girl 5760295 1280Šī būs ļoti jaudīga pilnmēness nedēļa un brīdī, kad šīs prognozes tiks publicētas, tā intensitāte jau būs jūtama vismaz pāris dienas. Paša pilnmēness kulminācija bija 27. aprīlī, pl. 6:31.

Tā spēks aktivizēs tādas tēmas kā: pārticība vai tās trūkums; uzdrošināšanās vai inertums; dzimtas, ģimenes vai nācijas mantojums (arī rakstura iezīmēs) un spēja izaugt no šie rāmjiem; dziļās psiholoģiskās traumas, sāpes, kompleksi (kā vaina, kauns un pašiznīcināšanās programmas) un iespēja tās dziedināt un tml. Attiecīgi būtu ieteicams pastiprināti vērot savu pašsajūtu un notikumu gaitu periodā no 25.-29. aprīlim, tas palīdzēs nodiagnosticēt pašiem sevi augstāk minētajās tēmās. Protams, ja ir iekšējā gatavība un apņēmība, šis būtu labs laiks, lai kvalitatīvi mainītu savu dzīvi jau augstāk piesauktajā.

Notiek globāla un arī iekšēja vērtību sistēmas maiņa un jaunu programmu palaišana vairākiem cikliem, ar ietekmi vismaz uz gadu, tās akcenti jau bija 23., 24. un 26. aprīlī, bet līdz galam apziņā noformēsies 30. aprīlī. Tādēļ, ja jūsu dzīvēs viss kustās, pārkārtojas un mainās, notiek kaut kā savādāk, kā esat raduši, jūs ejat kopā ar laiku un tas ir tieši tas, kas šobrīd arī ir vajadzīgs – mainās jūsu pārliecības un pieeja dzīvei kopumā, pie tam, jau tīri praktiskā veidā.

Šādos periodos vienmēr apzināti ir jāieplāno kvalitatīva atpūta un sava ķermeņa lutināšana. Kamēr vecās programmas rīvējas ar jaunajām, būtu ieteicams pagaidām atteikties no notiekošā vērtējuma, izliekot atzīmes vai novērtējot situāciju kā īpaši labu vai sliktu. Tā patieso nozīmi un lomu objektīvi spēsiet apjaust tikai pēc kāda laika. Veselīgs “pofi…” būtu visieteicamākais.

Maija sākumā jau spēcīgi būs jūtamas jaunās tēmas – sapņi un ilgas, kuras pārceļ uz tālām zemēm, vēl nepiedzīvotām sajūtām vai tālāku nākotni, mīsies ar idejām, domām un pārliecībām par to, ko un kā tālāk darīt, neļaujot šiem sapņiem izplēnēt. Pāri visam, tam cauri vīsies praktiskā realitāte – valstiskais regulējums, jūsu reālais brīvais laiks vai līdzekļi un citi faktori, kas kopā radīs vajadzīgo spriedzīti, lai radoši tiktu meklēti risinājumi un notiktu tik ļoti nepieciešamā jaunā iespiešanās jūsu dzīvē.

Lai piedzīvojumiem un atklājumiem bagāta nedēļa!

Auns

Auniem šī pilnmēness nedēļa liks pievērsties naudas jautājumiem visplašākajā diapazonā. Cik vērts ir jūsu darbs? Cik vērti esat jūs paši? Cik vērts ir jūsu bizness, vai cik jums ir vajadzīgs, lai darbotos tajā vērienā, kurā vēlētos? Kur tērēt? Kā tērēt? Vai tas ir adekvāti un tml. Jums var nepatikt, ka tik daudz ir jāfilozofē par minēto tēmu, jo labāk izdarīt un miers, tomēr tagad var parādīties kādas šaubas vai apstāklis ar kuru rēķinoties, jūs nevarat rīkoties tik viegli un ātri, kā esat raduši. Šīs periods var jūs vedināt pieņemt ļoti svarīgus izaicinājumus, piemēram, aiziešana no darba, kāda piedāvājuma pieņemšana, savas darbības uzsākšana vai kādas lielākas summas ieguldīšana kādā savā lietā.

Vērsis

Gaidāma gana dinamiska nedēļa, galvenokārt tādēļ, ka lietas īsti neies pēc sākotnēji iecerētā plāna. Jums būs jāmācās spontanitāte un varbūt pat jāiemīl pārsteigumi. Šis pilnmēness ļoti spēcīgi aktivizēs jūsu iekšējo spoguli, attiecīgi – visi tuvie cilvēki, bet jo īpaši jūsu partneris – perfekti spoguļos visu to bagātību un daudz šķautņainību, kura patiesībā mīt arī jūsos. Ja patīk tas, ko jūs redzat savā partnerī – jūs patīkat paši sev un jutīsities ļoti labi. Tomēr visbiežāk tiek pamanīts un izcelts tas, kas nepatīk, līdz ar to attiecības paliek saspīlētākas. Attiecīgi, ja spēsiet pieņemt savu partneri visā viņa “krāšņumā”, jūs šonedēļ spēsiet pacelties jaunos augstumos un atvērt durvis uz piepildītāku sevis versiju.

Dvīnis

Šonedēļ galvenā jūsu aktualitāte būs – kā vislabāk es varu būt noderīgs pasaulei? Kas ir tas darbības veids un ritms, kas jums būtu piemērots? Piemēram, kāds darbs jums piestāv un kā sabalansēt savu darbu ar atpūtu. Esot šādās pārdomās, jūs iespējams nedaudz vairāk kā citkārt varat noslēgties no apkārtējās pasaules, vai nu pilnībā ierokoties darbā, vai aizbraucot prom no ierastās vides, vai vismaz izslēdzot telefonu. Šis īsti nebūs piemērots laiks, lai apburtu citus ar savu asprātību un šarmu, vai kā savādāk izceltos, bet drīzāk, lai mierīgi darītu to, kas jādara bez liekiem varoņdarbiem. Ideālā gadījumā, šis būtu piemērots laiks atvaļinājumam, kad atpūsties un uzkrāt spēkus jaunam aktivitāšu cēlienam.

Vēzis

Gaidāmā pilnmēness nedēļa jums būs tīri pa prātam, kā nekā, tā aktivizēs jūsu mīlas dzīvi, atpūtas tēmu un izklaides. Ja jums šajā jomā ir ilgstošs panīkums un ir grūtības noķert no dzīves kaifu, tad nedaudz “paburaties” šajā pilnmēnesī - izsakiet nolūku, iztēlojaties un piepildiet sevi ar sajūtu, ka tas viss jau jūsu dzīvē ir, un tūlīt pārslēdzaties uz savām ikdienas lietām, atļaujot dzīvei pašai manifestēt jūsu sapni dzīvē. Laiks piemērots, lai izklaidētos, baudītu, mīlētu un priecātos. Ja jums ir gana mazi bērni – ļoti iespējams visas nedēļas aktualitātes grozīsies ap viņiem. Iespējams arī radošais pacēlums, kad nodoties seniem hobijiem, vai izveidot jaunus, galvenais, lai rezultāts būtu sajūtās tīkams.

Lauva

Šī pilnmēness nedēļa jums atnesīs jaunus izaicinājumus, primāri tajā, kā sabalansēt profesionālo un publisko dzīvi, ar iekšpasauli vai mājas dzīvi. Iespējams, ka lielākās pārmaiņas, izaicinājumi un jauninājumi jūs skars tieši saistībā ar jūsu karjeru, ambīcijām vai pat dzīves mērķiem kopumā. Tajos parādīsies jaunas nianses, atklāsies nederīgie scenāriji un būs jāatmet “vecās pieejas”. Pie tam, daudz kas no tā kļūs acīmredzams tādā ļoti publiskā formātā, brīdī, kad jums jāuzstājas, jāprezentē vai kā savādāk publiski jāpauž savs viedoklis. Savukārt tām Lauvām, kuras jau būs gatavas “jaunajam”, šī nedēļa var solīt necerētu veiksmi, apkārtējo atsaucību, vai panākumus kopumā. Pārmaiņas notiks uz labu.

Jaunava

Gaidāmā nedēļa ļoti spēcīgi aktivizēs visu kas ir saistīts ar jaunas informācijas uzņemšanu un tās pārvēršanu patiesās zināšanās. Lai tas izdotos, būtu ieteicams nepārsātināt sevi ar pārāk lielu informācijas apjomu, bet soli pa solītim, uzklausīt – izlaist caur sevi, atmetot lieko, un tikai tad likt lietā to, kas jau jūsos ir nosēdies. Nesteidziniet sevi. Ļaujiet jaunajām zināšanu sēklām jūsos iesakņoties. Tas, ka jūs kaut ko vēl nesaprotat vai nezināt, nenozīmē, ka jums steidzami vajadzīgi vēl kādi kursi vai kā savādāk uzņemt jaunu informāciju, dažkārt tas liecina tikai par to, ka jums mierīgi jāļauj jau uzkrātajai informācijai jūsos nosēsties un sakārtoties pa plauktiņiem. Esiet gudri, nevis ātri.

Svari

Šīs nedēļas pilnmēness jums saaktualizēs naudas jautājumus. Iespējams, lai jūsu ieceres un plāni realizētos, īsti nepietiks tikai ar jūsu personisko ieguldījumu, bet būs jāpiesaista partneris, domu biedri, jāapdomā kredīta vai investīciju iespējas. Attiecīgi, ja jums ir biznesīgas ieceres, šis var būtu pagrieziena punkts, lai atteiktos no nelietderīgā un paplašinātos jaunajā. Tīri personiski, iespējams apsvērsiet kādu lielāku pirkumu. Tāpat arī šis laiks mudinās būt drosmīgiem, pārliecinātiem un jaudīgiem, atmetot kompleksus, pazeminātu pašvērtējumu, vai pieticību. Tādēļ ļoti koncentrētā veidā var sanākt atmest pagātnes ēnu atstātos nospiedumus ar visiem “es jau vienreiz to esmu darījis”.

Skorpions

Jums šis skorpioniskais pilnmēness būs ļoti pa prātam. Tas šai nedēļai piedos jaudu, apņēmību un gribasspēku darboties jaunos virzienos un riskēt. Jūs būsiet tāds kā piedzīvojumu meklētājs. Mirdzošām acīm un lielu degsmi ķersities pie visa jaunā un neparastā. Uzlādēts laiks, kad piepildīties ar jaunā sajūtu pieredzēm. Savukārt, ja pieķersities šīs enerģijas destruktīvajai pusei, kļūsiet izteikti neapmierināts ar sevi un sevišķi ar tuvajiem cilvēkiem, kas kā spogulis parādīs visas jūsu nepilnības un trūkumus. Vienīgā izeja – mainīties pašiem. Tādēļ sāciet ar to, ko jūs viegli varat izmainīt – vidi, ikdienas rutīnu, uzprasieties ciemos, līdz ieiesiet garšiņā un spēsiet iziet arī uz lielākām pārmaiņām.

Strēlnieks

Šī dinamiskā pilnmēness nedēļa jūs sagaidīs ar tīri praktiskiem jautājumiem – kā es varu palīdzēt? Kā es varu būtu noderīgs? Darbā, mājās, kolektīvā un ne tikai. Jums būs ļoti svarīgi redzēt savu centienu praktisko pusi – kā konkrēti jūs esat noderīgs uzņēmumā? Kā konkrēti jūs palīdzat vai varat atbalstīt kādu labdarības projektu, ieceri. Jo mazāk atradīsiet konkrētības tajā ko darāt, jo izteiktāka būs iekšējā neapmierinātība. Papildus tam, šonedēļ būs jānobalansē darbs ar atpūtu, augstie ideāli ar praktiskajām iespējām, vēlmi palīdzēt un glābt, ar veselīgām robežām. Darbā iespējami izaicinājumi, var mainīties kolektīvs, pienākumi, vai jāadaptē kādi jauninājumi, rasties vēlme mainīt darbu.

Mežāzis

Gaidāmā pilnmēness nedēļa būs jums sarūpējusi pārsteigumus, visticamāk, izklaides, romantikas vai piedzīvojumu iespējās. Tādēļ, tiem, kuriem nepatīk pārsteigumi, vai kuriem darbs un ikdienas pienākumi ir tik augstā vietā, ka nav gatavi ātri pārslēgties un “lekt vilcienā iekšā”, šī nedēļa var būt pagrūta. Tas pats attiecas arī uz tiem Mežāžiem, kas būs tik ļoti nostrādājušies, ka visu brīvo laiku nespēs saņemties nekam citam, kā tīri fiziskai atpūtai, neielaižot savā dzīvē apkārtējās pasaules burbuļojošo dzīvīgumu. Tomēr visieteicamākais būtu ļauties spontānām idejām apciemot draugu, atsaukties uz randiņu vai vienkārši darīt kaut ko savādāk kā līdz šim, nemeklējot tajā kādu praktisko jēgu.

Ūdensvīrs

Šis pilnmēness arī jums būs diezgan jautrs, sevišķi tiem ūdensvīriem, kuri mīl jauno un neparasto, mīl izaicināt un provocēt, kuriem nepatīk tradicionālās pieejas un labi iestaigātās takas. Šonedēļ parādīsies dilemma, kā apvienot jūsu iekšējo lietu redzējumu ar esošo pasaules kārtību. Ģimenes cilvēkiem – kā ienest jauno savā ģimenē, nepazaudējot savstarpējo saikni. Iespējams pamanīsiet to milzīgo atšķirību starp to, kāds jūs esat iekšēji, arī mājas vidē, un kādu tēlu jūs iznesat sabiedrībā. Ja šī atšķirība būs pārāk liela, iespējams saasināsies iekšējais konflikts, kas mudinās nobrucināt visas iekšējās sienas un rāmjus, kas jums līdz šim ir kavējis “atļauties” būt īstiem arī daudz publiskākā veidā.

Zivis

Jums gaidāmais pilnmēness būs saistīts ar spēcīgu emocionālu pacēlumu, kas kalpos par tramplīnu jaunai dzīves jēgai, stratēģijai vai lielajam kursam, pie kura pieturēties. Jūs ļoti labprāt apgūsiet ko jaunu, uzklausīsiet viedo padomus, savienosities ar saviem iekšējiem ideāliem un jaunizveidoto vērtību skalu. Ja vārds “garīgums” jūsu dzīvē ko nozīmē, tad tagad tas ieņems ļoti augstu vietu jūsu prioritātēs. Jūsu tuvākā vide turpina mainīties un kopā ar to, maināties arī jūs paši. Iespējams kā patīkami (ja viegli ieaicināt savā dzīvē jauno), tā nepatīkami (ja pārāk esat pieķērušies vecajam) – pārsteigumi. Sevišķi saistībā ar automašīnu, telefonu, kaimiņiem, vai kāda svarīga, notikumu būtību mainoša, ziņa.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt