fantasy 5316369 1280Šī nedēļa astroloģiski izskatās pilna enerģijas, pavasarīgām vēsmām un milzu potenciāla. Vai tas nozīmē, ka tā būs viegla? Visticamāk, nē! Tomēr šī nedēļa var palīdzēt izpīties no domu, ideju vai sajūtu valgiem, lai jūs uz visu spētu paskatīties no plašākas perspektīvas un būtu gana drosmīgi ieviest ļoti svarīgas, ilgi briedinātas izmaiņas savā dzīvē vai tajā ko darāt.

Šis būs periods, kad no ierobežojumu, pieticības vai nogaidīšanas dzīves stratēģijas daudzi varēs pārslēgties uz iespēju, bagātības un savas dzīves radīšanas stratēģiju. Šeit noderēs šķipsniņa drosmes un pārliecības, liela ticība, ka jūs esat tā vērti, gana spēcīga saite ar savu iekšējo laika izjūtu, lai noķertu pareizo brīdi un uz izelpu vienkārši darīt, neko vairs neatliekot.

Šī nedēļa iezīmējas kā ūdensvīra mēness cikla kulminācija ar tam piederošo pilnmēnesi 27. februārī. Tādēļ būtu jārēķinās, ka emocijas būs nospriegotas un var nebūt unisonā ar jūsu pašu vai arī valsts, vai citu varas institūciju lēmumiem. Šī laika spēks un jauda izmainīt notiekošo, vai vismaz savu attieksmi pret to, ir tik liela, ka iekrist emocijās un tā iespaidā nedarīt neko vai kaut ko emocionāli neprātīgu, būtu vienkārši zemē nomestas iespējas kaut ko jēgpilni savā dzīvē izmainīt. Šis ir lielāku vai mazāku, iekšēju vai arī ārēju revolūciju laiks, kad tiek atmesti vecie priekšstati un stereotipi, kaitīgie ieradumi, dažādi jūsu laika, naudas un enerģijas zagļi, ziemas “riepas” un ne tikai. Citiem vārdiem, atmests viss tas kas nestrādā un sevi līdz šim nav attaisnojis.

Šonedēļ padomā par to, ka viss tas kā jūs līdz šim esat dzīvojuši, domājuši un sevi izpauduši, ir jūs novedis tieši pie tās realitātes, kurā jūs šobrīd esat. Ja jums kaut kas nepatīk savā dzīvē, varbūt kaut kas ir jāmaina tajā kā dzīvojat?

Auns

Gaidāma ļoti enerģiska un darbīga nedēļa. Jūs ļoti viegli atradīsiet kur savas rokas pielikt, lai lietas tā pa īstam sāktu kustēties uz priekšu. Sevišķi jautājumos saistībā ar jūsu profesionālo realizāciju un naudas pelnīšanu. Šajā nedēļā var parādīties kāds “game changer” , kas tāds, kas būtiski maina tos noteikumus pēc kuriem jūs spēlējat savu dzīves spēli. Labs laiks arī ilgtermiņa plānu kalšanai un uz tālāku nākotni orientētiem plāniem un sadarbībām. Ieteicams paskatīties uz visu notiekošo no plašākas perspektīvas un droši kāpt ārā no ierastajiem rāmjiem. Jūsu gadījumā skatiens varētu pavērties ārzemju vai spēcīgu apvienību radīšanas virzienā. Vienlaicīgi neaizmirstiet arī par atpūtu.

Vērsis

Šī būs vēl viena super aktīvā nedēļa, kad jums būs daudz jādara, daudz ka jāpaspēj un no jums daudz arī kas būs atkarīgs. Citiem vārdiem, jūs būsiet gana redzami, uzņēmīgi, un, visticamāk, galvenā atslēga tajā, lai kaut kas notiku kā darbā, tā arī mājās. Jaunnedēļ šis aktīvais temps sāks norimt. Profesionālā jomā jūs viegli pamanīsiet jaunas perspektīvas un arī jūsu vadītāji pamanīs jūs kā vērtīgu resursu. Tas var veicināt paaugstinājumu vai papildus atbildību uzticēšanu jums, tomēr vēl negarantē papildus ienākumus. Ja esošā darba vieta nedod jums jaunas iespējas, vai vairs nesakrīt ar jūsu tālākajiem dzīves plāniem, labs laiks pārrunām ar potenciālajiem darba devējiem. Šajā laikā esiet tiešām drosmīgi, tas attaisnosies.

Dvīnis

Beidzot astroloģiski ir pienācis tas brīdis, kad vairs nav daudz nekas jādomā, jānogaida vai kā savādāk jāvilcinās. Iepriekšējās vismaz piecas nedēļas intensīvu sarunu, pārdomu un ideju ģenerēšanu jums aktuālo tēmu sakarā jau būs gana, lai tad ar šo nedēļu varētu sākt aktīvi virzīties šo kārtīgi noraudzēto tēmu realizācijas virzienā. Šis būtu laiks, kad savus plānus un ieceres fiksēt līgumos, darījumos vai citās konkrētās darbībās. Neaizmirstiet par savām ambīcijām. Jūs spēsiet viegli iziet ārpus ierastajiem rāmjiem un robežām, atrodot jaunus, aizraujošus un daudz sološus risinājumus. Kur citi saskatīs tupiku – jūs redzēsiet iespējas. Ja kādu no savām idejām nespējat realizēt paši, padalieties tajās ar citiem.

Vēzis

Nedēļas sākumā ļoti izteikti vajadzēs vairāk miera, mīļuma un harmoniska laika pavadīšana mājas vidē, vienatnē vai starp pašiem tuvākajiem. Jūs būsiet stipri intuitīvi un vairāk orientēti uz plūstošu dienas ritmu. Tomēr arī jums būs iespēja šonedēļ gāzt kādus kalnus, sevišķi draudzības, mīlestības un iekšējā “varoņdarba” tēmās. Jūs spēcīgi izjutīsiet savu piederību kādai apvienībai, domu biedru vai draugu grupai. Tāpat arī daudz drosmīgāk un nepastarpinātāk izpaudīsiet savu patieso dabu, kura nu jau vairs nebūs noslēpjama aiz kautrīguma maskas. Jūs iedziļināsities sevī, vai ko jaunu apgūsiet, kas kā atbruņotājs, noņems lieko smagumu no jūsu pleciem. Arī jūs paši ar savām zināšanām un vārdiem palīdzēsiet citiem dziļāk ielūkoties sevī.

Lauva

Nedēļas sākumā jūs būsiet noslēgtāki, vai vismaz iekšēji vēlēsities kaut uz mirkli no visiem aizbēgt, kārtīgi atpūsties un pabūt mierā. Tomēr jau ar trešdienas vakaru, jūs kļūsiet par īstu enerģijas bumba, gribot sarūpēt kaut ko skaistu vai prieku nesošu sev vai saviem mīļajiem. Jums pagalam nepatiks visi tie ierobežojumi un rāmji, kuri traucē izpausties pilnā apmērā. Šobrīd savu radošo talantu un dotības jūs liksiet lietā, lai atrastu veiksmīgas sadarbības vai līdzīgi domājošos, ar kuriem kopā tad mesties iekšā kādā radošā neprātībā. Jūs viegli spēsiet atrast izeju no jebkuras situācijas, sevišķi, ja to meklēsiet ar kādu kopā. Pilnmēness ietekmē jūsu galvenās sfēras būs darbs, pašrealizācija, veselība un vēlme būt noderīgiem.

Jaunava

Gaidāma dinamiska nedēļa, kurā ļoti spēcīgi var tikt izaicinātas jūsu robežas un spēja pielāgoties pasaulei kopumā. Veselības jautājumos gaidāmi uzlabojumi vai skaidra tālākā rīcības stratēģija. Darba jautājumos var pavērties jaunas iespējas dalīties savās zināšanās vai profesionālismā, iespējams kādu apmācīt. Jautājumi, kas līdz šim bija iestrēguši vai kādu iemeslu dēļ nevirzījās uz priekšu, šonedēļ ar pilnu jaudu kustēsies, galvenais, spēt šim tempam turēt līdzi. Jau ar ceturtdienu jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku ar mīļoto cilvēku, šajā kopībā smeļoties iekšējo spēku un harmoniju. Sestdienas pilnmēness radīs papildus emocionālo spriedzi tieši jūsu attiecībās, tādēļ, ja jūsu otra pusīte nebūs uz šī viļņa, tad iespējami arī strīdi.

Svari

Lai arī kādas būtu jūsu mīlas dzīves peripetijas, lielais apjukums, neskaidrības vai izvēles grūtības tagad varēs atstāt aiz muguras. Enerģijas ir atraisījušās un skaidrāk palīdzēs identificēt kas ir kas. Savukārt, ja jums šajā tēmā nekas nav noticis, tad šonedēļ ar uzviju varat panākt iekavēto, t.i., sirdī brīvie – var aktīvi iepazīties un veidot jaunas potenciāli romantiskas attiecības, savukārt pārī esošajiem – sarūpēt sev jauku romantisku kopā būšanu. Iespējams darba jums arī kļūs vairāk kā iepriekš, sevišķi ar skaistuma vairošanu kā savā, tā citu cilvēku dzīvēs. Pilnmēness iespaidā varbūt gribēsiet pabūt pie dabas vai kā savādāk kaut uz mirkli kaut kur aizbraukt, kas var nesakrist ir ikdienas plāniem.

Skorpions

Šis ir ļoti enerģisks un jaudīgs laiks, kad jūs ķersities “vērsim pie ragiem”. Pietiek domāt, analizēt, runāt un filozofēt, laiks rīkoties. Daļai skorpionu tas būs saistīts ar ieilgušām kādām attiecību problēmām vai ģimenes konfliktiem kopumā. Jūs būsiet gatavi uzņemties jaunus izaicinājumus, ja saskatīsiet tajā potenciālu, bet būs arī tie, kuri gribēs salikt kādus jaudīgus punktus un izsaukumu zīmes. Jūsu intuīcija būs ļoti stipra un arī vēlme mīlēt, un caur to uzlādēties ar iedvesmu, vēl jo spēcīgāka. Ja esošās attiecības jums to nespēs sniegt, tad iespējams meklēsiet iespaidus no malas. Savukārt sirdī brīvajiem – šis ir jūsu laiks, kad iepazīties, iemīlēties un dalīties. Visādi citādi, laiks, kad meklēt veidus kā atpūsties, uzlādēties un sevi iepriecināt.

Strēlnieks

Nedēļa ir izcili piemērota kontaktu loka paplašināšanai, jauniem klientiem, mārketingam un tirdzniecībai, ar labām iespējām nopelnīt. Ja jums ir kādas profesionālās zināšanas, tad šajā laikā varat ar tām padalīties ar plašāku publiku. Ideju būs daudz, iespēju izpausties arī ne mazums. Galvenais būtu drosmīgi spert soļus jaunajā, arī nezināmajā, bet jums jau parasti tas nav jāatgādina. Iespējams jums būs kāds dzīvesvietas vai ģimenes projekts, kuram vajadzēs veltīt papildus uzmanību. Piemēram, iegādāties kādas mēbeles vai interjera priekšmetus, lai vidi padarītu estētiskāku un komfortablāku. Sestdienas pilnmēness jums aktualizēs dilemmu kā sadalīt savu uzmanību starp darbu un mājām.

Mežāzis

Enerģiski uzlādēts laiks, kad jūs varat spert ļoti konkrētus soļus tajā, lai atbrīvotos no kādiem iekšējiem ierobežojumiem, piemēram, kautrības, neērtības sajūtas, attieksmes “tas jau nav par mani” vai “manos gados jau ir par vēlu”, dodot sev iespēju daudzveidīgāk, brīvāk (lasi – dabiskāk) un mīlošāk sevi izpaust. Tas var būt kā uzdrošināšanās piedalīties tiešsaistes deju nodarbībās, kā atļaut mīļotajam cilvēkam ieraudzīt arī jūsu maigo un trauslo pusi, sirdī brīvajiem – dot sev atļauju iepazīties un veidot romantiskas attiecības u.tml. Šonedēļ jūs varat viegli nokļūt “naudas plūsmā” – daudz potenciāli naudīgas idejas, ieceres un plāni, kuri nākotnē sevi attaisnos. Savukārt veicot pirkumus, iespējams pārmaksāt.

Ūdensvīrs

Šai nedēļai ir augsts potenciāls apsteigt laiku, vai palīdzēt jums ielūkoties savā nākotnē. Tādēļ turiet pa rokai balss ierakstītāju vai piezīmju aplikāciju, lai visas savas ģeniālās idejas varētu piefiksēt. Ja nenofiksēsiet, daļa no tām kā migla, var nemanāmi uz neatgriešanos izklīst. Ieceres ap kurām grozījās jūsu domas pēdējās piecās nedēļās, šonedēļ ir gatavas izdīgt – kā konkrēti pieņemti lēmumi, izdarītas izvēles, kuras tūdaļ arī būtu jāsāk realizēt. Jūs nepārtraukti varat saskarties ar citu cilvēku mietpilsoniskumu vai ierobežoto pasaules uztveri, bet neliecieties traucēti, jums ir jārealizē savi plāni un ieceres, nevis jākļūst ērtiem priekš apkārtējiem. Pilnmēness aktivizēs finanšu jautājumus, koncentrējaties uz pašu nopelnīto.

Zivis

Nedēļas sākums būs izteikti maigs un plūstošs, kad vairāk pievērsīsities savām iekšējām sajūtām. Jau ar trešdienas vakaru jūsu dinamika tikai pieaugs, jūs būsiet aizņemti ar svētku sarūpēšanu sev un mīļajiem. Visticamāk, gribēsiet kaut ko neordināru vai atšķirīgu, no šejienes var rasties oriģinālas svētku un laika pavadīšanas idejas. No ceturtdienas jums būs ļoti svarīgi labi izskatīties un jūs pastiprināti rūpēsities par savu ārējo tēlu. Jums būs viegli sajust savu stilu un atrast jaunus veidus kā izcelt savu gaumi. Tomēr kopumā nedēļas otrajā pusē būs jāiespēj paveikt stipri daudz, tādēļ dabiski nesanāks ļauties mierīgai plūsmai un atslābināties. Sestdienas pilnmēness jums aktivizēs partnerattiecību lielo nozīmi.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt