks kredītiem, lieliem pirkumiem.

Strēlnieks

Šī nedēļa ar savu Mēness aptumsuma ietekmi aktivizēs jūsos ļoti dziļus un pamatīgus eksistenciālos jautājumus par sevi, savas dzīves jēgu, misiju, lietderīgumu. Apkārtējā vide jūs ieskaujošo cilvēku personās jūs izaicinās, provocēs un kārtīgi paraustīs uz visām pusēm, ļoti aktīvi izspoguļojot to, no kā patiesībā sastāv jūsu pasaule. Ja pārmēru nopietni uztversiet visu, ko jums citi stāsta un māca, tālu netiksiet, iekšējo atšķīrēju (gudrību) vēl neviens nav atcēlis. Sevišķi, ja būs runa par kavētiem termiņiem, kvalitāti, konkrētiem izdevumiem, jūsu pašu laimi un sirds mieru, vienīgais cilvēks uz šīs pasaules, kas par to nes atbildību, esat jūs pats un neviens cits. Visi padomdevēji pazudīs kā rīta rasa saules staros.

Mežāzis

Jums šī aptumsuma nedēļa saaktivizēs tieši darba jautājumus. Kāds projekts vai plāns darbā var būt sasniedzis zināmu savu testēšanas un lietderības pārbaudes fāzi. Šajā laikā uzsāktas darba attiecības var uzskatīt par liktens zīmi. Tas pats attiecas uz jauniem darbiniekiem vai kolēģiem, visticamāk, viss nebūs tik vienkārši kā sākotnēji cerēts. Ja ilgstoši esat atstājuši novārtā savu veselību, nepieciešamību pēc atpūtas vai pēc sabalansēta dienas ritma kopumā, tad varat saskarties ar atkārtotām veselības problēmām, saasinājumiem, vai spriedzes radītajām sekām ķermenī kopumā. Tas var izpausties arī kā pašizolēšanās, izvairīšanās no nopietnām sarunām un kopējā motivācijas trūkumā.

Ūdensvīrs

Gaidāma ļoti dinamiska nedēļa, ar paaugstinātu nemieru un nespēju nosēdēt uz vietas. Iespējams saaktualizēsies kādi jautājumi saistībā ar bērniem, kas prasīs tūlītēju rīcību. Bet nesteidziet izteikt bargus slēdzienus, situācija, visticamāk, turpinās šķetināties un būtiski mainīties vēl vairāku nedēļu garumā. Izrunāšanās var būt vērtīga, bet tikai tad, ja jūs nepieķeraties vārdiem un pārāk neinterpretējat sacītā nozīmi. Dažkārt vārdi ir tikai vārdi. Provokācija ir tikai provokācija, nekas vairāk. Elpojiet dziļi un laidiet gar ausīm dzirdēto. Sirdī brīvajiem iespējamas liktenīgas tikšanās, iepazīšanās, arī atkal redzēšanās ar kādu senu sirds āķīti. Piemērots laiks, lai atgrieztos pie iemīļotajiem hobijiem.

Zivis

Lai arī kāda sērga būtu pasaulē, lai arī kādi viedokļi un vērtējumi izskanētu, šajā laikā viss tiešām notiks saskaņā ar jūsu ticību un dziļākajām pārliecībām. Ja jums pasaule ir droša vieta, kur radoši izpausties un dalīties ar savu mīlestību, tad to jūs arī piedzīvosiet. Tas pats attieksies arī uz destruktīvajām pārliecībām. Tādēļ uzmanīgi vērojiet, kādu vaigu jums dzīve šonedēļ rāda, tas palīdzēs saprast to, ar kādām vērtībām, pārliecībām un idejām piepildīta ir jūsu iekšiņa. Šis laiks būtu piemērots ģimeniskai kopā būšanai un atpūtai, dziļām pārdomām, iekšējo ideālu, jēgu un vērtību formulēšanai un lielo dzīves mērķu pārskatīšanai, lai jūs tiešām būtu droši, ka tie saskan ar jūsu pašreizējo sevis izjūtu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru