woman 591576 1280Iekšējās atklāsmes spēks no 17. līdz 29. aprīlim (Kawak vilnis)

Lai mūsos piedzimtu patiesa harizma, spēks un jauda, mums jāļauj sev būt īstiem, jāienirst dziļi, dziļi savas apziņas un bezapziņas kambaros, jāsadraudzējas ar saviem instinktiem, skumjām, vainas sajūtu, atmiņām, sapņiem un visu, kas mūsu ķermeņa, dvēseles un gara atmiņās ir noglabāts. Tieši tur dzimst atbilde par to, kas tu esi patiesībā.

Esības prieks no 30. aprīļa līdz 12. maijam (EB vilnis)

Mēs neesam vieni un mēs neesam arī radīti, lai būtu vieni. Mēs esam vienots organisms ar zemi, jūru, dabu un neskaitāmiem dvēseļu tūkstošiem gan kopā ar mums šeit uz zemes, gan debesīs. Tavi lielākie sapņi un satraucošākās domas, tas viss ir daļiņa no šī veseluma. Ļaujies priekam, ko sniedz šī vienotības sajūta.

Tiekšanās pēc kā vairāk no 13. līdz 25. maijam (Chikchan vilnis)

Vārdi pie vārdiem, bet darbi pie darbiem, lai arī cik skaistas būtu mūsu iekšējās pieredzes un atklāsmes, šobrīd mums gribēsies sajust konkrētus, aptaustāmus rezultātus – naudas, statusa, varas, mantas vai jebkādā citā veidā. Laiks iziet uz iniciatīvu.

Drosme nodalīt no 26. maija līdz 7. jūnijam (Etznab vilnis)

Informācija un notikumi mutuļot mutoļos. Ik mirkli viss strauji mainīsies. Ļauj savam prātam būt kā nazim, kas spēj nošķelt visu mazsvarīgo un lieko, nevis kā sūklim, kas visu iesūc sevī. Tas ļaus nepazaudēt fokusu no patiesi būtiskā.

 

©Žurnāls Spīgana 2(10) aprīlis/maijs 2021, rubrika Skatpunkti, 6.lpp.

©Latvijas Mediji, 2021

Pievienot komentāru