women 2586042 1280Gaidāmā nedēļa paies pavisam izdilušā mēnesī, vedinot arī jūs uz nedaudz rimtāku laika pavadīšanu. Lai gan, vai tad viss var būt tik vienkārši?

No 4. maija fikso ideju kurators Merkūrs pāries sev draudzīgajā Dvīņu zīmē, kur atradīsies neticami ilgi, līdz pat 11. jūlijam. Tas pastiprinās jūsu vēlmi runāt, čatot vai kā savādāk komunicēt ar apkārtējo pasauli. Daudz vieglāk būs ko jaunu apgūt, bet, ja nebūs patiesas intereses, ātri apniks. Zinātkāre var robežoties ar ziņkāri, un par ideju trūkumi tiešām nebūtu jāsatraucas. Labi veiksies transporta un ar starpniecību saistītajām nozarēm. Labs laiks, kad apdomāt mašīnas, telefona vai kāda informācijas nesēja iegādi. Veiksies darbs ar cilvēkiem un viegli zvanīsiet, taujāsiet, kārtosiet un menedžēsiet simtiem mazu ikdienas darbiņu, kas citkārt paliktu atlikti. Ļoti ieteicams mācīties atslābināt savu domāšanas aparātu – meditējot, elpojot vai kā savādāk atbrīvojot galvu no bezgalīgi auļojošajiem domu mutuļiem.

6. maijā var uzvirmot kāda instinktīva vēlme, kaislība vai aizraušanās, kur būs grūti atteikt savai iekārei. Tas var rezultēties kā mīlas dēka, baudāmos tuvības mirkļos, tā arī skaistuma vai statusa pirkumos.

No svētdienas, 9. maija līdz pat jūnija sākumam, apzināti vairāk izvēlēsities vieglumu, brīvību, rotaļīgumu, svaigu gaisu un jaunus iespaidus, nevis komfortablos un ierastos scenārijus. Satikties, lai parunātos kļūs ļoti svarīgi.

10. maijā būs pēdējā mēness cikla diena, tukšais laiks, kad vislabākais būtu atpūsties, vai apzināti attīrīt kā savu ķermeni, tā ar savu telpu un vidi. Tādejādi sagatavojoties ļoti nozīmīgam jaunam mēness ciklam.

Lai mierīga un baudāma šī maija pirmā nedēļa!

Auns

Lai arī gaisā būs jūtams, ka kaut kas briest, nedēļa kopumā tomēr vedina nedaudz palēnināt savu dienas tempu. Tiesa, tas nekādi neattiecas uz runāšanu, vides maiņu un dažādu cilvēku iepazīšanu. Pastiprinātu uzmanību pievērsīsiet automašīnai, un, ja tai būs kas labojams, ātri visu nokārtosiet. Labi var veikties arī ar pārdošanu vai reklāmu kopumā, viegli varēsiet atrast vajadzīgos cilvēkus, arī iepazīsities. Ceturtdien iespējams kāds nopietnāks, bet praktiski lietderīgs, pirkums. Labi veiksies apmācības, viegli atradīsiet vajadzīgo informāciju un ātri noorientēsities pat vissarežģītākajā situācijā. Iespējams gatavojaties remontam vai citām pārmaiņām savās mājās vai ģimenē. Mācieties nesteigties.

Vērsis

Šī nedēļa var paskriet vēja spārniem, vēl joprojām daļa Vēršu sagaidīs un svinēs savas dzimšanas dienas tā, kā tikai jūs to protat – garšīgi, omulīgi, silti un skaisti. Naudu visticamāk netaupīsiet un būsiet gatavi gan ieguldīties svētku galdā, tā arī sevī. Sevišķi visā, kas ir saistīts ar ārējo izskatu un skaistumu kopumā. Jūsu personība kā magnēts pievilks jaunus cilvēkus un pazīšanās, kas kopumā jums var atnest kā jaunas iespējas, tā dāvanas vai iespēju labi pavadīt laiku. Ceturtdiena būs piemērota ķermeniskajām baudām un arī jaunu mīlas attiecību veidošanai. Pieticība un mēra izjūta jums šonedēļ galīgi nederēs. Pamazām sāks kustēties jūsu naudas jautājumi, un no svētdienas vispār sāksies finansiāli pateicīgs periods.

Dvīnis

No otrdienas pamazām jūsu dzīve atkal sāks uzņemt ļoti straujus apgriezienus. Gadījumā, ja jūs vismaz pēdējo nedēļu, divas, izmantojāt atpūtai. Telefons būs karsts no ziņām, vēstulēm, sarunām un pārrunām, neskaitāmiem aktuālajiem jautājumiem, pirkumiem, darījumiem, solījumiem vai situācijām, kur jūs it kā nejauši esat kļuvis par vidutāju. No 9. maija šī jūsu dinamika pieaugs tikai vēl vairāk, pamazām aizvien skaidrāk iezīmējot tās tēmas un situācijas, kuras risināsiet tuvākos pāris mēnešus. No svētdienas arī pieaugs jūsu spēja būt īstajā laikā, pareizajā vietā, ļaujot nostrādāt arī zināmam veiksmes faktoram. Lai jūs tam visam būtu gatavi, 10. maijā – atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām un citiem smagumiem.

Vēzis

Neskatoties uz pavisam izdilušo mēnesi, šis jums tomēr ir diezgan enerģisks laiks. Var sākt kustēties jautājumi, kuri ļoti ilgi bija iestrēguši un gaidīja savu “īsto” brīdi. Ar lielu sparu jūs varat nodoties vai nu sevis un savas dzīves uzlabošanai vai arī mesties palīdzēt un atbalstīt tuvos un dārgos. Lieki piebilst, ka sākt ar sevi būtu visveselīgāk. No 4. maija ļoti pastiprināsies iekšējais dialogs, tāpat var būt, ka jūs paklusām uzsāksiet čatu ar kādu ārzemnieku, vai nodosities garām pašterapeitiskām sarunām ar kādu uzticamības personu. Nedēļas vidus vairāk saistīsies ar radošumu un draudzīgu kopā būšanu. Savukārt no svētdienas vismaz mēnesi, jums būs svarīgi laiku pa laikam atpūsties arī vienatnē.

Lauva

Lai arī jūs vēl joprojām esat gana redzami un sirsnīgi nodevušies savai publiskajai dzīvei un sabiedriskajiem mērķiem. Pamazām pieņemas spēkā arī daudz noslēgtāka un apkārtējiem neredzamāka jūsu dzīves puse. Varbūt tas ir jūsu mazdārziņš, dzimtās mājas vai kāds cits objekts vai projekts, kur jūs šobrīd sākat novirzīt diezgan daudz savas enerģijas. Daļa no jūsu ilgtermiņa iecerēm pamazām sāks kustēties, uzlādējot jūs ar entuziasmu. Šonedēļ ar jaunu sparu metīsities draudzīgās vai kolektīvās kopā būšanās. Apciemosiet draugus, plānosiet kopējas aktivitātes, rūpēsities par patīkamiem pārsteigumiem un dāvanām. Ceturtdien iespējams kāds publisks izaicinājums, visticamāk darba jomā.

Jaunava

No otrdienas sāksies diezgan aktīvs laiks visiem loģiski un analītiski domājošajiem, kas nesmādēs zināšanas, pierādījumus un idejas pat no visapšaubāmākajiem avotiem. Tas jums palīdzēs diezgan labi un uzskatāmi nodemonstrēt savus praktiskos talantus kritiskajā pieejā faktiem un to izvērtēšanā. Lieki piebilst, ka laiks ir piemērots dokumentu sakārtošanai, izpētei un analīzei, sevišķi, ja darbojoties kopā ar kādu. Tāpat arī laiks būtu piemērots dažādiem sīkiem darbiņiem, kur izteikti noslogota ir smalkā pirkstu motorika, piemēram, rokdarbi un amatniecība. Paralēli tam, ļoti produktīvi būtu pievērsties kādas ilgtermiņa ieceres iekustināšanai. 10. maijā ieteicams ieturēt zināmu askēzi veselības vārdā.

Svari

No 4. maija dzīvot, elpot, domāt, runāt un noorientēties savā dzīvē un situācijās kopumā kļūs daudz vieglāk. Jūs spēsiet lietas uztvert daudz vienkāršāk, arī filozofiskāk, neieciklējoties tik ļoti uz kādām atsevišķām detaļām. Šis būtu piemērots brīdis, kad konsultēties pie profesionāļiem sev aktuālajos jautājumos, kā arī, lai apgūtu ko jaunu. Ja paši jau esat savas jomas profesionālis, jūs pievilksiet ļaudis, kuriem būs vajadzības jūsu padoms vai izskaidrojums. Ceturtdien var ļoti vilināt kāds lielāks pirkums, pat investīcija, līdz pat gatavībai aizņemties. Ja jums ir raksturīgi šāda tipa izaicinājumi, tad esiet jo īpaši vērīgi, neko nesasteidziet kārtīgi neizpētot un neizsverot.

Skorpions

Partnerattiecības vai vienkārši cilvēciskās attiecības, arī šonedēļ būs galvenā tēma. Tomēr papildus tam, jūsos pieaugs vēlme un gatavība izaicināt sevi un apkārtējos. Tā var būt kāda provokatīva saruna, joks vai piezīme, kura visu var sagriezt kājām gaisām. Jūs šobrīd izmisīgi tieksities pēc jauniem iespaidiem, pieredzēm, sajūtām, arī intelektuālajiem izaicinājumiem. Viss iepriekš pieredzētais, izmēģinātais vai izrunātas tagad jūs garlaikos. Profesionālajā jomā tas var mudināt uzņemties jaunus, gana ambiciozus izaicinājumus. Privātajā jomā sākot no esošo attiecību sapurināšanas ar kaut ko provokatīvu, un beidzot ar skatienu mešanu pa labi un pa kreisi. Liels potenciāls ilgtermiņa iecerēm.

Strēlnieks

Jums aktīvi kļūst partnerattiecību jautājumi. Šonedēļ iespējams uzradīsies savstarpēji pārrunājami un izskaidrojami jautājumi. Tas, kas jums var likties izaicinoši, ir dažādi sīkumi un smalkās nianses, kurās visās būs jāiedziļinās gana pamatīgi. Tāpat arī otrs var jums nepārtraukti atgādināt – runā vienkāršāk, paskaidro saprotamāk. Savukārt jūs paši pamazām briestat kādam lielākam izaicinājumam, visticamāk jaunnedēļ. Darbs un ikdienas pienākumi arī no jums prasīs ne mazums, laiku, enerģiju un uzmanību, tādēļ nenovērtējiet par zemu sabalansētu dienas režīmu. No svētdienas, aptuveni mēnesi jūsu miera osta būs tieši otra pusīte, bet ja tādas nav, tieksities izveidot jaunas attiecības.

Mežāzis

Šobrīd sadarboties ar kādu vai harmoniski risināt attiecību jautājumus jums var tik viegli nevesties kā citkārt. Šobrīd jums būs liela vēlme uzstāt vai vienkārši palikt pie sava viedokļa, kas atsevišķos gadījumos var veicināt konfliktsituācijas. No 4. maija ļoti strauji pieaugs ikdienas mazo darbiņu apjoms – piezvanīt, sarunāt, nosūtīt, savākt, nopirkt, aizvest, atdot utt. Visticamāk, jums tīri labi ies pie sirds tas, ka ikdiena ir gana daudzveidīga un piepildīta. Tomēr tas arī paņems pavisam citu enerģiju, tādēļ esiet modri un pie pirmajām noguruma pazīmēm – atpūtieties ar izslēgtu telefonu un pavadiet laiku vienatnē, lai atgūtu spēkus no ikdienas darbīgā mutuļa. Ceturtdien labas iespējas iepazīties romantiskos nolūkos.

Ūdensvīrs

No 4. maija līdz pat jūlija sākumam, lai vai kur lidotu jūsu domas, bet visstabilāk tās lidināsies izklaides, atpūtas un hobiju jomā. Gadījumā, ja jums ne līdz izklaidēm, tad tie var būt arī bērnu audzināšanas jautājumi. Tas viss jums ļoti labi derēs arī virtuālajā vai tīri intelektuālajā līmenī – parunāt, pačatot, paflirtēt u.tml. Tieši no svētdienas gandrīz mēnešu garumā jums paversies labas iespējas iepazīties un sākt veidot jaunas attiecības. Cik perspektīvas, atkarīgs tikai no jums, jo kopumā noskaņojums būs vairāk rotaļīgs, nekā nopietns. Šobrīd jums var būt arī diezgan nopietna slodze darbā vai kādu iemeslu dēļ diezgan piesātināta ikdiena, kur var sakrāties vajadzība pēc papildus atpūtas.

Zivis

Šobrīd ļoti dinamiska un enerģiju prasoša ir bērnu tēma, kur pamazām briest svarīgi notikumi, visdrīzāk jaunnedēļ. No 4. maija jūsu domas vairāk grozīsies ap ģimeni un tuviniekiem. Iespējams būs jāpārrunā un jāsaplāno kādas svarīgas tālākās aktivitātes. Bet no svētdienas līdz pat jūnijam beigām jūsu kaifa zona būs tieši mājas. Iespēju robežās jūs piestrādāsiet pie dzīves vietas skaistuma un komforta. Ceturtdien iespējama kāda svarīga tikšanās vai iepazīšanās, visticamāk ar sievieti, kas atstās uz jums ļoti spēcīgu iespaidu. Šobrīd jums ir gana stipras tieši radošās enerģijas, kas prasīsies izpausties gana spontāni un brīvi. Tāpat arī viena no jūsu aktualitātēm ir kā labāk atpūsties, lai atjaunotu savus spēkus.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru