onion 2013174 1280Pirmā marta nedēļa būs iedvesmas un tādu kā pavasarīgu sajūtu pilna. Labs laiks, lai aktīvi rosītos visās jums aktuālajās jomās, pat neskatoties uz pamazām dilstošo mēnestiņu.

Viena no nedēļas lielajām ietekmēm būs saistīta ar vēlmi un spēju paskatīties uz lietām plašāk, ieraudzīt perspektīvas un iespējas, kur agrāk likās ir pilnīga bezizeja. Sevišķi spilgti tas būs pamanāms, ja aprunāsities par saviem plāniem vai idejām ar citiem līdzīgi domājošajiem. Saliekot galvas kopā, izrādīsies, ka viss ir pa spēkam. Tāpat šis būtu ļoti piemērots laiks, lai ko jaunu apgūtu pašiem vai palīdzētu ko apgūt vai saprast citiem cilvēkiem. Neturiet savas idejas, zināšanas un talantus zem pūra.

Otrs lielais notikums ir Marsa, mūsu aktīvās gribas un rīcības enerģija, pāriešana visnotaļ vitālajā Dvīņu zīmē, kur tas atradīsies līdz pat 23. aprīlim. Šajā laikā daudz vairāk komunicēsim un dalīsimies, vairāk laika pavadīsim uz telefona un mašīnā, klasiski tas arī liecina par tādu sfēru kā tirdzniecība un žurnālistika paaugstināto aktivitāti. Vadoties pēc šī faktora, gribētos ticēt, ka saistībā ar ierobežojumiem viss paliks brīvāks.

Viena no marta mēneša lielajām tēmām ir jūsu gribēšanas un vēlēšanās, pagaidām vairāk tādā pusneapzinātā līmenī. Kad pašiem par pārsteigumu varam sekot kādam impulsam izteikt piedāvājumu, spēcīgi ar kaut ko iedvesmoties un tml. Tāpat kā pirmie pavasara dzinumi, kuri zem zemes sāk rosīties, tāpat arī jūsos, kaut kas rosās, kņudinās un sāk dzīt saknes, lai tūlīt, tūlīt… sajūtot pirmos siltākos saules starus, kā apreibuši pavasarīgā dullumā tiektos tai pretī.

8. martā būtu labi neaizmirst par ziediem, komplimentiem un visu, kas šai dienai piedienas, jo nesaņemtā uzmanība var ļoti ilgi un spēcīgi iespiesties atmiņā un pēcāk celta galdā vietā un nevietā.

Padomā, kas ir tas pusneapzinātais, kas pamazām dzen saknes jūsu apziņā?

Auns

Ar katru nākamo nedēļas dienu, viss paliks daudz jaudīgāks un ātrāks. No ceturtdienas, jūs beigsiet tik lielu akcentu likt uz naudas jautājumiem un tuvāko pusotru mēnesi lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet tam, lai sajustu brīvības garšu un spētu būt patstāvīgā kustībā. Iespējams saaktualizēsies automašīnas, telefona vai citu tehniku un gadžetu jautājumi. Primāri, lai iegādātos vai uzlabotu to, kas jums ir, kam arī astroloģiski ir ļoti piemērots laiks. Sarunas vai sarakstes ar draugiem un līdzīgi domājošajiem var pavērt jums jaunas iespējas, kā arī palīdzēt atrisināt kādas problēmas. Labs laiks kādām īsām, bet noderīgām apmācībām. Spēcīga neapzināto zemapziņas impulsu ietekme uz visu ko darāt.

Vērsis

Šonedēļ nomainīsies ļoti svarīgi jūsu dzīves akcenti. Ja līdz šim jūs traucāties pa dzīvi un uzņēmāties pienākums kādu mistisku apsvērumu dēļ, kā “man ir jādara”, “man nav citu variantu”, kur apakšā visticamāk bija bailes kaut ko pazaudēt vai zināma nedrošība. Tad tagad, no ceturtdienas līdz pat aprīļa otrai pusei, jūs rīkosities jau konkrētu iemeslu un materiālo apsvērumu vadīti. Pie tam, tieši šonedēļ visas jūsu prāta lamatas, kas liek akcentu uz ierobežojumiem nevis uz iespējām, zaudēs savu spēku. Tādēļ paplānojiet un izskatiet savus tālākos aktivitāšu plānus tieši no iespēju perspektīvas. Kopā ar to, visu martu jūs nebūsiet gatavi iet uz kompromisiem tajā, ko jūs patiesi vēlaties, tādēļ nebēdziet no tā.

Dvīnis

Hei, dvīni, iespējams pamanīji, ka jau kādu laiku biji nolikts uz tādas kā pauzes, kuras laikā nebija īstas motivācijas pašiem savus vārdus pārvērst konkrētos darbos. Attiecīgi beidzot šogad, no 4. marta līdz 23. aprīlim, ir jūsu aktīvo darbību un iniciatīvu laiks. Šajā laikā jums būs daudz lielāka drosme un pārliecība sevi pieteikt, izpaust vai parādīt citiem cilvēkiem. Tik cik tas atbilst jūsu personībai – iziet uz iniciatīvu, būt redzamiem, iet uz intervijām, veicināt kādus jaunus sākumus un daudz ko citu. Šis vairs nav par gaidīšanu vai domāšanu, bet par konkrētu darīšanu. Labs laiks lai kaut ko apgūtu vai arī iemācītu citiem, kā arī apzināti aktivizētu kādu no saviem patiesi lielajiem plāniem. Aiziet!

Vēzis

Lai arī vēzīši jau pēc dabas ir vairāk orientēti uz savām iekšējām sajūtam, tomēr marta galvenā tēma: ko es īsti vēlos? Kur es vēlos iet? Ko darīt? Ar ko? Un citi visnotaļ dziļi, filozofiski un visaptveroši jautājumi, pilnībā jūs pārņems. Ļoti iespējams, ka loģiski izskaidrojamā veidā jūs pie atbildēm nenonāksiet, drīzāk spēsiet noraksturot sajūtas, kuras vēlaties piedzīvot. Tieši šonedēļ varat piedzīvot arī fundamentālu atklāsmi, apjausmu, pēc kuras it kā atveras acis un jūs sevi vai kādu īpašo “citu” redzat pavisam savādākā gaismā. Tas liks ko izmainīt tajā, kā lietas ir notikušas līdz šim. No ceturtdienas, tuvāko pusotru mēnesi jūsu zemapziņa dunēs no tās enerģijas, kura jūsos kūsā. Atrodiet veselīgu veidu kā atbrīvoties no pasīvās agresijas.

Lauva

Šīs nedēļas lielākais izaicinājums ir dot sev vai arī kādam jums svarīgam cilvēkam lielāku brīvību. Brīvību elpot, būt dabiskam, atļaut mīlēt un vienkārši padalīties tajā, kas uz sirds ir sakrājies. Bez kādas maskas, kāda īpaša nozīmējuma vai misijas izjūtas. Vienkārši ļaut sev (vai otram) būt gan priecīgam, gan dusmīgam; gan nogurušam, gan pasīvam. Iespējams šajā jaunajā brīvības izjūtā, jūs apjautīsiet, cik ļoti jūs ilgojaties pēc maiguma, iejūtības, mīļuma, labestības un beznosacījuma kopā būšanas. Apjautīsiet, ka vislielākās izmaiņas jūsos pašos notiek tad, kad jūs esat mīļuma pilni, pirmkārt, jau pret sevi. Praktiskā nozīmē, iespējams strādāt pie ilgtermiņa projektiem un gatavojaties noslēgt svarīgu līgumu.

Jaunava

Profesionālajā jomā jums sākās ļoti aktīvs laiks. Iespējams uzsāksiet aktīvi likt lietā kādas savas prasmes, vai dalīsities savās zināšanās ar kolēģiem vai klientiem. Šis sākums var būt priekšvēstnesis jauniem mērķiem un plāniem, jaunām ambīcijām vai amatam. Tieši no ceturtdienas līdz pat aprīļa otrai pusei jums ir vislabākās iespējas sasniegt svarīgus un visnotaļ redzamus mērķus, gūt panākumus. Tādēļ noteikti dariet, dalieties, esiet drosmīgi un izejiet uz iniciatīvu. Ja vēlaties nomainīt darbu, amatu vai statusu – tam ir īstais brīdis. Vienlaicīgi partnerattiecības visu martu jums būs ļoti aktuāla tēma. Jūs ilgosities pēc lielākas tuvības un pēc lielāka kopā pavadīta laika. Kāds var sākt gatavoties arī kāzām.

Svari

Darba jomā jums vēl joprojām var būt daudz neskaidrību, neatrisināto jautājumu vai ietekmju, ar kurām būs jārēķinās. Jums piemitīs spēcīga intuīcija kā lietas izrullēt tādā smalkā veidā, nevienu neaizvainojot vai neaizskarot. Tomēr, šis “smalkais veids”, var atstāt pēdas jūsu veselībā, kā rezultātā var pastreikot jūsu imunitāte vai uzrasties pavasara nogurums. Mīlestības jomā pie jūsu durvīm var klauvēt jauna aizraušanās. Vecākiem var izdoties atrast risinājumus bērnu izglītības jautājumiem, mācoties pieņemt, ka visu var un arī vajag risināt vienkāršāk. Tāpat arī jūsos var atklāties zināmas pedagoģiskās dotības. Labs laiks, lai mācītu citus vai apgūtu ko jaunu paši, sevišķi profesionalitātes celšanas jomā.

Skorpions

Ģimenes vai nekustāmā īpašuma lietās var sākties tāds kā jauns etaps. Pa vecam vairs nederēs un tiks meklēti varianti – kā pa jaunam. Tas sevī ietver fundamentālas ģimenes savstarpējo attiecību izmaiņas, dzīves vietas maiņu, jauna īpašuma iegādi vai tml. Savukārt jūs paši vislabprātāk atpūstos un baudītu dzīvi. Lielas iespējas iemīlēties vai uzsākt romantiskās attiecības. Tāpat iespēju robežās ļoti labprāt ballēsities, ciemosities vai kā savādāk piešķirsiet savai dzīvei krāsas. No ceturtdienas līdz pat 23. aprīlim jūs kļūsiet daudz uzņēmīgāki, viegli iziesiet uz risku vai kādām fundamentālām dzīves pārmaiņām. Piedzīvojumi jūs vilinās spēcīgāk kā citkārt. Iespējamas biznesa iniciatīvas vai kas ekstrēms.

Strēlnieks

Šis var viegli kļūt par jauno sākumu laiku, kad jūs ko svarīgu iegādājaties, atļaujaties, sevišķi – telefons, kāds “gadžets” vai automašīna un viss, kas tai vajadzīgs. Tāpat, ja darbojaties tirdzniecībā vai saistībā ar mēdijiem, šis ir jūsu lielo iespēju laiks – reklamējaties un dalieties tajā, ko jūs protat. Šīs jomas pārstāvji var saņemt arī paaugstinājumu. Marts kopumā jums liks vairāk pievērsties visiem gribu/negribu, patīk/nepatīk jūsu dzīves vietā - kā remonta vai dzīves vietas maiņas aktualitāte, vai attiecībās ar tuviniekiem - kā gribu būt ar jums vairāk kopā, jūtos atstums, nedaudz apvainojies vai nenovērtēts. Kopumā jūsu attiecībās var parādīties vairāk negludumi, kur katrs turēsies pie sava.

Mežāzis

Šonedēļ sākas tāds kā jauns etaps jūsu pašapziņas un pašvērtējuma jomā. Tas var ietver tādus jautājumus kā jūsu atalgojuma atbilstība ieguldītajam darbam. Tāpat arī savu patieso talantu un dotību apzināšanās laiks, kas var motivēt daudz plašāk mijiedarboties ar šo pasauli, un, ne tikai darba, bet arī privātās dzīves jomā. No ceturtdienas līdz pat 23. aprīlim, jums visticamāk būs ļoti daudz darba, ikdiena mutuļos no daudzajiem pienākumiem un visa tā, kas ir jāiespēj. Arī attiecības ar kolēģiem var prasīt daudz vairāk laika un spēka. Savukārt jūsu paši viegli iepazīsities un spēsiet atrast kopēju valodu praktiski ar jebkuru cilvēku. Labprāt pastaigāsities gar jūru un nodosities sirsnīgām sarunām par sev aktuālo.

Ūdensvīrs

Šonedēļ jūs būsiet noskaņoti vairāk domāt un runāt par savu nākotni. Jums ir ļoti labas iespējas spert vismaz pirmo soli iecerēto plānu virzienā. Ja ideju un plānu ir pārāk daudz, tad noderēs galvas izvēdināšana garākas pastaigas laikā, vai arī garum gara saruna ar kādu draugu. Tas palīdzes jums nomierināties un veicinās arī miega kvalitāti. Rezultātā, noteikti sāciet kaut darīt, bet kaut ko vienu (nevis desmit lietas vienlaicīgi). No ceturtdienas, tuvāko pusotru mēnesi, jūs ļoti labprāt visu savu laiku novirzīsies tam, kas priekš jums ir atpūta vai izklaide – spēles, čati, iepazīšanās, ballītes vai jebkas cits. Tāpat ūdensvīru sievietēm ir lielas iespējas izveidot jaunas romantiskās attiecības.

Zivis

Esiet skaisti un skaistas, rūpējieties par to, lai jūs tā patiesi arī justos. Tas ir viss, kas jums šobrīd vajadzīgs, lai jūs būtu harmonijā ar sevi un pasauli jums apkārt. Tāpat arī jūsu foršāko cilvēku topā būs tie, kas to novērtēs un dāsni apveltīs ar uzmanību un komplimentiem. Šobrīd jūs esat izteikti harizmātiski un, pat negribot, piesaistāt apkārtējo skatienus. Jūs viegli varat kļūt var mūzu jeb iedvesmas avotu kādam citam. Lai arī iekšējais dialogs vēl joprojām ir gana aktīvs un turpina risināt idejas saistībā ar dažādiem jūsu profesionālajiem plāniem, no ceturtdienas līdz pat aprīļa otrai pusei, daudz laika un enerģijas veltīsiet ģimenei, dzīves vietai vai visam tam, ko jūs varat paveikt tieši atrodoties savā vidē.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt