dream catcher 4065288 1280Nedēļa aizsāksies ar pavisam izdilušu mēnestiņu. Kā jau pie veca mēness, emocijas aprimst un procesi pieklust, kaut kur var pielikt punktu, kaut ko pabeigt, izmest vai palaist pašplūsmā. Tādēļ līdz 12. martam būtu ieteicams mierīgi darboties bez kādiem varoņdarbiem. Šis būs piemērots brīdis, lai nodotos pavasarīgai ķermeņa attīrīšanai gan iekšķīgi, gan ārīgi.

13. martā, pl. 12:21, sāksies jauns mēness cikls Zivs zīmē. Šis būs laiks, kad sapņot, ilgoties, cerēt, mīlēt, iedvesmoties, radoši darboties, muzicēt vai izbaudīt mūziku, dabu, kā arī meditāciju vai jebkuru citu mierīgu praksi. Ļoti pastiprināsies iekšējās sajūtas un intuīcija, līdzjūtība un vēlme palīdzēt. Kopā ar to, ļoti smalka estētikas un gaumes izjūta, emocionāls jūtīgums.

Savukārt risks ir aizrauties ar alkoholu vai virtuālo pasauli kā filmas, seriāli, spēlītes vai pašu fantāzijas. Tāpat varētu būt grūti atšķirt vēlamo no realitātes. Emocionāli viegli var satraukties par pasaules netaisnībām, kariem, pandēmijām, badu Āfrikā un citām globālām problēmām. Vēlme ziedoties vai ziedot, nespējot nospraust praktiskus rāmjus, kas vēlāk var radīt problēmas.

Tomēr kopumā laiks ir vairāk par sapņiem, spēju tos saskatīt un sajust, sailgoties pēc kaut kā lielāka kā esam paši, pēc kaut kā skaistāka kā ir šobrīd un pēc tā, kas mūs patiesi iedvesmo un aizrauj. Ideālais laiks māksliniekiem un sapņotājiem!

Auns

Šīs nedēļas darba dienas Auniem būtu perfekti piemērotas, lai sakārtotu vai noslēgtu neskaitāmos projektus, norunas vai ieceres, kurās esat iesaistījušies. Lai atbrīvotu vietu jauniem centieniem, šoreiz vairāk personiskiem, varbūt intīmiem vai tādiem, ko jūs vislabprātāk paturētu pie sevis. Patiesībā, ja būtu iespējams atpūsties kaut kur prom no ierastās vides un ikdienas kņadas, tad tas būtu perfektākais scenārijs, sevišķi no ceturtdienas līdz sestdienai. 13. marta jaunmēness aktivizēs jūsu ilgas, sapņus, vai klusās cerības, kuras jūs slēpjat varbūt pat paši no sevis. Tie jūsu atmiņā var uznirt caur sapņiem, filmu, mūziku vai citā netiešā veidā. Nebēdziet no sevis, metoties aktīvā rosībā.

Vērsis

Darbs nav zaķis, nekur tas neaizbēgs. Laiks no aktīvas darba jautājumu virzīšanas un naudas pelnīšanas pievērsties tiem mīļajiem un sirds siltajiem cilvēkiem, kuri jau pēc jums ir sailgojušies. Apciemojiet tuvos draugus un radus. Līdz piektdienai ļoti produktīvi varat sagatavot māju, dārzu un arī savu ķermeni jaunam pavasara cēlienam. Ļoti efektīvas būs veselības tūres, bet viss baudāmās un harmoniskās devās. Ja jūsu sirsniņa vēl ir brīva, tad šis laiks atnesīs spēcīgas ilgas pēc mīlestības. Sestdienas jaunmēnesi izmantojiet, lai iekustinātu visu to pēc kā esat sailgujušies, arī atpūtu. Tieši simbolu, mākslas vai tēlu valoda izrādīsies visefektīvākā, tādēļ izdziediet, uzzīmējiet vai izkrāsojiet, savus sapņus.

Dvīnis

Enerģijas jums būs daudz un arī spēja iziet uz iniciatīva, būt pamanāmiem, jaudīgiem un pārliecinātiem. Tas ir viss, kas vajadzīgs, lai jūs varētu iziet savās dzīvēs uz jaunu sākumu. Tomēr nedēļas lielākā daļa ar pavisam veco mēnesi tam nebūs piemērota. Tādēļ, sakārtojiet savas domas, atbrīvojiet savu telpu, arī telefonu, no laika zagļiem un uzmanības novērsējiem, un citas piekārtojamās lietas, lai uz 13. marta jaunmēnesi jūsu rokas būtu brīvas. Attiecīgi, no sestdienas varat sākt aktīvi rosīties visos jums aktuālajos jautājumos, sevišķi pašrealizācijas jomā. Jūsu lielākajiem un drosmīgākajiem sapņiem var tikt piedots spēks, lai tos konkretizētu un padarītu par īstenību. Izmantojiet dāvātās iespējas.

Vēzis

Šis ir ļoti intuitīvs un maigs laiks. Esiet iejūtīgi pret sevi un citiem cilvēkiem. Loģika, praktiskie un racionālie apsvērumi, lai pagaida. Tagad ir laiks ieklausīties savos sirds pukstos un iekšējā sajūtā. Varbūt sevi samīļot, varbūt arī nedaudz pažēlot vai kā savādāk palutināt. Ja noķeriet šo sajūtu, ļaujaties tai, tad tā pati ātri izplēnēs. Savukārt, ja jūs bēgsiet, piemēram, no vēlmes sevi nedaudz pažēlot, jūs šajā sajūtā varat ielipt uz ilgu laiku. Jūsu intuīcija būs ļoti augstā punktā, tādēļ labāk tai klausīt. Sestdienas jaunmēness atnesīs mēness ciklu, kurā jūs atgūsiet sajūtu par savu lielo sapni, vīziju vai misiju, uz kuru tiekties un piepildīt. Tas dzīvei piešķirs lielāku jēgu un gandarījumu.

Lauva

Šīs nedēļas laikā Lauvām būtu ieteicams noslēgt tās tēmas, darbus un jautājumus, kurus jūs darāt citu cilvēku dēļ. Varbūt tie ir kāda darba pienākumi, kurus esat papildus uzņēmušies, varbūt tas ir kas tāds, ko jūs darāt, lai jūsu ģimenei būtu labāk. Pabeigt vai atteikties, katram būs savs, bet kādi punkti būs jāsaliek. Sestdienas jaunmēness atnesīs jaunu dziļumu un atklās jaunu dimensiju jūsos vai jūsu pasaulē. Ar to aizsāksies atklājumiem bagāts mēness cikls. Jums tas būs par drosmi būt īstiem un patiesiem, dzīvot un rīkoties saskaņā ar savu sirdsapziņu. Ļoti vērtīgi būtu pievērsties fundamentāliem jautājumiem par sevi un savu pasauli. Tas var kļūt par ieskrējiena platformu globālākām dzīves izmaiņām.

Jaunava

Dēļ tā, ka loģiskie un praktiskie likumi pamazām zaudēs spēku un tā vietā būs vairāk intuitīvās un mākslinieciski plūstošās enerģijas, jaunavas var sajusties nedaudz kā no laivas izmestas. Ja gribēsiet sakārtot kādus jautājumus piesaucot saprāta balsi un pierādījumus, šāda taktika sevi var neattaisnot un pretī argumentēts ar emocionālo pašsajūtu, ilgām, cerībām un citām nekonkrētībām. Tomēr pārbaudītās metodes neviens nav atcēlis, tādēļ jūs varat sakārtot darba vai veselības jautājumus tiktāl, cik tas stipri nav atkarīgs no citiem. Sestdienas jaunmēness jums aktivizēs attiecību un sadarbošanās jautājumus, kur sākotnēji var būt daudz neskaidrību, bet potenciāls ir spēcīgi paplašināt jūsu redzesloku.

Svari

Mīlestības un atpūtas tēma jums vēl joprojām būs gana svarīga, tomēr aizvien vairāk to izkonkurēs darba pienākumi, sevišķi, ja darbojaties sfērā, kas ir saistīta ar skaistuma vai mākslas pasauli. Radošās enerģijas būs pietiekamas, lai iedvesmotos un ko jaunu radītu. Ikdiena vairāk plūstoša, kad dēļ aizņemtības vai satiktajiem cilvēkiem būsiet tādā kā savā burbulī, kas labi pasargās no apkārtējās pasaules stresoriem. Līdz piektdienai piemērots laiks, lai veselības vai skaistuma vārdā veiktu kādas attīrīšanās tūres. Sestdienas jaunmēness būs par jaunām iecerēm primāri darba jomā, bet var būt arī saistībā ar veselību. Ikdienā vajadzēs sevi vairāk palutināt un parūpēties par harmonisku dienas ritmu.

Skorpions

Iespējams, ka pa nedēļu vajadzēs vēl piekārtot vai noregulēt kādus ģimenes, radu vai īpašuma jautājumus. Sevišķi, ja būs jānoslēdz jau kārtīgi nobriedušas un ieilgušas situācijas. Tomēr visa jūsu lielā jauda līdz piektdienai būs mierīgākā režīmā. Līdz ar sestdienas jaunmēnesi ar papildus draivu iekustēsies jūsu mīlas dzīve, kādi aizraujoši hobiji vai vienkārši izklaides tēma. Ja jūs neesat attiecībās, jūs uz līdzenas vietas var iemīlēties tā, ka par visu citu pilnībā aizmirstat. Attiecībās esošajiem – pavasara tauriņi kņudinās un mudinās uz jauniem eksperimentiem. Ja ir gana mazi bērni, jūs varat pilnībā būt pārņemti ar viņu pasauli un vajadzībām. Tomēr visvairāk jūs būsiet noskaņoti meklēt iespējas gūt savā dzīvē vairāk prieka.

Strēlnieks

Kopumā laba un patīkama nedēļa. Lietišķajā jomā var būt nokārtojami gana daudz jautājumi - kā kaut ko nopirkt, sarunāt, parakstīt, vai sameklēt vajadzīgās atbildes uz kādiem “iestrēgušajiem” jautājumiem. Lai arī telefons var būt sakarsis no daudzajām sarunām, jūs iekšēji tieksities pēc mājas siltuma, mīļuma un miera, kur pie pirmās iespējas arī pazudīsiet. 13. marta jaunmēness aktivizēs jūsu intravertāko šķautni, kas kontrastā ar jūsu mūžīgi pozitīvo un uz cilvēkiem orientēto enerģiju, prasa arī iespēju atgulēties, atpūsties un pabūt uz kādu mirkli mierā. Ideāls laiks, kad pievērsties mūzikai, mākslai vai vienatnē realizējamiem radošajiem projektiem, kā arī filozofiskai vai garīgai literatūrai.

Mežāzis

Nedēļa var būt pilna ar lietišķajām aktivitātēm, kad jāmāk veiksmīgi nokumunicēt virkni sarežģītu jautājumu par naudām, pienākumiem, atbildībām, slodzēm un daudz ko citu. Darba slodze būs paaugstināta, bet līdz piektdienai būtu ieteicams kā reiz sakārtot sarežģītākos jautājumus un arī pabeigt iesāktās lietas. Tāpat šis var būt laiks, kad paaugstinās jūsu fiziskās aktivitātes, piemēram, uzsāksiet sportot. Jaunmēness atnesīs vēlmi atslābināties un vairāk vadīties pēc mirkļa sajūtām, ne tik daudz pēc grafika. Pastiprināsies jūsu intuitīvā uztvere, spēja nojaust slēptos motīvus. Mūzika palīdzēs uzturēt pozitīvu omu. Viegli aizplūdīsiet kādās atmiņas par ceļojumu vai citu emocionāli spilgtu un piesātinātu pieredzi.

Ūdensvīrs

Vēl viena gana rosīga un aktīva nedēļa. Jūs daudz un aktīvi komunicēsiet, izpaužot savu viedokli un piesaistot domu biedrus. Ar savu viedokli ļoti labprāt dalīsities publiski. Jūs esat tādā kā jauno iespēju meklēšanas periodā, tādēļ ideju var būt ļoti daudz un arī iespējas to realizācijai netrūks, vienīgi noturēt uzmanību, lai novestu visu līdz galam var būt pagrūtāk. Tādēļ vēlams būtu iesaistīties tajā, kas ne tikai jūs aizrauj, bet arī nav pārāk laikietilpīgs un smagnējs. Naudas lietās var būt grūtības būt samērīgiem un adekvāti novērtēt savas iespējas. Kopā ar sestdienas jaunmēnesi jūsos var pamosties kādi radošie talanti, kurus iepriekš neapzinājāties. Labs laiks, lai iepazītos, ietu ciemos vai citādi izklaidētos.

Zivis

Šī nedēļa paies ar ļoti spēcīgiem visu klasisko zivs zīmju īpašību, vajadzību un talantu izpausmi. Laiks, kurā visa pasaule mēģinās dzīvot pēc jūsu likumiem. Ļoti smalki intuitīvs, maigs, empātisks laiks, kurā izjust, saplūst vai radīt mākslu (mūzika, gleznas vai jebkāda cita estētika). Jūs daudz labāk izpratīsiet, kas notiek jūsu iekšiņā un kas jums ir vajadzīgs. Dēļ spēcīgās citu cilvēku un apkārtējās pasaules izjūtas, būs vajadzīgs laiks vienatnē, lai atjaunotos un sakārtotos. Sestdienas jaunmēness jums atnesīs spēcīgu ideālu izjūtu, iedvesmu, ticību un cerību labākajam, un mīlestību ar kuru piepildīt ne tikai sevi un savus mīļos, bet dalīties arī plašāk. Neliedziet sev būt, elpot, sapņot, ilgoties, skumt un priecāties.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt