dandelion 1359437 1280Šī nedēļa paies pavisam citā tempā, dinamiski, atraktīvi un būs jāiespēj izskriet uz visām pusēm. Šis ir darāmais laiks, kad notikumi un lietas sāk risināties aizvien straujāk un straujāk, līdz 26. maijā kulminēsies ar pilnmēnesi, Mēness aptumsuma noskaņās, ar ko aizsāksies aptumsumu koridors.

Tā kā laikā ap aptumsumiem ir paaugstināti dažādi riski, tad svarīgākos darbus būtu ieteicams paveikt līdz tam, tas ir, akurāt šīs nedēļas laikā, tālāk jau no 24. maija līdz pat 23. jūnijam būs dažāda veida apgrūtinājumi jauniem sākumiem un nozīmīgiem darbiem, pirkumiem un pasākumiem.

Tādēļ, nav nekāds pārsteigums, ka šī nedēļa dunēs no darbiem. Labs laiks, lai iniciētu kaut ko tādu, kam iepriekš pietrūka spēka, drosmes vai pārliecības, lai mainītos caur drosmīgiem soļiem, tādejādi iznesot sevi jaunā līmenī.

20. maija pašā vakarā Saulīte no mierīgajiem un praktiskajiem Vēršiem pāries pie atraktīvajiem Dvīņiem. Līdz ar to pastiprināsies vajadzība pēc vieglas, rotaļīgas un aizraujošas kopā būšanas, čalošanas, iespaidu gūšanas un vides maiņas. Uz vietas nosēdēt paliks vēl grūtāk, un, pat tad, ja sēdēsim uz vietas, atradīsies citi veidi (telefons, internets, izbraucieni, ciemiņi utt.), kā savu ikdienu padarīt interesantāku.

Paralēli tam visam, fonā būs jūtama spēcīga tiecība būt, censties un pāraugt pašiem sevi, kas var pamudināt kā jauna apguvei vai jaunu, izdomas bagātu risinājumu atklāšanu tur, kur līdz šim saskatījāt tikai šķēršļus. Tāpat ir redzami mājieni, ka tēmas ar kurām saskarsities šonedēļ, būs aktuālas un turpinās visādi attīstīties, pārveidoties un nobriest līdz pat jūlija sākumam.

Lai rosīga nedēļa!

Auns

Nedēļas pirmā puse būs ļoti piemērota profesionālai iniciatīvai, kā jauna projekta sākums vai papildus atbildības uzņemšanās, kas potenciālā varētu palielināt jūsu ienākumus, arī pašapziņu un jūsu ietekmi uz kādiem lielākiem procesiem. No 20. maija vēl izteiktāk kļūs aktuāli zināt un atrast pareizos cilvēkus – vai tas būtu pakalpojums, kas jums ir vajadzīgs, vai kāda lieta, kuru iegādājoties vajadzīga papildus konsultācija. Tā vai citādi, pirkšana, pārdošana, pareizie starpnieki, piegādātāji, arī reklāma vai citi servisi ieņems pietiekami augsti vietu jūsu dzīvēs. Jārēķinās, ka sadarbības un darījumu aktualitāte saglabāsies līdz pat jūlija sākumam. Labs laiks mācībām, auto vai telefona iegādei un dzīves vietas remontam.

Vērsis

Nedēļa iesāksies ļoti praktiskā noskaņā, mudinot risināt ļoti konkrētus laikā, naudā, graudā un baudā izmērāmus jautājumus. Galvenais jums pašiem zināt, ko jūs gribat, pēc kāda rezultāta jūs tiecaties. Tāpat, ja jums ir padomā kāda svarīga, bez maz vai dzīvi mainoša iecere, tad nedēļa būtu piemērota tās startam. Šonedēļ iespējas uzsākt arī jaunas darba attiecības vai vismaz vienoties par kādu haltūru. Visas tēmas un jautājumi, kas tagad aktualizēsies saistībā ar naudas pelnīšanu un tērēšanu vai kāda sava talanta izpaušanu, dinamiski turpinās nobriest un izslīpēties konkrētos rezultātos līdz pat jūlija sākumam. Centieties kaut par milimetru iekustināt sev svarīgos ilgtermiņa plānus. Neko neatlieciet.

Dvīnis

Viss visapkārt mutuļo un dzīve sit augstu vilni. Varbūt vēl tikai nedēļas sākums būs drīzāk izaicinoši nopietns, bet tūlīt jau ar 21. maiju pastiprināsies jūsu zinātkārā un atraktīvā personības šķautne. Jums patiks būt lietas kursā par visu notiekošo, daudz jaunas pazīšanās un iespaidu, interesantu sarunu vai čatu, kas gan izklaidē, gan bagātina ar jaunu redzējumu. Jūs nebūsiet uz vietas sēdoši, pasīvi un disciplinēti, tas viss ir garlaicīgi. Vislabākā motivācija ir jauni iespaidi, interesantas pazīšanās un iespēja papļāpāt par dzīvi, to un šo, svarīgo, smieklīgo un vienkārši interesanto. Visa pasaule ir pilna idejām, iespējām un potenciāla. Lai tik pietiktu spēka un gudrības tajā visā nepazaudēties un likt to lietā.

Vēzis

Nedēļa piemērota drosmīgiem soļiem, varbūt nedaudz būs jāsaņemas, ja iniciatīva nav gluži jūsu otrā daba, tomēr noteikti dariet, lai arī cik grūti vai bailīgi var šķist sākumā. Sajūtas un intuīcija arī jums diktēs priekšā, ka nekā nedarīšanai nav piemērots brīdis. No 20. maija pastiprināsies jūsu zemapziņa un tās raidītie signāli, tādēļ var būt nemierīgi sapņi, grūtības līdz galam atslābināties, aktīvs iekšējais dialogs. Laiks vienatnē vai izrunāšanās ar kādu var ļoti palīdzēt. Tāpat būtu jāieplāno lielāks laiks atpūtai, jo ir sācies pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienas, kas enerģētiski ir zemākais punkts gadā. Ja jums dzimšanas diena ir jūnijā, tad šis būs ļoti svarīgs, iespējām bagāts laiks, kuru ieteicams nenobumbulēt.

Lauva

Pietiek sēdēt vai kā savādāk sevi ierobežot, jūsos dunēs spēks un enerģija mainīt līdzšinējo kārtību vai paradumus kā dēļ jūs sev bijāt kaut ko lieguši. Sajūtās tas var būt kā tikšana pie gardas maltītes pēc kārtīgas badošanās, protams, negausīgi, nesamērīgi un pārspīlēti, bet jūs tagad gribēsiet piesātināties ar visām tām dzīves garšām un krāsām, kas kādu laiku ir palikušas novārtā. No 21. maija palielināsies jūsu sabiedriskā aktivitāte – ciemoties, sazvanīties, aizraujoši pavadīt laiku kopā, tas ir tas, kas jums šobrīd vajadzīgs. Dubults ieguvums būs, ja tas daļēji pārklāsies ar jūsu profesionālismu. Neklusējiet par to, ko jūs vēlaties, ja gribat apkārtējo uzmanību – atļaujiet sev būt zvaigznei.

Jaunava

Nedēļas sākums uzdos toni kam tādam, kam līdz šim varbūt pietrūka enerģijas, pārliecības vai drosmes. Sevišķi tādās jomās kā attiecības vai fundamentālajam – kur jūs virzāt savu dzīvi kopumā? Tēmas, kuras jūs šonedēļ pacelsiet – vai tie būtu profesionālie jautājumi, jaunas pazīšanās, darījums, norunas, projekts vai tml., turpinās attīstīties un izslīpēties pat līdz jūlija sākumam. Tā kā viss jaunais, kas šajā nedēļā ienāks jūsu dzīvēs, būs uz ilgāku palikšanu. No 21. maija ļoti aktuāla tēma būs jūsu lielie mērķi, ambīcijas un ieceres. Laiks varētu būt piemērots paaugstinājumam vai jaunu darba attiecību uzsākšanai, vai vismaz svarīgām pārrunām ar darba devēju par tālākajiem plāniem un iespējām.

Svari

Nedēļa iesāksies ar kādu izrāvienu vai nepārprotamiem signāliem pašsajūtā un arī signālos no malas, ka tāds ir vajadzīgs. Var jau iespītēties un neko nedarīt, bet tad jārēķinās, ka arī pašsajūta nebūs no tām labākajām. Ejiet uz iniciatīvu, sevišķi tēmās – veselīgas robežas ģimenes attiecībās, mājas kārtība un “iekšējie noteikumi”, kā arī, ja strādājat uz sevi, kādas “biznesīgas” ieceres realizācija. Kopā ar Saulītes ieiešanu Dvīņu zīmē, kopējais astroloģiskais fons būs jums labvēlīgs, parādīsies lielāka viegluma, brīvības un iespēju sajūta. Labs laiks, lai kaut ko apgūtu vai finalizētu savas studijas, kā arī, lai pārskatītu, kāda izskatītos jūsu ideālā dzīve un soli pa solītim uz to tiekties.

Skorpions

Nedēļas sākums būs saistīts ar iespēju pozitīvā veidā ietekmēt kādus svarīgus procesus – daloties savā viedoklī, zināšanās, savedot kopā vajadzīgos cilvēkus vai atklājot kādas ieceres vājās vietas. Jūsu vārdiem būs liels spēks un jūsu darbiem, gana tālejoša ietekme, tādēļ nenovērtējiet par zemu savu artavu. Labi veiksies, ja šī nedēļa sakritīs ar jums personiski svarīgu uzdrošināšanos, kur pārvarot sevi izpausties vēl nepazīstamā ampluā. Sirdī brīvajiem – laiks mīlestībai. Garā brīvajiem – laiks ceļot. Biznesīgi orientētajiem – laiks jaunām biznesa iniciatīvām. Ja apsverat kredīta ņemšanu vai investīcijas, tad salīdzinoši labvēlīgs laiks ir tikai vēl šonedēļ, tomēr ar ļoti birokrātiskiem “pareizības” nospiedumiem.

Strēlnieks

Jums tuvākās nedēļas būs ļoti dinamiskas un izaicinošas. Kopējās enerģijas nospriegojas tieši jums un jūsu dabai pretējā “grāvī”, arī gaidāmais 26. maija aptumsums, tiešā veidā skars tieši Strēlniekus. Tādēļ, pati dzīve caur iekšējiem impulsiem vai ārējiem signāliem var jūs provocēt uz lietām paskatīties savādāk, no citas perspektīvas. Nemeklējiet dziļu jēgu notiekošajā vai sadzirdētajā, dažreiz cilvēki runā vienkārši runāšanas pēc, nevis, lai kaut ko gudru pavēstītu. Uztveriet visu notiekošo ar lielāku vieglumu, varbūt pat kā dzīves noorganizētu šovu, lai ieraudzītu, cik dažādi cilvēki uztver un interpretē lietas. Jums veiksies daudz labāk, ja spēsiet novienkāršot savus plānus un ieceres tā, lai tās apkārtējie jūs labāk saprastu.

Mežāzis

Iekšējais spars un jauda kalpos par pamatu kādam drosmīgam solim, lai pārvarētu savu inertumu, bailes vai ko citu sevī sabloķētu vai iekonservētu. Šoreiz vairāk akcents ir uz to, ko jūs drīzāk iekšēji sevī identificējat, par ko apkārtējiem var nebūt ne jausmas. Labi veiksies ar jebkura veida iniciatīva, kura prasa izpaust zināmas līderisma kvalitātes. No 20. maija jūsu aktuālākā dzīves sfēra būs darbs, ikdienas pienākumi, kolēģi, rutīna un arī veselība. Attiecīgi, ja šajās tēmās būs kāds jauns pavērsiens vai sākums, visticamāk, tas turpinās attīstīties līdz pat jūlija sākumam. Iespējams saskarsities ar apkārtējo cilvēku vārdos neizteiktu nepiekrišanu jūsu viedoklim, mēģiniet iziet uz atklātu sarunu.

Ūdensvīrs

Jau atkal ar jaunu sparu var saaktualizēties dzīves vietas, vai pat mītnes valsts maiņa. Šoreiz jums ir iespēja šo savu ideju kaut nedaudz pavirzīt uz priekšu, varbūt izskatīsiet konkrētas pārcelšanās iespējas, cenas un piemērīsiet tās savai realitātei. Arī mīlas dzīve tagad var kļūt ļoti dinamiska - iepazīšanās, randiņi un romantika, vismaz tik tālu, cik jūs paši sev ļausiet sekot spontānam uzaicinājumam vai impulsam satikties un gūt jaunus, interesantus iespaidus. Ja mīlestība nav jūsu prātā – tad laiks pievērsties un attīstīt kādu hobiju, kas spēj jūs uzlādēt un iepriecināt. Atsevišķa tēma ir bērni, šonedēļ aktualizētās problēmas un jautājumi būs tie, kurus risināsiet vēl vismaz pusotru mēnesi.

Zivis

Šis ir laiks, kas maksimāli jūs vedina uz paplašināšanos, jaunu apvāršņu sasniegšanu un iespēju izmantošanu, jūsu iekšējās izaugsmes un attīstība vārdā. Tādēļ, ja kādu iemeslu dēļ jūs nebūsiet gatavi iet uz priekšu, spītīgi turoties pie vecā, arī pagātnes, tad rēķinieties, ka sajūtas var nebūt tās saulainākās. Šajā nedēļā jums ir iespēja veikt kādu kardinālu pavērsienu savā dzīvē praktiski jebkurās jomā, tomēr primārās zonas būs jūsu ģimenes dzīve un kā tā sakrīt ar jūsu lielajiem dzīves mērķiem, arī ambīcijām. Tā vai citādi jūs esat stipri fokusēti uz savu dzīves vietu un ģimeni kopumā un šonedēļ saaktualizētos jautājumus risināsiet vismaz līdz jūlija sākumam. Uzticieties savai intuīcijai.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru