lake 4162358 1280Ar šo nedēļu kopējais enerģiju fons būs daudz praktiskāks, piezemētāks, arī saimnieciskāks. Tas veicinās to, ka dabiski pievērsīsities konkrētiem, izmērāmiem laikā, naudā, baudā vai citos rezultātos, darbiem. Darīt kaut ko tāpat vien vai kādas pārāk tālejošas ieceres vārdā var trūkt motivācijas.

No 19. aprīļa Saulīte un Merkūrs no drosmīgajiem un neatlaidīgajiem Auniem pāriet Vēršu zīmē, ar to arī mudinot katram parūpēties par savu ķermeni un tā labsajūtu, savu zemes pleķīti un tā ražību, kā arī pieskatīt savu maciņa saturu. Līdz ar to, svarīgi būs kārtīgi pastrādāt un pēc tam vēl kārtīgāk atpūsties, bet visu mierīgi, pacietīgi, sabalansēti un bez steigas.

No 23. aprīļa Mars pāriet no mainīgajiem un straujajiem Dvīņiem uz Vēžu zīmi, kur uzkavēsies līdz jūnija viducim. Līdz ar to pierims trauksmainā, nemierīgā, varbūt arī nedaudz izkaisītā rosīšanās, tā vietā kļūsim lēnāki, daudz personiskāki, rīkosimies vairāk pēc noskaņojuma, kā arī spēcīgi motivēs nauda vai tuvinieku vēlmes un vajadzības. Katrs vislabprātāk rosīsies pa savu dārzu, māju vai citu savu “vietu”, padarot to omulīgāku, skaistāku un ērtāku. Tīrā veidā iziet uz iniciatīvu būs cimperlīgi, sevišķi, ja no dabas jums tas nav dots.

Izbaudiet palēninājumu ar praktisku rosīšanos, “zīle rokā” darbosies labāk kā “mednis kokā”. Daudziem, kuri pēdējos mēnešos ir jutušies nemierīgi, saraustīti ķērušies te vienai, te citai lietai klāt, nespējot atrast savu vietu zem saules, šis laiks sola ilgi gaidīto iespēju padarīt sabalansētu un harmonisku savu ikdienu, atrodot veidu gar rūpēm par savu ķermeni, gan atjaunojošiem atpūtas mirkļiem, vienlaicīgi neatstājot novārtā arī tos svarīgos darbiņus un aktivitātes, kas piepilda jūsu sirdi un dvēseli.

Lai harmoniski!

Auns

No šīs nedēļas tuvāko mēnesi ļoti svarīgi būs naudas jautājumi – vieniem, kā vairāk nopelnīt vai iekrāt, citiem, kā labāk iztērēt. Iespējami palielāki pirkumi saistībā ar māju, dārzu vai saimniecību kopumā. Patiesībā, tuvākais mēnesis jums var izvērsties finansiāli diezgan veiksmīgs, iespējamas labas dāvanas, piemaksas, prēmijas vai citi papildus ienākumu gūšanas veidi. No 23. aprīļa līdz jūnijam jūs būsiet daudz mierīgāki, lielāko daļu savas enerģijas veltot ģimenei, mājas dzīvei un visam, kas ar to saistīts. Iespējama jauna mājokļa iegāde vai esošā remonts. Finanšu riski var sevi neattaisnot, par cik spēkā ir kontrolējošās un disciplinējošās enerģijas. Tomēr visam būs tendence augt un attīstīties.

Vērsis

Sācies ir jūsu īpašais laiks, viens pēc otra sagaidīsiet savas dzimšanas dienas un svinēsiet savu individuālo jauno gadu. Šajā laikā paaugstināsies jūsu harizmas spēks, jūs būsiet skaistāki, apburošāki un mirdzošākām acīm kā līdz šim. Ļoti dabiski būtu pastiprināti rūpēties par savu ārējo izskatu un šonedēļ arī paeksperimentēt ar savu ārējo tēlu. Piektdien un sestdien jums būs tendence uz risku, pārmaiņām vai spontāniem lēmumiem, par kuriem svētdien jūs varat būt ļoti dalītās sajūtās. Tomēr, lai savā dzīvē ieaicinātu jauno, no kaut kā ir jāatsakās vienkārši tādēļ, lai gan fiziski, gan emocionāli un enerģētiski jaunajam jūsu dzīvē būtu vieta. Šiverējiet, esiet redzami un dzirdami, tas piesaistīs jaunas iespējas.

Dvīnis

Līdz ar šo nedēļu pastiprināsies jūsu jauda un spēks visam neredzamajam, jeb ārēji ne tik labi pamanāmajam jūsos pašos vai jūsu dzīvēs. Pieaugs jūsu zemapziņas spēks un tās raidītie signāli, kas nepakļaujas loģikai, bet drīzāk kādiem iekšējiem likumiem. Tā, piemēram, ja kādā jautājumā jums “spainītis būs pilns”, tad tīri instinktīvi jūs varat izprovocēt situāciju, lai šo spainīti izlietu kā vārdos, tā darbos. Tāpat jums dabiski piesaistīs viss slepenais, un jūs dabiski tieksities radīt ap sevi noslēpumainības plīvuru vai arī apzināta no kāda kaut ko slēpsiet. Šajā laikā pastiprinās vajadzība atpūsties, pabūt vienatnē un atjaunot savus spēkus, kā arī jāparūpējas par savu veselību un fizisko labsajūtu kopumā.

Vēzis

Ar šo nedēļu sākas draudzības mēnesis – tikšanās ar draugiem, kopēja laika pavadīšana, ļaujot pilnībā izbaudīt to bagātinošo spēku, ko sniedz savstarpējā mijiedarbība un dalīšanās. Bez tam, Vēršu laiks jums iezīmējas ar ilgtermiņa iecerēm, projektiem un plāniem, sevišķi tiem, kur vajadzīgs līdzcilvēku atbalsts. Tādēļ šajā laikā jūs varat iniciēt sarunas, plānot, strukturizēt un tikt galā ar “lielo bildi”, lai jau tālāk to izvērstu mazos, gana reālistiskos ikdienas soļos. Piektdien un sestdien ir iespējams kāds negaidīts pārsteigums – pavērsiens jūsu plānos vai negaidīti viesi. No 23. aprīļa tuvāko pusotru mēnesi jums būs stiprāka griba un lielāka spēja iziet uz iniciatīvu kā citkārt. Esiet drosmīgi! Viss izdosies!

Lauva

Jums šis “vērsiskais” mēnesis vedinās pievērsties pašiem redzamākajiem un publiskākajiem mērķiem un plāniem. Ja jums ir jāuzstājas, jāprezentē vai kā savādāk sevi ir jāparāda – laiks tam ir ļoti pateicīgs. Tai skaitā, pašu organizētu svētku vai svinību nosvinēšanai. Pārrunas par potenciālo darba maiņu var ļoti spēcīgi satricināt jūsu pasauli, mudinot nekavējoties pārskatīt ļoti daudzus savas dzīves aspektus. Tāpat profesionālā partnerība vai partnerattiecības kopumā būs tāds kā virzošais spēks, lai sasniegtu nākamo jums svarīgo atskaites punktu. No 23. aprīļa jūs daudz vairāk dosiet priekšroku vienpatībai, tieksities darīt lietas pa savas iekšējās sajūtas, savā tempā, tādēļ vieglāk būs darīt pašiem, kā kopā.

Jaunava

Ļoti pateicīgs un labs laiks. Jūs labprāt ko jaunu apgūsiet un arī aktīvi savās zināšanās dalīsities ar citiem. Pastiprinās jūsu ideālu, vērtību sistēmas, sirdsapziņas un ticības jautājumi. Ļoti bieži tas saistīsies arī ar eksistenciālu jautājumu uzdošu pašiem sev, kā: Kas es esmu? Kur virzās mana dzīve? Kāda tai ir jēga? u.tml. Ja jūs sevī šīs atbildes esat raduši, tad jūs ar lielu sparu metīsities tajā palīdzēt arī citiem. Tomēr vienlaicīgi šis ir arī praktisks laiks, tādēļ jūs tieksities sasniegt konkrētus, visnotaļ izmērāmus rezultātus vai meklēsiet savā dzīves pieredzē balstītus argumentus tam ceļam, kuru jūs savā dzīvē esat izraudzījušies. No 23. aprīļa ieteicams pievērsties jau sen ieplānotajām lietām.

Svari

Brīnumainās pārvērtības, tāda izskatās jūsu šī nedēļa. Šobrīd liels akcents ir uz to, lai jūs izmainītos, pārveidotos, kļūtu kaut nedaudz savādāki, īpašāki, skaistāki, iekšēji tīrāki, kā iepriekš. Ļoti ticams, ka jūs primāri pievērsīsities spēcīgai sava ārējā izskata izmainīšanai, bet “kā iekšiņa, tā āriņa” – iespējams tas būs saistīts ar kādām lielām iekšējām izmaiņām, kāda drosmīga lēmuma pieņemšanu, uzdrīkstēšanos, tāds kā lūzuma punkts, kurš var veicināt šīs ārējās izmaiņas. Sevišķi piektdien un sestdien jūs gribēsiet provocēt vai pat nošokēt, kas veiksmīgi var arī izdoties. No 23. aprīļa sākas periods, kad būtu ieteicams pievērsties saviem lielajiem dzīves mērķiem, arī karjerai. Esiet redzami un aktīvi!

Skorpions

Jums šis “vērsiskais” laiks ir saistīts ar partnerattiecībām. Jūs meklēsiet tajās iedvesmu, mīļumu un harmoniju, dažkārt arī praktisko izdevīgumu. Vienlaicīgi, jūs ļoti gribēsiet otru paprovocēt, nedaudz sapurināt, lai dabūtu cilvēku ārā no tāda kā iestiguša stāvokļa. Esiet uzmanīgi, lai nesanāktu tāda kā dubultā morāle – gribēt, lai otrs mainās, pašiem neesot gataviem mainīties. Tāpat šī enerģija pastiprina vēlmi, pat nepieciešamību, pēc fiziskās tuvības. Pastiprināsies arī jūsu spītīgā un iecirtīgā personības šķautne, kura kā buciņš turēsies pretī pārmaiņām, kuru iniciators nebūsiet jūs paši. No 23. aprīļa jūs būsiet pārņemti ar tālām zemēm, jaunām zināšanām vai iespējām, kas jums ar pavērties.

Strēlnieks

Darbs, darbs un vēlreiz darbs. Tuvāko mēnesi jūsu galvenā prioritāte būs darbs un ikdienas pienākumi, vai arī tā ēnas puse – veselības jautājumi. Tādēļ laiks ir aktīvi rosīties – plānot, pieņemt darbā palīgus vai pašiem mainīt darba vietu, kā arī diezgan pamatīgi izrevidēt ikdienas darbus un pienākumus, lai atklātu un attiecīgi atbrīvotos no laika zagļiem – tām darbībām, kas no jums prasa ļoti daudz enerģijas, bet kuru pienesums ne jūsu pašsajūtā, ne maciņā nav īpaši sajūtams. Uzņēmīgajiem, no 23. aprīļa būs piemērots laiks kādām nozīmīgām biznesa iniciatīvām, vai tīri personiski – kādai terapijai vai praksei, kas var ļoti kvalitatīvi uzlabot to, kā jūs jūtaties savā iekšiņā. Šis laiks nav par “zīmēšanos”, bet par “rakšanu”.

Mežāzis

Ar šo nedēļu aktivizētais “vērsiskums” jūsu dzīves priekšplānā uz tuvāko mēnesi izvirzīs romantisko attiecību, izklaides un/vai hobijus. Citiem vārdiem, laiks priekš jums ir patīkams un pat veiksmīgs, sevišķi, lai savu dzīvi padarītu garšīgāku, harmoniskāku un baudāmāku. Sirdī brīvajiem ir labs potenciāls iepazīties, izteikti – piektdien un sestdien, visticamāk caur interneta piedāvātajām iespējām. Pat tad, ja tas nav jums raksturīgs – esiet spontāni. Ja jums ir gana mazi bērni – tad liela iespēja, ka visu savu uzmanību veltīsiet viņiem, mēģinot noregulēt savstarpējās attiecības. No 23. aprīļa ļoti aktīva paliks jūs partnerattiecību zona, mēģiniet atklāti izrunāt visus satraukumus, nenoklusējiet.

Ūdensvīrs

Jūsu mājas dzīve – ģimene, radinieki, dzīves vieta – būs aktuālākā dzīves joma tuvākajam mēnesim. Jums vēl joprojām nadziņi un mēlīte niezēs izprovocēt “iestāvējušos” kārtību, mēģinot panākt kādas lielākas izmaiņas, kā piemēram, dzīves vietas maiņu, veselīgas robežas radinieku starpā, vai vienkārši padarīt mājas dzīvi interesantāku. Ja šajā tēmā ir sakrājusies neapmierinātība, tad tā visnerediģētākajā veidā var pasprukt piektdien vai sestdien, tādēļ, ja cilvēks jums dārgs, mācieties domās aizskaitīt līdz 10 un kārtīgi apdomāt tos vārdus, kurus jūs grasāties teikt. Visādi citādi – rūpes par mājas soli, kaut ko skaistu sagādāt mājām un galu, galā arī atpūsties būs īsti vietā. No 23. aprīļa pieaugs darba vai ikdienas slodze.

Zivis

Mācīšanās, jauni iespaidi, zināšanas un cilvēki būs primārais jūsu tuvākā mēneša akcents. Ļoti spēcīgi paplašināsies tas cilvēku loks ar kuru jūs mijiedarbojaties, kas jūsu dzīvi var padarīt ļoti piesātinātu un vienlaicīgi arī interesantu. Vienlaicīgi gaisā virmos arī kāda ideja vai situācija, kas prasīs strauju un tūlītēju rīcību. Šāds izteikts pagrieziena punkts var būt piektdien vai sestdien, tādēļ turiet acis vaļā, un esiet apzināti tajā ko runājat un izvēlaties. Bez tam, no 23. aprīļa lielākā daļa jūsu enerģijas būs novirzīta uz bērnu jautājumiem, radošām nodarbēm un pa starpu arī kādu izklaižu saorganizēšanai. Ieklausieties savā intuitīvajā sajūtā par to, kad ir īstais laiks rīkoties.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru