rapids 4786928 1280Gaidāma vēl viena intensīva nedēļa, nu jau pilnmēness noskaņās. Kaisle, aizrautība, liela pieķeršanās cilvēkam, naudai vai statusam, nevēlēšanās no kaut kā atteikties, pārspīlējumi, paaugstināta piesaiste komfortam vai kopumā nespēja mainīties, ja kaut kas no iepriekš nosauktā jums ir neveselīgās devās, tad šis periods jums būs gana izaicinošs.

Pēdējās nedēļās ļoti intensīvi notiek iekšējo resursu, stabilitātes un finanšu drošības zonas apzināšanās un pastiprināta pārskatīšana, kas ļoti mērķtiecīgi liek atšķirot graudus no sēnalām. Pārskatīt savus talantus un spējas, arī iekrājumus un citas jūsu bagātības. Tāpat kā stāvošs ūdens sasmok, tā arī jūsu bagātības (arī kā talanti un spējas), kuras neizpaužat, radīs ļoti spēcīgu neapmierinātību. Tāpat arī pārāk lieli materiālie krājumi ar kuriem neko nedarāt, radīs satraukumus, vai tie nezaudēs savu vērtību, vai tie ir gana droši ieguldīti, novirzīti utml.

Viss augstāk minētais noskaņu fons kopā ar pilnmēness ietekmi būs tādā kā emocionālā kāpinājumā, iespējams palielināts līdz “ziloņa” izmēra problēmai, kuru vairs jau nekādi nebūs iespējams apiet. Šī pilnmēness kulminācija gaidāma 29. janvārī, kas ļoti sabiezinās krāsas un paaugstinās iespēju izdarīt ļoti fundamentāli būtiskas izvēles. Tomēr viss atkarīgs no jūsu potenciāla un gatavības, caur ko varat kā pacelties, tā arī krist.

No 30. janvāra līdz 21. februārim ir gaidāms retrogradā Merkūra periods, kas vedinās atkal un atkal funktierēt, pārplānot un pārrunāt tēmas, kuras tā izteikti ir saaktualizējušās no 15. janvāra. Šis laiks nebūs piemērots jaunām lietišķām aktivitātēm, sākumiem, bet gan jaunā-vecā apgreidiem. Prasme apstādināt joņojošās domas un idejas, atslābināties, sazemēties un nomierināties šajā laikā ļoti noderēs.

2021. gads kopumā ir par jaunā un vecā, tradicionālā un inovatīvā, oriģinālā un praktiskā sarīvēšanos. Savukārt tieši janvāris ir tas atspēriena punkts, kas uzdos toni visam gadam. Uz doto brīdi, kopā jau ar šīs nedēļas notikumiem, domām, plāniem un satraukumiem, tas vismaz lielos vilcienos būs katram ieskicējis gada lielās tēmas.

Visi sarežģītie laiki mudina paskatīties uz lietām un sevi no jauna rakursa, ieaicināt savā dzīvē jaunas pieredzes, tādēļ arī ir pilni potenciāla un, droši var teikt, arī maģijas. Pamani to!

Auns

Šī nedēļa jūsos var radīt ļoti spēcīgu impulsu kaut mainīt savā darbā, karjerā vai veidā, kā jūs sevi realizējat un pelnāt naudu. Vieniem tas būs gana nobriedināts lēmums, kuram patiesi ir vieta būt. Savukārt citiem, drīzāk kā jauni impulsi, idejas, iespējas vai skaidra apzināšanās, ka tā kā ir, nepietiek vai vienkārši nav gana labi. Šai Aunu kategorijai būtu ieteicams nestrēbt karstu un nerīkoties uz emocijām, pastāv ļoti liela iespēja, ka vēl līdz februāra beigās jūs ļoti aktīvi analizēs, pētīsiet, pārrunāsiet vai kā savādāk taustīsities tajā, kur tad ir tā jūsu “laimīgā zeme”. Ieteicams neļauties provokācijai ātri visu un uzreiz mainīt. Augsta iespējamība pārmaksāt, pārvērtēt vai pārspīlēt dotās iespējas.

Vērsis

Atpūtai un atslābinājumam šonedēļ nebūs īsti laika. Šajā periodā jums ir labas iespējas mainīt savus ieradumus, mainīt sevi, kļūstot daudz aktīvāks, adaptīvāks un pielāgoties spējīgāks kā videi, cilvēkiem, tā arī dažādām situācijām. Ļoti iespējams jums parādīsies jaunas iespējas sevi izpaust, idejas jaunai dzīves stratēģijai vai zināšanas, kuras aktīvi likt lietā. Citiem vārdiem, iespēja pārkārtot dzīves centrālos jautājumus – darbs un mājas, talantu izpaušana un iekšējā harmonija, dalīšanās ar pasauli un iespēju atpūsties. Šī revīzija notiks pateicoties tam, ka jūs esat mainījušies, un tā realitāte, kas jūs ieskauj vairs neatbilst jūsu jaunajai sevis izjūtai, kurā jūs tiecaties pēc lielākiem plašumiem.

Dvīnis

Šī nedēļa var iegriezt jūsu enerģijas mega plānu virzienā – lieli projekti, biznesi, tālejoši plāni, tam visam būs vieta būt. Šajā nedēļā var būt tāds kā sākums, brīdis, kad jūs to apjaušat, uzliekat uz papīra vai vārdos noformulējat kādā sarunā. Savukārt viss februāris jau būs par un ap to, kā šīs ieceres iekustināt dzīvē. Citā līmenī, šīs var būt arī kaislīgas aizraušanās laiks, kad jūs gribat vai iekārojat, cilvēku vai kādu lietu, kur pieticībai vai saprātīgumam būs maz vietas. Slikts laiks investīcijām vai jaunām kredītsaistībām. Labs laiks, lai uzsāktu jaunas apmācības, sevišķi, ja pateicoties tām pieaugs jūsu, kā jomas profesionāļa, vērtība. Savukārt, ja pašiem ir gana liela pieredze, varat sākt konsultēt vai apmācīt citus.

Vēzis

Apkārtējiem cilvēkiem būs ļoti liela ietekme uz jūsu pašsajūtu. Šajā nedēļā jūs varat ļoti būtiski transformēt vai atmest mākslīgi radīto pienākumu un atbildības nastu savās partnerattiecībās vai mijiedarbībā ar apkārtējiem cilvēkiem – mainot savus ieradumus un attieksmi, mācoties dot sev lielāku brīvību. Jūs tiešām drīkstat teikt “Nē!”, sevi likt pirmajā vietā un tikai tad, jau piepildīti ar iekšējo bagātību, pievērsties savam mīļotajam cilvēkiem vai pasaules “glābšanas projektiem”. Tāpat arī šajā nedēļā, pateicoties galveno atslēgas cilvēku maiņai vai jaunām iniciatīvām, var beidzot iezīmēties vīzija jūsu lielajiem ilgtermiņa profesionālajiem mērķiem. Slikts laiks kredītiem. Ļoti labs pašizziņai.

Lauva

Šajā nedēļā ir gaidāms ļoti intensīvs pilnmēness tieši Lauvas zīmē, kas jūs skars visnepastarpinātāk. Pastiprināsies jūsu iztēle, radošais potenciāls un vēlme sevi gana spilgti izpaust. Tomēr saskarsities arī ar nekomfortablo daļu, kura visu laiku atgādinās, ka “viens nav karotājs”. Tādēļ visticamāk visu laiku nāksies rēķināties ar apstākļu radītājiem nospiedumiem un apkārtējo cilvēku viedokļiem, redzējumiem un gatavību vai negatavību jūs atbalstīt. Labs laiks, lai veidotu jaunas, oriģinālas sadarbības, kurām ir liels nākotnes potenciāls. Tanī pat laikā, šobrīd tas būs vairāk kā melnraksts, jo būs ļoti grūti praktiski un lietišķi izvērtēt kā savu ieguldījumu, tā arī iespējamos ieguvumus. Nesasteidziet notikumus.

Jaunava

Jums šajā nedēļā ir iespējami jauni sākumi divos virzienos. Pirmais, iespējama kaislīga aizraušanās un spilgta jūtu ķīmija, kas var satricināt jūsu pasauli, iznesot no ikdienišķās dzīves rāmjiem. Tāpat arī pastiprināsies jūsu vēlme sevi vairāk palutināt, atpūsties vai izdabāt. Otrais virziens, jauns darbības etaps – paaugstinājums darbā, vai darbošanās jaunā virzienā, vai privātās dzīves kontekstā – pievērsties jauna dienas ritma un ieradumu ieviešanai, kā diētas, fiziskās aktivitātes, mācīšanās vai citas darbības, kas prasa regulāru un sistemātisku jūsu piepūli. Pilnmēness pastiprinās jūsu zemapziņas impulsu spēku, pastiprinot jūsu pašatdevi un vēlmi būt noderīgiem citiem cilvēkiem.

Svari

Šajā nedēļā mājas dzīvē un ģimenes lietās jūs nebūsiet gatavi iziet ne uz kādiem kompromisiem. Lai atjaunotu savu labsajūtu un iekšējo harmoniju, jums vajag to, ko jums vajag – varbūt kaut ko jaunu sev nopirkt, varbūt labiekārtot savu mājas vidi vai pateikt tieši un nepastarpināti, ka jums šāds attiecību modelis neder. Lielākie riski ir saistīti ar jūsu neiecietību un kategoriskumu, kurš emocijās var sabiezināt krāsas. Savukārt, ja sen jau domājat par remontu, tad laiks tam būs ļoti piemērots. Ļoti aktīva paliek jūsu romantiskā vai izklaidējošā dzīves puse – meklēsiet jaunus veidus kā sevi iepriecināt. Iespējamas arī jaunas aizraušanās. Ja ir bērni vai darbojaties ar bērniem, iespējami svarīgi notikumi, arī pārmaiņas.

Skorpions

Šajā nedēļā iespējamas jaunas, ļoti nozīmīgas, atmiņā paliekošas vai nākotni ietekmējošas iepazīšanās, kuras var būt saistītas ar zināmu jūtu ķīmiju un savstarpējo magnētismu. Ja plānojat iegādāties telefonu, datoru vai mašīnu, visticamāk, izvēlēsities dārgāko un pamatīgi pārmaksāsiet. Iespējams noslēgums vai jauns sākums kādiem juridiskiem procesiem. Partnerattiecībās šobrīd viss ir zināmā pārmaiņu procesā, tādēļ pastiprināti vaktēsiet vai pat kontrolēsiet otru. Var parādīties labas iespējas nekustama īpašuma jomā, iegādāt, pārdot vai arī kā savādāk veikt būtiskas izmaiņas savā dzīves vietā. Tas var iezīmēt jaunu sākumu, bet visticamāk vēl viss februāris paies, lai tiktu skaidrībā ar “smalko druku.”

Strēlnieks

Nedēļa jums būs pilna iespējām, idejām, iecerēm un vīzijām, galvenokārt, pateicoties jaunām pazīšanām, iegūtajām zināšanām vai apmācībām, kurās esat iesaistīti, vai arī interesantām sarunām vai izlasītajam. Jebkurā gadījumā, šīs jaunās ieceres var pamatīgi izmētāt jūsu enerģiju un jums var būt pagrūti palikt pie viena konkrēta scenārija, pie kura pieķerties, lai to visu sāktu īstenot dzīvē. Tieši lai nodalītu mirklīgos impulss no dzīvotspējīgām iecerēm, iespējams jums vēl aizies viss februāra mēnesis. Tādēļ pagaidām vēl uz karstām oglēm noteikti vēl nevajadzētu slēgt līgumus vai veikt vērienīgus finansiālos ieguldījumus. Vienīgais izņēmums būs gadījumos, ja būsiet pirms tam gatavojušies šādiem soļiem.

Mežāzis

Šī nedēļa var būt kā pagrieziena punkts, kad jūs būtiski izmaināt savu izskatu, piemēram, nogriežot vai pārkrāsojot matus. Tāpat arī ja jūsu skapjos un plauktos ir vēl palikuši atgādinājumi par jūsu “iepriekšējo versiju”, ļoti labs laiks no tā visa atbrīvoties. Viss, kas saistīts ar to, kā jūs izskatāties un kā jūs primāri izpaužaties šajā pasaulē, šobrīd ir pakļauts aktīvām transformācijām ar saukli – atbrīvoties no liekā, vai otru saukli – radīt ideālo sevis versiju. Naudas jomā jums turpinās aktīva dinamika, un jums var parādīties labas peļņas iespējas, piemēram, pārdodot kādu īpašumu. Šajā nedēļā viss var notikt ļoti strauji un jums izdevīgi, tomēr, tuvojoties nedēļas otrai pusei, paaugstinās pārpratumu, kļūdu un “pārdomāšanas” riski.

Ūdensvīrs

Lai vai kāda būtu jūsu dzīve līdz šim, pagājušā un šī nedēļa ir kā katalizatori kādām būtiskām pārmaiņām jūsu dzīvē, jo tā kā ir jums vienkārši vairs neder. Tas var izpausties kā liela neapmierinātība, nemiers, sajūta, ka jūs palaižat garām iespējas, nespēja nosēdēt četrās sienās, vai turpināt darīt vienas un tās pašas darbības, bez jebkādiem jauninājumiem. Citiem vārdiem, jūs tieksities pēc pārmaiņām pašu pārmaiņu dēļ, lai gūtu jaunas pieredzes, iespaidus, lai vienkārši sajustu dzīves garšu. Kopā ar gaidāmo pilnmēnesi, tam visam būs ļoti emocionāli nemierīgs fons ar paaugstinātu tendenci pārspīlēt, arī prāts būs ļoti aktīvs un viegli satraucams. Tādēļ atrodiet veselīgus veidus, kā piepildīt savu dzīvi ar jaunām pieredzēm un krāsām.

Zivis

Gaidāmā pilnmēness nedēļa pastiprināts jūsu vēlmi aktīvi darboties un būt noderīgiem, sevišķi, ja tas ir saistīts ar kādām radošām nodarbēm. Iespējams aktīvas socializēšanās vai reklamēšanās laiks, kad kādu iemeslu dēļ daudz būs jārunā, jāraksta vai aktīvi jārisina diezgan nopietni jautājumi. Ja kaut ko pārdodat, iespējams labs darījums, kur būs ļoti strauji jārīkojas. Ilgtermiņa plāni vai ieceres būs sasnieguši tādu kā nonullēšanās vai zemā starta punktu, kur jūs ļoti skaudri vai reālistiski atmetīsiet visu lieko. Ļoti liels akcents uz iekšējo dialogu, noskaņojumu, sapņiem un zemapziņu kopumā, no kā arī lielā mērā būs atkarīgs ar kādiem notikumiem un situācijām jūs saskarsities šajā periodā.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt