pink 324175 1280Nedēļa iesāksies lēni un nebūtu ieteicams skriet vilcienam pa priekšu, bet drīzāk gan atpūtai, iekšējam restartam, galvas sakārtošanai un plānošanai.

11. maijā pl. 22:00 vakarā sāksies jauns mēness cikls, ar izteikti liktenīgiem nospiedumiem. Tas aizsāks un pastiprinās visu kas ir saistīts ar jūsu talantiem, prasmēm un spējām tos likt lietā citiem noderīgā veidā, visbiežāk, pelnīt un tērēt naudu, kā arī pārvaldīt savus resursus. Šis mēness cikls klauvēs pie pašiem pamata instinktiem – drošības sajūtas un visu to, kas jums to sniedz. Iespējami pārbaudījumi ar vērtībām, skopums-dāsnums, krāt-tērēt utml.

14. maijā ilgi gaidītais astroloģiskais brīdis, kad veiksmes, iespēju un attīstības enerģija – Jupiters, pāriet sev draudzīgajā Zivs zīmē, kur pagaidām pagozēsies līdz jūlija beigām. Šis notikums liek cerēt uz lielāku brīvību kopumā – būtu jāparādās lielākām iespējām ceļot, mācīties, augt un kopumā savā dzīvē attīstīties. Tas pastiprinās arī ilgošanos un cerības, vēlmi pēc bagātinošām sajūtām caur mākslu, mūziku, meditāciju, empātisku kopā būšanu vai iekšējiem garīgiem meklējumiem. Pastiprināsies ideāli, vēlme palīdzēt un atbalstīt tos, kuriem dzīvē grūtāk gājis. Vienlaicīgi, destruktīvākā formātā, šī enerģija veicina ilūzijas, sapņu pilis, atkarības un visa veida bēgšanu no realitātes.

Kopumā šonedēļ būtu ieteicams pievērsties svarīgiem un tālejošiem plāniem. Trešdien – būs ļoti spēcīga kritiskā domāšana, bet visa pārējā nedēļa ļaus noskaņoties vairāk uz savām sajūtām un vēlmēm. Nedēļas otra puse un 17. maijs, jau aizvien vairāk kūdīs uz diezgan apņēmīgām un drosmīgām iniciatīvām vairāk saistībā ar profesionālo pusi - ambīcijām, darbu un naudu.

Lai jaudīgs restarts!

Auns  

Gaidāmais jaunmēness jūs mudinās pievērsties visiem ar naudu saistītajiem jautājumiem. Kā un kur nopelnīt vairāk? Kā veiksmīgāk pārdot savas preces vai pakalpojumus, vai to, kas jums pašiem vairs nav vajadzīgs? Kur iegādāties to, ko jums vajag? Kā labāk likt lietā savas prasmes, lai nopelnītu utml. Pie tam, šis laiks noteikti nav par krāšanu vai mērķtiecīgu naudas pieturēšanu. Trešdien varat veiksmīgi nokārtot kāda darījuma oficiālo vai juridisko pusi un ieteicams detaļās būt uzmanīgiem. Tuvākajos mēnešos, pie pirmās iespējas, dosities kādā ceļojumā, kā arī kopumā pavērsies labas perspektīvas saistībā ar ārzemēm. No 17. maija labs laiks aktīvām startam profesionālajā jomā, kur jūs esat iniciatora lomā.

Vērsis

11. maija mēness cikls veicinās jums pārskatīt visu to, ko uzskatāt par nepieciešamu, lai justos labi, droši, ērti un komfortabli. Iespējams, jūs atklāsiet, ka jūsu komforts vairs nav tik ļoti saistīts ar zināmām ikdienas rutīnām, ēšanas paradumiem, bet gan ar ko citu – daudz pavasarīgāku, kustīgāku un interesantāku. Jūs, piemēram, varat nomainīt TV skatīšanos ar vakara pastaigām, izrevidēt virtuves skapīšus un atbrīvot vietu jaunai virtuves tehnikai vai tml. Tieši šonedēļ būs salīdzinoši viegli ieviest savā dzīvē kaut ko jaunu. Lielākais pārbaudījums jūsu apņēmībai būs trešdien, ja to pārvarēsiet, tad tālāk būs vieglāk. Tuvākajos mēnešos draudzīgas kopā būšanas jums kļūs ļoti svarīgas un būs arī gana iespēju.

Dvīnis

Šis jaunmēness spēlēs vairāk uz jūsu zemapziņas instinktiem un impulsiem. Attiecīgi, ja jūsu iekšiņa atbildīs jūsu apzināti izvirzītajiem mērķiem un plāniem, viss notiks un sakārtosies ļoti dabiski un jums veiksmīgi. Savukārt, ja nebūsiet gana atpūtušies, pārliecināti par saviem spēkiem, noņēmuši iekšējo spriedzi un steigu, tad jūsu ieplānotais pie realizācijas var ķerties. Ja tas ir stāsts par jums, tad ieteiktu sākt ar atpūšanos un savas galvas sakārtošanu, sevišķi otrdien un trešdien, un tikai tad mierīgā tempā sākt iecerēto realizēt dzīvē. Ļoti efektīvi būtu izrunāties vai izrakstīt visu to, kas maļas pa jūsu galvu. Tuvākajos mēnešos jums noteikti parādīsies lielākas iespējas realizēt savas ambīcijas.

Vēzis

Šonedēļ jums prasīsies kārtīgi iešūpoties, lai lietas sāktu kustēties. Jaunmēness aktivizēs jūsu draudzības tēmu. Iespējams daudz laika veltīsiet draugiem, kopā sanākšanām un ideju apmaiņai. Tāpat arī šis mēness cikls ļauj pievērsties jūsu ilgtermiņa plāniem, kuri iesniedzas teju vai piecu un vairāk gadu tālā nākotnē. Tādēļ dodiet sev iespēju nedaudz pafantazēt un pasapņot, lai aktivizētu labākos no iespējamiem nākotnes scenārijiem. Laika pavadīšana vienatnē, lai padomātu, var būt ļoti produktīva. Tuvākajos mēnešos ļoti spēcīgi darbosies jūsu intuīcija, empātija, kā arī spēja uz lietām paskatīties no daudz plašākas, arī cerīgākas, perspektīvas. Ļoti piemērots laiks mācībām vai cita veida izaugsmei.

Lauva

Gaidāmais jaunmēness aktivizēs jūsu dzīves redzamākos un publiskākos mērķus un ambīcijas. Iespējams šajā laikā jūs sāksiet izauklēt un iznest savu lielo ieceri dzīvē. Tāpat šajā mēness ciklā jūs vara saskarties ar tādiem izaicinājumiem, kā jūsu autoritātes spēks un ietekme uz citiem cilvēkiem, dažiem var būt arī izaicinājumi ar varu vai slavu. Visādi citādi, šonedēļ būtu piemērots laiks, lai plānotu un dokumentāli nostiprinātu savas ieceres un plānus, tai skaitā, sadarbību un alianšu veidošanai. Iespējams saņemsiet ļoti nopietnu ziņu vai piedāvājumu, kas spēcīgi ietekmēs kopējo nedēļas noskaņu. Tuvākajos pāris mēnešos jums var pavērties iespējas biznesā, sevis izziņā vai izdosies tikt pie papildus līdzekļiem cita veida attīstībai.

Jaunava  

Nebaidieties būt redzami, atklāti paust savu viedokli, vai arī paziņot par saviem tālākajiem nolūkiem. Nedaudz izaicinoši, toties diezgan produktīvi, jo var palīdzēt piesaistīt vajadzīgos cilvēkus, kas jūs var atbalstīt vai sniegt kādu iespēju. Jaunmēness aktivizēs nepieciešamību uz lietām paskatīties daudz plašāk un gudrāk, lai jūs neieciklotos tikai uz kādu vienu dzīves sfēru vai aspektu. Piemērots laiks apmācībām, vai ja jums ir profesionāļu kompetenču, aktīvi dalīties ar savām zināšanām. Mēģiniet ieklausīties tajā, ko jums stāsta otrs, sacītajā var būt daudz vairāk “pērļu”, kā jūs pats spētu aizdomāties. Nesatraucaties, ka jūsu iecerēs un plānos ir kāda “aklā zona”, tas aktivizēs vajadzīgo devu radošuma.

Svari  

Ja jums ir kāda dzīves sfēra, kurā prasītos uzņemties jaunus izaicinājums un nedaudz konfrontēt pašiem sevi, lai neieslīgtu rutīnā, tad šis jaunmēness tam būs ļoti piemērots. Šobrīd arī visas sarunas un pārrunas var būt diezgan daudz sološas, ar izņēmumu trešdien, kad vedīsies tikai ļoti konkrētas un formālas lietas. Labs laiks līgumu parakstīšanai, lai uzņemtos jaunas saistības vai atbildības. Ieteicams uz lietām skatīties no gana plašas perspektīvas, kā arī pamēģināt uz notiekošo uztvert kā uz spēli vai piedzīvojumu, kur jūs ar interesi ļaujaties eksperimentam. Tuvākajos mēnešos darba jomā var parādīties jaunas iespējas, kā paaugstinājums vai citas drīzāk labvēlīgas izmaiņas kolektīvā. Uzlabosies veselība.

Skorpions

Dzīve ir patstāvīgu pretrunu un pretmetu pilna, un šonedēļ jūs ar to saskarsities aizvien vairāk. Gaidāmais jaunmēness mudinās vairāk pievērsties savam dzīvesbiedram, otrai pusītei, kurai šobrīd iespējams būs vajadzīgs lielāks jūsu atbalsts, nekā tā virspusēji skatoties var šķist. Arī profesionālās sadarbības attīstīšanai laiks būs ļoti piemērots. Iespējams saņemsiet kādu atbildi, slēdzienu vai ziņu, kas var skart dzīves vietu, ģimeni vai īpašumu jautājumus kopumā. Var saņemt papildus līdzekļus no malas, saistībā ar kādiem oficiālajiem jautājumiem, šeit bez ilūzijām – ne centa vairāk, kā cerēts. Tuvākajos mēnešos jums daudz labāk veiksies ar radošo, izklaidējošo un arī romantisko dzīves pusi.

Strēlnieks

Šis jaunmēness vedinās uz jauniem sākumiem darba jautājumos, iespējams jūs uzņemsities jaunus pienākumus, projektu vai kā savādā profesionāli iezīmēsies jauns posms, kas var būt arī cita darba vieta. Tāpat šis var būt labs sākums jaunu ikdienas iemaņu vai rituālu ieviešanai – kā veselīgs vai aktīvs dzīves veids. Šis jums ir arī aktīvs pārrunu laiks, kurā mācīties ieklausīties pretējās puses viedoklī un atrast visiem derīgus kompromisus vai risinājumus. Profesionālā jomā iespējama kāda svarīga darījuma, partnerības vai lielāka pirkuma noformēšana. Tuvākajos mēnešos jūs labprāt pavadīsiet laiku mājas vidē, vai laukos, tālu ikdienas burziņiem, kā arī labs laiks, lai uzlabotu savas dzīves vietas estētiku un komfortu.

Mežāzis

Gaidāmais jaunmēness jums vairāk aktivizēs dzīves izklaidējošo un iepriecinošo pusi, bet tā kā šis mēness cikls sevī ietver zināmus izaicinājumus, tad tas var būt par jūsu spēju pašiem sev dot iespēju atpūsties, izklaidēties un vispār sevi apbalvot ar labi aizvadītu dienu. Tāpat var aktualizēties jūsu mīlas dzīve, kāds romantisks piedāvājums vai mirklīga iemīlēšanās, kas var pamatīgi sagrieztu jūsu ikdienu kājām gaisā. Laulībā esošajiem šobrīd partnerībā var notikt papildus rīvēšanās, ar distancēšanos, lūpas uzmešanu, klusēšanu un citām pasīvās agresijas iezīmēm. Noorganizējiet randiņu, lai var kārtīgi izrunāt to, kas otram uz sirds. Tuvākajos mēnešos jums labas iespējas nāks no paziņu vidus.

Ūdensvīrs

Šis jaunmēness mudinās jums atrisināt kādus ģimenes vai dzīves vietas jautājumus. Iespējams vēlēsities parūpēties par lielākām ērtībām vai pārcelties uz komfortablāku vietu. Laiks piemērots, lai to sāktu izplānot, arī tad, ja šobrīd tā liekas pārāk tāla vai nereālistiska iecere. Tāpat iespējams gaidāmi kādi ģimenes svētki, kur būs jāparūpējas par kopējo atmosfēru un izklaidēm. Ikdiena būs gana piesātināta ar neskaitāmiem darbiņiem un sīkumiem, kas nedēļu padarīs diezgan dinamisku. Ja ikdienā plānojat ieviest aktīvāku dzīves veidu, labs laiks, kad to uzsākt. Tuvākajos mēnešos labāk veiksies naudas jomā, jums var parādīties papildus vai jaunas iespējas gūt lielākus ienākumus kā līdz šim.

Zivis

11. maija jaunmēness jums atnesīs jaunas iespējas vai palīdzēs pavirzīt uz priekšu visas tās ieceres un plānus, kur liela nozīmē ir apkārtējiem cilvēkiem – paziņām, brāļiem, māsām un visiem tiem, kurus jūs satiekat dienu dienā. Paplašināsies šo cilvēku loks. Labs laiks, lai plānotu aktivitātes saistībā ar kaut kā lielāka iegādi vai pārdošanu, lai popularizētu savus produktus, kā arī, lai atrastu vajadzīgos cilvēkus jūsu tālāko plānu realizācijai. Trešdiena ir oficiālo ziņu un atbilžu laiks, visdrīzākais, bez pārsteigumiem. Savukārt no piektdienas līdz pat jūlija beigām jums labi veiksies izpaust sevi un savus talantus plašajā pasaulē, tādejādi dabiski piesaistot sev  jaunas perspektīvas iespējas.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt